پیام فارس

آخرين مطالب

اقتصادي

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۹

پیام فارس - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۶۶ هزار و ۱۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۹۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۸۱۳ دلار معامله می‌شود

واحد تولید آهن اسفنجی و گندله آهن کوار به بهره‌برداری رسید

پیام فارس - ایسنا/فارس در یک ارتباط ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهور و توسط معاون امور معدنی وزارت صمت، طرح‌های توسعه‌ای و واحد تولید آهن اسفنجی با ظرفیت سالانه ١.٨ میلیون تن و واحد تولید گندله آهن با ظرفیت سالانه ٣.٥ میلیون تن با سرمایه گذاری ٥ هزار میلیارد تومانی در شهرستان کوار به بهره برداری رسید.

واحد کنسانتره ذوب‌آهن پاسارگاد فارس تا پایان سال ۹۹ افتتاح می‌شود

پیام فارس - شیراز- معاون امورمعادن وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از چهار واحد مجتمع فولاد و ذوب آهن پاسارگاد کوار سه واحد آن به بهره برداری رسیده و امیدواریم واحد کنسانتره این مجتمع تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

حداقل افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد

پیام فارس - مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی درباره میزان افزایش حقوق ناشی از همسان سازی گفت: برای حداقل بگیرها حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان و برای غیرحداقل بگیران بعضا تا ۸۰۰ هزار تومان هم افزایش خواهیم داشت که به تناسب سنوات خدمت و وصولی فعلی شان تعیین میشود

افتتاح طرح توسعه مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

پیام فارس - شیراز- همزمان با هفته پنجم پویش ملی «تولید، تداوم امید» طرح ذوب آهن پاسارگاد به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور در شهرستان کوار از توابع شیراز به بهره برداری رسید.

لزوم مردمی کردن اقتصاد برای جهش تولید

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، مردمی کردن اقتصاد را رکن اصلی اقتصاد مقاومتی و تاثیرگذار بر تحقق جهش تولید دانست و بر حمایت سازمان متبوع خود از صندوق‌های فعال در بخش کشاورزی برای مردمی شدن اقتصاد تاکید کرد.

تولید یک میلیون نشاء صیفی توسط بانوان مرودشتی

پیام فارس - ایسنا/فارس مسئول اداره آموزش و ترویج مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از کشت گلخانه‌ای نشا گوجه، فلفل و بادمجان توسط زنان عضو صندوق‌های اعتبارات خرد در مرودشت خبر داد.

ریزش اشتغال و تعطیلی حوزه فناوری زنگ خطری جدی است

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس کمیسیون فناوری، اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق بازرگانی فارس گفت: در شرایط فعلی کسب و کارهای فعال در حوزه فناوری و اطلاعات متحمل آسیب های جدی شده‌اند و ریزش اشتغال و تعطیلی در این حوزه زنگ خطری جدی است.

کاهش ۵ درصدی خاموشی برق در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: میزان خاموشی برق در سطح استان، طی سه ماه اول امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل، به ازای هر مشترک ۵ درصد کاهش یافته است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۸

پیام فارس - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۵۰ هزار و ۶۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۷۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۱۱۸ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۹۵ دلار معامله می‌شود

خرید بیش از ۲۱ هزار تن کلزا از کشاورزان فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون بازرگانی اداره کل غله و خدمات بازرگانی فارس گفت: از آغاز برداشت کلزا تاکنون ۲۱ هزار و ۸۹۰ تن محصول از کشاورزان استان خریداری شده است.

اولین محموله شمش آلومینیوم لامرد به‌زودی صادر می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: با فراهم شدن مقدمات لازم، نخستین محموله شمش تولیدی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب (سالکو) یا اولین محموله محصول صادراتی منطقه ویژه لامرد به زودی وارد بازارهای جهانی می شود.

۷۰ درصد اقلام مورد نیاز عطاری ها وارداتی است

پیام فارس - شیراز - رئیس اتحادیه عطاران و سقط فروشان شیراز گفت: ۷۰ درصد اقلام مورد نیازعطاری ها، وارداتی است که با توجه به وضعیت موجود با مشکلاتی مواجه شدیم.

تخلف ۵ میلیاردریالی ۲ لاستیک فروش در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از کشف تخلف بیش از ۵ میلیارد ریالی ۲ نمایندگی لاستیک در این استان خبر داد.

توقیف پارچه‌های خارجی قاچاق در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از توقیف پارچه‌های خارجی قاچاق از یک منزل مسکونی در شیراز و جریمه ۳ میلیارد ریالی برای قاچاقچی خبر داد.

ایجاد ۱۸ هزار فرصت شغلی با بهره‌برداری کامل از مجتمع ذوب آهن پاسارگاد کوار

پیام فارس - شیراز- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: با اجرا و بهره‌برداری کامل از تمام بخش‌ها و فازهای کارخانه ذوب آهن پاسارگاد کوار برای سه هزار نفر به شکل مستقیم و ۱۵ هزار نفر به شکل غیر مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

ابتلای ۱۲ بازرس صمت فارس به کرونا/ نظارت کامل بر قیمت‌ها

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ابتلای ۱۲ نفر از بازرسان این سازمان حین بازرسی و نظارت بر سطح بازار خبر داد و گفت: برای جبران و تقویت نیرو در شرایط فعلی از ۲۰ بازرس اتاق اصناف استان کمک گرفته‌ایم.

ابتلای ۱۲ بازرس صمت به کرونا/ نظارت کامل بر قیمت‌ها

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ابتلای ۱۲ نفر از بازرسان این سازمان حین بازرسی و نظارت بر سطح بازار خبر داد و گفت: برای جبران و تقویت نیرو در شرایط فعلی از ۲۰ بازرس اتاق اصناف استان کمک گرفته‌ایم.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۷

پیام فارس - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۲۸ هزار و ۴۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۳۹ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۲۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۹ دلار معامله می‌شود

محدودیت ۳۰۰ یورویی واردات گوشی لغو شد؟

پیام فارس - اخبار رسیده از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) به خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، حاکی از آن است که با دستور مدرس خیابانی -سرپرست وزارت صمت- واردات گوشی طبق روال گذشته ادامه خواهد یافت و محدودیت ۳۰۰ یورویی واردات گوشی، تا اطلاع ثانوی حذف شده و به زودی ابلاغ می‌شود

پایان رکود صنعت ساختمان عامل اصلی رونق اقتصادی

پیام فارس - ایسنا/فارس دبیر انجمن صنفی انبوه‌سازان استان فارس اعتقاد دارد که دلایل افزایش قیمت ملک اعم از مسکونی و تجاری را باید در افزایش هزینه‌های ساخت، رشد بازارهای موازی، پیشی گرفتن تقاضا به عرضه و سیاست‌های انقباضی بانک مرکزی جست و جو کرد حال آنکه خارج شدن صنعت ساختمان‌سازی از رکود، می‌تواند رونق اقتصادی را در همه بخش‌ها ایجاد کند.

اجرای همزمان ۸۰۰ میلیارد ریال پروژه تا پایان امسال

پیام فارس - ایسنا/فارس شهردار منطقه سه شیراز گفت: تا پایان امسال بیش از ۴۰ پروژه عمرانی در بخش‌های فضا سازی شهری، آسفالت معابر، دفع آب‌های سطحی، توسعه مسیرهای دوچرخه سواری، توسعه پارک‌های محله‌ای، فضای سبز، حمل و نقل و ترافیک با اعتباری قریب به ۸۰۰ میلیارد ریال اجرا می‌شود.

مرگ ۲ جستجوگر گنج در"فراشبند"

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: ۲ نفر از سوداگران اشیاء عتیقه به علت خفگی بر اثر استنشاق گاز چاه حفاری غیر مجاز فوت کردند.

بانک مرکزی به صادرکنندگان اعتماد کند

پیام فارس - ایسنا/فارس عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی فارس تاکید کرد: مجموعه بخش‌های دولتی و بانک مرکزی باید به تجار واقعی که سابقه و شناسنامه دار هستند، اعتماد کرده و چرخه صادرات و واردات را برای فعالیت صادر کنندگان و واردکنندگان باز کنند تا ارز به کشور بازگردانده شود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۶

پیام فارس - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۴۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۳۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۶ دلار معامله می‌شود

رونق اقتصادی مستلزم توجه به صنعت ساختمان است

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان استان فارس اعتقاد دارد که علیرغم تاثیرگذاری بالای ساختمان‌سازی بر رونق اقتصادی، بروکراسی سخت اداری و قوانین دست و پاگیر و نبود عزم جدی برای تحول در این بخش، در استان فارس و به‌ویژه شهر شیراز، باعث رکود در این صنعت شده و تحول در این بخش نیازمند عزم جهادی در سطح مسئولان و تصمیم‌سازان است.

صرفه‌جویی بیش از یک میلیارد مترمکعبی آب در فارس با اجرای طرح‌های آبیاری نوین

پیام فارس - شیراز- گسترش طرح‌های آبیاری نوین در استان فارس همواره یکی از دغدغه‌های مسوولان ارشد استان بوده که خروجی تلاش‌های صورت گرفته در این حوزه باعث شده تا در ۴۰ سال گذشته یک میلیارد و ۲۰۴ میلیون متر مکعب در مصرف آب صرفه‌جویی شود.

واردات تلفن‌ همراه بالای ۳۰۰ یورو ممنوع شد

پیام فارس - سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل گفت:واردات گوشی با ارزش بالای ٣٠٠ یورو ممنوع شده که این نوع کالا تنها ۱۰ تا ١٥ درصد نیاز کشور را شامل می‌شود

افزایش مداوم قیمت خودرو در بازار بی‌مشتری

پیام فارس - بررسی روند بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت انواع خودروهای داخلی طی یکی دو هفته اخیر بیش از ۲۰ درصد گران‌ شده و این روند علیرغم حضور مشتری و رسیدن سطح معاملات به صفر همچنان افزایشی است

اتخاذ راهکارهای جایگزین تامین برق تا زمان احداث پست ۴۰۰ کیلوولت لارستان

پیام فارس - شیراز - مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان فارس ، با بیان اینکه راهکارهای جایگزین تامین برق تا زمان احداث پست ۴۰۰ کیلوولت لارستان دنبال می‌شود بیان داشت : احداث این پست به علت مسایل تحریم با محدودیت‌هایی مواجه شده اما این به معنی توقف فعالیت‌های تامین برق در منطقه لارستان و جنوب فارس نیست.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۵

پیام فارس - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۴۱ هزار و ۶۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۸۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۵ دلار معامله می‌شود

بهره‌گیری از فضای مجازی برای گرامیداشت چهل‌سالگی دفاع مقدس

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با اشاره به شرایط شیوع کرونا و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و با تاکید بر اهمیت گرامیداشت چهل‌سالگی دفاع مقدس، استفاده مطلوب از بسترهای موجود در فضای مَجازی در این موضوع را یک ضرورت برشمرد.

وزارت صنعت، خواستار افزایش قیمت خودرو شد

پیام فارس - مدیرکل دفتر صنایع حمل و نقل وزارت صمت اعلام کرد: تأخیر در اعلام قیمت محصولات شرکت های خودروسازی برای فصل دوم امسال، فرآیند عملیات شرکتها را با اختلال مواجه کرده است و تأخیر در ارائه قیمت می تواند روند عرضه محصولات به بازار را تحت تاثیر قرار دهد

برخورد قاطع با محتکران سموم کشاورزی

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس سازمان جهادکشاورزی استان فارس بر تداوم برخورد قانونی و قاطع با فروشندگان سموم کشاورزی که این کالا را انبار کرده و عرضه نمی‌کنند، اصرار کرد.

ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی در روستاهای فارس

پیام فارس - شیراز- مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: طی ۲ سال گذشته تاکنون افزون بر ۱۰ هزار فرصت شغلی در روستاهای این استان ایجاد شده است.

ناوگان حمل و نقل عمومی شیراز ۲ هفته تعطیل شد

پیام فارس - شیراز- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز اعلام کرد: مترو این شهر از یکشنبه ۱۵ تیرماه ۹۹ و اتوبوس‌های درون شهری شیراز نیز از دوشنبه ۱۶ تیرماه ۹۹ به مدت ۲ هفته تعطیل خواهند بود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۴

پیام فارس - قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۱۰ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۲۱۳ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۵ دلار معامله می‌شود

قیمت‌ های عجیب و غریب در بازار مسکن

پیام فارس - بررسی قیمت پیشنهادی فایل‌های عرضه شده در بازار مسکن طی یک هفته گذشته نشان می‌دهد بازار مسکن به یک سردرگمی قیمتی از سوی مالکان دچار شده است

چقدر با ونزوئلایی شدن فاصله داریم؟

پیام فارس - جهش‌های هر روزه شاخص بورس در کنار جهش قیمت طلا، دلار، خودرو و مسکن پدیده عجیب این روزهای بازار ایران است

اقتصاد با تهدید و بخشنامه درست نمی‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس با تاکید براینکه اقتصاد کشور را نمی‌توان با تهدید و بخشنامه درست کرد، گفت: با توجه به تنگناهای ناشی از تحریم و کرونا، بخشنامه‌های متعدد و تهدیدهای بانک مرکزی صادرات را به سمت تعطیلی می‌برد.

اجرای طرح سیل بند روستای یذاب خوزستان

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس از اجرایی شدن طرح سیل بند و مهار حفاظتی اطراف روستای یذاب استان خوزستان خبر داد.

ساير مطالب

احتمال اختصاص یارانه بنزین به خانوار‌ها

بخشنامه های بانک مرکزی صادرات را تعطیل می کند

وضعیت واحدهای تولیدی فارس توسط دادستان‌ها بررسی می شود

50 درصد تالارها ورشکسته مطلق شدند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/12

تسریع در احداث پست برق 400کیلو ولت لارستان بدلیل گرما

معادله تامین آب شیراز از سد و چاه معکوس شد

ساخت تصفیه‌خانه جدید شیراز با مشارکت بخش خصوصی

اجرایی شدن ساخت تصفیه‌خانه جدید شیراز با مشارکت بخش خصوصی

بهره‌برداری از 6 نیروگاه خورشیدی در استان فارس

95 درصد نیروگاه‌های تجدیدپذیر در دولت تدبیر و امید ایجاد شد

ساخت تصفیه‌خانه جدید فاضلاب شیراز در دستور کار قرار گرفت

جزئیات جدید از تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران

گام اول از خط دوم آبرسانی به شیراز به بهره برداری رسید

افتتاح 4 طرح عمرانی فارس توسط رئیس جمهور

فرماندار خنج: زلزله خسارت جزئی به برخی منازل مسکونی وارد کرد

طرح‌های راه‌سازی داراب با 2 هزار میلیارد ریال در حال ساخت است

اجرای پایلوت طرح الکترونیکی توزیع فرآورده‌های نفتی در فارس

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/11

پیش‌بینی ایجاد 20 هزار شغل در فارس تا پایان امسال

پیش‌بینی تولید 400 کیلوگرم خاویار تا پایان امسال

مصرف بهینه برق در ادارات دولتی فارس باید به عنوان یک الگو مطرح شود

طرح کشاورزی در شهرستان جهرم با اعتبارات جبران سیل به انجام رسید

بهره‌برداری از 6 نیروگاه خورشیدی در فارس نویدبخش توسعه انرژی پاک

آغاز جایگزینی ترانسفور ایستگاه ملک‌مکان شیراز

راه اندازی ترانسفورماتور جایگزین در ایستگاه حادثه دیده ملک مکان شیراز آغاز شد

استقرار مراکز نوآوری در صنایع فارس،گام عملی برای تحقق جهش تولید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/10

تبعات حادثه ایستگاه برق ملک‌مکان شیراز مدیریت شده است

تلاش برای کاهش اتکای شیراز به منابع آب زیرزمینی

فرزندان بازنشستگان وام 20میلیونی می‌ گیرند

سود سپرده‌ های بانکی مشمول مالیات می‌ شوند؟

تولید انرژی از منابع تجدیدپذیر هموارسازی مسیر جهش تولید

85 درصد بازنشستگان زیر خط فقر زندگی می‌ کنند

توزیع بیش از 15 هزار تن جو بین عشایر فارس

افتتاح 1400 میلیارد تومان پروژه برقی و ‌آبی در فارس

افتتاح 1400 میلیارد تومان پروژه برق‌آبی در فارس

سرمایه‌گذاری در لامرد توسعه می‌یابد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/09

جزئیات مصوبه مهم دولت برای حمایت از مستاجران

فرمانداری تهران: خبر اجاره پشت‌ بام‌ ها صحت ندارد

قیمت آپارتمان‌ های نقلی در تهران

پویش اصناف شیراز در استفاده از ماسک

بهره‌برداری از سه پروژه عمرانی در شیراز

قیمت جدید انواع محصولات لبنی اعلام شد

پایین‌ ترین رشد اقتصادی کشور رقم خورد

رونمایی از خودروی جدید ایران‌ خودرو

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/08

برق خورشیدی امکانی برای توسعه کشاورزی و حفظ محیط زیست

از سلطان مسکن هم رونمایی شد

وام مسکن افزایش می‌ یابد؟

خبر مهم مدیر عامل ایران خودرو برای خریداران

دستورات مهم روحانی به وزرا درباره ارز و مسکن

حذف جریمه‌ های خروج از طرح بعد از ساعت 14

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/07

چراغ سبز دولت برای ساخت آپارتمان‌ های 25 متری

مدیریت مصرف برق لازمه عبور از هفته‌های پرچالش شیراز

بازسازی مناطق زلزله زده خنج با تسهیلات و وام بلاعوض

لزوم تسریع در آغاز عملیات اکتشافات معدنی در فارس

مدیریت مصرف برای پیشگیری از قطع برق در شیراز

مدیریت مصرف برق برای پیشگیری از خاموشی نوبتی در شیراز

لزوم مدیریت مصرف برای پیشگیری از خاموشی در شیراز

قطع برق 30 درصد از مشترکان شیراز به دلیل انفجار ترانس

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/05

قیمت لبنیات رسما افزایش یافت

هزینه یک خانوار شهری در تهران چقدر است؟

قیمت هر شانه تخم‌ مرغ به 28 هزار تومان رسید

جزئیات اختصاص سبد لوازم خانگی به کم‌ درآمد‌ ها

قیمت اجاره آپارتمان در تهران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/01/30

جزئیات پرداخت وام با مبلغ بالاتر به 4میلیون خانوار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/01/31

نرخ جدید سود بانکی تصویب شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/01

بسته حمایتی ماه رمضان واریز شد

سقوط بی‌ سابقه قیمت نفت در بازار جهانی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/02

اطلاعیه بانک مرکزی درباره زمانِ واریز وام کرونا

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/03

وام یک میلیون تومانی واریز شد

چرا وام برخی خانوارها واریز نشد؟

زمان افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی تهران

نرخ رسمی انواع نان در ماه رمضان اعلام شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/06

آخرین مهلت ثبت‌ نام برای دریافت وام یک میلیونی

چند درصد مردم تهران نیازمند کمک دولت هستند؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/07

هجوم مردم به طلا فروشی‌ ها برای فروش طلا

پرداخت حقوق از خرداد مشروط می‌ شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/08

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/09

آغاز پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو

وام 50 میلیونی ازدواج فقط 18میلیون!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/10

دستور رئیس قوه‌ قضائیه برای بررسی دستمزد کارگران

چگونه متوجه شویم سهام عدالت داریم یا خیر؟

زمان افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد

امکان ثبت نام جاماندگان سهام عدالت وجود ندارد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/11

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/02/13