پیام فارس

آخرين مطالب

علمي

برنده طلای المپیاد جهانی کامپیوتر : هدفم شکستن حد و مرزها بود

پیام فارس - شیراز- دارنده مدال طلای المپیاد جهانی کامپیوتر ۲۰۲۰ سنگاپور عنوان کرد:هدفم از شرکت در المپیاد افزون بر محک زدن خودم، فراتر رفتن از خط قرمزها و شکستن حد و مرزها بود که این موضوع‌ها برایم جذابیت داشت.

رتبه ۸ کنکور تجربی: رمز موفقیت پیروزی اراده بر خواست‌های آنی است

پیام فارس - شیراز- دانش‌آموز شیرازی رتبه هشتم کنکور تجربی رمز موفقیت خود را پیروزی اراده بر خواست‌های آنی عنوان و بر نقش خانواده و معلمان و نیز واقع‌بینی در رسیدن به عملکرد برتر در این آزمون تاکید کرد.

بهره برداری از طرح جامع مدل سازی اطلاعات ساختمان شیراز

پیام فارس- رئیس کمیسیون هوشمند سازی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در راستای مدیریت ساخت ساختمان های شهری شیراز طرح مدل سازی اطلاعات ساختمان به زودی در شیراز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مهلت ثبت‌نام در دانشگاه علمی کاربردی فارس تا ۱۷ مهر تمدید شد

پیام فارس-رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس از تمدید مهلت ثبت نام در دوره‌های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۱۷ مهرماه خبر داد.

صلح نجات بخش ملت‌ها در برابر کروناست/آغاز مطالعات درمان کرونا در کشور

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون پژوهش و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه پرداختن به صلح می‌تواند ایجاد همه گیری‌ها را در دنیا کنترل کند، گفت: در این شرایط تنها صلح و مفاهمه است که می‌تواند نجات‌بخش ملت‌ها و مردم باشد.

نشست مقدماتی دومین کنگره "سلامت برای صلح"

پیام فارس - ایسنا/فارس صبح پنجشنبه ۲۷ شهریورماه، نشست مقدماتی دومین کنگره بن‌المللی "سلامت برای صلح" با حضور اندیشمندان و صاحب‌نظرانی از سراسر ایران و دیگر کشورهای جهان، به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.

علت‌های قفل‌شدگی انگشت یا انگشت ماشه‌ای چیست؟

پیام فارس - شیراز- فوق تخصص روماتولوژی گفت:قفل شدگی انگشت یا انگشت ماشه‌ای می‌تواند به علت‌هایی مانند انجام کارهای تکراری با دست،بیماری دیابت،کم‌کاری تیروئید و حتی در همراهی با بیماری‌های روماتیسمی مانند روماتیسم مفصلی و نقرس رخ دهد.

استفاده از روش‌های کاهش دردهای مزمن در شرایط کرونا

پیام فارس - ایسنا/فارس یک پزشک فوق تخصص درد گفت: بیماری‌های مزمن ستون فقرات، سر و گردن، مفاصل و برخی بیماری‌ها که در سالمندان دردهای زیادی ایجاد می‌کند، به دلیل سائیدگی و التهاب مفاصل است و با روش‌هایی می‌توان آنها را التیام بخشید و کاهش داد.

کنگره سلامت برای صلح ۲۱ آبان در شیراز برگزار می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس دبیر علمی دومین کنگره بین‌المللی "سلامت برای صلح" گفت: طی روزهای ۲۱ تا ۲۲ آبان امسال، با همراهی دانشکده روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه و جهاددانشگاهی استان فارس در شیراز برگزار می‌شود.

توسعه همکاری جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس جهاددانشگاهی استان فارس در یک دیدار صمیمانه، بر لزوم توسعه همکاری و تعامل بین دستگاهی و تسریع در اقدامات مشترک و استفاده مطلوبتر از ظرفیت‌های موجود با هدف تحقق برنامه‌های مشترک، تاکید کردند.

انجام یک عمل جراحی خاص جنین در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس بخش پریناتالوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: تیمی متشکل از متخصصان مختلف برای اولین بار موفق به انجام یک عمل جراحی برای حذف یکی از ۲ جنین دچار اختلال ژنتیکی، شدند.

نشر علم از مصادیق تحقق عدالت آموزشی به دانش آموز است

پیام فارس - شیراز- مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت: در سال تحصیلی جدید که دانش آموز محروم از دیدن معلم است، یکی از مصادیق تحقق عدالت آموزشی، ایفای دین در نشر علم به دانش آموز است.

عمل حذف یکی از دوقلوهای همسان دچار اختلال در دوره جنینی با موفقیت در شیراز انجام شد

پیام فارس - شیراز - رئیس بخش جنین و بارداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز از موفقیت تیم پزشکان این دانشگاه در انجام عمل جراحی حذف یکی از دو قلوهای همسان دچار اختلال در زمان بارداری مادر خبر داد.

مبادله تفاهمنامه بین سازمان‌های فضای مجازی سراج و نظام روانشناسی فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس سازمان‌های فضای مجازی سراج و نظام روانشناسی استان فارس با هدف ارتقاء فرهنگ کاربری و سواد رسانه و کاهش آسیب‌های اجتماعی، تفاهمنامه همکاری مبادله کردند.

مهلت ثبت‌نام علمی کاربردی فارس تمدید شد

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد فارس از تمدید زمان ثبت نام از دواطلبان دوره‌های کاردانی برای پذیرش مهرماه ۹۹ خبر داد.

۲ رشته جدید به دروس دانشکده فنی دختران شیراز افزوده شد

پیام فارس - شیراز- رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز اعلام کرد: ۲ رشته جدید هتلداری و پویانمایی دیجیتال به درس‌های این دانشکده اضافه شد و در سال تحصیلی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ دانشجو در این رشته‌ها می‌پذیرد.

رئیس دانشگاه پزشکی جهرم: تزریق واکسن آنفلوانزا را اولویت‌بندی کردیم

پیام فارس - شیراز-رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت:با توجه به تقاضای بسیاری از افراد این شهرستان برای واکسینه شدن در مقابل آنفلوانزا، اولویت با افراد دارای بیماری‌های خاص، زمینه‌ای و بالای ۶۰ سال است.

تامین آرامش روانی کودکان در دوران کرونا

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری شیراز با اشاره به لزوم مراقبت کامل از کودکان در شرایط حاکمیت کروناویروس، راه‌هایی برای تامین آرامش کودکان در این شرایط مطرح کرد.

آغاز سال تحصیلی مراکز حوزوی در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس همزمان با سراسر کشور، مراسم آغاز سال تحصیلی مراکز حوزوی فارس در دو بخش بانوان و آقایان در مسجد جامع شهدا شیراز برگزار شد.

جهش ISC و RICEST/ برقراری ارتباط با آلمان و بریتانیا

پیام فارس - ایسنا/فارس سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلامی، ضمن تشریح اقدامات و دستاوردهای علمی این پایگاه، از جهش مناسب پایگاه استنادی و مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری و ارتقاء شاخص‌های کمی و کیفی تولید علم در ایران، خبر داد.

"بولیمیا" یا پُراشتهایی عصبی را بشناسیم

پیام فارس - ایسنا/فارس کارشناس ارشد تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بولیمیا، یا پُراشتهایی عصبی اختلالی‌ست که فرد مبتلا رفتارهای مکرر در مصرف افراطی غذا و رفتارهای جبرانی برای کاهش وزن را تجربه می‌کند.

جهش توسعه در زیرساخت شرکت های دانش بنیان و فناور فارس

پیام فارس - شیراز- پارک علم و فناوری فارس در سال جهش تولید گام های بزرگی را در جهت توسعه زیرساخت ها برای فعالیت شرکت های دانش بنیان و فناور فراهم کرده که بخشی از این زیرساخت ها نهایی شده و بخشی نیز در حال نهایی شدن است.

حضور ۴۷ دانشگاه ایران در جمع ۱۵۲۷ دانشگاه برتر جهان

پیام فارس - ایسنا/فارس سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: در سال ۲۰۲۱ با ورود ۷ دانشگاه جدید شاهد حضور ۴۷ دانشگاه از ایران در جمع ۱۵۲۷ دانشگاه برتر جهان از ۹۳ کشور هستیم و این موضوع نوید بخش حرکت دانشگاه‌های توانمند ایران در رتبه بندی‌های معتبر بین‌المللی است.

پذیرش دانشجو در فنی و حرفه‌ای فارس ۱۰ درصد افزایش دارد

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس از افزایش ۱۰ درصدی پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید در این دانشگاه خبر داد و گفت: اکنون ۱۸۶ رشته محل در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در این دانشگاه فعال است که ۹۳ رشته مربوط به مقطع کاردانی و ۳۷ رشته مربوط به مقطع کارشناسی است.

نقش محصولات‌دانش‌بنیان در رشد تولید ناخالص ملی

پیام فارس - شیراز- آمارهای موجود در اینترنت نشان می‌دهد فروش یک شرکت چند ملیتی چندین برابر بیش از بهترین حالتی است که می‌توان برای فروش نفت در فضای بدون تحریم متصور شد؛ در این راستا، دانشگاهیان، به‌ویژه استادان دانشکده‌های مهندسی می‌توانند نقش بسزایی ایفا کنند.

۴۱ کدرشته محل جدید در دانشگاه علمی کاربردی فارس تعریف شد

پیام فارس - شیراز- رئیس دانشگاه علمی کاربردی فارس عنوان کرد: ۴۱کدرشته محل جدید در مقطع کاردانی و کارشناسی از نیمسال تحصیلی سال جاری تعریف شده و در مجموع این دانشگاه در ١٨٩ کدرشته‌ برای مهرماه دانشجو پذیرفته است.

سامانه مستقل خدمات مجازی علمی کاربردی فارس رونمایی می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علمی کاربردی فارس با بیان اینکه سال تحصیلی جدید، به شکل مجازی برگزار خواهد شد، وعده داد که هفته آینده سامانه مستقل خدمات مجازی علمی کاربردی فارس رونمایی شود.

تکمیل پردیس جدید دانشگاه صنعتی شیراز در مراحل پایانی است

پیام فارس - شیراز- رئیس دانشگاه صنعتی شیراز با بیان اینکه این واحد آموزش عالی نخستین دانشگاه صنعتی در منطقه جنوب کشور به شمار می‌رود گفت: ساخت دانشکده‌ها و سایت های اداری پردیس جدید این دانشگاه در مراحل پایانی بوده و برخی پروژه‌ها نیز آماده بهره‌برداری است.

تاثیر منفی حضور کمرنگ اساتید علوم پزشکی بر کیفیت خدمات

پیام فارس - ایسنا/فارس عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در نامه‌ای سرگشاده خطاب به معاون کل وزارت بهداشت، نسبت به آنچه عواقب و تاثیرات نامطلوب کمرنگ شدن حضور اساتید تمام وقت این دانشگاه بر روند کیفی خدمات آموزشی، درمانی و .... دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور عنوان کرده است، هشداری جدی داد.

فارس و دستاوردهای پیشتازانه در حوزه فناوری سلامت

پیام فارس - شیراز - طی سالهای گذشته پژوهش های علمی و تحقیقاتی در حوزه فناورانه سلامت در شیراز و دیگر مناطق استان فارس به طور محسوسی و به صورتی شتابناک افزایش یافته است ، بر اساس مطالعات انجام شده ۲۷۴محصول فناورانه، ۱۰۲ طرح فناورانه، ۸۳قرارداد ارتباط با صنعت و ۲۲۰ اختراع دراین حزوه دراستان فارس ثبت شده است،

دانشجویان جدید علوم پزشکی شیراز آبان سرکلاس می‌روند

پیام فارس - ایسنا/فارس مشاور معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه کلاس‌های ترم جدید دانشجویان جدیدالورود از آبان آغاز می‌شود، اعلام کرد: کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی دانشجویان دیگر از اول مهر سال جاری برگزار خواهد شد.

شیوه‌نامه بازگشایی مدارس فارس در مناطق قرمز، زرد و سفید کرونایی ابلاغ شد

پیام فارس - شیراز- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه بازگشایی مدارس از پانزدهم شهریورماه ۹۹ است، گفت:شیوه‌نامه بازگشایی مدارس با توجه به مناطق از نظر شیوع کرونا به صورت قرمز، زرد و سفید مشخص و ابلاغ شده است.

امر به معروف و نهی از منکر نگهبان اسلام است

پیام فارس - ایسنا/فارس دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر نگهبان اسلام، است و نباید نسبت به آن بی تفاوت باشیم، خواستار اشاعه بیش از پیش این فریضه الهی در جامعه شد.

آغاز پذیرش بدون کنکور دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز گفت: پذیرش متقاضیان بدون کنکور تحصیل در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی، صبح امروز ۴ شهریور آغاز شده است.

تولید روزانه ۲۵هزار لیتر الکل در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی از رشد قابل توجه تعداد داروخانه‌ها و شرکت‌های پخش دارو و تولید روزانه ۲۵هزار لیتر الکل در استان خبر داد.

برگزاری کلاس‌های مجازی بار مالی دانشگاه را کم نکرد/ تعریف سه سناریو برای سال جدید

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشگاه شیراز با بیان برگزاری کلاس‌ها به شکل مجازی، منجر به کاهش بار مالی نشده است،‌ گفت: اگر جایی در دانشگاه طی ماه‌های اخیر بدون استفاده مانده در مقابل چندین برابر آن مبالغ، صرف زیر ساخت‌های آی تی و آی سی تی دانشگاه برای برگزاری کلاس‌های مجازی شده است.

پژوهش به اسم ادغام از ساختار آموزش و پرورش حذف شده است

پیام فارس - ایسنا/فارس یک استاد دانشگاه شیراز با با اشاره به حذف معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی در نمودار سازمانی ادارات کل آموزش و پرورش، گفت: گرچه گفته می‌شود که این معاونت ادغام شده، اما عملا شاهد حذف حوزه پژوهش در ساختار آموزش و پرورش هستیم.

علوم پزشکی شیراز دانشجوی خارجی جذب می‌کند

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی شیراز از اعلام فراخوان جذب دانشجوی خارجی در ۲۲۰ رشته در مقاطع تحصیلی مختلف در این دانشگاه خبر داد.

لزوم بهره‌گیری از ظرفیت جهاددانشگاهی در پیشبرد اهداف توسعه‌ای

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده مردم شهرستان‌های مرودشت و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم بهره‌گیری مناسب از ظرفیت جهاددانشگاهی برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای حوزه انتخابیه خود تاکید کرد.

توسعه پایدار در روستاهای فارس شتاب گرفته است

پیام فارس - شیراز- مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: اقدامات دولت در زمینه تامین و توسعه زیرساخت‌هایی همچون آب، برق، گاز، راه و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان و عشایر، تقویت امکانات رفاهی مانند طرح‌های هادی و نوسازی خانه‌های روستایی روند توسعه پایدار روستاهای فارس را شتاب بخشیده است.

نتایج امیدوارکننده پلاسمادرمانی بیماران کرونایی در فارس

پیام فارس - لارستان – رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان و مسئول گروه پزشکی پلاسما درمانی فارس گفت: نتایج اولیه و آزمایش‌های پلاسمادرمانی بر روی برخی بیماران کرونایی در استان فارس و این شهرستان امیدوارکننده بوده است.

کنکور در فارس/ نیمی تجربی، ۵۸ درصد دختران

پیام فارس - ایسنا/فارس کنکور سراسری، همزمان با سراسر کشور در استان فارس با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، با حضور حداکثری رقابت کنندگان، برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی: نظام آموزشی این دانشگاه یکپارچه شده است

پیام فارس - شیراز- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هجدهمین جلسه هیأت امنای استان فارس گفت: نظام آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی یکپارچه شده و شفاف‌سازی در تمام حوزه‌های دانشگاه صورت می‌گیرد.

برگزاری همایش اعطای جایزه بنیاد البرز در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس پنجاه و هشتمین همایش اعطای جایزه بنیاد البرز به نخبگان علمی کشور، همزمان با ١٦ استان کشور در فارس برصورت ویدئو کنفرانس برگزار و از ٥ دانشمند، مخترع و دانشجوی برتر ساکن این استان تجلیل شد.

ساير مطالب

درخواست لغو بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ ها

جدیدترین پروتکل‌ های بهداشتی کنکور سراسری

قهرمانان ورزشی در دانشگاه جامع علمی کاربردی رایگان تحصیل می‌کنند

اعلام نتایج رتبه بندی شانگهای/ ارتقاء جایگاه دانشگاه‌های شیراز و تبریز

وزیر بهداشت: ما نگفتیم که کنکور به تعویق افتاد

دانشگاه آزاد شیراز و چالش دفاع از پایان‌نامه در زمان کرونا

وزیر علوم: آزمون سراسری به تعویق افتاد

آمادگی نخبگان بسیجی فارس برای پاکسازی آب‌های بیروت

دانشگاه فرهنگیان فارس در اندیشه رفع نیاز استان به 12 هزار معلم

بررسی شرایط برگزاری کنکور سراسری در فارس

برگزاری 1040 ساعت کلاس ترم تابستانه در جهاد دانشگاهی جهرم

دینداری، عدالت و مردم‌داری شاخصه‌های مهم حکومت حضرت علی(ع) است

آگاه‌سازی مهمترین رکن فعالیت خبرنگاران است

جامعی: به‌کارگیری توان جهاددانشگاهی برای توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی

صعود 100 پله ای علوم پزشکی شیراز در رتبه بندی وبومتریکس

شوراهای امر به معروف از هسته‌های اصلی فرهنگ‌سازی در دانشگاه است

ضریب مرگ براثر کرونا در فارس کمتر از میانگین کشوری است

شروع برنامه پیشگیری از ناهنجاری‌های کروموزومی در سراسر کشور

شروع برنامه پیشگیری از ناهنجاری‌های کروموزومی

پذیرش دانشجو در علمی‌کاربردی فارس از 4 شهریور شروع می‌شود

آغاز توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد از امروز

زمان پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی فارس اعلام شد

بابایی: رویکرد اصلی جهاددانشگاهی از ابتدا دانش‌بنیان بوده است

راه‌اندازی پایگاه بسیج در جهاددانشگاهی استان فارس

شماره 12 نشریه ادبی «چامه» ‌منتشر شد

دانشگاه صنعتی شیراز افتتاح شد

اجرای موفق طرح همیار دانشجو توسط دانشگاه شیراز

درخواست دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی لارستان و پاسخ سرپرست این واحد

چگونگی تشخیص ابتلا به کووید19

حرکت جهاددانشگاهی رو به جلو و اثرگذار بوده است

روند کاهشی کرونا در جهان و افزایشی در ایران

فنی و حرفه‌ای کانونی برای رفع خلاء مهارتی کارجویان است

جهاددانشگاهی توان کاهش وابستگی‌های کشور به خارج را دارد

مرکز رشد دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس به‌زودی افتتاح می‌شود

آغاز ثبت‌نام داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور در فارس

گام موثر جهاددانشگاهی در بومی‌سازی تولیدات فنی و توسعه مرزهای دانش

خدمات دانشگاه علوم پزشکی جهرم شامل جنوب فارس می شود

بازدید معاون وزیر بهداشت از پتانسیل های بیمارستانی فارس

دستغیب: فارس می‌تواند الگوی موفق طرح توانمندسازی زنان را ارائه دهد

کنکور در زمان مقرر برگزار می‌ شود

اجرای 17 عنوان برنامه در هفته ملی مهارت در فارس

دانشگاه شیراز در فهرست دانشگاه‌های برتر جهان

استاد دانشگاه: ورزش در برخی رشته‌ها با وجود کرونا خطرآفرین است

مرجعیت علمی دانشگاه‌های شیراز / رشد 45 برابری تولید ماسک و لباس حفاظتی

رونمایی از دستگاه تنفس مصنوعی قابل حمل در شیراز

برگزاری کارگاه‌های عملی با رعایت پروتکل‌ها به شکل حضوری

رئیس دانشگاه پیام نور فارس:فریب تبلیغات فراگیر کارشناسی ارشد را نخورید

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس و بنیاد حفظ آثار

انتشار نتایج رتبه‌بندی لایدن 2020/افزایش چشمگیر حضور دانشگاه‌های ایران

افزایش چشمگیر حضور دانشگاه‌های ایران در معیار رتبه‌بندی لایدن 2020

ثبت‌نام دوره نوزدهم مسابقات مهارت در فارس

اوقات واقعی، فراغت مجازی

تعریف سناریوهای مختلف برای نیمسال جدید تحصیلی

تلاش برای افزایش تخت‌های ویژه کرونا در شیراز

ضرورت تخصیص بودجه‌هایی در شأن فعالیت‌های قرآنی

مبادله تفاهمنامه فرهنگی بین دانشگاه شیراز و جهاددانشگاهی فارس

ساخت کیت سرولوژی تشخیص کرونا در شیراز

غربالگری و آگاهی بخشی ، زنان مبتلا به سرطان سینه را از مرگ نجات می‌دهد

نخستین آزمون استخدامی حضوری پس از شیوع کرونا در فارس

مبادله تفاهمنامه بین دانشگاه آزاد و پارک علم و فناوری فارس

برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و صنایع‌شیر در شیراز

عضو هیات علمی دانشگاه شیراز:آسیب‌های ویروس کرونا چندجانبه است

دریافت نوآوری‌های حوزه سلامت و کشاورزی توسط جهاددانشگاهی فارس

ایجاد 80 فرصت دوره پسادکتری در فارس

بررسی تازه‌های بیماری‌های زنان توسط اندیشمندان هشت کشور در شیراز

بررسی تازه‌های بیماری‌های زنان توسط اندیشمندان هشت کشور جهان در شیراز

80 فرصت دوره پسادکتری در فارس ایجاد و تامین مالی شد

لزوم توجه به شایسته‌سالاری/ تسهیل برای حضور نخبگان در سازمان‌ها

مراکز علمی و آموزشی شهرستان جهرم تعطیل شدند

اهداف دانشگاه فنی و حرفه‌ای با امکانات و اعتباراتش تطابق ندارد

نیم‌سال کرونایی دانشگاه شیراز چگونه گذشت؟

دو نشریه دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس مجوز گرفتند

پیوند عصب ماستر برای بیماری 15 ساله در بیمارستان نمازی شیراز

آموزش مَجازی دروس نظری دانشگاه شیراز در نیمسال تحصیلی جدید

دانشگاه شیراز از پژوهشگران برای ارائه طرح در حوزه مبارزه با کرونا دعوت کرد

برگزاری دومین رویداد کارآفرینی جهاددانشگاهی فارس

جامعه‌شناسی مصرف موادمخدر و دخانیات

9 دانشجوی راه یافته به مرحله عملی المپیاد مهارتی معرفی شدند

بنیاد نخبگان فارس و ماموریت‌ها در دوران کرونا

حضور 20 دانشگاه از ایران در رتبه بندی تایمز

حضور 20 دانشگاه از ایران در این رتبه بندی تایمز

راه‌اندازی سرای نوآوری فناوری‌های الکترونیک و مخابرات در شیراز

جراحی پیچیده مهره گردن برای نخستین بار در کشور

امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد شیراز مجازی برگزار می‌شود

کاهش مصرف سوخت راه مقابله با آلودگی هواست

رسانه‌های فارس در موفقیت‌های حوزه سلامت سهیم‌ هستند

جبران خسارات جهاددانشگاهی از اغتشاشات آبان در بن بست وعده‌ها

جشنواره ادبی "نمکدان" با موضوع "کووید19" برگزار می‌شود

تخصیص اعتبار ارزی برای نخستین بار به دانشگاه فنی و حرفه‌ای

تمدید مهلت ثبت درخواست میهمان در دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس

دانشجوی دانشگاه جهرم، نفر اول مسابقه ترم کرونایی شد

آغاز ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس

آغاز ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس

ارزیابی جمعی از مدیران فارس توسط جهاددانشگاهی

ارزیابی جمعی از مدیران فارس توسط جهاددانشگاهی

درخشش دانشگاه شیراز در فدراسیون سرآمدان علمی ایران

تسری مهارت آموزی نیازمند فرهنگسازی است

تسری مهارت آموزی نیازمند فرهنگسازی است

تحقق جهش تولید راهکار حل مشکلات اقتصادی است

تحقق جهش تولید راهکار حل مشکلات اقتصادی است