پیام فارس

آخرين مطالب

مقالات

بیم کرونا در مهد بی‌کودک

پیام فارس - شیراز- قصه دشواری حیات مهدکودک‌ها در دوران کرونا سری دراز دارد. مهدهای کودک فارس نیز در زمره نخستین مجموعه‌هایی بودند که همزمان با شیوع کرونا همچون مدارس به تعطیلی ناخواسته کشیده شدند و روزگار سختشان از همان زمان آغاز شد.

بنیاد فارس‌شناسی از حرف تا عمل / عملکردی که مشخص نیست

پیام فارس - شیراز- بنیاد فارس شناسی این روزها نه در حوزه طرح های فرهنگی بلکه در حوزه اعلام برنامه نیز حرفی برای گفتن ندارد، برنامه های این مجموعه مشخص نیست و کسی نیز پاسخی برای فعالیت ها ارائه نمی دهد.

سایبانی که در گراش فارس برچیده شد؛ نیاز به سایه قانون

پیام فارس - لارستان- خبر این است که صاحب یک ساباط در گراش فارس، ملک خود را تخریب کرد؛ فراسوی این رویداد اینکه ساباط اگرچه سایبان کوچه تعریف می‌شود اما از دیدگاه معماری و تاریخی نیز بااهمیت است و یکی از سازه‌های شاخص در برخی مناطق گرم و خشک است.

هزینه پیشگیری از کرونا ۴ برابر یارانه/ روند صعودی نرخ ماسک و الکل

پیام فارس - شیراز - با افزایش قیمت مجدد ماسک و لوازم بهداشتی مقابله با کرونا در شیراز هر فرد باید بیش از چهار برابر یارانه دریافتی خود را برای خرید متوسط این لوازم اختصاص دهد.

تابستان داغ فارس و داغ جانسوز نوجوانانی که زیر آب جان می‌دهند

پیام فارس - شیراز - هر سال با آغاز فصل گرما از اواسط بهار تا اواخر تابستان ، استان فارس در داغ روزهای گرم می‌سوزد ، اما داغ از دست دادن جوانان و نوجوانانی که با سهل انگاری در آبگیرها ، دریاچه های سدها ، رودخانه ها و استخرهای کشاورزی جان می سپارند و فریادهای بی ثمر آنان زیر آب شنیده نمی شود جان سوزتر است.

نیمه پر تولید محتوای مجازی در عصر کرونا

پیام فارس - شیراز- بهره‌گیری از فضای مجازی این روزها ضرورتی اجتناب‌ناپذیر به‌شمار می‌رود، وضعیتی که همه‌گیری بیماری در جهان ایجاد کرد، به ذهن بشر هم نمی‌رسید؛ اما شاید بتوان گفت به‌محض بروز بحرانی در چنین وسعت، فضای مجازی بیش از پیش به یاری انسان‌ آمد.

آقای روحانی، پاییزی سیاه در انتظار ماست

پیام فارس - این روزها از یکطرف مسئولین وزارت بهداشت از مردم می‌خواهند به شهرهای زیارتی سفر نکنند، در تجمعات حاضر نشوند، مراسم عروسی برگزار نکنند، برای افراد فوت‌شده مراسم تشییع و تدفین و عزاداری جمعی برگزار نکنند و از طرف دیگر ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم‌ می‌گیرد مراسم عرفه هرچه باشکوه‌تر برگزار شود و در محرم و صفر هم عزاداری‌های پرشور داشته باشیم

شیفتگان ۹۱۲

پیام فارس - شیراز- مدت‌هاست که روش مصاحبه غیرحضوری در رسانه‌ها با به کارگیری ابزارهای نوین ارتباطی چه صوتی و چه تصویری و چند رسانه‌ای رواج یافته که این رویه را می‌توان پیامد پیشرفت‌های فنی همچنین شیوع کرونا ارزیابی کرد.

شهروندان بیرم لارستان در چنبره گرما و کم آبی

پیام فارس - لارستان – شهروندان و ساکنان بخش بیرم شهرستان لارستان طی روزها و هفته‌های گذشته با افت شدید و کمبود آب آشامیدنی روبرو بوده‌اند ، شرایط همه گیری کرونا و لزوم رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی که مصرف آب را افزایش می دهد و همچنین گرمای کم سابقه هوا بر این مشکلات افزوده است.

زور معیشت به کرونا چربید/ مسافربرهای شخصی در شیراز فعالند

پیام فارس - شیراز- با شیوع کرونا در سطح جامعه انتظار می رفت که برخی از فعالیت ها در جامعه کاهش یابد اما مسائل معیشتی باعث شده که مسافربرهای شخصی حتی از شهرهای دیگر نیز برای فعالیت به شیراز تردد کنند.

چند آجر، سهم شما در آبادانی مدارس فارس است؟

پیام فارس - شیراز- آجر به آجر، نام برگ جدیدی از دفتر مشارکت دولت و مردم است که میوه آن برخورداری از مدارسی نوساز و درخور برای دانش‌آموزان خواهد بود، طرحی که بر اساس آن هر کس به قدر توان خود، دیوار کلاس‌های درس را بالا می‌برد.

کارخانه نوآوری شیراز و برنامه‌ریزی برای عبور از مشکلات کرونایی

پیام فارس - شیراز- اواخر اردیبهشت‌ ۹۹ فعالیت رسمی کارخانه نوآوری شیراز باهدف ایجاد فضای کار اشتراکی برای فراگیری مهارت‌های کسب و کار آغاز شد که شیوع کرونا مانع تحقق این هدف شد اما دست‌اندرکاران می‌گویند که در صدد رفع این معضل هستند.

سد معبر، قصه دنباله‌دار معابر شهری و اقتصاد آسیب‌دیده

پیام فارس - شیراز- قصه دنباله‌دار و ناتمام دستفروش‌ها و سدمعبر و اعمال قانون هر روز تکرار می‌شود؛ به‌ویژه در زمانی که شیوع بیماری کرونا بسیاری از کسب و کارها را دچار آسیب کرده و ناچار برخی به دستفروشی روی آورده‌اند.

بانوی کارآفرین دارابی: بانوان از مشکلات کسب و کار نهراسند

پیام فارس - شیراز- بانوی برتر کارآفرین کشور خطاب به بانوانی که برای شروع کسب و کار خود مردد هستند، عنوان کرد: خواستن توانستن است، انسان نباید از کارکردن بهراسد؛ به هر حال مشکل وجود دارد و ما باید مانند کوه بایستیم؛کوتاه آمدن در برابر مشکلات یعنی مجال دادن به بزرگ‌تر شدن معضلات.

کرونا فارس را قرنطینه نکرد/ هشدار درمانی موثر نیست

پیام فارس - شیراز- وضعیت و روند شیوع کرونا در فارس باعث نشده که تصمیمات جدی برای منع ورود به استان اتخاذ شود و مسئولان امر همچنان در سطح محدودیت‌های حداقلی و هشدار و تذکر قصد مقابله با ویروس را دارند.

آیا سیلی کرونا صورت فارس را سرخ می‌کند؟

پیام فارس - شیراز - همه گیری کرونا در فارس تا قبل از ۲۰خرداد ۱۳۹۹ تقریباً ۶۶ درصد متوسط آمار رسمی کشوری بوده است امامتأسفانه روند افزایشی در میزان بروز این بیماری بعد از این تاریخ محسوس است و کرونا با شیب افزایشی از اواخر خرداد ماه به صورتی شتابنده در این استان به پیش می رود.

کمپ؛ حاشیه‌ای در متن شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس کمربندی غرب معالی‌آباد معروف شیراز را که به س‍مت کوه برانی، در پایین دست دراک، ابتدای بزرگراه حسینی الهاشمی، چند قدمی آسفالت میانه‌ی شانه خاکی راست بلوار، محله‌ای قرار دارد، بدون نام و نشانی، بدون تابلو؛ با ساختمانهایی که رد لودرها زخمهایی بر تنشان انداخته، محله ای که شیرازیها، به آن کمپ می‌گویند.

چرا خیابان‌های شیراز چند نام دارند؟

پیام فارس - شیراز- نام ثبتی و به اصطلاح اداری بسیاری از خیابان‌ها و گذرهای شیراز با آنچه که اهالی این شهر از قدیم آن را می‌شناسند و بر زبان می آورند، متفاوت است؛موضوعی که دامنه آن هر روز وسیع‌تر می‌شود و بر سردرگمی مردم و اهالی شیراز می‌افزاید.

مدال‌های جهانی برای فارس

پیام فارس - شیراز- استان فارس از سال ۱۳۹۲ تاکنون عناوین متعددی را با ثبت جهانی آثار در سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) کسب کرده و جایگاه ایران را در این زمینه ارتقا داده است.

کاهش فشار آب امان شیرازی ها را برید/ روزهای گرم و آبی که نیست

پیام فارس - شیراز- کمبود و کاهش محسوس فشار آب در بسیاری از نقاط شهر شیراز موجب شده تا علاوه بر گرما و کرونا، مردم شیراز برای تامین آب آشامیدنی نیز باوجود افتتاح یک طرح آبرسانی با مشکل مواجه شوند.

ماه و خورشید هم این آینه می‌گردانند

پیام فارس - شیراز - بر اساس مطالعات صورت گرفته با ارزیابی شاخص‌های تابش خورشیدی، احداث نیروگاه‌های خورشیدی، در نواحی جنوبی و مرکزی استان فارس که متوسط تابشی بیش از ۵/۵ کیلووات ساعت بر مترمربع دارند دارای توجیه اقتصادی بسیار بالا و توان تولید انرژی مناسب است.

دست‌های خالی مردم در برابر دست‌های پنهان آتش

پیام فارس - در عملیات فرونشاندن آتش که نوعی جنگ علیه طبیعت به شمار می رود نیروهای مردمی با دست خالی به نبرد با آتش می پردازند و بدون تجهیزات و امکانات و پوشش بیمه ای و با افزایش احتمال بروز حادثه ، نیروهای داوطلب و مردمی در معرض آسیب قرار می گیرند.

تدبیر برای سالمندی در زمانه کرونا

پیام فارس - شیراز- جامعه ۳۸۹هزار نفری سالمندان فارس در بحبوحه همه‌گیری کرونا دورانی حساس را از لحاظ روانی، اجتماعی و سلامت از سر می‌گذراند و چنانچه نکته‌های ضروری برای حفظ کیفیت زندگی این قشر رعایت نشود، اعضای آن در تیررس آسیب‌ جسمانی و روانی قرار می‌گیرند.

آتش تصادف برافروخته از دود کاه و کلش در فارس

پیام فارس - شیراز- آتش زدن کاه و کلش پس از برداشت محصول گندم توسط کشاورزان فارس به ویژه در شهرستان مرودشت با هدف اقدام به کشت دوم باعث شده در کنار آسیب رسیدن به خاک، دود برخاسته از این آتش منجر به تصادف خودروها در جاده‌های مواصلاتی شود.

چرا کسی نگران سقوط زمین نشد؟

پیام فارس - شیراز- شایعه سقوط بالگرد در اطراف شیراز روز دوشنبه نگرانی‌هایی را به یکباره در پی داشت و در کانون توجه رسانه‌ها قرار گرفت؛ در صورتی که هر روزه ریه‌های زمین فارس بر اثر آتش زدن کاه و کلش فشرده‌تر می‌شود و به تصویری تکراری تبدیل شده است.

تابستان کم آب شیراز زیر سایه سنگین کولرهای آبی

پیام فارس - شیراز - تابستان شیراز در سال‌های گذشته یاد آور کم آبی ، تنش تامین آب ، گرما و تشنگی بوده است ، انگشت اتهام در این ماجرا متوجه کولرهای آبی به عنوان دستگاه‌های پر مصرف و کم بازده نشانه رفته است ، تابستان که از راه می رسد سایه کولرهای آبی پرمصرف و کم بازده بیشتر بر پشت بام‌های شیراز سنگینی می‌کند.

فارس، خسته از اعتیاد

پیام فارس- وجود معتادان آشکار یا متجاهر و قرارگیری فارس در بین پنج استانی که بیشترین میزان مصرف مواد مخدر و کشفیات این کالای افیونی را دارد این دیار گردشگرپذیر را از وجود این معضل کهنه خسته کرده است.

الزامات جهش تولید

پیام فارس - جهش تولید، نیازمند تغییرات نهادی گسترده اقتصادی‌حقوقی، سیاسی، اجتماعی‌فرهنگی و دگرگونی‌های عمیق در زمینه تولید علم و اندیشه و تولید کالا و خدمات است.

بام سبز شیراز در تاریکی کرونا

پیام فارس - شیراز - ورودی پارک کوهستانی بام شیراز واقع درکمربندی رکن‌آباد به دلیل شیوع بیماری کرونا بسته شده و چراغ‌ها را دست اندرکاران پارک در شب روشن نمی‌کنند که برخی خانواده‌ها خواستار حضور در این محل هستند و می‌گویند:رفع محدودیت باید شامل این مکان هم بشود.

ترفندهایی برای افزایش سود از راه دود

پیام فارس - شیراز _ ایرنا_ شعار امسال هفته ملی بدون دخانیات «محافظت از سلامت عمومی در برابر ترفندهای صنایع دخانی و بیماری کرونا» اعلام شده است که نشانگر لزوم هوشیاری در برابر این ترفندهاست؛ استفاده از طعم دهنده‌های جذاب و اسانس‌های خاص که برای استفاده جوانان در محصولات دخانی جدید به کار می‌رود از جمله این شگردهاست.

بی‌گدار به آب می‌زنند

پیام فارس - شیراز- گرمای هوا و لذت خنکای آب بالا آمده رودخانه و نهرهای فارس در پی بارش‌های خوب امسال برخی را بر این داشته که بی‌گدار به آب بزنند و موجبات افزایش بیش از دو برابری تعداد غرق شدگان این استان را رقم بزنند.

سوم خرداد در گذشت زمان محصور نخواهد شد

پیام فارس - ایسنا/فارس سپاه فجر فارس در بیانیه‌ای ضمن تبریک سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، آورده است: سوم خرداد ۱۳۶۱ به‌مثابه نقطه عطف مقاومت ملت بزرگ ایران در دوران دفاع مقدس تنها گرامیداشت سالروز آزادسازی یک شهر نیست و در گذشت زمان محصور نخواهد شد.

«وعده»چرخ اقتصادفارس رانمی چرخاند/ سازوکار مبهم مشوق های کرونایی

پیام فارس - شیراز- ادامه شیوع کرونا در جامعه فعالیت‌های اقتصادی در کشور را دچار مشکل کرده اما باید در نظر داشت با وعده ارائه مشوق و بدون داشتن سازوکار دقیق چرخ اقتصاد فارس نمی چرخد.

جلوگیری از تشکیل خوشه‌های جدید مبتلایان به کرونا در مناطق حاشیه شیراز

پیام فارس - شیراز - شمار ابتلا به کرونا در شیراز و برخی دیگر از شهرستان‌های استان فارس همچنان رو به افزایش است ، این موضوع به ویژه در مناطق حاشیه شیراز نمود بیشتری دارد ، رعایت فاصله اجتماعی و بهداشت فردی از جمله رویکردها برای جلوگیری از ایجاد خوشه‌های جدید ابتلا به کرونا در این مناطق است.

نشانه‌های خاموش اُفت شنوایی

پیام فارس - شیراز- بیشتر اوقات سلامت گوش‌ها مورد غفلت می‌گیرد و احتمال بروز افت شنوایی در محیط‌های کاری بسیار جدی است.

سازمان‌های مردم‌نهاد فارس، همدل علیه کرونا

پیام فارس - شیراز- سازمان‌های مردم نهاد فارس در هنگامه شیوع کرونا همچنین دیگر آزمون‌های دشوار طبیعت که طی ماه‌های اخیر رخ داد،حضوری متحدانه و پویا داشته و دارند و با تکیه بر نیروهای انسانی داوطلب نشان دادند ناامیدی و یاس حتی در روزهای دشوار را می‌توان از جان و تن مردم زدود.

آیا قطار فارس از ایستگاه‌های انتظار می‌گذرد؟

پیام فارس - شیراز- اهالی فارس، هشت دهه انتظار کشیدند تا راه‌آهن به این استان بیاید؛یک دهه از ورود آن به این دیار می‌گذرد اما چنانکه از سخنان مقامات مربوط و شواهد آشکار است، هنوز این ناوگان حمل و نقل مهم نتوانسته آنگونه که انتظارش می‌رفت نقش پررنگی در توسعه منطقه داشته باشد.

شولای صلح

پیام فارس - رمضان به نیمه رسیده است ، دلدادگان کوی دوست هر سحرگاه روی تمنا بر آستان حضرتش و بر خاک بندگی می‌نهند ، خانه علی(ع) اما لبریز شور میلادی خجسته است ، میلاد فرزندی که کرامت انسانی را در والاترین معنای خویش و عالی‌ترین جایگاه تفسیر کرد و نخست میوه خاندان امامت را بر درخت سبز قامت علوی نشاند.

کرونا با اصحاب رسانه فارس چه کرد؟

پیام فارس - شیراز- خبرنگاران و اصحاب رسانه فارس از آسیب‌های ناشی از کرونا در امان نماندند و با آنکه بیماری نوظهور برخلاف دیگر اصناف، آنان را تعطیل نکرد، وضعیت معیشتی و اشتغال آنان متزلزل شد.

کسب و کار با شعار محقق نمی‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار با شعار و سخنرانی محقق نمی‌شود و کشور در شرایط فعلی نیاز به کار اجرایی و عملیاتی دارد.

کرونا و افزایش مشکلات دانش‌آموزان استثنایی فارس

پیام فارس - شیراز- درد دانش‌آموز استثنایی و خانواده‌هایشان در فارس آنقدر زیاد است که در مقایسه با دیگر مصائبی که با آن مواجه‌اند، درس‌خواندن یا نخواندن فرزندان در دوران شیوع کرونا چندان معضل بزرگی به‌شمار نمی‌رود و با وضعیت فعلی برای آنان به مشکلی مضاعف بدل شده است.

در کار گلاب و گل، حکم کرونا این شد

پیام فارس - شیراز- اردیبهشت شیراز و فارس را نمی‌توان گسسته از گل و گلاب در نظر آورد؛ شمیم روح‌انگیز و شامه‌نواز این دو چنان بوده که حافظ، گلاب را «شاهد بازاری» و گل را «پرده‌نشین» نامیده اما کرونا این حکم ازلی را هرچند موقت برهم زده است.

مرا عشق معلم، شاعری آموخت

پیام فارس - شیراز- دیدار معلم‌های قدیمی و تاثیرگذار زندگیمان همیشه و در هر کجا شور و شوق همان روزهای مدرسه را یادآور می‌شود، آموزگارانی که با انتخاب واژه‌ها، عبارت‌ها و حتی رنگ‌ لباس‌هایشان در ذهن ماندگار می‌شوند و آدمی گویی در تمام روزهای زندگی‌اش دنبال ردی از آنان می‌گردد تا به‌گونه‌ای ادای دین کند.

گره‌های زندگی بر آینه دل هنرمند شیرازی

پیام فارس - شیراز- می‌گفت با یک اتفاق ساده در دوران دبیرستان ناگهان از حرم شاهچراغ (ع) سر درآورده، آینه‌کاری‌ها را دیده و مسیر زندگی‌اش عوض شده است.

ساير مطالب

سهیلا منصوریان: امروز به ناموسم در مجموعه انقلاب توهین شد

پرسپولیس با 4 غایب مقابل ماشین سازی

حمله اراذل و اوباش به قهرمان بوکس ایران در حضور همسر و دخترش

معرفی مدیرکل جدید ورزش و جوانان فارس

روشنگری بیمارستان مسیح دانشوری درباره تست کرونا استقلالی ها

شوک به پرسپولیس؛ گل محمدی تهدید به استعفا کرد

فوتبالیست نابینای قهرمان جهان: حال و روز خوبی ندارم

فلافلی کثیف باعث کرونایی شدن استقلالی ها

ضرورت توسعه فرهنگ دوچرخه‌سواری به عنوان حمل و نقل سبز

نقره داغ شدن سنگین پرسپولیس در پرونده کالدرون توسط فیفا

تست کرونا گرفتن از اعضای خانواده بازیکنان استقلال

حمله فرهاد مجیدی به سازمان لیگ، وزارت بهداشت، پارس جم و ...

تساوی فجر در بازی خانگی

از پیروزی قاطع مس رفسنجان و ادامه صدرنشینی تا تساوی در دربی گیلان

حال و روز وریا غفوری پس از ابتلا به کرونا

شمارش معکوس برای سقوط تیم فوتبال استقلال به لیگ دسته اول

کرونایی های استقلال مشخص شدند

افشای راز سقوط یک تیم در فوتسال دسته یک فارس؛ شرط‌بندی

دوچرخه‌سواران استهبانی از مرقد پیرمراد تا حرم شاه چراغ رکاب زدند

پیشنهاد جالب آنتورپ بلژیک به پرسپولیس درباره بیرانوند

انتقال 189 کوهنورد مصدوم به مراکز درمانی در سه ماهه نخست سال 99

متلک های فرهاد مجیدی به نکونام با وعده موفقیت استقلال

قتل قهرمان پاورلیفتینگ کشور با ضربات چاقو

تذکر جدی باشگاه بلژیکی به پرسپولیس: بیرانوند حق تمرین با تیم را ندارد

بُرد قشقایی در شیراز

اقدام عجیب سازمان لیگ کاراته در تعیین قهرمان لیگ برتر بانوان

جدایی بیرانوند از پرسپولیس؛ امروز آخرین تمرین با پرسپولیس

رییس هیات فوتبال فارس: مجوز فعالیت مدارس فوتبال صادر نشده است

ورود خبرنگاران به ورزشگاه پارس شیراز ممنوع؛ عکاسان بیایند

تیم‌های فوتبال فجر سپاسی و قشقایی شیراز  پس از چهارماه به میدان می‌روند

دوری طولانی مدت وحید امیری بخاطر مصدومیت در بازی شب گذشته

افشاگری امید ابراهیمی درباره جدایی جنجالی از استقلال پس از 2 سال

اقدام عجیب کارگزار باشگاه پرسپولیس در زمان پرداخت پول

داستان عجیب و غریب دیاباته؛ بازیکنی که استقلالی ها از او بت ساختند

استقلال علیه داور بازی فولاد فیلم رو می کند!

تهدید استقلال به کناره گیری از لیگ بخاطر اتفاقات بازی فولاد

ابتلای همزمان آقای ستاره و همسرش به کرونا

پرسپولیس در آستانه توافق با کریم انصاری فرد!

سرانجام پشت پرده اخراج محسن مسلمان توسط برانکو لو رفت

فرهاد مجیدی چطور باعث باخت استقلال شد؟

شوک فیفا به پرسپولیس در روزهای بی پولی؛ خطر محرومیت از 3 پنجره!

گاف عجیب پرسپولیس در ماجرای کالدرون!

تهدید جدی آنتونی استوکس توسط پرسپولیس

اعتراض پرسپولیس به تعطیل شدن لیگ برخلاف نظر فدراسیون‌ پزشکی

تصمیم جنجالی درباره کریم باقری که باعث اعتراض تیم های دیگر می شود

شکایت پرسپولیس از استوکس؛ غرامت می خواهیم!!

دردسر یحیی در پرسپولیس مثل برانکو

جزئیات باورنکردنی قرارداد کالدرون با پرسپولیس

دعوای علیرضا بیرانوند و پرسپولیس؛ بلاک صفحه اینستاگرام!

واکنش طنز بازیکنان پرسپولیس به تلاش استوکس برای بازگشت

شوک فیفا به پرسپولیس: محکومیت 1 میلیون یورویی در پرونده برانکو

وعده مدیرعامل پرسپولیس درباره بدهی های میلیون دلاری

برادر برانکو هم پرسپولیس را نقره داغ کرد!!

شوک بعدی به پرسپولیس: بدهی 3 میلیاردی به شهرخودرو بخاطر گل محمدی

استعفای غیرمنتظره محمد حسن انصاری فرد از پرسپولیس با حمله به وزیر ورزش

مشخص شدن جانشین انصاری فرد در پرسپولیس

افشاگری مدیر روابط عمومی پرسپولیس از اتفاقات پشت پرده در باشگاه

بیانیه جنجالی هیات مدیره پرسپولیس علیه انصاری فرد

انتخاب عجیب یک دندانپزشک به عنوان سرپرست پرسپولیس

افشای فحشی که انصاری فرد دادند و باعث عصبانیت وی شد

انتقاد سرپرست جدید پرسپولیس از روش منسوخ انصاری فرد

جلسه ویژه اعضای هیات مدیره پرسپولیس با بازیکنان

علت عصبانیت شدید بوژیدار رادوشویچ از پرسپولیسی ها

کنایه باشگاه پرسپولیس با یک بیانیه به مالک تراکتور

طلب 1 میلیون دلاری پرسپولیس از استوکس!!

پرسپولیس مهاجمش را نمی خواهد!

پاسخ آنتونی استوکس به تهدید پرسپولیس: بزودی بازمی گردم!

افشاگری علیه انصاری فرد؛ حکم جلبش آمد و فرار کرد!

تکذیب ادعاهای انصاری فرد توسط برانکو

حقوق 30 میلیون تومانی انصاری فرد از پرسپولیس

رازی که فاش شد؛ ماجرای شب کریسمس در منزل شخصی کالدرون!

نقشه تکراری مدیران پرسپولیس برای برانکو

محسن خلیلی پس از اخراج توسط انصاری فرد؛حتی چایی هم نخوردم!

حمله مجتبی محرمی به علی پروین: چند کلاس سواد دارد!

سکوت فیفا در برابر نامه مالی باشگاه پرسپولیس

17 میلیارد ضرر به پرسپولیس با آمدن گل محمدی و رفتن کالدرون

شکایت باشگاه پرسپولیس از میناوند بخاطر دخالت های بی جا

یک استقلالی پول داد تا گل محمدی پرسپولیسی شود!!

کرونا علیرضا بیرانوند را حسرت به دل می گذارد؟!!

بیانیه باشگاه پرسپولیس با کنایه به صحبت های مسئولین سپاهان

اضافه شدن 2 میلیارد دیگر به بدهی های پرسپولیس با اقدام آقای سرپرست!

ناراحتی سیدجلال از شوخی اینستاگرامی شجاع و بیرانوند

شوک در انتظار پرسپولیس؛ مهدی ترابی جدا می شود!

مدافع مورد علاقه گل محمدی جانشین شجاع در پرسپولیس!

خداحافظی رسمی آقای ستاره با پرسپولیس

روزهای خوش پرسپولیس تمام شد؛ آغاز بحران های بزرگ!

بدهی 150 هزار دلاری پرسپولیس به هوادار ثروتمندش!

زرنگ بازی استوکس با ارسال یک نامه جنجالی به پرسپولیس

تکذیب یک شایعه توسط باشگاه پرسپولیس

موارد جالب و عجیب در همکاری پرسپولیس و بانک گردشگری

آب پاکی پرسپولیس روی دست بشار رسن

اعلام نام جانشین علیرضا بیرانوند در پرسپولیس

وکیل برانکو پرسپولیس با بیچاره می کند!

جنگ پرسپولیس با استوکس شروع شد!

پیشنهاد تیم های قطری به 3 ستاره پرسپولیس

جلسه علی پروین با قلعه نویی و پیروانی

این دروازه بان گمنام جانشین بیرانوند در پرسپولیس

دو نگرانی بزرگ یحیی گل محمدی برای فصل آینده

30 میلیارد تومان در انتظار پرسپولیس!

خبر مهم باشگاه پرسپولیس درباره شکایت برانکو