پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

کاری که رضایت حیوان‌دوستان فسا را به دنبال داشت اجتماعي

کاری که رضایت حیوان‌دوستان فسا را به دنبال داشت
  بزرگنمايي:

پیام فارس -  شهرداری فسا با همکاری مردم و با هدف حمایت از حیوانات،‌اقدام به ساخت محل نگهداری سگ‌های ولگرد که باعث خوشحالی حیوان‌دوستان و حامیان حیوانات شد و از طرفی دست حیوان آزارها را بست.

شهرداری فسا و انجمن حمایت از حیوانات این شهر و خیرین محلی، سگ‌های بدون صاحب را زنده گیری، عقیم سازی و در محل ویژه ای نگهداری کردند.
این محل را یکی از خیرین فسایی در اختیار شهرداری گذاشته شده است.
محمدصادق صفرپور معاون خدمات شهری شهرداری فسا چهارشنبه اظهار داشت: با همفکری بخشداری مرکزی و انجمن حمایت از حیوانات شهر فسا از ابتدای سال 1398 تاکنون به جمع آوری سگ های بدون صاحب از سطح شهر اقدام شده است.
وی اضافه کرد: شهرداری فسا تاکنون بیش از 400 میلیون ریال در زمینه ساخت جایگاه و دیواره های جدا کننده ، آبرسانی و تاسیسات ، استخر ذخیره آب، راه سازی و... هزینه کرده است.
صفرپور گفت: با توجه به هماهنگی های انجام شده با انجمن حمایت از حیوانات فسا نسبت به عقیم سازی حیوانات برای جلوگیری از تکثیر،ساماندهی حیوانات توسط دامپزشکان انجمن صورت میگیرد تا بتوان به مرور زمان بدون صدمه زدن از جمعیت این حیوانات کاست.
وی بیان کرد:جمع آوری این حیوانات هر هفته در دو نوبت با وسایل زنده گیری و قفس انجام می شود و حیوانات به محل نگهداری انتقال می یابند.
صفرپور گفت: نگهداری و نظافت و تغذیه این حیوانات در محل نگهداری به صورت روزانه توسط کارگران معاونت خدمات شهری شهرداری انجام می‌شود.
شهرستان فسا در فاصله 130کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield