پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس خاص در فارس علمي

  بزرگنمايي:

پیام فارس - رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش فارس زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان مدارس خاص در این استان را اعلام کرد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، علیرضا شجاعی‌پور گفت: با توجه به اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی دوره دوم متوسطه، ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان این مدارس از شنبه 26 مرداد آغاز خواهد شد و تا 5 شهریورماه به اتمام می‌رسد.
شجاعی پور با تأکید بر لزوم اطلاع‌رسانی دقیق از طریق مدارس دوره اول متوسطه به دانش آموزان ذینفع، گفت: فهرست پذیرفته‌شدگان پایه دهم برای معاونین آموزشی ادارات در سراسر استان ارسال‌ شده است .
وی گفت: دانش آموزان قبول‌شده این مدارس باید در هنگام ثبت‌نام مستندات مربوط به سهمیه شاهد، سهمیه روستایی و سایر مدارک لازم را به همراه داشته باشند .
شجاعی پور افزود: با توجه به تأثیر 50درصدی معدل نوبت دوم پایه نهم در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، لازم است مطابقت معدل نوبت دوم دانش آموزان پذیرفته‌شده مندرج در کارنامه صورت گیرد؛ همچنین معدل نوبت اول در پایه نهم دانش آموزان پذیرفته‌شده نیز نباید کمتر از17 بوده و دانش‌آموز باید قبولی خردادماه 98 باشد .
رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش فارس گفت: ثبت‌نام در دوره متوسطه نظری این مدارس تنها بر اساس رشته‌ای که دانش‌آموز پذیرفته‌شده امکان‌پذیر است و ثبت‌نام از دانش آموزان پذیرفته‌شده در هریک از شاخه‌ها و رشته‌ها ،منوط به کسب شرایط شاخه/رشته در نمون برگ هدایت تحصیلی است .
شجاعی پور یادآور شد: ثبت‌نام هنرجویان در شاخه فنی و حرفه‌ای نیز بر اساس ظرفیت و علاقه هنرجویان انجام می‌شود و درصورتی‌که تعداد متقاضیان بیشتر از ظرفیت باشد از نمرات تراز در فهرست ارسالی استفاده می‌شود .
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield