پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

در کانون پرورش فکری فارس؛

تفاهم‌نامه همکاری با سازمان فضای مجازی سراج امضا شد فرهنگي

تفاهم‌نامه همکاری با سازمان فضای مجازی سراج امضا شد
  بزرگنمايي:

پیام فارس - شیراز- تفاهم‌نامه همکاری کانون پرورش فارس و سازمان فضای مجازی سراج با رویکرد آموزش فعالین مجازی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و تولید و توزیع محتوای فاخر، امضا شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، موضوع این تفاهم‌نامه تعریف و اجرای برنامه‌های مشترک با استفاده از ظرفیت طرفین جهت برگزاری دوره، سمینار و کارگاه‌های آموزشی تخصصی با موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تولید و توزیع محتوا و تربیت نیروی فعال فرهنگی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان فارس است.
بر اساس این تفاهم‌نامه که ظهر یکشنبه در مراسمی امضا شد، کانون پرورش فکری فارس با استفاده موثر از ظرفیت‌های مراکز تخصصی سازمان سراج جهت تولید محتوای پروژه‌های فناوری اطلاعات کانون استان و ایجاد بستر لازم جهت ارائه‌ خدمات آموزشی و فرهنگی کانون استان برابر تفاهم و استفاده مؤثر از ظرفیت‌های مرکز استانی سراج در موضوع آسیب‌شناسی در فضای تولید و تبادل اطلاعات گام برمی‌دارد.
مرکز استانی سراج نیز با پوشش رسانه‌ای اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی، فعالیت‌های کانون فارس را با استفاده از ظرفیت‌ها انجام می‌دهد؛ همچنین به ارائه خدمت در موضوع آسیب‌شناسی در فضای تولید و تبادل اطلاعات به کانون ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های آموزشی فرهنگی سازمان سراج در سطح کشور را در اختیار کانون می‌گذارد.
به گزارش خبرنگار مهر ، حمایت مادی و معنوی از پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی کانون با موضوع سواد فضای مجازی و ارائه خدمات مؤثر در حوزه فضای مجازی و فناوری اطلاعات در راستای اهداف کارگروه فضای مجازی کانون فارس بخشی از تعهدات مرکز استانی سراج است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield