پیام فارس

آخرين مطالب

وزارت رفاه

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای تحقق عدالت اجتماعی در جامعه باید تلاش کنیم

پیام فارس - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که برای تحقق عدالت اجتماعی باید در جامعه تلاش کنیم، گفت: تکمیل مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان بافق و ابرکوه در سال جاری از پروژه های عمرانی این اداره کل است که در بهمن ماه افتتاح می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: کمک به تامین اشتغال ایثارگران از رسالت‌های ماست

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هدف از انعقاد تفاهم نامه مشترک با بنیاد شهید و امور ایثارگران را کمک به تأمین اشتغال ایثارگران عنوان کرد.

مدیرکل بهزیستی استان البرز : نظارت دقیق ،مستمر و شفافیت راهکار موثر در پیشگیری از فساد و آسیبهاست

پیام فارس - مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست کمیسیون ماده ۲۶ بهزیستی استان با تاکید بر نظارت مستمر در فعالیت ها گفت: فقط با نظارت دقیق ، مستمر ، موثر و شفاف و با اشراف کامل برموضوعات است که می توان از پیش آمدن فساد جلوگیری کرد.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در آذربایجان غربی: باید تلاش کنیم با توسعه آموزش‌ها، تغییر را در جامعه رواج دهیم

پیام فارس - نخستین جلسه شورای مهارتی استان آذربایجان غربی با حضور اوسط هاشمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور ، شهریاری استاندار آذربایجان غربی و آمیان سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و جمعی از مدیران استانی در محل سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد .

سهم یک هزار و ۸۰۰ نفری زنجان از مشاغل خانگی

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از طرح توسعه مشاغل خانگی برای زنجان خبر داد و گفت: سهم استان زنجان از مجموع ۵۴ هزار و ۳۰۰ نفر هدفگذاری کشوری برای اجرای طرح توسعه مشاغل کسب و کارهای خانگی یک هزار و ۸۰۰ نفر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رونمایی از سامانه‌های شفافیت، نمود بارز مبارزه با فساد است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: رونمایی از سامانه های شفافیت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمود بارز مبارزه با فساد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: عزت و عظمت امروز ایران اسلامی مرهون و ثمره فداکاری‌های دوران دفاع مقدس است

پیام فارس - مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با نواختن زنگ مقاومت در شرکت تراکتورسازی کردستان در سنندج برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که شفافیت در هر فعالیتی تعیین کننده است و می تواند پایه های هر دولتی را تقویت کند، گفت: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است.

‏شریعتمداری خبر داد: پرداخت دومین قسط از معوقات ۸ساله بازنشستگان صندوق فولاد

پیام فارس - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت دومین قسط از معوقات۸ ساله بازنشستگان صندوق فولاد و افزایش ۵۰ درصدی حق عائله مندی این بازنشستگان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: این استان در حمایت از تعاونی های دانش بنیان پیشتاز است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: استان زنجان در ایجاد مراکز نوآوری و حمایت از تعاونی‌های دانش بنیان پیشتاز است.

تشکیل ۷۱ شرکت تعاونی در هرمزگان

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از شهریور ماه سال گذشته تاکنون ۷۱ شرکت تعاونی بامیزان سرمایه ثبتی ۴۳ میلیارد ریال و عضویت ۸۸۳ نفر و اشتغال ۶۳۸ نفر در استان تشکیل شده است.

از ظرفیت نمایندگان مجلس در جهت تسهیل امور مردم استفاده خواهیم کرد

پیام فارس - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان که به منظور تعامل و همفکری بیشتر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون اجتماعی و طرح مسائل و مشکلات موجود برگزار شده بود، گفت: از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت تسهیل امور مردم استفاده خواهیم کرد.

سال گذشته تعاونی های استان کرمانشاه بیش از ۱۲۰ میلیون دلار کالا صادرات داشتند

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: فرهنگ تعاون و رونق این بخش کمک بزرگی به توسعه استان خواهد کرد به طوری که سال گذشته تعاونی های استان بیش از ۱۲۰ میلیون دلار کالا صادرات داشتند.

ایتام مددجوی ایلام صاحب سرپناه می شوند

پیام فارس - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: ایتام مددجوی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای اجرای تفاهم نامه چهارجانبه تامین مسکن صاحب خانه می شوند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور: هدف‌گذاری برنامه‌ها باید بر اساس توانمندسازی باشد

پیام فارس - نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با حضور هاشمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و آمیان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای دارالفنون شهرستان ارومیه برگزار شد.

جدی ترین چالش برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تضامین بانکی است

پیام فارس - مدیرکل بهزیستی استان البرز در جلسه هماهنگی با بانکهای عامل ارائه دهنده تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی گفت : جدی ترین چالش برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی تضامین بانکی است که امیدواریم روسای بانک‌های عامل همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: توسعه مشاغل خانگی نقش مهمی در تحقق اهداف شعار امسال دارد

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: توسعه مشاغل خانگی نقش مهمی در تحقق اهداف شعار امسال دارد و حمایت بیش از پیش از مشاغل خانگی در فضای شیوع کرونا ضروری است.

۵۰ درصد تعهد اشتغال استان قزوین تحقق یافت

پیام فارس - معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در سال جاری، ایجاد ۱۶ هزار و ۳۷۷ فرصت شغلی را هدف‌گذاری کرده‌اند که تا به امروز هشت هزار شغل معادل ۵۰ درصد آن محقق شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عرصه ایجاد فضایی شفاف، موفق ترین وزارتخانه است

پیام فارس - مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام به همراه جانشین و معاونین تعاون و اشتغال اداره کل تعاون، با رییس و اعضای خانه مطبوعات استان ایلام دیدار کردند.

نزدیک به ۳ هزار نفر در خراسان شمالی متقاضی مسکن کارگری شدند

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تامین مسکن کارگری در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن، در دستور کار دولت است که در این زمینه تاکنون ۲ هزار و ۷۰۴ نفر متقاضی شده‌اند.

افتتاح دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در یزد

پیام فارس - دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان یزد با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی یزد و مسئولان ارشد جهاددانشگاهی در این سازمان افتتاح شد.

ارائه تسهیلات ۶ میلیارد ریالی به تعاونی‌های تولید کننده ماسک و پوشاک بیمارستانی

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاونی‌هایی که در زمینه تولید ماسک و پوشاک بیمارستانی فعال بودند، ۶ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از پیش بینی بیش از ۴۷ هزار فرصت شغلی خبر داد

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: برای سال جاری ۴۷ هزار و ۳۰۸ فرصت شغلی به طور ناخالص برای استان پیش بینی شده که تاکنون ۲۳ هزار و ۲۰۰ مورد در سامانه رصد ثبت شده است.

بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون، ۱۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از این بیماری در قزوین پرداخت شده است.

۱۷ تعاونی برتر استان سمنان تجلیل شدند

پیام فارس - ۱۷ تعاونی برتر استان سمنان با حضور معاون استاندار سمنان و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان تجلیل شدند.

نقش رسانه های ارتباط جمعی در گسترش فرهنگ تعاون حائز اهمیت است

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: برای کمک به اطلاع رسانی گسترده به مردم به ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی و گسترش فرهنگ تعاون و کار نقش رسانه های ارتباط جمعی حائز اهمیت است.

​معاون روابط کار از کاهش شکایات کارگری خبر داد

پیام فارس - معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمار شکایات کارگری در سه سال گذشته اظهارکرد: تعداد کل دادخواست‌های واصله در سال ۱۳۹۶، ۲۹۱هزار و ۵۱۹ مورد بوده که در سال ۱۳۹۷ به ۳۰۲هزار و ۱۷ مورد افزایش یافته و در سال ۱۳۹۸ نیز نرخ ثابتی داشته و معادل ۳۰۲ هزار و ۸۶۰ مورد بوده است. به عبارتی شکایات واصله از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷ فقط ۳.۴ درصد رشد داشته است.

آموزش های مهارتی در البرز بر اساس کسب و کارهای اولویت‌دار ارائه می شود

پیام فارس - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت: رویکرد ما در ارائه آموزش های مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم یعنی مهارت را براساس فرصت های شغلی و کسب و کارهای اولویت دار طراحی، تدوین و اجرا کنیم.

معاون اشتغال وزارت کار از دو واحد تولیدی استان تهران بازدید کرد

پیام فارس - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی وضع موجود، رفع موانع تولید و نظارت بر نحوه انجام مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا در محیط ‌های کارگری در شهرستان اسلامشهر حضور یافت و از دو واحد تولیدی بازدید کرد.

تقدیر نماینده ولی فقیه در لرستان از کمک شریعتمداری به سیل زدگان استان

پیام فارس - نماینده ولی فقیه در لرستان در دیدار با محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تلاش ها و مساعدت های وی در یاری رساندن به سیل زدگان استان قدردانی کرد.

بیش از ۳ هزار طرح در یزد تسهیلات کرونا دریافت کردند

پیام فارس - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: از ابتدای خرداد ماه تاکنون ۷ هزار و ۳۰۸ طرح از مشاغل آسیب دیده کرونا در سامانه کارا ثبت نام کردند که ۳ هزار و ۷۱۰ طرح، تسهیلات خود را دریافت کردند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: امروز جامعه نیازمند امید و آرامش است

پیام فارس - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی این شهرستان که در راستای هم اندیشی و پیگیری درخواست های بازنشستگان شهرستان مشهد برگزار شد گفت: امروز جامعه نیازمند امید و آرامش است و همه می بایست در این مسیر حرکت کنیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری:گام برداشتن در مسیر شفافیت و اعتمادسازی وظیفه همه دستگاهها است

پیام فارس - مدیر کل تعاونر، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری شفافیت و اعتمادسازی را دو بخش مهم دانست که همه دستگاه ها زیر مجموعه موظف به اجرای آن هستند .

انعقاد تفاهم نامه همکاری با هدف ایجاد شرکت‌های استارتاپی در البرز از طریق پروژه اشتغال مهارت محور

پیام فارس - مدیرکل فنی وحرفه ای استان البرز گفت : تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و یکی از مراکز تخصصی استارت آپی البرز با هدف فراهم شدن امکان توسعه شرکت های استارتاپی از طریق مسیر پروژه اشتغال مهارت محور با محوریت مرکز تخصصی کارآفرینی و کسب و کار این اداره کل منعقد شد.

پیش بینی کاهش ۲ و نیم درصدی نرخ بیکاری در استان کرمانشاه در سال ۹۹

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در دیدار با نماینده منتخب مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس گفت: برای سال ۹۹ کاهش ۲ و نیم درصدی نرخ بیکاری استان کرمانشاه پیش بینی شده است.

ثبت نام ۴۲۲۴ مسکن کارگری در ایلام

پیام فارس - در دومین جلسه طرح اقدام ملی مسکن کارگری استان ایلام با حضور نمایندگان ادارات کل مسکن و شهرسازی، تامین اجتماعی و بهزیستی، ثبت نام ۴۲۲۴مسکن کارگری اعلام شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نظام پاسخگویی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با راه اندازی سامانه شفافیت ارتقا یافت

پیام فارس - رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: به دستور وزیر و در راستای ارتقا نظام پاسخگویی سامانه شفافیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد.

ساير مطالب

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاونی ها همپای دولت و بخش خصوصی می توانند به جهش تولید کمک کنند

توجه به ظرفیت‌های استانی عامل موفقیت توسعه مشاغل خانگی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: نیاز کشور تقویت تعاونی‌ها است

180 پرونده اشتغال خانگی در استان قزوین تشکیل شد

شریعتمداری:وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی،کودکان محروم از تحصیل را شناسایی می کند تا به چرخه آموزش باز گردند

با حضور انصاری و شریعتمداری؛ تصویب شد؛ بودجه 515 میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز

پیام شریعتمداری در پی درگذشت برادر رئیس کمیته ملی المپیک

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص ارسال پیامک به سرپرست کودکان بازمانده از تحصیل 6 تا 11 سال

ایجاد 235 فرصت شغلی با بهره ‌برداری از 14 طرح تعاونی در استان همدان

امضای تفاهمنامه همکاری سه جانبه در زمینه توانمندسازی بانوان و اشتغال پایدار در گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: شورای هماهنگی مدیران زیباترین کار جمعی برای توسعه است

ساخت 4224 مسکن کارگری در مازندران

17 هزار خانوار پشت نوبتی در بهزیستی سیستان و بلوچستان وجود دارد

اعتقاد و اولویت اصلی ما همراهی،همدلی، سلامت کاری و حرکت بر مدار قانون است

سه شرکت تعاونی هرمزگان به عنوان برتر ملی معرفی شدند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از تدوین برنامه توسعه‌ای و ایجاد اشتغال در استان خبر داد

تمرکز الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی بر اولویت ها و مزیت‌های منطقه‌ای است

تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج کارگران خوزستان امضا شد

3 پروژه تعاونی در گلستان به بهره برداری رسید

پرداخت بیش از ٢6٠ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در نیشابور

دستمزد و مزایای کارگران کوره پزخانه‌ها مورد بررسی قرار گرفت

میزان تسهیلات مشاغل خانگی در اردبیل اعلام شد

از 7 تعاونی برتر کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد

هفتمین مرکز نو آوری و توسعه‌ بخش تعاون کشور در کرمانشاه افتتاح شد

توانمندسازی مددجویان تحت پوشش بهزیستی با افتتاح شرکت تعاونی پاک برگ شیرکوه یزد

اقدام موثر شریعتمداری پیرامون شفاف سازی مصداق واقعی مبارزه با فساد است

9 طرح تعاونی در استان زنجان به بهره برداری رسید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: زمینه اعتماد شفافیت است

ثبت اطلاعات پرداخت‌های حمایتی، مبنای دریافت معافیت مالیاتی خیریه‌ها

افتتاح پانزدهیمن مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان گلستان

با اجرای طرح اشتغال روستایی در اردبیل 3 هزار نفر مشغول به کار شدند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان منصوب شد

طرح طبقه بندی مشاغل برای تمام کارکنان پتروشیمی ماهشهر اجرا می شود

توضیحات شریعتمداری درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی

بخش تعاون ظرفیت ایجاد 10 هزار شغل در کرمانشاه دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: طرح اشتغال پایدار روستایی با محوریت بخش تعاون دستاوردهای مثبتی داشته است ​

پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: مهمترین اصل در تعاون، مردم محوری به جای سرمایه محوری است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: شرکت های تعاونی از نقش برجسته ای در اقتصاد جهان برخوردارند

ایجاد 12 هزار فرصت شغلی در استان مرکزی هدف‎گذاری شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارائه خدمات صحیح و به موقع دستگاههای دولتی موجب افزایش اعتماد عمومی می شود

متقاضیان راه اندازی کسب وکارهای خانگی در خوزستان دو هفته مهلت دارند

9 طرح تعاونی در استان زنجان به بهره برداری رسید

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی درگذشت آیت‌الله صانعی را تسلیت گفت

پانزدهمین جلسه تجلیل از تعاونی ها برتر استان خراسان جنوبی برگزار شد

6 طرح تعاونی در قزوین افتتاح شد

تجلیل و تقدیر از تعاونی های برتر استان لرستان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: 543 فرصت شغلی از محل پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی ایجاد شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: تعاون حس مسئولیت پذیری اجتماعی و اقتصادی را تقویت می کند

20 تعاونی برتر استان اردبیل تجلیل شدند

افتتاح نخستین مرکز نوآوری توسعه تعاون مازندران

تعاونی های برتر خوزستان معرفی شدند

آذربایجان‌شرقی با بیش از 4هزار تعاونی 5 درصد سهم کشور را به خود اختصاص داده است

تعیین مرکز "فابای" البرز به عنوان شتاب‌دهنده طرح اشتغال مهارت محور

برای نخستین بار 22 تعاونی در کردستان به مرحله تعاونی های برتر راه یافتند

طرح «توسعه مشاغل خانگی» توسط جهاد دانشگاهی در اردبیل اجرا می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: برگزاری الکترونیکی مجامع تعاونی‌ها به شفافیت کمک می‌کند

بهره برداری از 16 طرح جدید تعاونی و تقدیر از 12 تعاونی برتر در استان یزد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: گسترش شرکت های تعاونی عامل مهمی در بی اثر کردن تحریم ها است

58 طرح تعاونی در خوزستان به بهره برداری رسید

مرکز نوآوری شرکت تعاونی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان افتتاح شد

امامدادی در خراسان شمالی: ایجاد نگاه جدید به مشاغل خانگی از اهداف اجرای این طرح ملی است

14 تعاونی برتر هرمزگان تجلیل شدند

کارخانه آرد در شمال سیستان و بلوچستان پس از سالها تعطیلی به چرخه تولید باز می گردد

با حضور معاون امور اقتصادی وزارت تعاون و مدیرعامل صندوق بازنشستگی انجام شد: بهره برداری از پروژه «نهال، آب، اشتغال» در سیستان و بلوچستان

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: ضرورت شکوفایی ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شستا در سیستان و بلوچستان خبر داد: ایجاد شغل برای یکهزار نفر در صنایع مس استان

ساخت دومین کارخانه لیچینگ مس کشور در سیستان و بلوچستان با مشارکت بانک توسعه تعاون

خانه امید بازنشستگان در زاهدان احداث می شود

افتتاح اولین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان

عیسی منصوری در سیستان و بلوچستان: رسیدن به توافق تجارت آزاد با ولایت‌های همجوار استان تحولی عظیم در توسعه اقتصادی و اشتغالزایی منطقه دارد

نماینده زابل در سیستان و بلوچستان خبر داد: تأمین مالی واحدهای تولید استان با اولویت وِیژه در دستور کار بانک توسعه تعاون

​ویژه هفته تعاون-جهانگیری: بخش تعاون ، علاوه بر تولید و ایجاد اشتغال،کشور را به آرمان ها و درآمدهای پایدار می رساند/سرعت توسعه بخش تعاون رشد چشم گیری داشته است

ویژه هفته تعاون -شریعتمداری عنوان کرد:زمینه مشارکت ، عضویت و مالکیت کارگران در بخش تعاون را فراهم می کنیم

افتتاح 383 طرح تعاونی در کشور با اشتغالزایی بیش از 26 هزار نفر

ویژه هفته تعاون - معاون امور تعاون: توسعه بخش تعاون می ‌تواند بهترین الگوی درمان امروز اقتصاد کشور باشد

دلبری در جلسه شورای هماهنگی استان البرز: تعامل دستگاههای زیرمجموعه استان در جهت توسعه شفافیت خدمات ضروری است

ویژه هفته تعاون - با حضور معاون اول رئیس جمهوری از تعاونی های برتر ملی تقدیر شد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: افزایش بهره وری و استفاده از منابع تولید راهکارهای تحقق جهش تولید است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از کلنگ زنی پروژه 220 واحدی شرکت تعاونی مسکن در هفته تعاون خبر داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تعاون نسخه بی بدیل ایجاد اشتغال است

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی: قطعاً همه مردم قدردان زحمات و تلاش های شهیدان و مدافعان سلامت خواهند بود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: تعاون حلقه اتصال اقتصاد به عدالت اجتماعی است

ثبت نام الگوی نوین طرح توسعه مشاغل خانگی در استان ایلام آغاز شد

تجلیل از 11 شرکت تعاونی برتر در پانزدهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر آذربایجان غربی

افتتاح 383 طرح تعاونی در کشور با اشتغال زائی بیش از 26 هزار نفر

آغاز ثبت‌نام متقاضیان راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی در چهارمحال‌وبختیاری

ارائه بیش از 6 هزار نفر دوره آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تعاون راهکار برابری فرصت ها و تجمیع سرمایه‌های خرد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد: افتتاح 16 طرح تعاونی با اشتغالزایی 518 نفر در هفته تعاون

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: 20 درصد کل تعاونی های استان را زنان تشکیل می دهند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: با آموزش تخصص های مورد نیاز استان، دیگر نیازی به استخدام نیروی غیر بومی نداریم

طرح اعتباری جهش تولید در بانک توسعه تعاون استان مرکزی فعال شد

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون زنجان 200 درصد رشد یافت

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: تعاونی‌های مسکن قزوین موفق در رفع نیاز مسکن شهری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی زنجان: جهاددانشگاهی نقش ارزنده‌ای در توسعه مشاغل خانگی استان دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: بستر الکترونیکی تشکیل تعاونی‌ها فرصتی برای ایجاد برنامه‌ای منظم و شروع کسب و کاری قوی است

منصوری: تعاونی‌ها مشمول معافیت بیمه‌ای می شوند

​شورای عالی کار با افزایش 100 درصدی تعرفه ارزیابی طرح های طبقه بندی مشاغل موافقت کرد

مدیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد: تعاون اساسی ترین، منطقی ترین و بنیادی ترین راه حل استقرار عدالت در جوامع به شمار می آید