پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

سياسي

اصلاح قیمت بنزین تصمیم و توافق همه مسئولان نظام است

پیام فارس - تهران- رئیس دفتر رئیس جمهوری عملیاتی شدن مصوبه جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه درخصوص اصلاح قیمت بنزین را اقدام لازم و ضروری دانست و گفت: دولت پیش از این نیز درچند مقطع قصد داشت این تصمیم مهم را که مورد توافق همه مسئولان نظام است، اجرا کند که هربار به دلایلی با تاخیر مواجه شد.

آموزش و پرورش:‌ سرویس‌های مدارس نگران سهمیه بنزین نباشند

پیام فارس - تهران – وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که با هماهنگی به عمل آمده سهمیه سوخت مورد نیاز سرویس مدارس تامین خواهد شد این سهمیه پس از ثبت نام کلیه سرویس‌ها و بررسی میزان مورد نیاز از روز اجرای سهمیه‌بندی یعنی 24 آبان ماه جاری محاسبه و اعمال خواهد شد

یک ریال از درآمد اصلاح قیمت بنزین به بودجه کشور تعلق نمی‌گیرد

پیام فارس - تهران - سخنگوی دولت گفت: یک ریال از درآمد حاصل از اصلاح قیمت بنزین به بودجه جاری کشور یا تملک دارایی تعلق نمی‌گیرد بلکه به طرح حمایت معیشتی از 18 میلیون خانوار کم درآمد اختصاص می‌یابد.

شیرازی‌ها و فسایی‌ها از استان فارس به سی‌وهشتمین جشنواره فجر راه یافتند

پیام فارس - شیراز- سی‌امین جشنواره تئاتر فجر استان فارس با حضور 12 گروه طی چهار روز برگزار شد و در نهایت دو نمایش از شیراز و شهرستان فسا به‌عنوان نمایش‌های برگزیده به سی‌وهشتمین جشنواره فجر راه یافتند.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی: شانس نداشتیم

پیام فارس - شیراز- سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز اعلام کرد: فرصت های خوبی برای بازکردن دروازه تیم بادران داشتیم اما شانس با ما یار نبود.

مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی:مشارکت بخش خصوصی زمینه‌ساز توسعه تئاتر است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی با اشاره به اینکه بنا به روالی سنتی و تاریخی اعتبار حوزه هنرهای نمایشی در قیاس با سایر هنرها محدود است، اظهار داشت: از همین منظر، مشارکت بخش خصوصی و سایر نهادهای فرهنگی هنری در عرصه نمایش بسیار ضروری است و رویکردی برای رشد و توسعه تئاتر است.

سهمیه سوخت سرویس‌های مدارس مشخص می‌شود

پیام فارس - شیراز- روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس درباره روند فعالیت سرویس‌های مدارس با توجه به افزایش قیمت سوخت، اعلام کرد که در هفته پیش رو تصمیمات لازم در این باره توسط نهادهای مسئول گرفته خواهد شد.

روحانی : افزایش نرخ بنزین برای کمک به اقشار تحت فشار است

پیام فارس - تهران - رئیس جمهوری با بیان این که دولت باوجود مشکلات اقتصادی، هرگز قصد برداشت از درآمد افزایش قیمت بنزین را ندارد و همه آن میان حدود 60 میلیون نفر توزیع می‌شود، گفت: اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین به نفع مردم و برای کمک به اقشار تحت فشار جامعه است.

استان‌ها در فضای آرام به استقبال سهمیه‌بندی بنزین رفتند

پیام فارس - استان‌ها - سهمیه بندی بنزین و منطقی شدن قیمت آن از بامداد امروز در حالی آغاز شد که مشاهدات خبرنگاران ایرنا از آرامش در جایگاه های سوخت و روال عادی سوخت گیری در پمپ بنزین های سراسر کشور حکایت دارد.

طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین

پیام فارس - معاون رئیس‌جمهوی و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به شمول بیش از 60 میلیون شهروند ایرانی از طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین، گفت: طرح حمایت معیشتی و اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین در راستای اجرایی شدن مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می شود.

امام جمعه شیراز: از مبارزه دستگاه قضایی با فساد حمایت جدی می‌کنیم

پیام فارس - شیراز- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: دستگاه قضایی و در راس آن ریاست قوه قضائیه حرکتی را در جهت مبارزه با فساد آغاز کرده‌اند که از همین‌جا حمایت جدی خود از این اقدام و حرکت اعلام می‌کنیم.

جشن میلاد پیامبر همراه با جشن شهرستان شدن اوز

پیام فارس - شیراز- مردم شهرستان اوز در جنوب استان فارس 23 مهر 98 شهرستان شدن این منطقه را که بعد از چند دهه انتظار در دولت تدبیر و امید محقق شد همراه با میلاد پیامبر نور، جشن گرفتند.

987 هزار میلیارد تومان یارانه پنهان به چه کسانی می‌رسد؟

پیام فارس - تهران- ثروتمندترین‌های جامعه 23 برابر بیشتر از فقیرترین‌ها از یارانه بنزین برخوردارند. بهره‌مندی دهک‌دهمی‌ها از یارانه دارو نیز 19.5 برابر بیشتر از دهک اولی‌هاست. چنین تبعیض‌هایی، ضرورت اصلاح ساختار بودجه را روشن می‌کند.

روند عادی عرضه سوخت در پایتخت

پیام فارس - تهران- آغاز سهمیه‌بندی بنزین بر اساس تصمیم سران سه قوه از بامداد جمعه 24 آبانماه تاثیری بر جایگاه‌های عرضه سوخت پایتخت نداشته و روال عادی سوخت‌گیری در جریان دارد.

32 ناحیه فارس تحت پوشش طرح شهاب قرار می گیرد

پیام فارس - شیراز-ایرنا- رئیس بنیاد نخبگان فارس اعلام کرد: از مهرماه سال جاری 32 ناحیه استان فارس تحت پوشش طرح شهاب قرار می‌گیرد و تا دوسال دیگر این برنامه در همه مقاطع تحصیلی اجرا خواهد شد.

مدرسه فصلی خلاقیت در محلات کم‌برخوردار شیراز برپا شد

پیام فارس - شیراز- دانش‌آموزان دختر برگزیده با شرکت در دوره‌های مدارس فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی که به‌مدت سه روز از 22 تا 24 آبان در سرای محله کوشک میدان شیراز برگزار شد، از آموزش‌های لازم در زمینه‌های استعدادی متفاوت بهره‌مند شدند.

برگزیدگان مدارس فصلی خلاقیت درفارس، بورسیه می گیرند

پیام فارس - شیراز-ایرنا- رئیس بنیاد نخبگان فارس اعلام کرد:‌برگزیدگان مرحله نهایی مدارس فصلی خلاقیت و ایده پردازی بنیاد نخبگان فارس از طرف مجمع خیران نخبه پرور فارس بورسیه تحصیلی امید دریافت می کنند.

افزایش تولید و مبارزه با فساد راهکار مقابله با تورم است

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز تاکید کرد که برای جلوگیری از بروز تورم باید رونق تولید را دنبال کنیم و این مهم از مسیر افزایش تولید داخل و مبارزه با فساد می‌گذرد.

دوراهی بنزین ایرانی؛ صادرات یا قاچاق؟

پیام فارس - تهران- افزایش تولید فرآورده‌های نفتی در ایران باعث شده تا توجه به بازارهای صادراتی برای فروش این فرآورده‌ها بیشتر شود اما در این بین واقعی نبودن قیمت بنزین باعث شده تا مقاصد صادراتی ایران در دست قاچاقچیان باشد و از همین رو بنزین ایرانی بر سر دوراهی صادرات و ارزآوری و یا قاچاق و هدررفت سرمایه کشور قرار گرفته است.

سهمیه کسانی که کارت سوخت ندارند، محفوظ است

پیام فارس - تهران- طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، همه باجه‌های پست روز جمعه 24 آبان برای تحویل کارت سوخت خودروها باز است وسهمیه کسانی که کارت سوخت ندارند، محفوظ است.

نوبخت: بیش از 60 میلیون نفر مشمول طرح حمایت معیشتی دولت می‌شوند

پیام فارس - تهران- معاون رئیس‌جمهوی و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به شمول بیش از 60 میلیون شهروند ایرانی از طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین، گفت: طرح حمایت معیشتی و اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین در راستای اجرایی شدن مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می شود.

6 مرکز درمانی غیرمجاز در فارس تعطیل شدند

پیام فارس - شیراز - سه مرکز لیزر درمانی غیر مجاز، دو مطب پزشک ، یک مرکز بینایی سنجی فاقد مجوز در شیراز و یک عطاری متخلف در مرودشت با حضور بازرسان اداره تعزیرات حکومتی بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مرودشت و با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی و دستور مقام قضایی، تعطیل شدند.

برپایی سیزدهمین یادواره راویان عشق و انتظار در شیراز

پیام فارس - شیراز- سیزدهمین یادواره مرحوم حاج ملا علی سیف‌الاسلام و فرزندش زنده یاد حاج علی اصغر سیف که از پرچمداران فعالیت‌های مذهبی و سیاسی در استان فارس در دوران پیش از انقلاب و پس از به ثمر رسیدن انقلاب بودند، با عنوان راویان عشق و انتظار فردا (جمعه) در شیراز برگزار خواهد شد.

6 مرکز درمانی غیر مجاز و یک عطاری متخلف در شیراز و مرودشت تعطیل شدند

پیام فارس - شیراز - سه مرکز لیزر درمانی غیر مجاز، دو مطب پزشک ، یک مرکز بینایی سنجی فاقد مجوز در شیراز و یک عطاری متخلف در مرودشت ، با حضور بازرسان اداره تعزیرات حکومتی بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مرودشت و با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی و دستور مقام قضایی، تعطیل شدند.

شهروندان فارس به رسم نیکوی اهدای خون دعوت شدند

پیام فارس - شیراز - مراکز درمانی و بیمارستان‌های فارس با کمبود شدید همه گروه‌های خونی مواجه شده است ، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اهدای بخشی از خون خود شهروندان را به رسم نیکوی اهدای خون دعوت کرد.

460 دانش آموز دارابی به اردوی راهیان نور اعزام شدند

پیام فارس - شیراز- جانشین ناحیه مقاوم سپاه ناحیه داراب گفت: 460 دانش آموز این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور با 10 دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.

کشفیات تعزیرات فارس از احتکار شکر تا خودرو لندکروز

پیام فارس - شیراز- اداره کل تعزیرات حکمتی استان فارس، ظرف هفته جاری (هجدهم تا بیست و دوم آبان) موفق به کشف انبار احتکار شکر، پوشاک و خودرو لندکروز قاچاق در این استان شد.

جایزه فناور برتر آسیا به شرکت مستقر در پارک علم و فناوری فارس رسید

پیام فارس - شیراز- شرکت آریا ‌نانوسیز از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری فارس در بیست و سومین نشست سالانه انجمن پارک‌های علم و فناوری آسیا در تایوان، جایزه فناور آسیا را کسب کرد.

زلزله محمله فارس را لرزاند

پیام فارس - تهران- زلزله ای به بزرگی 4.2 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 21 و 27 دقیقه و 47 ثانیه امشب (چهارشنبه) حوالی محمله در استان فارس را لرزاند.

دستگاه‌های اجرایی فارس، افزایش اعتبارات طرح‌های عمرانی را پیگیری کنند

پیام فارس - شیراز- معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس گفت: دستگاه‌های اجرایی استان که دارایی طرح‌های ملی و ملی با ویژگی استانی هستند، ضمن هماهنگی با نهاد سیاستگذار، به منظور افزایش اعتبارات طرح‌های عمرانی استان اقدام کنند.

فارس هفته آینده را با باران آغاز می‌کند

پیام فارس - شیراز- مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: آسمان استان از شنبه25 آبان 98 شاهد بارش باران و گاهی رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای خواهد بود.

زلزله جنوب فارس را 6 بار لرزاند

پیام فارس - شیراز- زلزله از شامگاه چهارشنبه تا صبح امروز(پنج‌شنبه) 6 بار بخش‌هایی از جنوب استان فارس را لرزاند.

دومین روز از جشنواره تئاتر فارس چگونه گذشت؟

پیام فارس - شیراز- جشنواره تئاتر فجر استان فارس از سه‌شنبه 22 آبان 98 آغاز شده است و پس از رقابت 12 گروه اصلی در شامگاه جمعه 24 آبان با معرفی برگزیدگان به پایان خواهد رسید که اجرای چند نمایش و مقدمات راه اندازی کتابخانه تخصصی از رویدادهای روز دوم جشنواره بود.

طلوع دولت قرآن در شهر حافظ

پیام فارس - شیراز- شورای فرهنگ عمومی استان فارس کلیات طرح کرسی بین‌المللی قرائت حافظ یا دولت قرآن را تصویب کرده است. بنابر این طرح جایگاه قرآن در میان شاعران و ادیبان بزرگ این شهر همچون حافظ بررسی خواهد شد و نیز شیراز می‌تواند به مامنی همیشگی برای شیفتگان قرآنی بدل شود.

ساير مطالب

امام جمعه اهل سنت شیراز: وحدت امت اسلامی،‌ رویا و خیال نیست

اعتماد مردم به نظام سرمایه‌ای است که باید پاس داشت

معاون قوه قضاییه: شوراهای حل اختلاف باید به فلسفه اصلی خود بازگردند

رعایت قانون و بی طرفی در دستور کار هیات‌های بازرسی انتخابات باشد

رئیس هیات ژیمناستیک فارس: توجه نکردن به ژیمناستیک، عمر ورزش قهرمانی را کوتاه می‌کند

گذشت خانواده مقتول،‌ 3 تن را نجات داد

گذشت خانواده مقتول در زرین دشت فارس سه نفر را از چوبه دار نجات داد

معاون قوه قضاییه: شوراهای حل اختلاف باید به فلسفه اصلی خود بازگرددند

سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز: فشرده بازی کردن تیم داماش گیلان، کار ما را دشوار کرد

فرود اضطراری 2 هواپیمای قطری در شیراز

رهایی 163 محکوم از قصاص طی 6 ماه اول امسال

واعظی به مقام شامخ شهدای لامرد ادای احترام کرد

پررنگ شدن نقش مساجد کاهش مشکلات جامعه را در پی دارد

سرمربی تیم داماش گیلان: گرفتن یک امتیاز از تیم فجر سپاسی شیراز برای ما خوب بود

استاندار فارس: بدون مستند قانونی، هیچ کس از گردونه رقابت انتخاباتی حذف نخواهد شد

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز به رده سوم جدول سقوط کرد

مردم فارس 160 میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند

دولت قرآن، همایشی در شرح پیوند حافظ با قرآن

مشارکت یک‌هزار راهدار در طرح راهداری زمستانی فارس

نوید برپایی جشنواره منطقه‌ای در شیراز برای ترویج کارآفرینی

راه‌اندازی سمن‌های دفاع مقدس در شهرستان‌ها

عضو شورای شهر شیراز:بدهکاری‌های گذشته،شهرداری را زمین‌گیر نکرد

پیگیری تصمیمات اتخاذ شده در دیدارهای مردمی توسط مدیران

استاندار فارس: رانندگان مست و معتاد را نقره‌داغ کنید

حفر چاه برای منطقه ویژه اقتصادی شیراز، کارشناسی یا غیرکارشناسی؟

تصمیم گیری تعویقی درباره لوایح FATF آورده ای برای کشور ندارد

بازگشت ایران به لیست سیاه FATF برای اقتصاد مشکل‌آفرین است

جشنواره منطقه‌ای قصه‌گویی در شیراز

چهار کشته و 2 مجروح حاصل یک تصادف در جهرم

جشنواره بین المللی قصه گویی در شیراز

فصل اول مستندنگاری سازه‌های شهر جهانی گور فیروزآباد آغاز شد

دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای تامین بودجه با بخش خصوصی مشارکت می‌کند

بیشتر ارباب رجوع از ادارات ناراضی هستند

روایت خبرنگار ایرنا از نخستین ملاقات عمومی استاندار فارس با مردم

ملاقات بی واسطه مردم با استاندار فارس

تصویربرداری فیلم طنز "جهیزیه بابام" در فسا پایان یافت

اختصاص 100 میلیارد ریال اعتبار به تکمیل طرح‌های نیمه تمام لامرد

خدمات بیمه تکمیلی برای فعالان رسانه در فارس

نشریه ایتالیایی: استراماچونی با این شرایط نمی‌تواند ادامه دهد

اژدها وارد شد؛ در استقلال «همه» گل می‌زنند

هواداران شیرازی در حسرت دیدن سرمربی تیم فوتبال استقلال

حفظ کرامت شهروندی و حقوق عامه با بهره‌گیری از توان وکلا و کارشناسان

مدیران شهری از طرح‌های دانش‌بنیان حمایت کنند

امام جمعه جدید شهرستان کازرون نمازجمعه را اقامه کرد

امام جمعه جدید شهرستان کازرون نماز جمعه را اقامه کرد

توسعه زیرساخت‌های ورزشی داراب در دولت تدبیر و امید

خاوران باغ‌ها و تاریخ خود را به رخ کشید

سرمربی تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز: قضاوت ضعیف داور روی نتیجه بازی تاثیر داشت

تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز مقابل همیاری ارومیه شکست خورد

سفیرسابق سوریه در عربستان: اقدامات عربستان دشمنی با اسلام است

امام جمعه اصفهان: مشترکات دینی شیعیان و اهل سنت بیش از تفاوتهاست

شیعه و سنی باید در مقابل توطئه‌های دشمنان ید واحده باشند

حادثه رانندگی در جهرم 4 کشته داشت

2 طرح ورزشی در لارستان به بهره‌برداری رسید

2 طرح ورزشی در شهرستان لارستان به بهره برداری رسید

تیم‌های فارس و اصفهان قهرمان پیکارهای دو استقامت نابینایان کشور شدند

بیمارستان داران با کمبود تجهیزات و محدودیت فضای فیزیکی رو به روست

تشخیص اشتباه کار دست جراح بیمارستان شهید رجایی شیراز داد

نام شهیدان بر تابلوی 60 کوچه و خیابان در شهر صدرا شیراز نشست

توزیع بیش از 200 تن اقلام تنظیم بازار در قیر و کارزین

14 هکتار از اراضی ملی فارس از زمین‌خواران بازپس گرفته شد

بررسی راهکار انتقال آب به تالاب خشکیده پریشان در سازمان حفاظت محیط‌زیست

سیاست‌گذاری در بخش مسکن فاقد پنجره واحد است

توجه رسانه‌های داخلی به فراز و فرودهای بازار مسکن‌

35 هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی در استان فارس احداث می‌شود

خودسوزی پریشان ادامه دارد

تشکیل کمیته بحران برای مهار آتش سوزی تالاب پریشان کازرون

فرماندار کازرون: خشکیدگی تالاب پریشان متاثر از عملکرد مسئولان سابق است

فرماندار فسا : افسار گسیختگی قیمت اجناس توجیه پذیر نیست

تریاک در تاکسی

دو تصادف در فارس یک کشته و 6 مجروح بر جای گذاشت

نخستین همایش ملی نقاشی آبرنگ ایران در شیراز آغاز به کار کرد

خبرنگاران هندی از یادمان‌های فرهنگی و تاریخی شیراز بازدید کردند

14 هکتار از اراضی ملی فارس به مالکیت دولت درآمد

6 هزار میلیارد تومان پروژه در شهرستان مهر افتتاح می‌شود

آسمان فارس بعدازظهر جمعه تا یکشنبه بارانی است

ماشین آلات غیر مجاز حفاری چاه در 4 شهرستان فارس توقیف شدند

پُرکردن چاه های غیرمجازدر فارس و دغدغه بودن یا نبودن پول

فرانسویان، ایتالیایی‌ها و آلمانی‌ها در صدر گردشگران ورودی به فارس

کف شکنی یا قانون شکنی

برق 17 مرکز حساس و حیاتی در رزمایش شیراز قطع شد

وزیر اطلاعات: در طرح‌های عمرانی جنوب فارس گشایش می‌شود

واعظی: انسجام کشور در آستانه انتخابات بازیچه مسائل سیاسی نشود

استاندار: امنیت پایدار فارس نویدبخش توسعه اقتصادی است

سفر دولتمردان و نوید ساخت ورزشگاه 2 هزار نفره در لامرد

لزوم هموارتر شدن مسیر حرکت بخش خصوصی در حوزه اقتصاد

رفع موانع تولید با هدف اشتغال‌زایی و توسعه در دستور کار دولت است

شرایط برای استقرار صنایع بزرگ در منطقه ویژه اقتصادی لامرد فراهم است

سفر واعظی و نوید ساخت ورزشگاه 2 هزار نفره در لامرد

سفیر کتاب به روستاها و مناطق عشایری جهرم می‌رود

سفر وزیر اطلاعات و رئیس دفتر رئیس جمهوری به فارس

رئیس دفتر رئیس جمهور از پالایشگاه پارسیان مُهر بازدید کرد

استاد دانشگاه شیراز دانشمند برتر آکادمی علوم جهان شد

دکتر واعظی وارد عسلویه شد

قاتل فراری 4 عضو یک خانواده در شهرستان مهر دستگیر شد

وزیر اقتصاد: پذیرای اندیشه‌های جدید دانشگاهیان هستیم

واگذاری و ادغام 10 هزار شعبه بانکی در سراسر کشور

معاون وزیر اقتصاد: اختیارات سرپرستان بانک‌های عامل فارس افزایش می یابد

نماینده مجلس: وزارت اقتصاد سامانه‌ای شفاف برای معرفی بدهکاران مالیاتی ایجاد کند

استاندار: 30 هزار میلیارد تومان پروژه تا پایان امسال در فارس افتتاح می‌شود

وزیر اقتصاد: اخذ مالیات از سود سپرده‌های بانکی در دستور کار نیست

تیم فوتسال ارژن شیراز از قعر جدول جدا شد

وزیر اقتصاد: آمارهای اشتغال‌زایی و رشد صادرات امیدوارکننده است

زمینه رونق مجدد کارخانه قند فسا فراهم شود

افتتاح 30 هزار میلیارد ریال پروژه در سفر رئیس جمهور به فارس

مقایسه طولی دولت‌ها صحیح نیست

2 نفر از عاملان ترور شهید بهروزی در شیراز دستگیر شدند

وزارت اقتصاد نام بدهکاران بزرگ مالیاتی را اعلام کند

شاخص‌های اقتصادی کشور در شرایط تحریمی بهبود یافت

آمارهای اشتغال زایی و رشد صادرات امیدوار کننده است

برخورداری فارس از اعتبارات ملی متناسب با تاثیرگذاری‌اش نیست

تلاش می‌شود زمینه رونق مجدد کارخانه قند فسا فراهم گردد

روحانیون کازرون حمایت خود را از امام جمعه جدید این شهر اعلام کردند

ضرورت اهتمام به حفظ کارخانه قند فسا

افزایش 21 درصدی اعتبارات توازن استانی لارستان

روستاییان کوشک بیدک شیراز به حفر چاه اعتراض کردند

2 دیدگاه درباره یک تعقیب و گریز منجر به فوت در کوار

هفته فرهنگی آلمان در شیراز؛ تحکیم پیوندها فراسوی سیاست

صباحی به عنوان امام جمعه کازرون منصوب شد

اجرای طرح‌های سند پیشران توسعه فارس با جدیت دنبال می‌شود

امام‌جمعه کازرون معرفی شد

وزیر اقتصاد: نرخ واقعی ارز کمتر از هشت هزار تومان است

وزیر امور اقتصادی و دارایی وارد شیراز شد

آموزش تخصصی پدافند غیرعامل در صنایع فارس در حال اجراست

ماجرای اخراج دانشجوی مکانیک دانشگاه شیراز چیست؟

72 حلقه چاه غیر مجاز آب در خرامه و بوانات فارس پُر شدند

معاون استانداری فارس: صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس بدون اغراض سیاسی بررسی شود

تیم فوتبال قشقایی شیراز پس از 10 هفته برد

قیمت خودروهای داخلی 98/08/13

بیماران مبتلا به سرطان در شیراز با کمبود فرآورده‌های خونی مواجه شدند

400 نفر از مددجویان ندامتگاه فسا در برابر بیماری هپاتیت واکسینه شدند

تلاشی برای توجه به حفظ و احیای بافت سنتی کازرون

نگهداری بیش از 520 کودک بی‌سرپرست و بدسرپرست در مراکز بهزیستی فارس

شهردار شیراز: ظرفیت افزایش مراودات فرهنگی با آلمان وجود دارد

450 هزار دانش‌آموز فارس در ششمین المپیاد ورزشی درون‌مدرسه‌ای شرکت کردند

آتش‌زننده منابع طبیعی داراب به زندان افتاد

راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی در شیراز برگزار شد

مردم فارس به شرکت در راهپیمایی 13 آبان دعوت شدند

13 آبان نماد یکصدایی ملت ایران در مقابل استکبار جهانی

استاندار فارس: به پشتوانه جوانان، قدرتی مطرح در جهان هستیم

تداوم حرکت انقلابی دانش آموزان در مسیر خودشناسی و تمدن سازی

هر جوان ایرانی یک قاسم سلیمانی و محسن حججی است

سیزده آبان نقطه عطف مبارزات انقلابی ملت ایران است

جلسات ادارات فارس به 2 روز در هفته محدود شود

ابتکاری برای تقویت حضور مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی فارس در شهرستان‌ها

استاندار فارس: شیراز ظرفیت‌های مناسبی برای میزبانی مسابقات بین‌المللی دارد

استاندار فارس: امسال موعد تبدیل تهدید به فرصت است

استاندار فارس: مدیران عملکرد دولت را بیان کنند

استاندار فارس: دستگاه‌های اجرایی خدمات دولت را اطلاع‌رسانی کنند

شیرازی‌ها در "درودهایی از فوکوشیما" سهیم‌ شدند