پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع):

ارائه خدمات موکب احمدبن موسی(ع) از 20 مهر آغاز می شود فرهنگي

ارائه خدمات موکب احمدبن موسی(ع) از 20 مهر آغاز می شود
  بزرگنمايي:

پیام فارس - مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع)، زمان ارائه خدمات این موکب به زائران اربعین در کربلای معلی‌ را 20 تا 28 مهرماه اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، مسعود راستی، چهارشنبه 17 مهر در جمع خبرنگاران گفت: موکب احمدبن موسی(ع) طی روزهای 20 تا 28 مهرماه جاری در کربلای معلی به زائران اربعین خدمت‌رسانی در بخش‌های مختلف را ارائه می‌دهد.
وی با یادآوری اینکه پیش از این در خبرهای قبلی اعلام شده بود که این موکب از 22 مهر به‌طور کامل آغاز به فعالیت می‌کند اما تلاش کردیم تا زودتر به زائران خدمت‌رسانی کنیم،‌ گفت: موکب احمدبن موسی(ع) از 14 مهرماه جاری به زائران اربعین خدماتی نظیر اسکان و امکان استفاده از سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها را ارائه داد اما ارائه تمام خدمات اعم از خدمات پزشکی، پذیرایی، پذیرش و غیره از 20 مهرماه آغاز می‌شود.
راستی اظهار کرد: سومین و آخرین گروه خادمان موکب احمدبن موسی(ع) در قالب 2 اتوبوس شامل خادمان کمیته‌های رسانه، پذیرش، اسکان، امنیت، بهداری در بخش بانوان و آقایان عصر امروز، 17 مهرماه راهی کربلا می‌شوند.
مدیر اجرایی موکب احمدبن موسی(ع) یادآور شد: این آمادگی در موکب احمدبن موسی(ع) وجود دارد تا به‌صورت روزانه به 7 هزار زائر اربعین خدمت‌رسانی کند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield