پیام فارس

آخرين مطالب

علمي

پذیرش دانشجو در علمی‌کاربردی فارس از ۴ شهریور شروع می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس گفت: پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته در این دانشگاه از چهارم شهریور آغاز خواهد شد.

زمان پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی فارس اعلام شد

پیام فارس - شیراز- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس اعلام کرد: پذیرش دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس از چهارم شهریورماه ۹۹ آغاز می‌شود.

بابایی: رویکرد اصلی جهاددانشگاهی از ابتدا دانش‌بنیان بوده است

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی استان فارس، این نهاد را سرمایه‌ای عظیم در حوزه‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و آموزشی برای نظام جمهوری اسلامی ایران دانست که از ابتدای تشکیل تاکنون، رویکردی دانش‌بنیان را در ابعاد مختلف فعالیت خود، به عنوان یک اصل مد نظر داشته و دنبال کرده است.

راه‌اندازی پایگاه بسیج در جهاددانشگاهی استان فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس روسای جهاددانشگاهی و سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان فارس طی دیداری که در آستانه چهلمین سال تاسیس جهاددانشگاهی در کشور برگزار شد، بر ضرورت راه‌اندازی پایگاه مقاومت بسیج در جهاددانشگاهی فارس و لزوم تقویت ارتباط با سایر دوایر با بهره‌گیری از ظرفیت بسیج ادارات تاکید شد.

دانشگاه صنعتی شیراز افتتاح شد

پیام فارس - ایسنا/فارس فاز اول دانشگاه جدید صنعتی شیراز طی مراسمی و با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری، عنایت‌الله رحیمی استاندار فارس و جمعی از مسئولان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها افتتاح شد.

اجرای موفق طرح همیار دانشجو توسط دانشگاه شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیر فرهنگی دانشگاه شیراز گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه شیراز با هدف پشتیبانی آموزشی، پژوهشی، مالی، رفاهی، روانشناختی و فرهنگی دانشجویان این دانشگاه طرح همیار دانشجو را با موفقیت اجرا کرده است.

درخواست دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی لارستان و پاسخ سرپرست این واحد

پیام فارس - لارستان- تعدادی از دانشجویان و فعالان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی لارستان استان فارس در نامه‌ای خواستار جلوگیری از تعطیلی و انحلال این دانشگاه شدند که سرپرست این دانشگاه گفت تصمیم به واگذاری چنین واحدهایی در سطح ملی گرفته شده است.

چگونگی تشخیص ابتلا به کووید۱۹

پیام فارس - ایسنا/فارس عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه آزمایش‌های مختلفی برای تشخیص ابتلا به کووید۱۹ وجود دارد، به تشریح آنها پرداخت.

حرکت جهاددانشگاهی رو به جلو و اثرگذار بوده است

پیام فارس - ایسنا/فارس استاندار فارس خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی طی سال‌های اخیر، حرکت رو به جلو و اثرگذاری در حوزه‌های مختلف خصوصا پژوهش‌های مهندسی و علوم انسانی داشته است.

روند کاهشی کرونا در جهان و افزایشی در ایران

پیام فارس - ایسنا/فارس سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: براساس اطلاعات استخراج شده از سامانه نماگرکووید-۱۹، میزان رشد متوسط روزانه مبتلایان این بیماری در دنیا از ۷.۹۲ درصد در فروردین ماه به ۱.۷ درصد در تیرماه کاهش داشته اما در ایران روند افزایشی بوده است.

جهاددانشگاهی توان کاهش وابستگی‌های کشور به خارج را دارد

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به توانمندی‌های جهاددانشگاهی تاکید کرد که این نهاد انقلابی با ورود به عرصه‌های علمی و حساس و موردنیاز جامعه، از میزان وابستگی‌ها به خارج کشور بکاهد.

مرکز رشد دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس به‌زودی افتتاح می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس با بیان اینکه مرکز رشد این دانشگاه در حال تجهیز است از افتتاح آن تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: این مرکز در محل دانشکده باهنر برپا خواهد شد.

آغاز ثبت‌نام داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس اعلام کرد که ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز پنجم مردادماه آغاز و تا دوم شهریورماه ادامه دارد.

گام موثر جهاددانشگاهی در بومی‌سازی تولیدات فنی و توسعه مرزهای دانش

پیام فارس - ایسنا/فارس به گفته شهردار شیراز، در شرایطی که کشور با تحریم‌های بسیاری رو به رو است، بومی‌سازی بسیاری از تولیدات فنی و توسعه مرزهای دانش در دستور کار جهاد دانشگاهی قرار گرفته که گامی موثر در راستای عبور از مشکلات کنونی و خودکفایی ایران اسلامی خواهدبود.

خدمات دانشگاه علوم پزشکی جهرم شامل جنوب فارس می شود

پیام فارس - جهرم- نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات دانشگاه علوم پزشکی فقط محدود به جهرم نیست و جنوب فارس و کشور را شامل می‌شود و این نگاه باید در وزارتخانه نیز جا بیفتد.

دستغیب: فارس می‌تواند الگوی موفق طرح توانمندسازی زنان را ارائه دهد

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس از کارگاه تولید پوشاک پیشران مشاغل خانگی جهاددانشگاهی فارس بازدید کرد و در جریان روند فعالیت‌ها و مشکلات این کارگاه و فعالان آن قرار گرفت.

کنکور در زمان مقرر برگزار می‌ شود

پیام فارس - معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه آزمون های کلیدی کشور نظیر کنکور و دستیاری حذف شدنی نیستند و در زمان مقرر برگزار می شوند گفت: در خصوص زمان برگزاری سایر آزمون ها نیز بعدها با توجه به شرایط کشور از نظر شیوع کرونا تصمیم گیری خواهد شد

اجرای ۱۷ عنوان برنامه در هفته ملی مهارت در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس از برگزاری برنامه‌های امسال هفته ملی مهارت به صورت مجازی در استان خبر داد و گفت: ۱۷ عنوان برنامه در این هفته در فارس اجرایی خواهد شد.

دانشگاه شیراز در فهرست دانشگاه‌های برتر جهان

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون پژوهشی دانشگاه شیراز، از قرار گرفتن نام این دانشگاه در فهرست رتبه‎‌بندی موضوعی دانشگاه‌های برتر جهان برای سال ۲۰۲۰ خبر داد.

استاد دانشگاه: ورزش در برخی رشته‌ها با وجود کرونا خطرآفرین است

پیام فارس - شیراز - استاد دانشگاه شیراز اعلام کرد: ورزش کردن و انجام برخی از رشته‌های ورزشی همچون فوتبال، کشتی، بدنسازی و دیگر رشته‌هایی که مستلزم تماس بدن با وسایل و افراد در شرایط کرونایی باشد با ریسک بالایی همراه است.

مرجعیت علمی دانشگاه‌های شیراز / رشد ۴۵ برابری تولید ماسک و لباس حفاظتی

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو تاکید دارد که دانشگاه‌های شیراز، در حوزه‌های مختلف مرجعیت دارند و همواره فعالیت‌های علمی و خلاقانه‌ای را پایه گذاری کرده‌اند.

رونمایی از دستگاه تنفس مصنوعی قابل حمل در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس دستگاه تنفس مصنوعی قابل حمل (ونتیلاتور پرتابل) با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو و مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت، در شیراز رونمایی شد.

برگزاری کارگاه‌های عملی با رعایت پروتکل‌ها به شکل حضوری

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس اعلام کرد که بخشی از کارگاه‌های آموزشی این دانشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مردادماه امسال برگزار خواهد شد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس و بنیاد حفظ آثار

پیام فارس - ایسنا/فارس در راستای همکاری‌های علمی، پژوهشی، تحقیقات کاربردی و تولید محصولات مشترک، تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه علمی کاربردی فارس و اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این استان منعقد شد.

انتشار نتایج رتبه‌بندی لایدن ۲۰۲۰/افزایش چشمگیر حضور دانشگاه‌های ایران

پیام فارس - ایسنا/فارس سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: نظام رتبه‌بندی لایدن، نتایج رتبه‌بندی دانشگاه‌های برتر دنیا در سال ۲۰۲۰ میلادی خود را منتشر کرد که در رتبه‌بندی امسال این نظام، تعداد ۳۶ دانشگاه از ایران در جمع ۱۱۷۶دانشگاه برتر جهان قرار گرفته‌اند.

افزایش چشمگیر حضور دانشگاه‌های ایران در معیار رتبه‌بندی لایدن ۲۰۲۰

پیام فارس - شیراز- سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) اعلام کرد: براساس نتایج اعلام‌شده رتبه‌بندی دانشگاه‌های برتر دنیا در نظام لایدن در سال ۲۰۲۰ تعداد ۳۶ دانشگاه از ایران در جمع هزار و ۱۷۶ دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند.

ثبت‌نام دوره نوزدهم مسابقات مهارت در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس گفت: نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در ۳۵ رشته همزمان با سراسر کشور و با در نظر گرفتن شرایط شیوع ویروس کرونا، به صورت غیرمتمرکز و غیر همزمان و منوط به تصمیم ستاد استانی مبارزه با کرونا برگزار می‌شود.

اوقات واقعی، فراغت مجازی

پیام فارس - شیراز- هر سال با پایان بهار، این ترانه شادمانه که تابستان فصل سر زدن به هر سو است، در ذهن چندین نسل کودک و بزرگسال مرور می‌شد. امسال اما کرونا سایه‌اش را بر سر همه ارکان زندگی معمول انداخته است و اوقات فراغت هم از آن‌هاست.

تعریف سناریوهای مختلف برای نیمسال جدید تحصیلی

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشگاه شیراز گفت: سناریوهای مختلفی برای برگزاری نیمسال تحصیلی جدید تعریف شده و از اکنون زیرساخت‌های لازم در بخش مجازی، آزمایشگاه و حضوری فراهم شده است.

تلاش برای افزایش تخت‌های ویژه کرونا در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به واقعیت تلخ تداوم روند افزایشی شمار مبتلایان به کووید۱۹، از تلاش برای افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی برای بستری بیماران در بیمارستان‌های شیراز خبر داد.

ضرورت تخصیص بودجه‌هایی در شأن فعالیت‌های قرآنی

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی فارس با بیان اینکه امروز در عرصه فعالیت‌های قرآنی مشکلاتی وجود دارد که عمده آن‌ها به بحث نبود بودجه بازمی‌گردد، گفت: از نمایندگان مجلس انتظار می‌رود بودجه‌هایی مناسب و در شأن این نوع فعالیت‌ها تصویب کنند.

ساخت کیت سرولوژی تشخیص کرونا در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: طراحی و ساخت کیت سرولوژی تشخیص بیماری کووید ۱۹ به روش الیزا در مرکز رشد بیوتکنولوژی این دانشگاه انجام شده است.

غربالگری و آگاهی بخشی ، زنان مبتلا به سرطان سینه را از مرگ نجات می‌دهد

پیام فارس - شیراز - بنیان گذار پویش آگاهی، پیشگیری و مبارزه با سرطان سینه در ایران از ایجاد یک شبکه گسترده از زنان برای مبارزه با سرطان سینه در ۶ استان کشور خبر داد و گفت: اجرای طرح های غربالگری و آگاهی بخشی در اولویت این پویش است و می‌تواند نجات بخش بانوان مبتلا به سرطان سینه از مرگ باشد.

نخستین آزمون استخدامی حضوری پس از شیوع کرونا در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس نخستین آزمون استخدامی کشور به صورت همزمان در سه بخش مجزا با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی به میزبانی جهاددانشگاهی فارس در شیراز برگزار شد.

مبادله تفاهمنامه بین دانشگاه آزاد و پارک علم و فناوری فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس دانشگاه آزاد اسلامی فارس و پارک علم و فناوری استان با انعقاد تفاهم نامه‌ای بر توسعه همکاری‌های علمی و کارآفرینی، حمایت پارک علم و فناوری فارس از واحدها و شرکتهای مستقر در مراکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کردند.

برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و صنایع‌شیر در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی استان فارس گفت: همزمان با سراسر کشور، آزمون استخدامی ثبت اسناد و صنایع شیر ایران و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، توسط جهاددانشگاهی در شیراز برگزار می‌شود.

عضو هیات علمی دانشگاه شیراز:آسیب‌های ویروس کرونا چندجانبه است

پیام فارس - شیراز- عضو هیات علمی بخش اقتصاد دانشگاه شیراز تاثیر ویروس کرونا بر کشور را هم در حوزه اقتصادی کلان دانست و هم در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی و گفت:تاثیرکرونا چندجانبه است و موجب ایجاد تغییرات نهادی خواهد شد.

ایجاد ۸۰ فرصت دوره پسادکتری در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس بنیاد نخبگان فارس گفت: حدود ۸۰ دوره یک ساله پسادکتری امسال برای پژوهشگران در استان فارس ایجاد و تامین مالی شده است.

بررسی تازه‌های بیماری‌های زنان توسط اندیشمندان هشت کشور در شیراز

پیام فارس - شیراز - اندیشمندان کشورهای ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، برزیل، روسیه، چین، تایوان و ژاپن در کنار متخصصان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در وبینار بین المللی آندومتریوز تازه های بیماری های زنان را بررسی کردند.

بررسی تازه‌های بیماری‌های زنان توسط اندیشمندان هشت کشور جهان در شیراز

پیام فارس - شیراز - اندیشمندان کشورهای ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، برزیل، روسیه، چین، تایوان و ژاپن در کنار متخصصان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در وبینار بین المللی آندومتریوز تازه های بیماری های زنان را بررسی کردند.

۸۰ فرصت دوره پسادکتری در فارس ایجاد و تامین مالی شد

پیام فارس - شیراز- رییس بنیاد نخبگان فارس و مدیر عامل مجمع خیران نخبه پرور این استان گفت: حدود ۸۰ فرصت دوره پسادکتری در استان فارس برای سال تحصیلی آتی با همکاری بنیاد نخبگان، مجمع خیران نخبه پرور فارس، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و دانشگاه‌های شیراز، صنعتی و علوم پزشکی این شهر ایجاد و تامین مالی شده است.

لزوم توجه به شایسته‌سالاری/ تسهیل برای حضور نخبگان در سازمان‌ها

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی استان فارس، با تاکید بر اینکه کم توجهی به شایسته‌سالاری در هر سازمانی، دستیابی به بهره‌وری مناسب را غیرممکن یا دور از دسترس خواهد کرد، خاطرنشان کرد که شایسته سالاری خود داری ارکانی شامل شایسته‌خواهی، شایسته شناسی، شایسته‌داری و شایسته‌پروری است.

ساير مطالب

اهداف دانشگاه فنی و حرفه‌ای با امکانات و اعتباراتش تطابق ندارد

نیم‌سال کرونایی دانشگاه شیراز چگونه گذشت؟

دو نشریه دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس مجوز گرفتند

پیوند عصب ماستر برای بیماری 15 ساله در بیمارستان نمازی شیراز

آموزش مَجازی دروس نظری دانشگاه شیراز در نیمسال تحصیلی جدید

دانشگاه شیراز از پژوهشگران برای ارائه طرح در حوزه مبارزه با کرونا دعوت کرد

برگزاری دومین رویداد کارآفرینی جهاددانشگاهی فارس

جامعه‌شناسی مصرف موادمخدر و دخانیات

9 دانشجوی راه یافته به مرحله عملی المپیاد مهارتی معرفی شدند

بنیاد نخبگان فارس و ماموریت‌ها در دوران کرونا

حضور 20 دانشگاه از ایران در رتبه بندی تایمز

حضور 20 دانشگاه از ایران در این رتبه بندی تایمز

راه‌اندازی سرای نوآوری فناوری‌های الکترونیک و مخابرات در شیراز

جراحی پیچیده مهره گردن برای نخستین بار در کشور

امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد شیراز مجازی برگزار می‌شود

کاهش مصرف سوخت راه مقابله با آلودگی هواست

رسانه‌های فارس در موفقیت‌های حوزه سلامت سهیم‌ هستند

جبران خسارات جهاددانشگاهی از اغتشاشات آبان در بن بست وعده‌ها

جشنواره ادبی "نمکدان" با موضوع "کووید19" برگزار می‌شود

تخصیص اعتبار ارزی برای نخستین بار به دانشگاه فنی و حرفه‌ای

تمدید مهلت ثبت درخواست میهمان در دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس

دانشجوی دانشگاه جهرم، نفر اول مسابقه ترم کرونایی شد

آغاز ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس

آغاز ثبت نام مقطع کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس

ارزیابی جمعی از مدیران فارس توسط جهاددانشگاهی

ارزیابی جمعی از مدیران فارس توسط جهاددانشگاهی

درخشش دانشگاه شیراز در فدراسیون سرآمدان علمی ایران

تسری مهارت آموزی نیازمند فرهنگسازی است

تسری مهارت آموزی نیازمند فرهنگسازی است

تحقق جهش تولید راهکار حل مشکلات اقتصادی است

تحقق جهش تولید راهکار حل مشکلات اقتصادی است

انتشار آخرین گزارش تحلیلی سامانه نماگر کووید-19 در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام

انتشار آخرین گزارش تحلیلی سامانه نماگر کووید-19 در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام

توصیه‌های ایمنی و فنی برای راه‌اندازی کولر را جدی بگیریم

تداوم و توسعه آموزش‌ مجازی پس از بازگشایی مراکز فنی‌وحرفه‌ای

تداوم و توسعه آموزش‌ مجازی پس از بازگشایی مراکز فنی‌وحرفه‌ای

تمدید حکم رئیس جهاد دانشگاهی فارس

تمدید حکم رئیس جهاد دانشگاهی فارس

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، سامانه نماگر کووید-19 راه‌اندازی کرد

ساخت واکسن کرونا در دانشگاه شیراز به کجا رسید؟

امضا تفاهم نامه چهارجانبه با هدف تحقیق و توسعه فناوری در شیراز

بازدید معاون رئیس جمهوری از مراکز رشد دانشکده داروسازی شیراز

بازدید معاون رئیس جمهوری از مراکز رشد دانشکده داروسازی شیراز

ستاری : توان شرکت‌های دانش بنیان در مقابله با کرونا چشمگیر است

درخشش شرکت‌های دانش بنیان شیراز در حوزه کرونا

درخشش شرکت‌های دانش بنیان شیراز در حوزه کرونا

بازدید ستاری از 5 واحد صنعتی دانش‌بنیان در شیراز

رتبه سوم ایران به لحاظ تعداد بهبودیافتگان کووید19 در جهان

رتبه سوم ایران به لحاظ تعداد بهبودیافتگان کووید19 در جهان

اجرای طرح پایلوت تولید الکل در دانشگاه شیراز

اجرای طرح پایلوت تولید الکل در دانشگاه شیراز

نقد کارنامه حافظ‌پژوهی، موضوع علمی یادروز حافظ

موضوع علمی یادروز حافظ اعلام شد/ بررسی و نقد کارنامه حافظ‌پژوهی

دانشگاه شیراز خط تولید الکل‌ راه‌اندازی کرد

لزوم یادگیری سبک جدید زندگی در شرایط کرونایی

لزوم یادگیری سبک جدید زندگی در شرایط کرونایی

پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه جهرم

برگزاری کنفرانس‌های داخلی و خارجی به شکل ویدئوکنفرانس

برگزاری کنفرانس‌های داخلی و خارجی به شکل ویدئوکنفرانس

اقدامات جهاددانشگاهی فارس در مقابله با کروناویروس

اقدامات جهاددانشگاهی فارس در مقابله با کروناویروس

چالش‌های آموزش مجازی در فارس

تلاش دانشگاه شیراز برای ایجاد زیست بوم نوآورانه دانش بنیان

آغاز مرحله دوم طرح نوآفرین در دانشگاه شیراز/تلاش برای ایجاد زیست بوم نوآورانه دانش بنیان

آغاز مرحله دوم طرح نوآفرین در دانشگاه شیراز/تلاش برای ایجاد زیست بوم نوآورانه دانش بنیان

کاهش نرخ رشد روزانه مبتلایان به کووید19 در جهان

جلوه‌های علم و عمل؛جهاد معلمان شیرازی برای مقابله با کرونا

پیام رئیس جهاددانشگاهی فارس به مناسبت روز معلم

پیام رئیس جهاددانشگاهی فارس به مناسبت روز معلم

کارشناسان : تغذیه آگاهانه در شرایط کرونا به بهبود روزه‌داری کمک می‌کند

برگزاری 3700 کلاس مجازی در دانشگاه شیراز

برگزاری 3700 کلاس مجازی در دانشگاه شیراز

روزه بیماران اعصاب و روان با مشورت روانپزشک باشد

دانشگاه شیراز و آزمون آموزش مجازی

ایجاد بستر تولید ماسک با ظرفیت 10 هزار عدد در روز

ایجاد بستر تولید ماسک با ظرفیت 10 هزار عدد در روز

آیا ادغام دانشگاه هنر شیراز، منجر به حذف آن می‌شود؟

راه‌اندازی سامانه جامع پساکرونا توسط جهاددانشگاهی در سطح ملی

بررسی سامانه نماگرکووید-19 پایگاه استنادی با کارگروه بهداشت و سلامت دیD

بررسی سامانه نماگرکووید-19 پایگاه استنادی با کارگروه بهداشت و سلامت دیD

راه‌اندازی سامانه جامع پساکرونا توسط جهاددانشگاهی در سطح ملی

حریرچی: درمان بیماری‌های مزمن نباید در سایه کرونا مورد غفلت قرار گیرد

ساخت سیستم استریل کننده خودپردازها گام عملی برای تحقق جهش تولید است

جهاددانشگاهی همواره خوش‌فکر و تاثیرگذار بوده/ خبرهای خوب واکسنی تا یکماه آینده

راه‌اندازی پویش پاس ویژه آموزش دهندگان و فراگیران سوادآموزی در فارس

فارس پیشتاز ثبت نام طرح کارورزی دانش آموختگان است

آزمایشگاه  تشخیص مولکولی کرونا در جهرم کار خود را آغاز کرد

آغاز اجرای طرح "نوآفرین" در دانشگاه شیراز

آغاز آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی فارس

ثبت بیش از 100 اثر در دبیرخانه مسابقه ملی فرصت کرونایی

منابع آموزش عالی به سمت آموزش فنی و حرفه‌ای سوق داده شود

ساخت سیستم ضدعفونی دستگاه‌های خودپرداز در شیراز

دسترسی به آخرین یافته‌های علمی، در نماگر کووید 19

آغاز کلاس‌های آنلاین دانشگاه پیام نور فارس

راه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در جهرم

هوش مصنوعی چگونه خیابان‌های شیراز را کنترل می‌کند؟

داروخانه تنها محل معتبر برای عرضه مواد ضدعفونی کننده است

پزشکان فوق تخصص ریه در دارالشفای حرم شاهچراغ (ع) مستقر می‌شوند

پروفسور جواد بهبودیان ریاضیدان شیرازی درگذشت

دانشجویان استان فارس به پویش مقابله با کرونا دعوت شدند