پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

فرهنگي

نخستین همایش ملی «دولت قرآن» پایان یافت

پیام فارس - ایسنا/فارس نخستین همایش ملی «دولت قرآن» که از شب گذشته در شیراز آغاز شده بود، با برپایی نشست‌های علمی و ارائه مقالات اندیشمندان و ادیبان نقاط مختلف کشورمان پایان یافت.

حافظ ذهن را با نرم‌افزار قرآن تغییر داد

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس گفت: آنچه که حافظ از قرآن گرفت، ذهن بود و وقتی ذهن را با نرم‌افزار قرآن تغییر داد، دنیا از نگاه ذهن حافظ بهشت شد و با این بهشت حافظ جاودانه شد و به همین دلیل لقب لسان‌الغیب گرفت.

سیدالشهدا(ع) در شعر حافظ همان پیر مغان است

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات اسلامی دانشگاه امام صادق(ع) با بیان اینکه در دیوان حافظ، موضوع عاشورا را با الفاظی نظیر پیرمغان، دیر، و ...مشاهده خواهیم کرد، گفت: پیرمغان در شعر حافظ وجود مقدس سیدالشهدا(ع) است و آنجا که گفته است « در خرابات مغان نور خدا می‌بینم؛ این عجب بین که چه نوری ز کجا می‌بینم»، مشخص می‌شود که حافظ به کربلا رفته است.

لسان الغیب زیباترین توصیف برای حافظ است

پیام فارس - ایسنا/فارس استاد فلسفه و عرفان اسلامی دانشگاه شیراز با بیان اینکه حافظ، بسیار عمیق تر و والاتر از سطحی است که تاکنون او را مهجور کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: لسان‌الغیب، زیباترین کلمه‌ای است که می‌توان برای حافظ به کار برد.

مدعیان حافظ شناسی مباحثی مطرح می‌کنند که شایسته این مرد خدا نیست

پیام فارس - ایسنا/فارس یک استاد دانشگاه، پژوهشگر و حافظ پژوه با بیان اینکه حجاب قرآن، کلمات آن است و بعضی بزرگان به جایی رسیده‌اند که خود قرآن را بی حجاب از کلمات می‌بینند، گفت: متاسفانه برخی مدعیان حافظ شناسی مباحثی از او مطرح می‌کنند که شایسته این مرد خدا نیست.

خوانش صحیح اشعار از مهمترین اشکالات حافظ خوانان جدید است

پیام فارس - ایسنا/فارس استاد و محقق حوزه و دانشگاه عدم خوانش صحیح اشعار حافظ را از مهمترین اشکالات حافظ خوانان نسل فعلی دانست و تاکید کرد: حتی در مجازی ترین کارها هم باید از حافظ و مولوی استفاده کرد.

حافظ والاتر از سطح محجوریت است

پیام فارس - ایسنا/فارس استاد فلسفه و عرفان اسلامی دانشگاه شیراز با بیان اینکه حافظ، بسیار عمیق تر و والاتر از سطحی است که تاکنون او را محجور کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: لسان‌الغیب، زیباترین کلمه‌ای است که می‌توان برای حافظ به کار برد.

عرفان حافظ حماسی است نه بازاری

پیام فارس - ایسنا/فارس استاد دانشگاه، محقق و پژوهشگر اسلامی با بیان اینکه عرفان حافظ مانند مولوی، حماسی است و نه بازاری و امری برای سرگرمی، گفت: جفا به حق این شاعر بزرگ است که در محافل گناه از او یاد شود و نامش را تکرار کنند، چرا که حافظ اهل خرقه و قلندر بازی نبوده است.

هفت هزار دانش‌آموز عشایری فارس تحت پوشش طرح سفیر کتاب قرار گرفتند

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس گفت: در فاز نخست اجرای طرح سفیر کتاب بیش از هفت هزار دانش آموز در 476 مدرسه عشایری استان تحت پوش این طرح قرار می‌گیرند.

خیران کتابخانه‌ساز شمال فارس تقدیر شدند

پیام فارس - شییراز- سومین همایش خیرین کتابخانه ساز استان فارس به مناسبت هفته کتاب در شهرستان آباده و با محوریت تجلیل از خیرین کتابخانه ساز شمال فارس برگزار شد.

24 اثر نمایشی به جشنواره تئاتر فارس راه یافتند

پیام فارس - شیراز-ایرنا-رئیس گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: ٢٤ اثر نمایشی از 10 شهرستان این استان به بیست و نهمین جشنواره تئاتر فارس راه یافت.

صدور 217 موافقت اصولی برای پروژه‌های گردشگری در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل میراث فرهنگی فارس، صنایع دستی و گردشگری فارس از صدور 217 موافقت اصولی به ارزش 2 هزار و 786 میلیارد تومان در 6 ماهه نخست امسال برای اجرای طرح‌های گردشگری در فارس خبر داد.

قدردانی از واقفان کتاب و دانش در شمال فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس سومین همایش خیرین کتابخانه ساز استان فارس به مناسبت هفته کتاب در شهرستان آباده و با محوریت تجلیل از خیرین کتابخانه ساز شمال فارس برگزار شد.

امکان ساخت کتابخانه عمومی جدید در اقلید وجود ندارد

پیام فارس - شیراز- مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس معتقد است که موقعیت جغرافیایی کتابخانه عمومی شماره یک شهر اقلید نامناسب است و با استقبال کم رنگ مردم روبرواست و امکان ساخت کتابخانه جدید وجود ندارد.

غفلت از یادواره‌های شهدا پذیرفته نیست

پیام فارس - ایسنا/فارس دبیر بزرگداشت شهدای بسیج شیراز با تأکید بر اینکه غفلت از یادواره‌های شهدا نباید حتی سهوی هم فراموش شود، گفت: از تمام مدیران در خواست می‌کنیم که برگزاری یادواره‌های شهدا را دستور کار قرار دهند.

آغاز سی‌امین جشنواره تئاتر فارس از 21 آبان

پیام فارس - ایسنا/فارس رقابت هنرمندان تئاتر استان فارس در قالب سی‌امین جشنواره، از سه شنبه 21 آبان آغاز می‌شود و تا جمعه 24 آبان ادامه خواهد داشت.

مدیرکل کانون پرورش فکری فارس: جشنواره قصه گویی به بلوغ و پختگی رسیده است

پیام فارس - شیراز- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس گفت: سال 1398 نقطه عطفی در کانون پرورش فکری است چراکه جشنواره قصه گویی به بلوغ و پختگی خویش رسیده است.

عطر کتاب از دل آبان فارس استشمام می‌شود

پیام فارس - شیراز- همراه با ماه آبان، استشمام عطر کتاب از صفحات پاییز آغاز می‌شود. در استان فارس هفته کتاب به نمایشگاه بزرگ کتاب پیوند می‌خورد و مخاطبان این یار مهربان را بیش از یک ماه با خود همراه می‌سازد.

اجرای بیش از 1300 برنامه ویژه هفته کتاب و کتابخوانی در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس با یادآوری آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، از اجرای بیش از 1300 برنامه ویژه هفته کتاب و کتابخوانی در این استان و 40 ویژه برنامه در شیراز خبر داد.

آغاز مستندنگاری شهرگور

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس از آغاز فصل اول از پروژه مستندنگاری پلان سازهای شهر جهانی گور در شهرستان فیروزآباد، خبر داد.

اجرای 19 قصه در بیست ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در شیراز

پیام فارس - در نخستین روز از برگزاری بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منطقه سه کشور که به میزبانی شیراز در حال برگزاری است، 19 قصه‌گو به روایت قصه‌های خود می‌پردازند.

آغاز به کار اولین سمپوزیوم آبرنگ در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس اولین سمپوزیوم ملی نقاشی آبرنگ پنج شنبه 16 آبان با قدردانی از شرکت کنندگان برتر و افتتاح نمایشگاهی از آثار منتخب، در شیراز آغاز به کار کرد.

برگزاری جشن عید بیعت در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس سرپرست بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) شمالغرب شیراز گفت: به مناسبت آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) مراسم جشنی با عنوان عید بیعت در بست آیت‌الله دستغیب شیراز برگزار می‌شود.

مصوبات شورای فرهنگ عمومی فارس عملیاتی خواهد بود

پیام فارس - دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای برگزاری نخستین جلسه این شورا در دوره جدید گفت: مهم ترین موضوع در شورای جدید، عملیاتی کردن مصوبات و ایجاد خروجی ملموس در جامعه خواهد بود.

مبنای آمار گردشگران سلامت فارس تعداد پروازهای خارجی است

پیام فارس - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس خاطرنشان کرد: مبنای آمار ورود گردشگران سلامت به استان، تعداد پروازهایی است که با ایرلاین‌های داخلی و خارجی به فارس طی شش ماهه اول امسال انجام شده است.

صدای چکمه اشتازی در سینما فرهنگ شیراز

پیام فارس - هفته فرهنگی آلمان در شیراز آخرین روز خود را سپری می کند؛ هفته ای که با برنامه های متعدد، شیراز را سربلند کرد و علاقمندان فرهنگ و هنر با هر ذائقه ای توانستند از آن بهره بگیرند. اما در یاد اهالی سینما و مشتاقان هنر هفتم خاطره ای کم نظیر از حضور کارگردان آلمانی فلوریان هنکل فون دونرسمارک و نمایش فیلم زندگی دیگران ثبت شد.

حرکت کاروانسرای خان‌خوره آباده به سمت تخریب

پیام فارس - شیراز- جاده شیراز به اصفهان را که طی می‌کنیم، 60 کیلومتر مانده به شهر آباده، کاروانسرایی سنگی به نام خان‌خوره دیده می‌شود که شاید آخرین جلوه های آن است که به چشم می‌آید و در یک کلام دارد خراب می‌شود.

اولین سمپوزیوم نقاشی آبرنگ به میزبانی شیراز برگزار می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس اولین سمپوزیوم ملی نقاشی آبرنگ با موضوع استان فارس از نگاه نقاشان آبرنگ ایران به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همراهی جهاددانشگاهی فارس از پنج شنبه 16 آبان در شیراز آغاز به کار خواهد کرد.

نخستین وقف فارس مربوط به 700 سال است

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: وقف در استان فارس سابقه دیرینه‌ای دارد و یکی از نخستین موقوفات این استان مربوط به 700 سال پیش است.

برپایی نمایشگاه دست نوشته های گوته در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس به مناسبت هفته آلمان در شیراز و به همت شهرداری و با همراهی دانشگاه شیراز، نمایشگاه دست نوشته ها و نسخی از دیوان غربی شرقی گوته در شیراز برپا شد.

شیرازی‌ها پای ثر، بدون نویسنده نشستند

پیام فارس - شیراز- سومین شب از برنامه هفته فرهنگی آلمان با نمایش فیلمی دیگر از فلوریان هنکل فون دونرسمارک در سینما فرهنگ شیراز همراه بود.

فارس مهد فرهنگ تمدن ایران است

پیام فارس - ایسنا/فارس استاندار فارس این استان را مهد فرهنگ و تمدن ایران زمین دانست و بر لزوم توجه بیشتر به داشته های فارس تاکید کرد.

اسلام بیش از هر دینی به منزلت زنان توجه دارد

پیام فارس - معاون فرهنگی دادگستری استان فارس گفت: دین اسلام بیش از هر دین و شریعتی، به زنان توجه داشته و منزلت زنان را مد نظر قرار داده است.

برپایی نمایشگاه "سفری به شرق" در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس برنامه‌های هفته فرهنگی آلمان در شیراز، با افتتاحیه نمایشگاه‌های «سفری به شرق: گوته و دیوان غربی- شرقی» و «یافته های باستان شناسی آلمان» و همچنین نقد و بررسی فیلم زندگی دیگران با حضور دونرسمارک کارگردان این فیلم ادامه یافت.

حافظ و گوته مرزبندی‌ها را از بین بردند

پیام فارس - ایسنا/فارس سفیرآلمان در ایران اعتقاد دارد که حافظ و گوته انسان‌هایی آزاد اندیش بودند که به جای مرزبندی‌های رایج، چهارچوبهای فکری را از بین برده و شکافتند.

ساير مطالب

گزارش نشست علمی بیست‌وسومین یادروز حافظ

مراسم یادروز حافظ در شیراز برگزار شد

مراسم یادروز حافظ در شیراز برگزار می‌شود

225 کتاب در سال 97 در مورد حافظ منتشر شده است

اسکان 14 هزار زائر در موکب احمدبن موسی(ع)

پیر مغان حافظ کیست، دیرِ مغان حافظ کجاست؟

مراسم یادروز حافظ در شیراز

حافظ سنگ صبور دردها و رنج های ایرانیان است

جهان ایران را با مولفه‌های فرهنگ و هنر می‌شناسد

برپایی نمایشگاه خط گرافیگ در گالری تار و پود

گذر فرهنگ و هنر راهکاری برای ممانعت از کوچ هنرمندان است

شورای فرهنگ عمومی محل دعوا بر سر اختلاف سلایق نیست

ارائه خدمات موکب احمدبن موسی(ع) از 20 مهر آغاز می شود

تدوین نقشه راه دو ساله فرهنگی فارس در قالب یک تفاهم‌نامه

عضویت رایگان یکساله کتابخانه‌های عمومی فارس در سالروز حافظ

مونقره‌ای‌های شیراز به شبکه ترویج کتابخوانی پیوستند

استقرار موکب اربعینی فارس در مرز خسروی

اعزام دومین گروه خادمان موکب احمدبن موسی به عراق

چهارمین دوره جایزه ادبی ریحانه،‌فراخوان داد

سی و چهارمین شب شعر عاشورا در شیراز برگزار می‌شود

افزایش قیمت بلیت ورودی به اماکن فرهنگی تاریخی فارس

بازدید حدود 44 هزار گردشگر از آثار جهانی ساسانیان

برخورد با سهل انگاران سرقت کتیبه تاریخی دارالسلام

کتیبه گورستان«دارالسلام»شیراز غیب شد

نقدی بر برنامه‌های یادروز حافظ

شرق‌شناس غربی: تلاش‌ بیشتری برای معرفی آثار هخامنشی صورت گیرد

رهرو شهدا بودن مهم‌تر است

رویداد بین‌المللی فتوواک در جهرم هم برگزار شد

نمایشگاه توانمندی روستاییان و عشایر شیراز تا 19 مهر پذیرای بازدیدکنندگان است

مراسم یادروز حافظ با حضور وزیر ارشاد برگزار می‌شود

مصادیق ایثار احصاء و در جامعه عملیاتی شود

تولید فیلمی مستند درباره تعزیه جنوب فارس

پیش‌بینی بودجه 500 میلیارد ریالی برای تملک بافت فرسوده شیراز

کشف بیش از هزار قطعه عتیقه و بدل در فارس

تدارک برای راه‌اندازی منطقه نمونه گردشگری پارسه - پاسارگاد

پایان دفتر یادروز حافظ و خواسته های فرهنگوران

تسلیت استاندار فارس به مناسبت درگذشت مادران شهیدان شبیری و عباسی‌نیا

بزرگترین شبستان شیعی جنوب کشور در حرم مطهر شاهچراغ(ع) آماده بهره برداری شد

جذب 14 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری خارجی در حوزه گردشگری فارس

تور گردشگری مساجد تاریخی شیراز برگزار می‌شود

152 اثر صنایع دستی کشور نشان ملی مرغوبیت دریافت کردند

هواداران خواننده حاشیه‌ ساز،میراث فارس را نشانه رفتند

اعطای نشان مرغوبیت به 152 اثر صنایع دستی کشور

رونمایی از پوستر نخستین جایزه کتاب سال فارس

قصه‌گویان برتر کانون پرورش فکری فارس معرفی شدند

"روزی که زمین گریست" نمایشی در سوگ امام حسین (ع)

اجرای طرح جامع گردشگری الکترونیک در فارس

موکب احمدبن موسی(ع) از شیراز راهی شلمچه شد

تقویت امید ‏و تحقق وعده مسئولان بزرگترین معروف است

اجلاس سراسری نماز 9 آبان‌ماه در شیراز برگزار می‌شود

برپایی نمایشگاه قافله عشق توسط دانش آموزان شیرازی

معرفی کتاب "دفاع مقدس در آیینه رمان نوجوان" در نی‌ریز

نمایشگاه عکس شیراز، شهر سبز پایدار برپا شد

گشایش نمایشگاه عکس‌های هوایی گردشگری شیراز

امام جمعه شیراز:بسیاری از امور انتخابات مشمول امربه معروف و نهی از منکر می‌شود

راویان فارسی، جشنواره قصه‌گویی را آغاز کردند

آغاز مرحله استانی بیست و دومین جشنواره قصه‌گویی در فارس

امور خیر صرفا یک کار عبادی نیست

اسکان یکصدهزار نفری زوار اربعین حسینی در موکب‌های فارس

اسکان یکهزار نفری زوار اربعین حسینی در موکب‌های فارس

مشخص شدن شرکت کنندگان در دوسالانه نارنج جهرم

موکب شهرداری شیراز در شلمچه برپا می‌شود

6هزار بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان محروم فارس توزیع شد

قصه‌گویان فارس به بخش استانی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی راه یافتند

نزدیک به دوهزار داستان به جشنواره نارنج رسید

مدیرکل آموزش و پرورش فارس: موظفیم مدیرانی با تفکر انقلابی تربیت کنیم

تداوم یاس ارغوانی تا هشتم مهر در شیراز

برگزاری نخستین دوره جایزه ناداستان پیرسوک

تصویب دومین پژوهانه‌ی کرسی پژوهشی مرکز حافظ‌شناسی

اربعین حسینی بسترساز تمدن اسلامی است

برگزاری مسابقه عکاسی ویژه هفته گردشگری

سوگواره یاس ارغوانی در جوار آرامگاه حافظ

دو کتاب حوزه دفاع مقدس در شیراز رونمایی و نقد شدند

بازگشایی مدارس و ضرورت رعایت بیشتر موازین ایمنی در آمد و شد دانش‌آموزان

بودن یا نبودن ایمنی در مدارس غیرانتفاعی، مساله این است

توزیع 25 هزار بسته تحصیلی بین دانش‌آموزان نیازمند فارس

جزئیات ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در فارس

اجرای طرح سوگواره بصیرت عاشورایی از امروز در فارس

فقدان خدمات کتابخانه‌ای در یک پنجم شهرهای فارس

تعطیلی اماکن تاریخی فارس در تاسوعا و عاشورای حسینی

آغاز مرمت مسجد علی‌خان اشکنان

تشریح برنامه‌های آستان مقدس احمدی و محمدی در ایام محرم

صحرارود میزبان تعزیه خورشید در حجاب/ تعزیه صحرارود رویدادی هنری منحصربه فرد

فراخوان سومین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری

برگزاری جشنواره شعر غدیر بعد از چهار سال

آیین‌های محرمی فارس

موکب احمدبن موسی مهیای میزبانی زائران اربعین

نهایی شدن کار برای چاپ چهار اثر مکتوب پژوهشی

همایش شیرخوارگان حسینی در فارس برگزار شد

فعالیت 4 هزار و 591 مداح تایید شده در فارس/ ضرورت استفاده از مداحان دارای کارت

موزه مردم‌شناسی نورآباد مهر افتتاح می‌شود

محرم به روز واقعه رسید/ آئین‌های سوگواری در شیراز

برگزاری آئین سوگواری روز تاسوعای حسینی(ع) در فارس/ اقامه نماز ظهر تاسوعا در 500 نقطه فارس

اقامه سوگواری عاشورای حسینی در شیراز

آغاز طرح «سینما کتاب» در شیراز

پایان شهریور آخرین مهلت ارسال اثر به دوسالانه داستان کوتاه نارنج

سامانه نام واحدهای صنفی در فارس راه افتاد

اجرای 29 رویداد گردشگری در راستای توسعه فارس

ریشه زیبایی شعر حافظ با نیاز مخاطب تنیده شده است

پرویز خائفی درگذشت

مرکز شیرازشناسی و 20 اثر تاریخی فارس ثبت ملی شد

تجهیز کتابخانه‌های عمومی فارس 1 میلیارد تومان پول بُرد

کتاب با طعم همان همیشگی/ شیراز به وقت کتاب و قهوه

صحن حضرت زهرا در نجف امسال تکمیل می‌شود

توسعه فعالیت‌های رسانه‌ای خبر در حوزه دیجیتال

برگزاری نخستین همایش دولت قرآن در شیراز

سوگواره یاس ارغوانی در جوار آرامگاه حافظ

داوران استانی جشنواره قصه گویی معرفی شدند/ثبت 1073 قصه

قوانین تامین اجتماعی دست و پای اقتصاد را بسته است

دشمن روی عدم آگاهی از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اتکا کرده است

خارجی ها علاقه دارند با موضوع دفاع مقدس آشنا شوند

ضریب نفوذ تامین اجتماعی در فارس باید افزایش یابد

مدیرکل جدید تامین اجتماعی فارس معارفه شد

قوانین دست و پای اقتصاد را بسته است

9 هزار مدرسه در فارس سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

احترام و محبت واقعی سرلوحه رفتار مسئولان و سربازان باشد

سرپرست پارک علم و فناوری فارس منصوب شد

اهدای چهار هزار بسته فرهنگی به دانش آموزان استان فارس

مدیریت منابع آب فارس اولویت محیط زیست است

آغاز چهل و یکمین سال انتشار روزنامه خبرجنوب

پیشتازی قصه‌گویان قیروکارزین و آباده در بخش استانی

اولین دوره رقابتهای اسپوکس بانوان فارس برگزارشد

«شب های خاطره» در 8 مسجد همزمان با هفته دفاع مقدس برپاست

ساعت بازدید از اماکن تاریخی فارس در پاییز اعلام شد

نمایشگاه «اصحاب یمین» در شیراز آغاز شد

ورود 14 میلیون 600 هزار دانش آموز به 110 هزار مدرسه

900 هزار دانش‌آموز فارسی راهی مدرسه شدند

9 هزار دانش آموز استان فارس سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

طرح «از خانه تا دانشگاه» در دانشگاه شیراز آغاز شد

دیدار مسئول بسیج رسانه فارس با خانواده شهید رسانه

راه آهن فارس از انزوا خارج شود

اقتصاد فارس تحت تأثیر راه آهن است

خانه تخریب شده در شیراز فاقد ارزش ثبتی بوده است

دفاع مقدس نماد ایستادگی ملت ایران بر آرمان های انقلاب است

خانه قدیمی تخریب شده در شیراز فاقد ارزش ثبتی بوده است

خانه تاریخی دیگری در شیراز تخریب شد

خانه‌های تاریخی در شیراز که به تاریخ می‌پیوندند

جهرمی‌ها در بخش کتابخانه‌ای جشنواره قصه‌گویی رکورد زدند

85 هزار دانش آموز کلاس اولی راهی مدارس استان فارس شدند

85هزار کلاس اولی در فارس به مدرسه رفتند

لامرد میزبان رزمایش و نمایش رزمی، فرهنگی ستارگان زمینی

جذب 98 درصد اعتبارات اسناد خزانه اسلامی توسط دانشگاه های فارس

جذب 58 درصد اعتبارات اسناد خزانه اسلامی توسط دانشگاه های فارس

70 درصد جاده های استان فارس مشکل مخابراتی دارند

بازگشایی مدارس در استان فارس شکوهمند برگزار شود

2 کتاب اکبر صحرایی در شیراز رونمایی می شود

عرصه علمی و پژوهشی حوزه علمیه فارس تقویت شود

استعدادسنجی برنامه ملی شهاب به ایستگاه سوم رسید

فرصت یک هفته ای شورابه شهرداری برای درج نام شهدا درتابلوهای شهری

معرفی داوران بخش منطقه‌ای بیست‌ودومین جشنواره قصه‌گویی