پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

حواشی پر رنگ جلسه شماره 100 شورای شهر شیراز اجتماعي

حواشی پر رنگ جلسه شماره 100 شورای شهر شیراز
  بزرگنمايي:

پیام فارس- در ابتدای این جلسه احمدرضا دستغیب این جلسه را غیر علنی عنوان و جلسه را به حالت قهر ترک کرد،  اما حضور تمامی اعضا و نماینده های فرماندار و استاندار و قرائت مفاد قانونی نشان از این بود که این جلسه حتی با وجود بیان رئیس قبلی شورای شهر وجاهت قانونی داشته و رسمی است.

 رئیس شورای شهر مصوبه شورا را به فرماندار تعمدا ارسال نکرد

 پس از این عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: رئیس شورای شهر وقتی تمکین نکرده و مصوبه شورا را به فرماندار ارسال نمی کند می توان به امضای نائب رئیس شورای شهر استناد کرد.

 سعید نظری تاکید کرد: آیا فرماندار شیراز با یک تلفن اعضای شورای شهر مصوبه شورا را لغو می کند؟

 از مردم عذر میخواهم

 رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر گفت: من از همه مردم شیراز به خاطر رفتارهایی که آقای دستغیب با شورای شهر کرده

معذرت می‌خواهم.

 نوذر امامی تاکید کرد: من نماینده مردم هستم و باید انتظارات مردم را بیان کنم و باید پاسخگوی ٨٠ هزار رای مردم در صحن شورا باشم.

 خزانه دار شورای شهر ادامه داد: جلسه فوق العاده ای که در امروز ٢٨ مرداد ماه برگزار شده کاملا وجاهت قانونی دارد و براساس مصوبه شورای شهر صورت گرفته است.

 هر زمانی میتوان انتخابات هیات رئیسه را برگزار کرد

 سرپرست امور شهری و شوراهای استانداری فارس گفت: اگر انتخابات هیات رئیسه در فروردین ماه برای سال سوم نیز برگزار می شد هیچ مشکلی نبود.

 پرویز کهندل تاکید کرد: زمان اجرای هیات رئیسه باید از اول شهریور ماه باشد.

 وی تصریح کرد: کلیه مکاتبات شورای شهر با فرماندار شیراز باید با امضای رئیس شورای شهر باید باشد و در نبود رئیس می توان به امضای نائب رئیس شورا استناد کرد البته اگر کسی از امضای مصوبات خودداری کند بر اساس قانون غایب عنوان می شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield