پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

عضو شورای شیراز:

بابت رفتار رئیس شورا از مردم شیراز عذر می‌خواهم اجتماعي

بابت رفتار رئیس شورا از مردم شیراز عذر می‌خواهم
  بزرگنمايي:

پیام فارس - عضو شورا و رئیس کمیسیون معماری شورای اسلامی شیراز در واکنش با تنش ایجاد شده در حاشیه صحن علنی شورا، خاطرنشان کرد از همه مردم این کلانشهر به دلیل رفتار رئیس این شورا عذر خواهی می‌کنم .
  نوذر امامی صبح دوشنبه ٢٨ مرداد در حاشیه صحن علنی و فوق‌العاده شورای شهر شیراز در واکنش به ترک رئیس این شورا که تشکیل این جلسه برای برگزاری سومین انتخابات هیئت رئیسه این جلسه را فاقد وجاهت قانونی اعلام و جلسه را ترک کرد، افزود: از رفتار نماینده فرماندار هم در این جلسه با نمایندگان پارلمان شهری متاسفم .
وی عنوان کرد: آمده‌ایم که نماینده حرف، انتظارات و مطالبات مردم باشیم .
سعید نظری، دیگر عضو شورای شهر شیراز نیز بیان کرد: پایان جلسه علنی هفته گذشته رئیس شورا برگزاری جلسه علنی بعدی را صبح دوشنبه ٢٧ مرداد اعلام کرد اما خود بر آن تمکین نکرد .
پرویز کهندل پور، سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس نیز در این جلسه با توضیح برخی از مواد قانونی در برگزاری جلسات و امضای صورت جلسه‌ها، بیان کرد: طبق آیین نامه داخلی، دیگر خزانه دار نداریم .
وی با بیان اینکه دولت ناظر بر همه دستگاههاست و نظارت حاکمیتی نیز ١٠٠ درصدی و حتی بر بخش خصوصی هم وجود دارد، تاکید کرد که فصل‌الخطاب ما قانون و مقررات است .
کهندل‌پور با بیان اینکه رای اعضای شورا به مصوبات اختیاری است، گفت: البته اجبار در حرکت چارچوب دار اعضا بر مبناب قانون، اجباری است .
نائب رئیس شورای شهر شیراز نیز گفت: عدم امضا و ترک جلسه توسط رئیس شورا به منزله عدم حضور وی در قانون پیش‌بینی شده است .
ابراهیم صبوری خاطرنشان کرد: عمل به مصوبه شورا مهمترین وظیفه ماست و باید به رای اکثریت خارج از جایگاه و مقام عمل کنیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield