پیام فارس

آخرين مطالب

432 تن پیاز احتکار شده در انبار کشف شد/ کشف 5 تن سویای قاچاق در مرودشت اجتماعي

432 تن پیاز احتکار شده در انبار کشف شد/ کشف 5 تن سویای قاچاق در مرودشت
  بزرگنمايي:

پیام فارس - به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مهم‌ترین حوادث شنبه یکم آذرماه سال 99 را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.
ام‌وی‌ام با 163 کیلو حشیش در نی‌ریز توقیف شد فرمانده انتظامی فارس از توقیف سواری ام‌وی‌ام و کشف 163 کیلو حشیش در محور قطرویه - نی‌ریز خبر داد.
سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی فارس گفت: مأموران انتظامی نی‌ریز با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند شخصی با یک خودرو ام‌وی‌ام قصد انتقال مواد مخدر به این شهرستان را دارد که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
او ادامه داد: بلافاصله مأموران پلیس به محور قطرویه-نی‌ریز اعزام و با انجام گشت‌های محسوس و نامحسوس خودرو حامل مواد مخدر را شناسایی و دستور ایست دادند که راننده بدون توجه اقدام به فرار کرد.
فرمانده انتظامی استان فارس، گفت: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو متوقف و در بازرسی از آن، 163 کیلو حشیش کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.
سردار حبیبی با اشاره به اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، تصریح کرد: مبارزه بی امان با مواد مخدر و دستگیری سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.
انبار احتکار مواد غذایی در لارستان کشف شد فرمانده انتظامی لارستان از شناسایی و کشف 3 انبار مواد غذایی احتکار به ارزش 11 میلیارد ریال در شهرستان لارستان خبر داد.
سرهنگ داود امجدی فرمانده انتظامی لارستان بیان کرد: ماموران انتظامی لارستان به همراه کارکنان ناحیه مقاومت بسیج با انجام اقدامات فنی به سر نخ‌هایی از احتکار مقادیر زیادی مواد غذایی در 3 انبار واقع در یکی از محله‌های این شهرستان مطلع شدند.
سرهنگ امجدی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضائی به محل‌های مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبارها، 2 هزار و 500 کیلوگرم شکر، 250 کیلو قند، یک هزار و 752 پاکت پودر لباسشویی، 8 هزار و 88 قوطی کنسرو ماهی، یک هزار و 680 قوطی نوشیدنی، 240 کیلو لوبیا، 280 لیتر روغن، 320 کیلو عدس و 3 دستگاه خودرو پژو پارس احتکار را کشف کردند.
فرمانده انتظامی لارستان با بیان اینکه ارزش اموال مکشوفه برابر نظر کارشناسان، 11 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: با توجه به عدم حضور مالک انبارها، در این خصوص پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
432 تن پیاز احتکار در انبار کشف شد جانشین فرماندهی انتظامی فارس گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان سپیدان، انبار پیاز احتکار شده به ارزش 21 میلیارد و 600 میلیون ریال را کشف کردند.
سردار یوسف ملک‌زاده جانشین فرماندهی انتظامی فارس بیان کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی سپیدان با اقدامات فنی و تخصصی از اخباری مبنی بر نگهداری و احتکار پیاز در یکی از روستا‌های این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
سردار ملک‌زاده تصریح کرد: بلافاصله با کسب مجوز قضائی و با حضور نمایندگان اصناف، از انبار مورد نظر بازدید به عمل آمد و 432 تن پیاز که بدون مدارک ورودی و خروجی و احتکار شده بود کشف و توقیف شد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس با بیان اینکه ارزش این محموله احتکار شده برابر نظر کارشناسان، 21 میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: با توجه به عدم حضور مالک آن، انبار پلمب و پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضائی شد.
سرقت در شیراز و کشف زانتیا در فیروزآباد فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد از کشف یک دستگاه خودرو زانتیا با سابقه سرقت از شیراز خبر داد.
سرهنگ مهدی جوکار فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد گفت: ماموران انتظامی شهرستان فیروزآباد با انجام کار‌های فنی و تخصصی از وجود یک دستگاه سواری زانتیا سرقتی در یک منزل مسکونی مطلع شدند.
او با بیان اینکه ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: در بررسی و استعلام از سامانه پلیس، مشخص شد سواری زانتیا سابقه سرقت از شهرستان شیراز را دارد.
فرمانده انتظامی فیروزآباد با بیان اینکه با دستور مقام قضائی خودرو مسروقه به مالباخته تحویل شد، تصریح کرد: در این خصوص یک نفر سارق دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد.
تلف شدن 92 راس گوسفند در استهبان فرمانده انتظامی استهبان از تلف شدن 92 راس گوسفند به علت مسمومیت با کود شیمیایی در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حسین اکبرپور فرمانده انتظامی استهبان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر اتلاف گله گوسفند در یکی از روستا‌های شهرستان استهبان، ماموران بلافاصله برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
سرهنگ اکبرپور افزود: ماموران پس از حضور در محل، مشاهده کردند تعداد 92 راس گوسفند بر اثر استفاده از جو که با کود شیمیایی مخلوط بوده است تلف شده‌اند.
کشف 107 راس گوسفند قاچاق در سروستان فرمانده انتظامی سروستان از کشف 107 راس گوسفند قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ عبدالرسول مجتهدی فرمانده انتظامی سروستان بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی سروستان حین گشت زنی در محور‌های مواصلاتی منتهی به این شهرستان، به 2 دستگاه کامیون حامل احشام مشکوک و آن‌ها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
سرهنگ مجتهدی با بیان اینکه ماموران موفق شدند در بازرسی از این خودروها، 107 راس گوسفند قاچاق را کشف کنند، تصریح کرد: در این خصوص 2 نفر دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی سروستان با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، افزود: ارزش احشام مکشوفه برابر نظر کارشناسان، یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.
کشف 5 تن سویا قاچاق در مرودشت فرمانده انتظامی مرودشت از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف 5 تن سویای دامی قاچاق به ارزش 800 میلیون ریال خبر داد.
سرهنگ فرشید زینلی فرمانده انتظامی مرودشت اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با یک دستگاه کامیون قصد تخلیه یک بار سویای قاچاق در یک گاوداری را دارد که موضوع در دستور کار ماموران انتظامی مرودشت قرار گرفت.
او ادامه داد: پس از هماهنگی قضائی، ماموران پلیس به همراه نماینده جهاد کشاورزی به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند یک دستگاه کامیون حامل 5 تن سویای دام را توقیف کنند.
فرمانده انتظامی مرودشت با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش اموال مکشوفه، 800 میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.
او افزود: برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس این شهرستان قرار دارد و از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را سریعا به پلیس 110 گزارش کنند.
انبار احتکار روغن خوراکی در فسا کشف شد فرمانده انتظامی فسا از کشف 2 تن و 483 کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در آن شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمدهاشم قسام فرمانده انتظامی فسا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار روغن خوراکی توسط فردی به هویت معلوم، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 14 زاهدشهر فسا قرار گرفت.
او افزود: ماموران پس از هماهنگی قضائی به محل مورد نظر و در بازرسی از آن انبار موفق شدند 2 تن و 483 کیلوگرم روغن خوراکی را کشف کنند.
سرهنگ قسام با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه، تصریح کرد: کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 260 میلیون ریال برآورد کرده‌اند.
انتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

استقبال گوترش از قریب‌الوقوع بودن حل بحران خلیج‌فارس

استقبال امیر کویت از توافق برای حل بحران خلیج‌فارس

سه ژاپنی، دو کره‌ای، دو چینی؛ دومینوی حذف مدعیان آسیا تا بازی پرسپولیس

نوزاد دو ماهه آبدانانی درگذشت

صادرات کالا از گمرکات فارس 30 درصد افزایش یافت

به خاطر مادر و فرزندان قاتل او را بخشیدیم

جدول پخش مدرسه تلویزیونی 15 آذر در تمام مقاطع تحصیلی

ابراز خرسندی امیر کویت از توافق برای حل نهایی بحران دیپلماتیک قطر

امیر کویت: حل اختلافات دوحه و ریاض دستاورد تاریخی است

مذاکراتی سازنده درباره حل بحران خلیج‌فارس در جریان است

اثرات انتقال آب خلیج‌فارس تا کرمان برای صنایع/خبرهایی خوش از دریاچه ارومیه با بارندگی‌های اخیر

امیر کویت از توافق اولیه برای حل اختلافات کشورهای عربی استقبال کرد

جزئیات جدید از ماجرای زنده‌ شدن نوزاد آبدانانی

ازدواج بیش از 7هزار دختر زیر 14 سال در بهار امسال

تدبیر کلیدی دولت برای افتخار آفرینی زنان

هر اثر صنایع دستی سفیر فرهنگ سیستان‌وبلوچستان است

در واکنش به خبر فارس/ دادستان: واحدی که از «مانکن زنده» استفاده کرده بود، پلمب می شود

نوسان بهای مرغ در فارس

آتش در زیست گاه طبیعی اشکنان مهار شد

کار جالب فرمانداری حاجی‌آباد/ برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره مجازی زبان مادری در شمال هرمزگان

واکنش ظریف به ادعاهای وزیرخارجه آلمان | این 3 کار را باید انجام دهید؛ پیش از آنکه بگویید ایران چه انجام دهد

کرونا تاکنون جان 923 نفر را در هرمزگان گرفته است

فارس من| جاده شهرک عماریاسر به طرق علائم راهنمایی و رانندگی دارد

آسیب‌شناسی مشکلات فارس با رویکردی جهادی

«گفتگوهای ثمربخش» قطر و عربستان؛ هدیه به بایدن یا تضعیف ایران؟

پیروزی پرگل تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی برابر قشقایی شیراز

ظریف: از تفاهمات اعلامی کویت در خلیج فارس استقبال می‌کنیم

استقبال گوترش و عمان از تلاش‎‌ها برای حل بحران روابط عربستان و قطر

کویت: اختلاف میان قطر و عربستان به پایان رسیده است

ترور دانشمندان هسته‌ای نشانه ضعف دشمنان در برابر پیشرفت ایران اسلامی است

استقبال ایران از تفاهمات اعلامی کویت در خلیج فارس

مهر تایید سرمربی باشگاه پورتو بر عملکرد مهدی طارمی

گفتگوها برای حل بحران دیپلماتیک شورای همکاری خلیج فارس «مثمر ثمر» بود

شبکه الجزیره: کویت از پایان اختلاف عربستان و قطر خبر داد

لاوروف: اوضاع خلیج فارس بشدت نگران کننده است

ترتیل صفحه 564 قرآن کریم+فیلم و متن آیات

واکنش شهرداری به قطع درختان حیاط بیمارستان مسیح دانشوری

لطیفی: گزینه سرمربیگری تیم ملی جوانان بودم؛ می‌جنگیم و می‌میریم تا چوکای تالش سقوط نکند

پاسخ جالب توجه استاندار کهگیلویه و بویراحمد به موبایل فروشان/بگذارید عده‌ای دیگر هم نان بخورند

تکمیل آشیانه هواپیمای فرودگاه شیراز نیازمند جذب سرمایه‌گذار

آزادی 4 زندانی مرودشت با تلاش گروه جهادی انصارالمهدی

پاسخ جالب استاندار کهگیلویه و بویراحمد به موبایل فروشان/بگذارید عده‌ای دیگر هم نان بخورند

قانع: در دیدار مقابل سنگ آهن به بازیکنان جوان میدان دادیم

شکست سنگین بانوان قشقایی در لیگ برتر فوتبال بانوان

پیروزی شهید شاملی کازرون مقابل سنگ آهن بافق

بیانیه کویت درباره بحران قطر

سرمربی تیم هندبال سنگ آهن: از عملکرد شاگردانم رضایت دارم

سرمربی تیم هندبال شاملی کازرون: به بازیکنان جوانم فرصت بازی کردن دادم

لیگ برتر هندبال زنان؛ پیروزی شهید شاملی کازرون مقابل سنگ آهن بافق

لیگ برتر فوتبال بانوان| پیروزی نفسگیز سپاهان در در دربی اصفهان/ ملوان آتش به پا کرد