پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

آغاز به کار بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در شیراز اقتصادي

آغاز به کار بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در شیراز
  بزرگنمايي:

پیام فارس- سید محمود موسوی چهارشنبه 30 مرداد به خبرنگاران گفت: این نمایشگاه‌ها در پنج سالن بهار، سرو، نرگس، ملاصدرا و حافظ و فضای باز نمایشگاهی با حضور 190 مشارکت کننده در قالب 600 غرفه از سراسر نقاط کشور در فضایی بالغ بر 20 هزار مترمربع در حال برگزاری است.

وی افزود: صنعت مبلمان در ایران به دلیل درصد بالای ایجاد اشتغال و به کارگیری نیروی کار و همچنین ارزش افزوده قابل توجه از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر صنایع چوبی برخوردار است و در راستای کمک به رونق تولید و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اگر به این صنعت زودبازده توجه ویژه شود علاوه بر اینکه تولیدات داخلی این صنعت قابلیت رقابت در بازارهای بین‌المللی و تحقق توسعه صادرات غیرنفتی را دارد، می‌تواند منجر به توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور نیز شود.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی استان فارس با بیان اینکه مشارکت کنندگانی از استان‌های فارس، تهران، خراسان رضوی، یزد، هرمزگان، اصفهان و قم در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: 42 درصد از غرفه داران بیست و هفتمین نمایشگاه مبلمان فارس را تولیدکنندگان و فعالان عرصه مبلمان و دکوراسیون استان فارس تشکیل داده‌اند .

موسوی همچنین افزود: این نمایشگاه با حمایت و نظارت مستقیم اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان شیراز برگزار می‌شود و بازدید کنندگان جهت خرید از این نمایشگاه هنگام انعقاد قرارداد فقط 20 درصد مبلغ را پرداخت کرده و مابقی هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش خود به صورت صحیح و سالم پرداخت می‌کنند.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی استان فارس اعلام کرد: تمام علاقه مندان و عموم مردم می‌توانند جهت بازدید از جدیدترین محصولات ارائه شده در حوزه مبلمان و دکوراسیون تا روز شنبه دوم شهریورماه همه روزه از ساعت 17 تا 22 به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس مراجعه کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield