پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

مدیر کل کتابخانه های فارس خبر داد

عضویت رایگان یکساله کتابخانه‌های عمومی فارس در سالروز حافظ فرهنگي

عضویت رایگان یکساله کتابخانه‌های عمومی فارس در سالروز حافظ
  بزرگنمايي:

پیام فارس - مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس اعلام کرد که 20 مهرماه همزمان با سالروز حافظ، عضویت در کتابخانه‌های عمومی استان برای یکسال رایگان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، روح‌الله منوچهری چهارشنبه 17 مهر در جمع خبرنگاران بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند روز شنبه 20 مهرماه با مراجعه به نزدیک‌ترین کتابخانه‌های عمومی به محل سکونت، کارت عضویت یکساله خود را به صورت رایگان دریافت کنند.
وی اضافه کرد: ثبت نام رایگان در همه کتابخانه‌های عمومی استان فارس با مراجعه حضوری شخص متقاضی به کتابخانه‌های عمومی و ارائه کارت شناسایی انجام می‌شود.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس از وجود 193 کتابخانه عمومی نهادی در سطح استان خبر داد و بیان کرد: با توجه به طرح عضویت سراسری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علاقمندان می‌توانند با عضو شدن در یک کتابخانه عمومی از خدمات تمام کتابخانه‌های عمومی کشور استفاده کنند.
منوچهری با تصریح اینکه عضویت رایگان یکی از برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی در سالروز حافظ است، گفت: در کتابخانه‌های عمومی استان ویژه برنامه‌هایی گوناگونی نیز با محوریت حافظ و حافظ‌شناسی همچون نشست حافظ خوانی، جلسه نقد و بررسی اشعار حافظ، نشست معرفی کتاب‌های با موضوع حافظ‌ شناسی و ... برگزار می‌شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield