پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

استاندار فارس در دیدار با رئیس کمیته امداد:

توانمندسازی افراد راهکار کاهش تعداد مددجویان است سياسي

توانمندسازی افراد راهکار کاهش تعداد مددجویان است
  بزرگنمايي:

پیام فارس - استاندار فارس در دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهترین راهکار برای کاهش تعداد مددجویان این نهاد حمایتی را توانمندسازی آنان دانست.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی، قبل از ظهر پنجشنبه 31 مرداد در دیدار با مرتضی بختیاری در شیراز، به عزم دولت در راستای بهبود شاخص های معیشتی نظیر ایجاد اشتغال اشاره و خاطرنشان کرد که فعالیت‌های کمیته امداد را در زمینه تحقق این اهداف موثر بوده است .
او با اشاره به شرایط کنونی اقتصاد کشور و تنگناهایی موجود، تلاش‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) را به ویژه در روستاها و مجموعه محرومین اثرگذار و ماندگار دانست.
رحیمی گفت: امیدواریم با ادامه روند توانمندسازی مددجویان شاهد کاهش تعداد افراد تحت پوشش این نهاد حمایتی باشیم .
وی اقدامات انجام شده در شهرستان خرامه را نمونه ای از تلاش دستگا‌ه‌ها و نهادها برای بهبود شاخص‌های معیشتی استان فارس معرفی و خاطرنشان کرد: نرخ بیکاری در شهرستان خرامه از 30 درصد در سال 92 به 10 درصد در سال 98 کاهش یافته است .
رحیمی با بیان اینکه تلاش استانداری فارس همکاری با کمیته امداد در حد مقدورات بوده است، به اقدامات انجام شده در راستای تامین مسکن محرومان استان اشاره و اضافه کرد: تلاش کرده‌ایم خیرین و دستگاه‌ها و نهادها در کنار هم به تحقق این‌ امر کمک کنند .
استاندار فارس ادامه داد: تفاهم‌نامه‌ای با هدف احداث 2800 واحد مسکن محرومان این استان بین استانداری و کمیته امداد فارس مبادله شده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield