پیام فارس

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ممنوعیت تردد خودروها در خیابان کوشا

پیام فارس - در روز جهانی بدون خودرو، ورود خودروها به خیابان کوشا در منطقه سه ممنوع شد و هیچ خودرویی اجازه تردد در این خیابان را ندارد.

رزم نمایش عملیات والفجر ۸

پیام فارس - همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی، رزم نمایش آبی خاکی عملیات والفجر ۸ دوران دفاع مقدس در دریاچه شهدای خلیج ‌فارس تهران دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ بازسازی شد. این رزمایش تا روز جمعه ۴ مهر اجرا می‌شود.

شهرداری که پای ثابت «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» است

پیام فارس - شهر: پیروز حناچی، نخستین شهردار تهران است که از تلاش برای جا انداختن فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و بویژه دوچرخه فرو نگذاشت و همیشه پای ثابت پویش «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» است.

دست در دست هم دهیم تا صدای پرندگان در شهر شنیده شود

پیام فارس - شهر: روز جهانی بدون خودرو با هدف کاهش آلودگی هوا و صوتی و همچنین جلوگیری از ابتلای شهروندان به بیماری‌های قلبی، دیابت، فشار خون و سرطان برگزار می‌شود و به اعتقاد یک پژوهشگر محیط زیست فرصتی است برای تغییر سبک زندگی.

فرصتی برای تعاملات اجتماعی و قدرشناسی زیبایی‌های شهر

پیام فارس - دهه ۱۹۵۰-۱۹۶۰ میلادی، زمانی بود که مالکیت و استفاده هرچه بیشتر شهروندان از اتومبیل شخصی یکی از نشانه‌های پیشرفت اقتصادی و یکی از شاخص‌های مدرنیته به حساب می‌آمد. شهرها و کشورها از یکدیگر در گشودن راه‌ها و بزرگراه‌ها سبقت می‌گرفتند. گویی فناوری تولید انبوه خودرو، رویای سفری امن و راحت در حریم خصوصی خانواده، از مبدا خانه تا هر مقصد دور و نزدیک، در هر زمان دلخواه شبانه روز را برای اقشار وسیعی از جوامع محقق ساخته بود. دیری نگذشت که این موج نیرومند کشور ما را نیز درنوردید. بسیاری از شهرهای تاریخی ما در شکافتن بافت‌های ارزشمند مسکونی، بازارها و بناها برای گشایش مسیرهای اتومبیل‌رو، تأمل و تردیدی به خود راه ندادند. گویی محبوبه تازه به میدان آمده علاوه بر قابلیت تحرک و همه خوبی‌های دیگر، منزلت اجتماعی دارنده را نیز در تراز بالاتری تعریف می‌کرد. این‌همه جاذبه، دیگر جایی برای تردید و مقاومت باقی نمی‌گذاشت.

نمایش دفاع مقدس در قلب فرهنگی پایتخت

پیام فارس - به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس و با هدف آشنایی نسل جوان با دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی و معرفی شهدا و بیان رشادت های رزمندگان اسلام، شهرداری منطقه ۶ برنامه های ویژه ای پیش بنی کرده است.

عده ای ناخواسته در تلاشند شهرداری را از عملگرایی به شعارزدگی سوق دهند

پیام فارس - شهر: برخی حملات به شهرداری تهران به دلیل عملکردها و اظهارنظرهای سلیقه ای در مدیریت شهری است اما شهرداری به هجمه های غیرمنصفانه گروه های سیاسی به عملکرد خود، با تلاش بیشتر در خدمت خالصانه و مجدانه به مردم پاسخ می دهد.

نهاد شفافیت در تهران تأسیس شود

پیام فارس - شهر: اختتامیه جشنواره «تهران به روایت شفاف»، مسابقه تحلیل داده های سامانه شفافیت شهر تهران با حضور مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و عضو شورای شهر تهران به دلیل شرایط کرونا به صورت زنده از طریق پخش برخط آپارات برگزار شد.

تجلیل از کارکنان ایثارگر شاغل در منطقه۹

پیام فارس - به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، از قهرمانان عرصه ایثار هشت سال دفاع مقدس در منطقه ۹ قدردانی به عمل آمد.

تهران، به شبکه شهرهای یادگیرنده یونسکو پیوست

پیام فارس - در پی فراخوان بین‌المللی یونسکو به‌منظور عضویت شهرهای مختلف جهان در پروژه شهرهای یادگیرنده و انجام تشریفات مربوط به این رویداد، شهر تهران به‌طور رسمی به عضویت این شبکه درآمده و گواهینامه رسمی آن به پیروز حناچی، شهردار تهران اعطا شد.

همکاری ۵۲ مرکز علمی در دوازدهمین جشنواره مجمع شهری تهران

پیام فارس - رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران در حاشیه مراسم تفاهم نامه علمی، پژوهشی و اجرایی این مجموعه با دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی از همکاری ۵۲ مرکز علمی، دانشگاهی و شرکت دانش بنیان در دوازدهمین جشنواره مجمع شهری تهران خبر داد.

ممنوعیت تردد خودرو در ٢٢ معبر شهر تهران

پیام فارس - با تأکید معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و همراهی پلیس راهور فاتب به منظور پاسداشت روز جهانی بدون خودرو و با هدف تشویق شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، ترویج و توسعه‌ دوچرخه سواری و پیاده روی، در روز اول مهر ماه در اقدامی نمادین، هر منطقه از شهر تهران با مسدود کردن یک خیابان از ساعت ١٦ الی ١٨ و انجام برنامه های ترویجی در این حرکت بین المللی سهیم خواهند بود.

بازگشایی گره ترافیکی محور بهرامی؛ به زودی

پیام فارس - وعده تبدیل محور شهیدان بهرامی بعنوان یکی از اصلی ترین شاهراه های ارتباطی با بزرگراه آیت اله سعیدی به گذری ۳۵ متری و بازگشائی گره ترافیکی آن بزودی محقق می شود.

اسامی خیابانهای بدون خودرو اعلام شد

پیام فارس - شهر: تردد خودروها در ٢٢ معبر تهران فردا (اول مهرماه) از ساعت ۱۶ تا ۱۸ همزمان با روز جهانی بدون خودرو ممنوع است.

لازمه موفقیت کاپ؛ آموزش و مشارکت مردم

پیام فارس - شهردار منطقه ۲۲ در جلسه آسیب شناسی طرح کاپ در محله صدرا، بر لزوم همت و پای کار آمدن مدیران شهری و مشارکت مردم برای اجرای موفقیت آمیز این طرح تاکید کرد.

نمایشگاه یاد یاران در منطقه ۷ برپا می شود

پیام فارس - شهردار منطقه ۷، از برپایی نمایشگاه یادیاران در میدان آیینی امام حسین (ع) و باغ موزه قصر، پایگاه‌ها و مساجد منتخب سطح منطقه همراه با ویژه برنامه‎های متنوع با رعایت کامل پروتکل‎های بهداشتی همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد.

دوچرخه سواران می توانند معضل آلودگی هوای تهران را حل کنند

پیام فارس - شهر: ۲۲ سپتامبر هرسال در کشورهای جهان با عنوان روز جهانی «بدون خودرو » گرامی داشته می‌شود. شهروندان بسیاری از کشورها در این روز به صورت نمادین به جای استفاده از خودروی شخصی از وسایل حمل و نقل عمومی و دوچرخه استفاده می‌کنند. مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک در ادامه از نحوه برگزاری این روز در شهر تهران می‌گوید.

دوچرخه سواری از میدان قائم(عج) تا دانشگاه آزاد سوهانک

پیام فارس - حدفاصل میدان قائم (عج) تا میدان سوهانک در شمال تهران فردا -اول مهرماه- به مناسبت روز جهانی بدون خودرو با حذف حرکت خودروها، محل رکاب دوچرخه سواران و حرکت پیاده شهروندان می شود.

بدون مشارکت شهروندان، شهرها مکان مناسبی برای زندگی نخواهند بود

پیام فارس - شهر: صلح مثبت، مشارکت مردم در اداره شهرها و نظرسنجی از آنها درباره پروژه‌های شهری و همینطور اهمیت موزه‌های صلح و نقش آنها در ترویج فرهنگ صلح مباحثی بودند که در وبینار «صلح در مدیریت شهری» مطرح شد.

تجربه روز بدون خودرو در ایران زمین

پیام فارس - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ گفت: به مناسبت روز جهانی بدون خودرو، با هماهنگی پلیس راهور خیابان ایران زمین به عنوان معبر بدون خودرو انتخاب شد.

رژه نمادین اتوبوس های شرکت واحد به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

پیام فارس - شرکت واحد اتوبوسرانی تهران هر سال با شروع هفته دفاع مقدس برای یادآوری تلاش‌های کارکنان این سازمان در آن ایام به صورت نمادین کاروانی از اتوبوس‌هایی که در آن ایام فعالیت می‌کردند را تشکیل و از میدان تجریش تا انتهای خیابان ولیعصر رژه برگزار می‌کنند.

به زودی ۶/۵ کیلومتر از بزرگراه شهید نجفی رستگار قابل تردد می شود

پیام فارس - شهر: حدود دو کیلومتر از پروژه بزرگراه شهید نجفی رستگار سال گذشته به بهره برداری رسیده و چهار کیلومتر و ۵۰۰ متر باقی این بزرگراه امسال به بهره برداری می‌رسد و به این ترتیب به زودی ۶ و نیم کیلومتر از این بزرگراه ۷/۶ کیلومتری قابل تردد می شود.

بازپیرایی چهره محله های مرکزی شهر

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۱ همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، از اجرای برنامه های فرهنگی و بازپیرایی چهره محله ها و معابر مرکزی شهر تهران به یاد روزهای هشت سال دفاع مقدس خبر داد.

ظهور پدیده ای به نام نماکشی

پیام فارس - جدایی طراحی نمای ساختمان ها از فرآیند اولیه طراحی و موضوعات سازه ای، یکی از نتایجی است که طی سال های گذشته و پس از تشکیل کمیته های نما در مناطق شهرداری تهران بیش از پیش رواج یافته است. این پدیده موجب شده برخی از طراحان فارغ از توجه به این نکته که نما در یک مرتبه برونداد احوالات درونی ساختمان و ساکنانش است و در مرتبه ای دیگر مرتبط با شهر و مردم آن، به صورت انتزاعی و به اصطلاح شابلونی به خط کشیدن در نما بپردازند. این پدیده اگر پیش از شکل گیری کمیته های نما به تعدادی از طراحانِ با برند خاص در طراحی نما محدود می شد، اما متاسفانه این روزها به یک حرفه و بهتر است بگوییم کسب و کار مجزا تبدیل شده است. این نوشتار سعی در عرفی آسیب های این پدیده در فرایند مدیریت سیمای جداره های شهری دارد.

آسیب شناسی طرح تفصیلی تهران به پایان رسید

پیام فارس - شهر: عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد که آسیب شناسی طرح تفصیلی تهران در دانشگاه تربیت مدرس به پایان رسیده است و این دانشگاه هم اکنون در حال تکمیل نقطه نظرات پیشنهادی شورای شهر تهران در این باره است.

نفس تازه تهران

پیام فارس - روایتی کوتاه و شاعرانه از آنچه بر پادگان ۰۶ گذشته است. این پادگان به زودی تبدیل به بوستانی وسیع به ارتش خواهد شد.

مستند ِ نفس تازه تهران

پیام فارس - روایتی کوتاه و شاعرانه از آنچه بر پادگان ۰۶ گذشته است. این پادگان به زودی تبدیل به بوستانی وسیع به ارتش خواهد شد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مترو

پیام فارس - نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ از اجرای ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهر زیر زمینی خبر داد.

اجرای ۱۱ پروژه کوچک مقیاس در محله های کم برخوردار

پیام فارس - شهردار منطقه چهار تهران از عملیاتی شدن ۱۱ پروژه کوچک مقیاس در سطح محله ها خبر داد و افزود: احداث پروژه های کوچک مقیاس، راهکار مناسبی برای توسعه متوازن محله های کم برخوردار و تامین سرانه های مورد نیاز خواهد بود.

خدمات‌رسانی ویژه اتوبوسرانی به ۴ هزار جانباز و معلول

پیام فارس - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در آستانه «هفته دفاع مقدس» با تاکید بر اینکه جانبازان عزیز، جان خود و سلامتی خویش را برای دفاع از کشور و مردم به خطر انداختند و با خدای خود معامله کردند و پاسخ‌گویی به مطالبات این عزیزان و شهروندان دارای معلولیت همچون سایر شهروندان، کوچک‌ترین دِینی است که خود را به اَدایِ آن موظف می‌دانیم

کادر درمان کرونا در شهر تهران فرسوده شده است

پیام فارس - شهر: رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران از نخستین جلسات موفق مدیران شهری در مقابله با کرونا گفت و وظایف مهمی که در روزهای اول دنبال می شد، او از برخی ناهماهنگی ها در مدیریت بحران کرونا انتقاد می کند و این که چرا غربالگری ادامه نیافت. محمدی می گوید کادر پزشکی فرسوده شده است و این خطر بزرگی است.

بدون دریافت هیچ پولی پایتخت را جابجا می کنیم

پیام فارس - قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) نیز نامه‌ای را رسماً به رئیس جمهور ارسال کرده و بدون اینکه پولی از دولت بخواهد عنوان کرده که ساماندهی تهران را انجام می‌دهد و انتقال پایتخت سیاسی و اداری را نیز به سرانجام می‌رساند.

۲۵۰ لایه اطلاعات مکانی از اماکن عمومی و با اهمیت شهر

پیام فارس - شهر: اتصال به سرویس نقشه تهران از دیگر سرویس‌هایی است که به تازگی به اپلیکیشن تهران من اضافه شده که بیش از ۲۵۰ لایه اطلاعات مکانی از اماکن عمومی و با اهمیت شهر با امکان مسیریابی در آن موجود است.

دوچرخه سواری در روز جهانی بدون خودرو

پیام فارس - معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۵ از برگزاری همایش دوچرخه سواری برای تمام گروه های سنی همزمان با روز جهانی بدون خودرو و سه شنبه بیدود خبر داد.

زلزله خاموش

پیام فارس - جلوگیری از فرونشست کل دشت تهران و فروچاله‌ها در محله‌های مناطقی مانند ۱۰، ۱۲ و ۱۸ نیازمند همکاری وزارت نیرو و جهاد کشاورزی، شهرداری، سازمان محیط زیست و آبیخیزداری است.

آیین تعویض پرچم مزار مطهر شهیدان گلزار شهدای بهشت زهرا(س)

پیام فارس - آیین تعویض پرچم مزار مطهر شهیدان در روز یکشنبه ۳۰ شهریور مصادف با آغاز چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران با حضور صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.

۴۰۰ ملک شهرداری پس‌گرفته شد

پیام فارس - شهرداری املاکی را که در دوره گذشته بدون طی مراحل قانونی و مجوز به افراد غیر و چند انجمن واگذار شده بود، فهرست کرده و در مسیر بازپس‌گیری آنها قرار دارد.

انعقاد تفاهمنامه با ۱۰ شرکت صنعتی برای جمع آوری پسماند خشک

پیام فارس - از ابتدای تیرماه سال جاری تاکنون با اجرای طرح کاپ در منطقه ۲۱، شاهد همکاری خوب و مثال زدنی صنایع و شهروندان با مدیریت شهری، در بحث جمع آوری پسماندهای خشک و قابل بازیافت بوده ایم.

ثبت رکورد جدید برای برج میلاد

پیام فارس - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یک ورزشکار به یاد شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس با پاهای بسته پله های برج میلاد را با هدف ثبت رکورد جدیدی در یادمان ملی ایرانیان بالا می رود.

۱۰۰ هزار سواری فرسوده منبع بزرگ آلودگی هوای تهران

پیام فارس - مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: سهم خودروهای سواری در انتشار آلاینده‌های ناشی از منابع متحرک در تهران بیش از ۴۵ درصد است که بخش قابل توجهی از آن را خودروهای فرسوده تولید می‌کنند.

ساير مطالب

حذف 205 مخزن زباله از معابر منطقه 16

تلطیف سیمای بصری شهر

خیابان‌های پایدار یوجین

پلمب واحدهای غیر مجاز نگهداری و عرضه دام

40 روایت جنگ به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

از موضوع انشا درباره تهران تا مسابقه عکس درختان خاص

تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در قلب طهران

«مهمات» به  فرهنگسرای امام (ره) رسید

از لیزریوم برج میلاد تا ایستگاه های سلامت

از تصمیم گیری درباره سه شنبه ها تا ماجرای استخدام ها در شهرداری

اجرای 5 هزار تن آسفالت در معابر مرکزی تهران

ورزش در خانه 35

رفع گلوگاه سیلابی کانال سیل برگردان غرب

بازنگری طرح تفصیلی با اصلاح فرآیندها و بخشنامه‌های آسیب‌زا

بهره برداری از 22 سمن سرا در 22 منطقه

کسی از کودکان افغان خبر ندارد

بازنگری و اصلاح طرح طبقه‌بندی مشاغل شهرداری تهران

رفع 10 گلوگاه سیلابی در آستانه فصل بارش

کارکنان شهرداری بخشی از مردمی هستند که ما خود را خدمتگذار آنها میدانیم/پرداخت حقوق کارکنان شریف شهرداری اولین اولویت ماست

بهره برداری از مسجد امام زمان (عج) منطقه 19 تا پایان سال

مشارکت جدی بخش خصوصی برای تحقق «تهران هوشمند»

کافه کتاب دارالخلافه

خانه سرهنگ

مهمانپذیر روبرو

رقابت های جایزه بزرگ اتومبیلرانی و موتور سواری رشته درگ

وبینار«صلح در مدیریت شهری»

معرفی نفرات برتر المپیاد آمادگی جسمانی محلات شهر تهران

لزوم ورود مجلس شورای اسلامی به نظارت بر تکالیف دولت در قبال شهرداری‌

تبدیل تهران به شهری بدون خودرو چگونه امکان‌پذیر است؟

ارتقای سطح پاسخگویی نظام مند و اصولی به شهروندان منطقه 3

دسترسی به خیابان شبنم با تخریب دیوارهای کوچه های صبا

اجرای خط‌کشی محوری در قلب پایتخت

اهدای 900 ماسک به بیمارستان های منطقه 7

پروژه های ترافیکی سال 1399 در دستور کار قرار گرفت

روز جهانی پاکسازی زمین از زباله

مراسم تعزیه روایت شهادت امیرکبیر در مدرسه دارالفنون

متـروکه‌ها سبز می‌شوند

ساماندهی 6 هزار دستفروش در «سامان بازار»

حضور تهران در گزارش رسمی هفته حمل ‌و نقل اروپا

اهمیت مشارکت شهروندان در اجرای پروژه‌های محلی

آغاز به کار سیزدهمین استراحتگاه کارگری در منطقه 4

مسابقه سیمان ری

لزوم احیای نهاد راهبری و پایش طرح های توسعه شهری

اجرای برنامه های دفاع مقدس با روش های خلاقانه

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محله های منطقه 15

ضرورت تقویت بودجه مناسب سازی شهرداری‌ها

ضرورت جلب رضایت شهروندان در اجرای پروژه های شهری

دهمین زنگ دانش آموز شهید اول مهر نواخته می شود

تمدید ثبت نام در طرح دستیار مدیران شهرداری تهران

تنفیذ احکام مدیران جدید محلات منطقه 18

بازدید شهردار منطقه 7 از پروژه های محلی

تعزیه خوانی در بوستان لاله

حیات بر روی زمین وابسته به لایه اوزون است

حیات روی زمین وابسته به لایه اوزون است

نجات معجره آسای یک جوان از چاه

سقوط یک جوان در چاه

پاکسازی خیابان ولی عصر از فیلتر سیگار

ضرورت اصلاح طرح تفصیلی و تغییر برخی کاربری ها در محله هرندی

توزیع رایگان ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین رانندگان تاکسی

تعیین تکلیف کاربری پایانه شرق در آینده‌ای نزدیک

سرانجام ساخت مترو پرند

ابلاغ دستورالعمل ارتقای امنیت بانوان در شهر به مناطق 22 گانه تا پایان مهر

تشریح جزئیات مراسم‌های عزاداری بانوان در ایام محرم

تسهیلات شهرداری برای تغییر کاربری املاک

کاهش کیفیت هوا در تهران

ورزش درخانه(34)

دعوت از شهروندان برای حضور در اماکن ورزشی مجوز دار پایتخت

نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران

اهمیت به جایگاه روابط عمومی در مدیریت شهری، سازمان را فعال می کند

زمان افتتاح ایستگاه مترو برج میلاد اعلام شد

توافق شهرداری با دانشگاه علوم پزشکی تهران

آغاز انجام تست کرونا از کودکان کار و زباله گرد در تهران

یکصد و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی و شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان تهران برگزار شد

تقدیر از عملکرد شهرداری تهران در ایام محرم

نظارت بر 135 هزار مصوبه سالانه شوراهای اسلامی شهرهای کشور

شناسایی ساختمان های ناایمن و اماکن پرخطر منطقه 15

برپایی نمایشگاه و کاروان یاد یاران در محلات جنوب شهر

حذف 45 مخزن زباله از معابر منطقه 21

برنامه های فرهنگسرای امام برای هفته دفاع مقدس اعلام شد

مسابقه ای برای بازآفرینی حیات کارخانه سیمان ری

ضرورت ارتقای ظرفیت امداد و نجات در تهران

ایده های امکانپذیر با جذب سرمایه طرح عملی شوند

تهران با کارخانه سیمان ری ساخته شد

برگزاری دوره مجازی کاهش استرس دانش آموزان در منطقه 15

آغاز عملیات بهسازی محورهای بزرگراهی جنوب شهر

اجرای 17 کیلومتر پیاده رو سازی بتنی در معابر مرکزی

260 هکتار از ارتفاعات شمال تهران علف تراشی شد

توسعه شهری مستلزم حرکت از کالبد به اجتماع است

جمالی نژاد: مناسب سازی شهر نیازمند تدوین طرحی جامع است

بازدید از نیروگاه بعثت

مناسب سازی 100 درصدی بیش از 157 بوستان در پایتخت

حناچی: مناسب سازی شهر باید با رویکرد حقوق بشری باشد

حناچی: مناسب سازی شهر باید با رویکرد حقوق بشر باشد

بهسازی 160 کیلومتر مسیر پیاده راه درحال انجام است

واکنش به ادعای جذب سیاسی نیرو در شهرداری تهران

نماینده سازمان ملل: پاکیزگی و نظافت شهر تهران چشمگیر است

نمایش تجهیزات نظامی و برپایی 30 غرفه فرهنگی

تخصیص 10 میلیارد تومان برای مناسب سازی سرویس بهداشتی پایانه‌ها

توسعه شهر نیازمند تمرکز فعالیت‌ها در محلات است

راه اندازی 5 مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند