پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

جذب 98 درصدی اعتبارات اسناد خزانه در فارس اقتصادي

جذب 98 درصدی اعتبارات اسناد خزانه در فارس
  بزرگنمايي:

پیام فارس - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس اعلام کرد که بالغ بر 98 درصد کل اعتبارات اسناد خزانه مربوط به دستگاه‌های اجرایی این استان جذب شده است.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، بابک دائی عصر شنبه 26 مرداد در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان فارس گفت: دانشگاه‌های استان فارس 53 درصد از کل اعتبارات اسناد خزانه مربوط به این بخش را جذب کرده‌اند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس اعلام کرد که ١٣ دانشگاه و شش دستگاه اجرایی در استان هنوز اسناد خزانه خود را جذب نکرده‌اند و گفت: این دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها تا پایان شهریور برای جذب کل اعتبارات فرصت دارند.
وی افزود: 16 میلیارد تومان از اسناد خزانه دستگاههای اجرایی و 61 میلیارد تومان از اسناد خزانه دانشگاه‌ها و در مجموع 78 میلیارد تومان از این اعتبار جذب نشده، باقی مانده است .
دایی گفت: بنیاد مسکن، شرکت آب منطقه‌ای، شرکت برق، شرکت غله، شورای عالی حوزه علمیه و از بین دانشگاه‌ها و موسسه‌های عالی دانشگاه‌های شیراز، علوم پزشکی شیراز، جهرم، علوم پزشکی جهرم، سلمان فارسی، علوم پزشکی فسا، پژوهشگاه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، هنر، فنی و حرفه‌ای و لار هنوز اسناد خزانه خود را جذب نکرده‌اند .
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield