پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

استاندار فارس تاکید کرد:

لزوم استفاده از توان داخلی برای اجرای طرح هویت‌گذاری دام سياسي

لزوم استفاده از توان داخلی برای اجرای طرح هویت‌گذاری دام
  بزرگنمايي:

پیام فارس - استاندار فارس تاکید کرد که در اجرای طرح هویت گذاری دام توان تخصصی داخلی استان به کار گرفته شود .
به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی در جلسه کمیسیون هماهنگی نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیان کرد: اقدامات کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز به رونق تولید، حمایت از تولیدات داخلی و سالم سازی اقتصاد کمک می‌کند .
وی عنوان کرد: ورود کالاهای قاچاق و ایجاد راه‌های فرار برای کسب سودهای زودهنگام مناسبات سالم اقتصادی بازار را به هم می‌زند و امکان رقابت کالاهای داخل با کالاهای بدون مجوز را محدود می‌کند .
استاندار فارس تاکید کرد: در رسیدگی به پرونده‌ها در این زمینه حقوق شرعی و قانونی افراد رعایت شود تا باعث ایجاد نارضایتی نشود .
رحیمی در خصوص طرح هویت گذاری دام نیز خاطرنشان کرد: از مشکلات موجود این است که فارس استان مرزی نیست که به عنوان قاچاق مطرح باشد اما به هر حال سبب کاهش قاچاق دام خواهد شد .
وی بیان کرد: هویت گذاری دام از زمان تولد دام تا فروش گوشت می‌تواند در فرایندی الکترونیک دنبال شود .
استاندار فارس همچنین تاکید در اجرای طرح هویت گذاری دام باید از توان و تخصص شرکت‌ها و مجموعه‌های داخلی استان استفاده شود .
رحیمی با بیان اینکه قاچاق سوخت یکی از مسائل قابل پیگیری است، بر لزوم مراقبت بیشتر متوالیان امر تاکید کرد و گفت: یکی از موارد شناسایی شده قاچاق سوخت توسط اتوبوس‌ها است که باید برای کنترل و مقابله با آن باید هماهنگی‌های لازم با پلیس و حمل و نقل جاده‌ای انجام شود .
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های کمیسیون هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارزش اقدامات این کمیسیون را در رفاه و آسایش و توسعه استان اثر گذار دانست .
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield