پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

اجتماعي

فعالیت ماماها در حوزه زیبایی به جای درمان/دو سوم ماماها بیکار هستند

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس انجمن مامایی فارس گفت: امروز بسیاری از ماماها به جای اشتغال در بیمارستان‌ها، در مشاغل‌های غیرمرتبط از جمله در حوزه کاشت مو و زیبایی به دلیل آمار پایین استخدام و بکارگیری آنها در سیستم درمانی، مشغول به کار شده‌اند.

طب سنتی آکادمیک از عطاری‌ها جدا شود

پیام فارس - ایسنا/فارس یک متخصص طب سنتی با تاکید بر اینکه طب سنتی آکادمیک باید از عطاری‌ها جدا شود، گفت: بین کسانی که تحصیلات آکادمیک چندساله در رابطه با طب سنتی دارند با عطارانی که حتی فیزیولوژی بیماری‌ها را نمی‌دانند، تفاوت وجود دارد.

تصادف زنجیره‌ای در شیراز با ١٠ مصدوم

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیر روابط عمومی اورژانس فارس گفت: وقوع تصادف زنجیره‌ای چندین دستگاه خودرو در بزرگراه حسینی‌الهاشمی شیراز ١٠ مصدوم به جای گذاشت.

زمین لرزه، خانه زنیان شیراز را تکان داد

پیام فارس - شیراز- زمین لرزه‌ای با شدت چهار و یک دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 14 و 58 دقیقه و 39 ثانیه روز چهارشنبه، شهرخانه زنیان از توابع بخش ارژن شهرستان شیراز را تکان داد.

کار چهار واحد صنفی غیر بهداشتی در سروستان به تعطیلی کشید

پیام فارس - شیراز - با دستور دادستان سروستان و نظارت دانشگاه علوم پزشکی شیراز سه واحد نانوایی و یک غذاخوری که استانداردهای بهداشتی را در عرضه نان و محصولات غذایی رعایت نمی کردند ، دراین شهرستان تعطیل شدند.

اعضای شورای شهر شیراز: ایرادهای فرمانداری به مصوبات این شورا قانونی نیست

پیام فارس - شیراز- برخی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز می گویند: ایرادهایی که فرمانداری این شهرستان به صورت مداوم به مصوبات این شورا می‌گیرد بدون استناد به ماده و دلیل قانونی بوده و قابل پذیرش نیست.

سردار باقرزاده: برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب، فریب دشمنان را نخوریم

پیام فارس - شیراز- فرمانده کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید عملی و اجرایی شود و فریب خناسان، شیاطین و دشمنانی که می‌خواهند این راه را به تعطیلی بکشانند، نخوریم.

باقرزاده: خواسته شهدا در بیانیه گام دوم نهفته است

پیام فارس - ایسنا/فارس فرمانده کمیته جست و جوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با اشاره به اهمیت تداوم راه شهدا با دقت به خواسته‌های آنان، تاکید کرد که برای اطلاع از خواسته شهدا باید به بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت.

کمبود یک و نیم میلیون خانه در کشور

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به کمبود حدود یک و نیم میلیون واحد مسکونی در کشور، اجرایی شدن طرح اقدام ملی را گامی موثر در رفع این کمبود طی فرآیندی چند ساله دانست.

برای استقلال نهاد وکالت در کشور مقاومت می‌کنیم

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری ایران تاکید کرد: برای استقرار مردم سالاری، حفظ حقوق شهروندی و توسعه کشور چاره‌ای جز استقلال کانون وکلا و نهاد وکالت نداریم و تا جایی که بتوانیم مقاومت خواهیم کرد.

شان وکیل همطراز قاضی است

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون حقوقی قوه قضاییه تاکید کرد که وکیل ضمن برخورداری از تمام حقوق قانونی، از امنیت و احترام برخوردار بوده و هم شان قاضی است.

سنگینی تقصیر در سیل شیراز بر سر شهرداری

پیام فارس - شیراز- روزهای پنجم و ششم بهار امسال با به راه افتادن سیل ویرانگر در شیراز 21 نفر جان خود را از دست دادند و میلیاردها ریال زیان به اماکن عمومی، خانه‌های مردم، خودروها و زیرساخت‌های شهری وارد آمد، دادستان شیراز اکنون با گذشت حدود هشت‌ماه از جاری شدن سیل تقصیر را متوجه شهرداری و 2 تن از شهرداران ادوار گذشته شیراز کرده است.

پرونده سیل شیراز به دادگاه ارسال شد

پیام فارس - ایسنا/فارس دادستان مرکز فارس اعلام کرد که پرونده سیل شیراز با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری 2 ارجاع شده است.

خط قرمز در طرح تحول قوه قضاییه وجود ندارد

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون قضایی دادگستری فارس گفت: هیچ موضوعی در طرح تحول قوه قضاییه خط قرمز نیست و همه مسائل مورد بازنگری مجدد قرار گرفته و جامعه در حال مشاهده ثمراث آنهاست.

گاز مونوکسیدکربن جان نگهبان را در کازرون گرفت

پیام فارس - شیراز- توصیه های ایمنی برای نگهبانی از جان خود در برابر گاز بی‌بو و بی‌رنگ مونوکسیدکربن چندان جدی گرفته نشد و این با این گاز، جان نگهبان ساختمان را در کازرون فارس گرفت.

تجمع اعتراضی تعدادی از مهندسان مقابل شهرداری شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس جمعی از مهندسان عمران و شهرساز با تجمع مقابل ساختمان مرکزی شهرداری شیراز، اعتراض خود را نسبت به آنچه نادیده گرفته شدن قانون در خصوص ساخت و سازهای شهری عنوان می‌شد، ابراز کردند.

ششمین جشنواره "زندگی پیاده در شهر” در شیراز برگزار می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس شهردار منطقه 7 شیراز اعلام کرد که ششمین جشنواره "زندگی پیاده در شهر" با رویکرد پیاده محور پنجشنبه 23 آبان با رویکرد پیاده محور ساعت 9 صبح در خیابان شهید دوران برگزار می‌شود.

کشف حدود 115 کیلو موادمخدر در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس ماموران انتظامی در استان فارس موفق به کشف حدود 115 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در سه نقطه از این استان شدند.

شمشمین جشنواره "زندگی پیاده در شهر” در شیراز برگزار می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس شهردار منطقه 7 شیراز اعلام کرد که ششمین جشنواره "زندگی پیاده در شهر" با رویکرد پیاده محور پنجشنبه 23 آبان با رویکرد پیاده محور ساعت 9 صبح در خیابان شهید دوران برگزار می‌شود.

آزادی 6 زندانی جرائم غیرعمد با مساعدت دو خیر شیرازی

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل زندان‌های فارس اعلام کرد که با پیگیری انجام شده توسط ستاد دیه استان تعداد 5 زندانی مرد و یک زندانی زن محبوس در زندان مرکزی با پرداخت مبلغ بدهی از سوی دو نیکوکار شیرازی آزاد شده و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

روند کاهشی سزارین در بیمارستان حضرت زینب(س) شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس بیمارستان بیمارستان حضرت زینب(س) شیراز خاطرنشان کرد: طی شش ماهه اول امسال با کاهش یک چهارمی زایمان‌های سزارین در این بیمارستان مواجه بودیم.

اهداف خصوصی‌سازی محقق نشده است

پیام فارس - ایسنا/فارس دبیراجرایی خانه کارگر استان فارس با بیان اینکه در گذشته شخصی‌سازی صنایع جایگزی طرح خصوصی‌سازی شد، تاکید کرد که در مجموع هیچ یک از اهداف خصوصی‌سازی محقق نشد و دود آن به چشم کارگر رفت.

دستگیری یک مامورنما در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس سرپرست پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری یک مامورنما در شیراز خبر داد که با استفاده از عنوان جعلی مامور اداره‌های خدمات رسان به منازل وارد شده و پس از سرقت، اقدام به آزار و اذیت ساکنان می‌کرده است.

تلاش برای زدودن زنگار مرگ از چهره شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس سال‌ها پیش زمانی که موتورسیکلت برای نخستین بار وارد کشور شد، کمتر کسی تصور می‌کرد که این وسیله مرگ را برای بسیاری از راکبان و عابران، در لابه لای تک چرخ زدن و ویراژها، نشانه گرفته باشد.

زنگار مرگ از سطح شهر زدوده می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس سال‌ها پیش زمانی که موتورسیکلت برای نخستین بار وارد کشور شد، کمتر کسی تصور می‌کرد که این وسیله نوظهور مرگ بسیاری را در لا به لای تک چرخ زدن و ویراژها، به نشانه گرفته است.

تسهیل در حمل و نقل ویژه معلولان در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس مسئول دبیرخانه مناسب‌سازی بهزیستی شهرستان شیراز اعلام کرد که آذرماه امسال با تامین تعدادی خودروی ون، حمل و نقل معلولان در شیراز تسهیل خواهد شد.

پایان دارالرحمه شیراز همچنان در ابهام

پیام فارس - ایسنا/فارس از دیرباز آرامستان‌ها را در محلی دورتر از نقاط مسکونی شهرها و روستاها احداث می‌کردند تا مردم از آسیب‌های احتمالی مصون بمانند؛ همین موضوع یکی از عوامل مهم در جابه‌جایی آرامستان‌ها در مسیر توسعه شهرها بوده است؛ اما امروز بسیاری از آرامستان‌ها در احاطه محیط‌های شهری قرار گرفته و دیگر نقطه‌ای حاشیه‌ای محسوب نمی شوند.

برگزاری جشنواره منطقه‌ای قاصدک در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: نخستین جشنواره منطقه‌ای کارآفرینی و مهارت با عنوان «قاصدک» و با رویکرد گسترش و ترویج مفاهیم کارآفرینی با هدف تحقق شعار سال به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.

خط 1480 آماده پاسخگویی

پیام فارس - ایسنا/فارس مسؤل دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهزیستی استان فارس گفت: خط ارتباطی 1480 این اداره، راهی ساده، آسان، امن و ایمن برای دریافت خدمات مشاوره‌ای تخصصی در حوزه‌های مختلف است.

اجرای طرح شتاب بخشی سوادآموزی در 5 شهرستان فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس از اجرای طرح شتاب بخشی سواد آموزی در شهرستان‌های رستم، قیر و کارزین، زرین دشت، کوار و فراشبند خبر داد.

51 طرح نگهداری جاده‌ها در فارس بهره ‌برداری شد

پیام فارس - شیراز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: در یک سال گذشته 51 پروژه در حوزه نگهداری جاده ها با اعتباری بالغ بر 87 میلیارد تومان شامل 144 کیلومتر روکش آسفالت، 540 هزار کیلومتر مربع لکه‌گیری آسفالت و 46 کیلومتر آسفالت‌های حفاظتی صورت گرفته است.

مشارکت یکهزار راهدار در طرح راهداری زمستانی فارس

پیام فارس - شیراز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس با اشاره به مشارکت یکهزار راهدار در اجرای طرح راهداری زمستانی این استان گفت: در این طرح 73 اکیپ و 123 گشت ثابت و سیار راهداری نیز به همراه 424 دستگاه ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین حضور دارند.

بدهی‌های گذشته شهرداری شیراز را زمین‌گیر نکرد

پیام فارس - ایسنا/فارس نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه برخی تصور می‌کردند که بدهکاری‌های گذشته شهرداری را زمین‌گیر می‌کند، عملکرد شورا و شهرداری این کلانشهر را قابل قبول دانست و خارج نشدن منتقدان از زون انصاف را خواستار شد.

ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر صدرای شیراز تخریب شد

پیام فارس - شیراز- بامداد یکشنبه نوزدهم آبان 98 چندین ساخت و ساز غیر مجاز در شهر صدرای شیراز تخریب شد که شهردار صدرا می‌گوید این تخریب ها براساس کمیسیون ماده 100 بوده است.

آغاز سرشماری پاییزه حیات وحش در مناطق زیست محیطی فارس

پیام فارس - شیراز - همزمان با ورود پاییز به نیم فصل ، سرشماری حیات وحش در مناطق زیست محیطی استان فارس آغاز شده است ، سرشماری گونه های علفخوار در این مناطق حدود دو ماه به طول خواهد انجامید.

دوسِت دارم؛ شعار بیلبوردهای شهر راز

پیام فارس - ایسنا/فارس دوسِت دارم؛ که در روزهای اخیر فضای بعضی بیلبوردهای شیراز را با عمیق‌ترین احساسات شهروندان شهر راز پیوند داده، حامل پیام‌های بسیاری است و هر مخاطبی را به لبخند و صمیمیت و عشق ورزیدن برای داشتن جامعه‌ای بهتر و پویاتر تشویق می‌کند.

انجام 47 عملیات امداد نجات طی یک هفته در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: طی یک هفته گذشته، امدادگران این جمعیت به 47 مورد حادثه امدادرسانی کردند.

احتمال سیلابی شدن نواحی جنوبی فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس اعلام کرد که احتمال سیلابی شدن نواحی جنوب استان در سامانه فعلی بارشی طی روزهای 18 و 19 آبان پیش‎بینی شده است.

بیش از 33هزار نفر در فارس آموزش امداد و نجات دیدند

پیام فارس - شیراز- راه مقابله با زیان های ناشی از بلاهای طبیعی،آموزش و آمادگی است و به همین دلیل جمعیت هلال احمر فارس با ارائه آموزش به بیش از 33هزار نفر در این استان، میزان‌ آمادگی‌های جمعی را در برابر بلایای گوناگون طبیعی در 6 ماه نخست سال جاری ارتقا داد.

پیش‌بینی شدت بارش‌ها در جنوب فارس

پیام فارس - شیراز- رئیس اداره پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی استان فارس گفت: در بخش‌های جنوبی فارس تحت تاثیر سامانه بارشی فعال در این استان تا اواخر فردا (یکشنبه) در مقایسه با بخش‌های شمالی و مرکز شاهد شدت بارش‌ها و روان آب خواهیم بود.

هدف مرکز کارشناسان دادگستری تقویت نهادهای موازی است

پیام فارس - رئیس هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس با تاکید بر اینکه این مجموعه برای تقویت نهادهای موجود ایجاد شده، نه تخریب و تضییع آنها، گفت: در دنیا هم نهادهای موازی با هدف تقویت و هم‌‎افزایی تشکیل می‌شوند و فعالیت می‌کنند.

برگزاری همایش نقش مرکز وکلا و کارشناسان رسمی در حقوق عامه در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس همایش نقش مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با محوریت "کرامت انسانی و حقوق عامه در طرح تحول این قوه" ٢٢ آبانماه به میزبانی شیراز برگزار می‎شود.

وکیلی که تضمین پیروزی در پرونده‌ بدهد متخلف است

پیام فارس - رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه فارس در هیچ پرونده‌ای هیچ وکیلی قادر به تضمین موفقیت نیست، گفت: وکیلی که برای موفقیت در یک پرونده تضمین بدهد، تخلف انجام داده است.

شیراز میزبان همایش نقش مرکز وکلا و کارشناسان رسمی در حقوق عامه است

پیام فارس - همایش نقش مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با محوریت رامت انسانی و حقوق عامه در طرح تحول این قوه ٢٢ آبانماه جاری به میزبانی شیراز برگزار می‎شود.

پایان کار غسالخانه دارالرحمه شیراز در آینده نزدیک

پیام فارس - ایسنا/فارس عضو شورای شهر شیراز اعلام کرد که به زودی سردخانه و غسالخانه دارالرحمه این کلانشهر تعطیل و کار شست‌وشو و نگهداری اجساد در بهشت احمدی انجام خواهد شد.

ساير مطالب

دستگیری اعضای باند قاچاق چوب جنگلی در فارس

پیشرفت ٣٥ درصدی فاز ١ خط ٢ قطارشهری شیراز

حادثه رانندگی در فارس 6 کشته بر جای گذاشت

انهدام شبکه فیشینگ و پولشویی کشور در شیراز

تلاش شهرداری شیراز برای تکمیل ٥ تقاطع حساس

انتخابات شوراهای دانش‌آموزی مشق دموکراسی است

کشف راز حلق آویز شدن دختر جوان در کازرون

آغاز سال تحصیلی دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی فارس

افراد تحت پوشش بیمه سلامت دهک‌بندی می‌شوند

برآوردهای کارشناسی در جریان سیل شیراز جلو فرار از تقصیر را گرفت

واکنش‌ها به موضوع حذف نام شهدا از تابلو یک خیابان در جهرم

حادثه برای کودک 8 ساله در شهرستان "خفر"

خفگی کودک هشت ساله در خفر

توزیع یک عطر خطرناک در کشور؛ واقعیت یا شایعه

تصادف در فارس 2 کشته و 6 مجروح به دنبال داشت

رشد 14 درصدی تصادف در جاده‌های فارس/ کاهش فوتی‌ها

کشف تریاک با طعم ماهی

تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل فارس توسط دانشگاه شیراز

افزایش شمار بانوان کارشناس رسمی در فارس

برآوردهای کارشناسی در جریان سیل شیراز جلوی فرار از تقصیر را گرفت

مدیران شرکت های تولیدی مشمول دریافت خدمات بیمه شدند

سیاست های کلان نظام تامین اجتماعی اصلاح می شود

برخی کارفرمایان با قوانین کسب و کار آشنایی ندارند

کانون کارشناسان ظرفیتی برای پیشگیری از فساد اقتصادی است

پرونده متخلف کشتار وحوش در فارس روانه دادگاه شد

برنامه پنج‌ساله شهرداری شیراز در آستانه تصویب توسط شورا

افزایش کرایه متروی شیراز روند قانونی را طی کرده است

5 زائر فارس در آیین اربعین فوت کردند

دستگیری 2 گروه متخلف زیست محیطی در لرستان

شلیک حافظان محیط زیست خودروی متخلفان را در اقلید فارس ناکار کرد

ترخیص 15 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس زائران کربلا از بیمارستان شهید رجایی

پل عابر پیاده چهارراه زند شیراز برداشته می‌شود

تصادف در فارس 3 کشته و 11 مجروح برجای گذاشت

توضیح رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش فارس در مورد تصادف سرویس مدرسه

توضیح دادگستری فارس در مورد سوء برداشت از خبر حکم یک کودک آزار

تصادف 2 سرویس مدرسه در شیراز/ مصدومیت چهار دانش آموز

99 میلیارد ریال زکات و کمک مردمی صرف تعمیر مسکن مددجویان فارس شد

سهم اشتغال نابینایان پشت دیوارهای غلط نگرش‌ها مانده است

پلمب بیش از 40 مرکز غیرمجاز زیبایی و طب سنتی در شیراز

ضرب‌الاجل دادستان برای رفع مشکل فاضلاب شیراز

اعزام 7 هزار اتوبوس به مرزها برای انتقال زائران تا فردا

به قدر نام شیراز اقدامات فرهنگی انجام نداده ایم

قیمت آپارتمان‌ های میانسال در تهران + جدول

یک کودک آزار در شیراز به اعدام محکوم شد

حدود 39 درصد کارگران فارس از اختلالات روانی رنج می‌برند

متروی شیراز نمایشی از توان مهندسی متخصصان ایرانی است

وحشت از مصرف محصولات تراریخته غیرمنطقی است

خطر اختلال روانی ٦٥٧ هزار نفر را در فارس تهدید می‌کند

ضریب زندگی سالم در شیراز با افتتاح تصفیه‌خانه شماره 2 افزایش می‌یابد

ضریب زندگی سالم در شیراز ارتقاء می‌یابد

دانش آموزان در مسیر خانه تا مدرسه

تداوم مشکل سرویس مدارس در شیراز

هفت هزار سرویس مدارس برای دانش آموزان شیرازی ساماندهی شد

اسکان 40 هزار زائر اربعین در موکب احمدبن موسی(ع)

جشن تولدی به نشانه صلح و دوستی

پلنگ ایرانی، خرس قهوه‌ای و کفتار راه راه به کوه روشن بوانات آمدند

حبس عاقبت محتکر شیرازی

متناسب بودن مصوبات شورا با نیازهای شیراز

مرکز پژوهش‌های شورا می‌تواند شیوه مدیریت شهری را اصلاح کند

ویزیت رایگان زائران اربعین توسط پزشکان شیرازی در کربلا

تصفیه‌خانه فاضلاب شیراز می‌آید ، بوی بد می‌رود

رفع مشکل فاضلاب درسلطان آباد شیراز درگیر اما و اگر

10 راهکار اجرایی برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه در فارس به تصویب رسید

توانمندسازی بدون مرز نابینایان در شیراز

صدور مکانیزه گواهی عدم سوء پیشینه در فارس

انجام پیشرفته ترین جراحی کاشت سمعک استخوانی در شیراز

نظارت کاملی بر سرویس مدارس شیراز اعمال می‌شود

آریتمی مزمن گریبانگیر اتفاقات بیمارستان نمازی

ترخیص 12 مصدوم حادثه زائران اربعین از بیمارستان‌های شیراز

دانش آموزان در نظام آموزشی برای زندگی تربیت نمی‌شوند

پذیرایی روزانه از 6000 نفر در موکب شهدای مدافع حرم فارس

بازی رایانه‌ای آشناسازی کودکان با تالاب‌های فارس

بسیاری از زنان توانمند فارس تمایلی به مدیر شدن ندارند

22 واحد آموزشی در کازرون نیاز به بازسازی دارند

27 نفر در حادثه برخورد اتوبوس و تریلی در شیراز مصدوم شدند

انتقال 34 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس زائران اربعین در کربلا به بیمارستان‌های شیراز

تصادف تریلر با اتوبوس در شیراز/ 27 نفر مصدوم شدند

" کوه سفید" داراب امسال جابجا می‌شود

مادر شهیدان فیجانی آسمانی شد

مبادله تفاهمنامه بین فرماندهی انتظامی فارس و شهرداری شیراز

همتی: مشکلی در واردات غذا و دارو نداریم

شهر هوشمند یک الزام است نه امکان

350 پزشک و کادر درمانی از شیراز به کربلا اعزام شدند

حفظ استقلال قضات تجدید نظر اهمیت بالایی دارد

فرود اضطراری پرواز باکو-دبی در شیراز

مساعدت خیرین برای کاهش تعداد زندانیان فارس

وجود 1800 فضای آموزشی تخریبی در فارس

آتش سوزی اتوبوس زائران اربعین در فارس/ ٦ زائر مصدوم شدند

ظرفیت حوضچه آرامش دروازه قرآن 2 برابر شد

قتل چهار عضو یک خانواده در مهر

همسان سازی و وحدت رویه در صدور احکام متعارض توسط دیوان عالی کشور

تیراندازی در "مهر" فارس 4 کشته داشت

مردی در شهرستان مُهر فارس چهارنفر از بستگان خود را کشت

نیروهای امدادی اورژانس فارس راهی مرز شلمچه شدند

اعزام تیم درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به کربلا از 18 مهرماه

تیراندازی در مهر چهار کشته داشت

کاری که رضایت حیوان‌دوستان فسا را به دنبال داشت

ایجاد جامعه پایدار روستایی مانع مهاجرت به شهرها خواهد بود

کادر درمانی جهرم به زائران اربعین خدمات رسانی می کنند

560 پزشک و کادر درمان اعزامی از فارس به زائران اربعین خدمات می‌دهند

تامین سلامت زائران در اربعین حسینی وظیفه شرعی و قانونی است

اختصاص پرواز فوق‌العاده شیراز – نجف به مناسبت اربعین

سامانه شفافیت بهزیستی در کشور راه‌اندازی می‌شود

اجرای برنامه "بوم" در تمام مدارس دوره دوم ابتدایی فارس

ساخت 40 هزار واحد مسکونی برای خانوار بی‌بضاعت در کشور

ظرفیت خیرین برای تامین مسکن نیازمندان نباید مورد غفلت قرار گیرد

استخدام‌های فامیلی و پسر و دخترخاله‌ای در دوره مدیریتی پیشین شهرداری شیراز

کارخانه‌هایی که از شیراز نرفتند

اراده‌ای برای خروج کارخانه سیمان از شیراز وجود وجود ندارد

دستگیری مرد همسرکُش در شیراز

دستگیری همسرکُش در شیراز

امنیت مهمترین نیاز اجتماعی است

مردی در فسا زنش را آتش زد

ضوابط قانونی در جذب 4400 نیروی شهرداری شیراز رعایت نشده است

شورای شهر درباره کتیبه دارالسلام از شهردار توضیح می خواهد

تیم پزشکی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به کربلا اعزام شد

شیرازی‎‎ها به‌‎‎ کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک بپیوندند

مانور آتش‌نشانی یا دوش پاییزی دانش‌آموزان

تنها 4 کشتارگاه صنعتی فارس وضعیت مطلوب بهداشتی دارد

ثبت تصویر پلنگ ایرانی و توله‌اش در میانکتل فسا

آسیب‌شناسی جامعه را باید از نهاد خانواده آغاز کرد

ثبت تصویر پلنگ ایرانی و توله‌اش در منطقه میانکتل کازرون

نوجوانانی که چند دقیقه استاندار شدند

قیمت آپارتمان‌ های نُقلی در مناطق مختلف تهران

تنها 12 درصد کودکان فارس به مهد می‌روند

پلاک‌گذاری ریز پرنده‌ها و پهپادهای غیرنظامی در فارس

رتبه سوم فارس در تعداد زندانیان

متروی شیراز کارآیی خود را نشان داده است

پلاک گذاری ریز پرنده‌ها و پهبادهای غیرنظامی در فارس

تسریع در جابه‌جایی صنایع آلاینده از شیراز

نیاز متروی شیراز به افزایش تعداد واگن

پلاک گذاری و شناسایی ریز پرنده‌ها و پهبادهای غیرنظامی در  آسمان فارس

قول مساعد معاون وزیر کشور برای تخصیص واگن بیشتر به متروی شیراز

افزایش 20 درصدی کشف انواع مواد مخدر در فارس

اختصاص 380 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال روستایی در فارس

بانوی فداکار در شیراز با اهدای عضو به چهار بیمار زندگی دوباره بخشید

تداوم بارش‌‎های موسمی در فارس طی روزهای آتی

کشف سلاح در مناطق زیست محیطی فارس 10.3 درصد افزایش یافت

مهدهای کودک؛ افزایش شهریه و کاهش خدمت

وجود 315 زندانی به ازای هر 100 هزار نفر در فارس

گرفتاران سیل در فسا نجات یافتند

تشکیل پرونده قضایی در پی مسمومیت دانش آموزان در یکی از استخرهای شیراز

یادروز بارانی حافظ و استعلامی که درخواست نشد

نتیجه افزایش شمار شهرستان‌های فارس توسعه متوازن است

قیمت خودروهای پرطرفدار داخلی 98/07/10

حفظ قرآن در فراگیری بهتر سایر دروس تاثیر مثبت دارد

نگران صوری شدن طرح‌های قرآنی هستیم

اعلام برنامه‌های هفته ملی کودک در فارس

خواستگار ناکام پدر دختر مورد علاقه‌اش را کشت

خودکشی قاتل مادرکش