پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

استاندار فارس:

ابزار اطلاعاتی جدید باید در راستای تبلیغ دین استفاده شود فرهنگي

ابزار اطلاعاتی جدید باید در راستای تبلیغ دین استفاده شود
  بزرگنمايي:

پیام فارس - شیراز- استاندار فارس گفت: حضور مبلغان دینی از اوجب واجبات است و باید با استفاده از ابزار اطلاعاتی جدید نسبت به ترویج عقاید صحیح دینی اقدام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، عنایت الله رحیمی در همایش طلایه داران تبلیغ عنوان کرد: طبیعی است که تبلیغات یکی از شیوه های اصلی ترویج عقاید است و باید این شیوه به بهترین شکل صورت گیرد .
رحیمی بیان کرد: دشمن در نظر دارد با روش های تبلیغی نسبت به تضعیف عقاید مردم اقدام کند از این رو حضور مبلغان دینی برای ترویج عقاید صحیح اسلامی لازم است .
استاندار فارس با اشاره بر اینکه مطالب ارائه شده باید جنبه عملیاتی داشته باشد افزود: مطالبی که مبلغان دینی در جای جای استان و کشور مطرح می کنند باید اقناع کننده نیاز امروز جامعه نیز باشد .
وی با اشاره به هفته دولت اضافه کرد: اگردولت ها توفقی در خدمت رسانی داشته اند بخشی از اهدافی است که شهدا نیز به دنبال تحقق آن بوده اند .
استاندار فارس تاکید کرد: راه آهن استان فارس از بن بست خارج شده و خدمات اجتماعی بیش از پیش به مردم ارائه شده است این موضوعات بخشی از خدمات رسانی نظام جمهوری اسلامی به مردم است.
رحیمی با بیان اینکه دشمن امید و نشاط را در جامعه نشانه گرفته است اظهار کرد: بیان این موضوع که نظام جمهوری اسلامی کارآمد است و بر خلاف تمامی کارشکنی هایی که در منطقه صورت گرفته جمهوری اسلامی رو به پیشرفت است نشان از کارآمد بودن نظام جمهوری اسلامی است.
به عقیده استاندار فارس امید آفرینی باید در دستورکار تمامی دستگاه های اجرایی قرار بگیرد .


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield