پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

سياسي

ملخ‎ها به جنوب فارس هجوم آوردند

پیام فارس - شیراز- سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اعلام خبر هجوم یک دسته بزرگ ملخ صحرایی به شهرستان‌های مهر و لامرد، برای مقابله با این آفت محصولات کشاورزی وضعیت آماده‌باش به نیروهای خود در جنوب استان اعلام کرد.

هیچ موردی از ابتلا به کرونا در فارس ثبت نشده است

پیام فارس - شیراز - رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان داشت : با همکاری مردم استان فارس و رعایت نکات ایمنی تاکنون ‌هیچ موردی از ابتلا به ‌کرونا ویروس در این استان تایید و ثبت نشده ، دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با ‌تمام توان خود در این راستا در حال فعالیت است.

پیشتازان اولیه انتخابات مجلس در فارس

پیام فارس - شیراز- پس از پایان رای گیری و آغاز شمارش آرای انتخابات مجلس در فارس منابع غیر رسمی نسبت به ارائه اسامی پیشتازان حوزه های انتخابیه اقدام کردند.

رییس ستاد انتخابات فارس: مردم نتایج آرای انتخابات را از طریق مراجع رسمی دنبال کنند

پیام فارس - شیراز- رییس ستاد انتخابات استان فارس گفت: مردم نتایج آرای انتخابات را از طریق مراجع رسمی دنبال کنند و به مباحث مطرح شده در فضای مجازی توسط افراد غیرمسوول توجه نکنند.

نتایج اولیه انتخابات شیراز عصرشنبه اعلام می‌شود

پیام فارس - شیراز- فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان شیراز ضمن تشکر از مردم برای مشارکت در انتخابات دوم اسفند 98 گفت: پیش‌بینی می‌شود که نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات در شیراز عصر شنبه سوم اسفند 98 اعلام شود.

مدارس شیراز شنبه تعطیل است

پیام فارس - شیراز- روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به فعالیت برخی مدارس به عنوان شعبه اخذ رای در این استان اعلام کرد:‌ با توجه به روند شمارش آرا، همه مدارس شهر شیراز در دو نوبت صبح و عصر و مدارس دیگر مناطق این شهرستان و همچنین شهرستان زرقان در نوبت صبح روز شنبه سوم اسفندماه تعطیل است.

نتایج اولیه انتخابات شیراز عصر شنبه اعلام می‌شود

پیام فارس - شیراز- فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان شیراز ضمن تشکر از مردم برای مشارکت در انتخابات دوم اسفند 98 گفت: پیش‌بینی می‌شود که نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات در شیراز عصر شنبه سوم اسفند 98 اعلام شود.

رای دهندگان شیرازی: برای ایران پای صندوق رای آمدیم

پیام فارس - شیراز- مردم شیراز امروز همزمان با سراسر کشور پای صندوق‌های رای آمدند و به گفته خود با هدف سهیم شدن در سرنوشت و آینده ایران و برای ایران در انتخابات شرکت کرده‌اند و به توسعه و آبادانی هرچه بیشتر ایران و حل مشکلات امید دارند.

روزانه 100 هزار ماسک در استان فارس تولید می‌شود

پیام فارس - شیراز - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از تولید روزانه 100 هزار ماسک در یکی از کارخانه های استان فارس خبر داد وگفت: بازدیدها و اقداماتی موثر برای تامین ماسک مورد نیاز مردم این استان انجام شده است.

بیمارستان علی اصغر (ع) شیراز به عنوان مرجع درمانی مقابله با کرونا تجیهز شده است

پیام فارس - شیراز - رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) در شیراز به عنوان بیمارستان مرجع در استان فارس برای رسیدگی به بیماران احتمالی آلوده به ویروس کرونا پیش بینی و تجهیز شده است.

شرکت در انتخابات حفظ آبروی ایران است

پیام فارس - ایسنا/فارس امام جمعه موقت شیراز با تاکید بر لزوم شرکت در انتخابات به عنوان یک وظیفه و تکلیف، خاطرنشان کرد که انتخابات باشکوه منجر به حفظ آبروی ایران و ارتقاء اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی خواهد شد.

نماز اول وقت دست‌اندرکاران انتخابات در کنیسه یهودیان شیراز، نمادی از وحدت

پیام فارس - شیراز- نماز اول وقت دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین‌ دوره مجلس شورای اسلامی در شعبه اخذ رای از کلیمیان شیراز که در محل کنیسای پیروان این دین الهی اقامه شد، جلوه‌ و نمادی از وحدت ادیان الهی را به نمایش گذاشت و با استقبال کلیمیان نیز روبرو شد.

حضور اقلیت‌های دینی شیراز در انتخابات

پیام فارس - ایسنا/فارس شهروندان کلیمی، زرتشتی و ارمنی در شیراز، همگام با سایر همشهریان خود با حضور در حوزه‌های اخذ رای تعیین شده، در انتخابات شرکت کردند.

امروز ایران در لیست سیاه FATF قرار می‌ گیرد؟

پیام فارس - یک روزنامه آمریکایی بامداد جمعه (به وقت تهران) مدعی شده «گروه ویژه اقدام مالی» (FATF) قصد دارد ایران را در فهرست سیاه خود قرار دهد

حذف الزام درج اثر انگشت روی تعرفه در برخی شعب

پیام فارس - در برخی استان از برداشته شدن الزام درج اثر انگشت روی برگه رای در برخی شعب رای گیری به منظور حفظ بهداشت و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا خبر دادند

امام جمعه شیراز: مجلس یازدهم جایگاه واقعی فارس را احیا کند

پیام فارس - شیراز- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: این مطالبه از نمایندگان مجلس یازدهم شورای اسلامی وجود دارد که این استان در جایگاه واقعی خود از لحاظ فرهنگی و اقتصادی در ایران و جهان قرار گیرد.

دژکام: ملت ایران باز هم جهان را شگفت زده می‌کند

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده ولی‌فقیه در فارس گفت: معتقدم مانند همه انتخابات دوره‌های قبل نظام جمهوری اسلامی، ملت ایران در انتخابات یازدهم باز هم جهانیان را با حضور و عزم و اراده جدی خود برای پیشبرد نظام اسلامی، شگفت زده خواهند کرد.

حضور مردم فارس در انتخابات برای برگزیدن 18 نماینده

پیام فارس - ایسنا/فارس همزمان با سراسر کشور، مردم فارس نیز در 93 حوزه انتخابیه، برای برگزیدن 18 نماینده خود، پای صندوق‌های رای رفته‌اند یا طی ساعات باقیمانده، به تکلیف شرعی خود عمل خواهند کرد.

عرصه پویای مشارکت و انتظارات از مجلس آینده

پیام فارس - شیراز- رفع نیازهای اقتصادی مردم و مشکلات معیشتی و نیاز به تصویب لوایح مورد نیاز برای رفع آن از جمله اولویت‌هایی است که مسوولان استان فارس در حاشیه رای‌گیریانتخابات مجلس یازدهم که مشاهدات حکایت از مشارکت مردم در این عرصه دارد بر آن تاکید کردند.

استاندار فارس: منتخبان مردم برای حل مشکلات، تلاش جهادی داشته باشند

پیام فارس - شیراز-- استاندار فارس در سخنانی پس از شرکت در انتخابات، درباره اولویت های منتخبان مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: نماینده نقش ملی دارد و باید براساس منافع مردم تلاش کند و اولویت امروز جامعه ما مشکلات اقتصادی است که باید نمایندگان برای این موضوع تلاش جهادی داشته باشند.

رأی‌اولی‌ها و شوق نخستین کنش شهروندی

پیام فارس - شیراز- رای‌اولی‌ها که همانند شوق روز نخست رفتن به مدرسه، پای صندوق‌های رای حاضر شده اند، بیش از دیگر مشارکت‌کنندگان در رای‌گیری انتخابات دوم اسفند به چشم می‌خورند.

فرمانده سپاه فجر: مردم بار دیگر پای عهدشان ماندند

پیام فارس - ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به حضور گسترده مردم فارس و شیراز در انتخابات دوم اسفند، یادآور شد که این مردم بار دیگر پای عهدشان ماندند و مسئولان باید قدردان این ملت باشند.

آیت‌الله دستغیب: رای مردم موجب تشکیل مجلسی قوی شود

پیام فارس - ایسنا/فارس تولیت آستان مقدس احمد بن موسی(ع) تشکیل مجلسی قوی را یادآور شد و عنوان کرد: مردم ما در نخستین ساعات رای گیری در شعبات اخذ رای حاضر شده و برای تشکیل یک مجلس قوی و حل مشکلات و از طرفی تشکیل یک سنگر محکم در برابر توطئه‌های دشمن، آرای خود را به صندوق‌ها انداختند.

عراق صدور ویزا برای ایرانیان را متوقف کرد

پیام فارس - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: طبق تأکید وزارت بهداشت عراق، فعلا امکان انتقال مسافران ایرانی به کشور عراق وجود ندارد و پروازهای ایران به عراق فقط بابت جابجایی اتباع عراقی انجام می‌ شود

فرماندار شیراز: تمهیدات برای جلوگیری از آرای اتوبوسی اندیشیده شد

پیام فارس - شیراز- فرماندار شیراز ضمن تاکید بر اینکه براساس قانون رای مردم محفوظ و مخفی خواهد ماند گفت: با تشکیل تیم‌های گشت زنی در ورودی‌های شیراز از ورود آرای کاروانی و اتوبوسی به این حوزه انتخابیه جلوگیری شده است.

مشارکت مسئولان ارشد فارس در انتخابات

پیام فارس - ایسنا/فارس استاندار فارس و جمعی از مسئولان استان با حضور در حوزه انتخابیه حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، رای خود را به صندوق ریختند.

استاندار فارس: مردم حضور حداکثری را رقم بزنند

پیام فارس - ایسنا/فارس استاندار فارس بر لزوم حضور حداکثری در انتخابات برای اعمال خواست مردم در تصویب قوانین مجلس شورای اسلامی توسط وکلای خود تاکید کرد.

فرآیند اخذ رأی آغاز شد

پیام فارس - انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری آغاز شد

رقابت 14 نفر برای هر کرسی مردم فارس در مجلس

پیام فارس - شیراز- رای‌گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جمعه دوم اسفندماه در حالی آغاز شد که بنا بر آخرین آمارها، حدود 14 نفر برای هر کرسی نمایندگی مردم فارس در مجلس و نیز دو نفر برای یک کرسی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در انتخابات همزمان، رقابت می‌کنند.

شیراز از تبلیغات انتخاباتی پاکسازی می‌شود

پیام فارس - شیراز- معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: عملیات پاکسازی این کلانشهر از پوسترها و کاغذهای تبلیغات انتخاباتی، پس از اعلام اتمام زمان‌رای گیری آغاز و پیش‌بینی می‌شود که چهره این شهر روز شنبه (سوم اسفند98) به حالت طبیعی و پاکیزه بازگردد.

رقابت انتخاباتی مجلس یازدهم در فارس به روایت آمار

پیام فارس - شیراز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس و رییس ستاد انتخابات این استان گفت: بنا بر آخرین آمار، 267 نامزد انتخابات روز جمعه دوم اسفندماه برای دستیابی به 18 کرسی نمایندگی مردم فارس در مجلس رقابت می کنند.

شیراز پاکسازی می‌شود

پیام فارس - شیراز- معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: عملیات پاکسازی این کلانشهر از پوسترها و کاغذهای تبلیغات انتخاباتی، پس از اعلام اتمام زمان‌رای گیری آغاز و پیش‌بینی می‌شود که چهره این شهر روز شنبه (سوم اسفند98) به حالت طبیعی و پاکیزه بازگردد.

انتخابات شیراز و ویژگی‌هایش

پیام فارس - شیراز- در حالی که کمتر از 16 ساعت به آغاز زمان رای‌گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری فرصت باقی‌ است، رئیس ستاد انتخابات شهرستان‌های شیراز و زرقان، ویژگی‌های این دوره را در 2 حوزه انتخابیه نام برده، شرح داد.

برگزاری انتخابات در 93 حوزه‌ی فارس/ وجود 3 میلیون و 500 هزار واجد شرایط

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان فارس اعلام کرد که روز دوم اسفندماه همزمان با سراسر کشور، انتخابات در 93 حوزه انتخابی فارس برگزار خواهد شد.

مردم از طریق سامانه الکترونیکی شکایات انتخاباتی را ثبت کنند

پیام فارس - شیراز- معاون استاندار و رییس هیات مرکزی بازرسی انتخابات استان فارس گفت: سامانه الکترونیکی رسیدگی به شکایات انتخاباتی در میز خدمات پورتال وزارت کشور راه اندازی شده که مردم می توانند شکایت خود را در این سامانه ثبت کنند.

فرماندار فسا : بازرسی قدرتمند در انتخابات مانع از رفتارهای غیرقانونی می‌شود

پیام فارس - شیراز_ایرنا_ معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: هر جا که بازرسی، قدرتمند و قانونمند درانتخابات عمل کند ، راه بسیاری از رفتارهای غیر قانونی بسته می‌شود و امور با نظم و مبتنی بر قانون در شعب اخذ رای و با اصول صحیح پیش خواهد رفت.

سرپرست دانشگاه فسا منصوب شد

پیام فارس - شیراز- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، جمال فتح‌اللهی استادیار گروه اقتصاد دانشگاه رازی را به سمت سرپرست دانشگاه فسا منصوب کرد.

بالغ بر 3 میلیون مهاجر در ایران زندگی می‌کنند

پیام فارس - ایسنا/فارس به گفته مدیرکل تدوین لوایح و مقررات معاونت حقوقی قوه قضاییه، هم اکنون نزدیک به سه میلیون مهاجر به ویژه مهاجر افغان در ایران زندگی می‌کنند حال آنکه تنها یک میلیون نفر از آنها در سیستم قانونی، مجاز به سکونت هستند.

ساير مطالب

صرفه جویی در مصرف برق در استان فارس امسال 74 درصد رشد داشت

نجات جنین سالم در دوقلوهای همسان با جراحی و عمل میکروویو در شیراز

موافقت وزارت بهداشت با راه‌اندازی یک رشته پزشکی در فسا

10 درصد نامزدهای انتخابات مجلس در شیراز تخلف تبلیغاتی کردند

فرمانده سپاه فجر فارس: همه برای تحقق مشارکت حداکثری تلاش کنند

باشگاه فجر سپاسی شیراز بازیکنان و کادر فنی را جریمه کرد

بنرهای نامزد انتخابات خبرگان در فارس را چه کسی جمع‌آوری کرد؟

باندی با 101 فقره سرقت در شیراز متلاشی شد

همایش تجلیل از همسران جانبازان در شیراز برگزار شد

فرمانده سپاه فجر فارس:حضور حداکثری مردم در انتخابات ضروری و مهم است

بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز جریمه شدند

غیاثی: جوانان انقلابی به حوزه کتاب ورود کنند

تکاپوی کاندیداها در جهرم بر سر یک کرسی مجلس

10 درصد کاندیداهای انتخابات شیراز تخلف تبلیغاتی کردند

2 حزب اصلاح‌طلب فارس در سه حوزه انتخابیه نامزد معرفی کردند

حمله روزنامه حامی قالیباف به محمد خاتمی

اعتراف ر‌وحانی: دو بار درخواست استعفا داشتم

زیباترین کلام صادق: کارگزاران اصلاح‌ طلب نیستند

2 حزب اصلاح‌طلب فارس در سه حوزه انتخابیه نامزد معرفی کردند

استاد دانشگاه شیراز:‌ انتخابات، مسالمت‌آمیزترین کنش شهروندی است

کمیته نظارت بر تبلیغات انتخاباتی در فارس فعال است

افزون بر سه میلیون و 500 هزار نفر در فارس واجد شرکت در انتخابات هستند

برخورداری اهالی منطقه محروم بیدزرد فسا از خدمات جهادی سلامت

ایستگاه عملیات ویژه آتش‌نشانی در شیراز راه‌اندازی شد

سارقان مسلح به دام پلیس آگاهی فارس افتادند

12 پرونده انتخاباتی در استان فارس تشکیل شده است

معاون دادگستری فارس : پیشگیری از وقوع جرم در حد شعار باقی مانده است

استاندار فارس: خُرد شدن اراضی کشاورزی، آفت این بخش از تولید است

تشکیل 12 پرونده تخلف انتخاباتی در فارس

لزوم تدوین راهکارهای اجرایی برای غلبه بر محدودیت‌های بخش کشاورزی

انتخابات در ایران از ویژگی‌های نظام مردم‌سالاری اسلامی است

رونق بخش کشاورزی در گرو دانش بنیان شدن آن است

گرم شدن کارزار انتخابات در فارس

حمله بی‌ سابقه علی مطهری به آیت‌ الله جنتی

شیراز، قهرمان رقابت‌های گلبال جام 22 بهمن شد

انتخابات تجلی مردم سالاری دینی است

شهرداری شیراز 2400 کودک را به سینما برد

تبلیغات نامزدهای انتخابات فارس؛ شعارها و وعده‌ها منهای برنامه عملیاتی

گرم شدن تنور انتخابات در فارس

نامزد انتخابات خبرگان در فارس: روحانیت باید مانند پزشک درمانگر جامعه باشد

170 کودک تحت پوشش در شیراز خدمات دندانپزشکی رایگان دریافت کردند

درخواست وکلا از رئیسی درباره پرونده دراویش

توکلی: یقه سفید‌ها از قمه به دست‌ ها خطرناک‌ ترند

ارزش کاغذهای احتکار شده در شیراز 9 میلیارد ریال اعلام شد

2 انتخابات در فارس، 2 حق برای تعیین سرنوشت

تاکید بر اهمیت انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان در فارس

محبیان: برای تعامل با آمریکا باید نگاه عمیق‌تر به مسائل داشت

حکم اسحاق: باید در انتخابات شرکت کنید

سرمربی تیم فجر شیراز: از هواداران تیم معذرت می‌خواهم

فارس سهم ناچیزی از بازار تجارت الکترونیک کشور را در اختیار دارد

سرپرست تیم رایکا بابل: داور بازی مقابل تیم فجر به ناحق پنالتی گرفت

عدم کنترل خشم موجب قتل 2 نفر در فارس شد

هواداران فجر شیراز، گله‌مند از نتیجه نگرفتن تیمشان

توجه باستان شناسان ایرانی و ایتالیایی به مخاطرات محور جهانی ساسانی فارس

تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز بیمار است

استاندار فارس: برخی از قوانین حفاظت از آثار تاریخی، نیازمند بازنگری و اصلاح است

حضور آگاهانه در انتخابات نماد جامعه پردازی است

توضیحات «ترودو» درباره دیدار با ظریف

معاون وزارت میراث فرهنگی: قوانین حفاظت از آثار تاریخی تدوین شوند

دانشجوی صنعتی شریف که نامزد انتخابات مجلس خبرگان در فارس شد

مرد شیشه‌ای، زن و مادر خود را در فسا کشت

ظریف و ماس برای احیای برجام گفت‌ و گو می‌ کنند

ظریف: جعبه سیاه 737 را تحویل نخواهیم داد

قوانین حقوقی مرتبط با میراث جهانی استان فارس تدوین شود

خاموشی اصلاح‌طلبان و چراغ سبز اعتدالگرایان فارس برای ارایه لیست انتخاباتی

تلاش برای مشارکت حداکثری نقطه وفاق همه باشد

کاهش قابل ملاحظه تخلفات تبلیغاتی کاندیداها در شیراز

انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی به تجمل حرم امام

25 بهمن، از سال 89 تا سال 98

تعیین 174 حوزه اخذ رأی برای حوزه انتخابیه جهرم و خفر

بازرسی انتخابات فارس برعهده 2 هزار و 500 نفر است

یک ادعا: لیست اصلاح‌ طلبان تهران لو رفت

اعلام آمادگی اقلیت‌های دینی شیراز برای شرکت در انتخابات

شیراز، قهرمان مسابقات ایروژیم استان فارس شد

دستور قضایی برای شناسایی فرد شایعه‌ساز در جهرم صادر شد

فاطمه (س) ، زمزمه نوای توحید در جان‌های بی نوا

امام جمعه موقت شیراز: مردم به کاندیدایی که ریخت و پاش می‌کند رای نمی‌دهند

حضور گسترده پای صندوق‌های رای و انتخاب افراد اصلح

وجود شیر رها در جاده‌های شیراز تکذیب شد

فرد شایعه‌ساز درباره بیماری کرونا در جهرم تحت پیگرد قرار گرفت

سالانه 7700 بیمار جدید سرطان در استان فارس شناسایی می‌شود

افزایش قیمت و کاهش فروش با تاروپود فرش دستباف آمیخته است

اعضای بنیاد صلح گاندی از شیراز و کازرون دیدن کردند

خودروهای حامل زغال قاچاق در ممسنی توقیف شدند

افزایش قیمت و کاهش فروش با تارو پود فرش دستباف آمیخته است

خودروهای حامل زغال و هیزم قاچاق در ممسنی توقیف شدند

حفاران غیرمجاز عرصه‌های میراث فرهنگی فارس دستگیر شدند

آماده‌سازی بیش از 100 محل برای تبلیغات انتخاباتی در شیراز

افزایش قیمت،کاهش فروش با تارو پود فرش دستباف آمیخته است

صیانت از آرای مردم را تضمین می‌کنیم

جنون آنی به مرگ مادر و 2 فرزندش منجر شد

خط قرمزهای تبلیغات انتخاباتی چیست؟

آغاز تبلیغات انتخاباتی/ تنور انتخابات گرم می‌شود

انصراف یک کاندیدا از رقابت انتخابات مجلس در شیراز

جزئیات بازداشت سه دانشجوی دانشگاه تهران

تبلیغات دقیقه‌ نودی‌های انتخابات در شیراز زودتر آغاز شد

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه با هدف تقویت صنعت فرش دستباف در فارس

جنون آنی مادر مرگ خود و 2 فرزندش را در شیراز رقم زد

استاندار فارس: رقابت‌پذیری فرش با افزایش کیفیت و کاهش قیمت ممکن خواهد بود

کشور نیازمند مجلس قوی است/ رای عظیم مردم عامل تشکیل مجلسی مقتدر

نام پدر آموزش عشایری زینت‌بخش یک فرهنگسرای شیراز شد

فرش ایرانی کد اصالت و هویت می‌گیرد

کلینیک‌های سلامت جنسی در سطح کشور راه اندازی می‌شود

بودجه سال 99 شهرداری شیراز تصویب شد

استاندار فارس: دانش‌آموختگان مکتب بهمن بیگی سرمایه‌های فرهنگی هستند

امضای تفاهم‌نامه سه جانبه با هدف تقویت صنعت فرش دستباف در استان فارس

فرد حیوان آزار در استان فارس به مراجع قضایی معرفی شد

فعالیت در حوزه مادر و کودک اولویت کتابخانه‌های عمومی فارس است

تقویت صادرات فرش دستباف در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت

نام پدر آموزش ایل بر بزرگترین فرهنگسرای جنوب کشور در شیراز

گمانه‌ زنی درباره احتمال اعدام روح‌ الله زم

اعضای هیات منصفه مطبوعات فارس معرفی شدند

تایید صلاحیت چهره‌های جدید تنور انتخابات فارس را گرم‌تر کرد

بازداشت 5 نفر به اتهام فروش نفت ایران به چین

مردم فارس ١٨ سلیمانی راهی مجلس کنند/ کار رسانه نقد صِرف نیست

مراسم تحلیف اعضای جدید هیئت منصفه مطبوعات فارس برگزار شد

واکنش پمپئو به پرتاب ماهواره ظفر توسط ایران

تاکید دانشگاهیان فارس به مشارکت در انتخابات و نفی انفعال

شمارش معکوس برای رقابت جناح‌های سیاسی فارس در کارزار انتخاباتی

بهره‌برداری از 52 طرح شهرستان اقلید در دهه فجر

وجود بیمار مشکوک به کرونا در جهرم تکذیب شد

نمایشگاه شیلات، آبزیان و ماهی‌های تزئینی در شیراز آغاز به کار کرد

پیشتازی درخت گردو در آرای مردمی جشنواره فیلم فجر شیراز

تبلور استقلال خواهی ملت ایران در راهپیمایی و انتخابات

بهربرداری از 52 طرح شهرستان اقلید در دهه فجر

پیشتازی درخت گردو در آرای مردمی جشنواره فجر شیراز

برگزاری راهپیمایی 22 بهمن با گرامیداشت یاد سردار سلیمانی

طرح‌های عمرانی و آموزشی در جهرم افتتاح شد

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه: مردم گام دوم انقلاب را بلندتر بردارند

روحانی: در ایران صفی برای غذا و دارو وجود ندارد

اجرای سرود 1357 نفری در راهپیمایی 22 بهمن شیراز

سه پروژه عمرانی و آموزشی در جهرم افتتاح شد

حجت‌الاسلام علی‌اکبری: گام دوم انقلاب نیازمند شکل‌گیری مجلس کارآمدتری است

توضیح درباره نقش شهید سردار سلیمانی در اتفاقات 88

مردم فارس و نوید حماسه‌ای دیگر در دوم اسفند

برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در شیراز

امام‌جمعه شیراز:‌ حضور در راهپیمایی و انتخابات، نشانه قدرتمندی ملت ایران است

وزیر بهداشت: توجه به سلامت مردم در مناطق محروم از افتخارات انقلاب است

فرمانده سپاه فجر: ملت اقتدارشان را نمایش دادند

نوبخت: هیچ ایرانی نمی‌ خواهد با آمریکا مذاکره کنیم

استاندار فارس: حضور در راهپیمایی و انتخابات، پیروزی جدیدی برای ملت رقم می‌زند

استاندار فارس:ایرانی از مسیر انقلاب باز نخواهد گشت

مرکز تصویربرداری پزشکی شهید سلیمانی در لامرد به بهره‌برداری رسید

آغاز راهپیمایی 22 بهمن در شیراز

همه آمدند/ ماندن مردم بر سر عهد خود

خروش مردم فارس در سالروز پیروزی انقلاب و اربعین شهید سلیمانی

مرکز تصویر برداری پزشکی شهید قاسم سلیمانی در لامرد به بهره برداری رسید

تاخیر چند ساعته پروازها در فرودگاه شیراز و سرگردانی مسافران

وزیر بهداشت : پوشش 100 درصدی واکسیناسیون از دستاوردهای انقلاب است

کشتی‌گیر شیرازی در پی کسب نخستین مدال آسیایی رده بزرگسالان