پایگاه خبری تحلیلی پیام فارس

آخرين مطالب

اقتصادي

110 هزار تن گوجه‌فرنگی برای تولید رب در فارس خریداری شد

پیام فارس - شیراز- طرح خرید حمایتی گوجه‌فرنگی به دستور وزیر جهاد کشاورزی در کشور در حال اجراست که با هدف حمایت از گوجه فرنگی‌کاران فارس 110 هزار تن از این محصول برای تولید 16 هزارتن رب خریداری شد.

فعالان اقتصادی به مسئولیت اجتماعی و شرکتی توجه داشته باشند

پیام فارس - عضو هیات نمایندگان و رئیس کمیسیون حمایت قضایی، مالکیت فکری، حاکمیت شرکتی و مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی اتاق بازرگانی فارس گفت: ضروری است که فعالان اقتصادی و بازار به مفاهیم مسئولیت اجتماعی و مسئولیت شرکتی توجه ویژه داشته باشند.

بارقه‌های امید را می‌توان در تجارت خارجی دید

پیام فارس - رئیس کمیسیون صادرات، واردات و گمرک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: در چند سال اخیر بخش بازرگانی و تجارت خارجی کشور ما در شرایط بسیار سختی بوده است که در حال حاضر شاهد ایجاد بارقه‌های امید در این بخش هستیم.

آغاز خرید توافقی سیب درختی درجه سه در فارس

پیام فارس - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان فارس اعلام کرد که خرید توافقی سیب درختی درجه سه و صنعتی از باغداران فارس توسط تعاون روستایی آغاز شده است.

تلاش برای تکمیل 6 پروژه تا پایان امسال در شیراز

پیام فارس - شهردار شیراز گفت: عملیات اجرایی برای احداث 6 پروژه بزرگ شهری در فازهای مختلف تداوم دارد و امیدواریم این پروژه‌ها تا پایان امسال آماده بهره‌بردار شود.

جابه‌جایی تورم مسکن در پایتخت همراه با قیمت

پیام فارس - با وجودی که قیمت مسکن در کل شهر تهران روند نزولی به خود گرفته، شهریورماه امسال شش منطقه در جنوب پایتخت شامل 11، 16، 17، 12، 15 و 20 با میانگین قیمت 7.4 میلیون تومان در هر متر مربع، پیشتاز تورم ملکی بودند.

رتبه دوم تولید خرما را داریم اما بازار جهانی دست سه کشور دیگر است

پیام فارس - مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهادکشاورزی گفت: ایران بعد از مصر دومین تولید کننده خرما در جهان محسوب می‌شود اما 50 درصد بازارهای جهانی خرما در اختیار هندوستان، پاکستان و ترکیه است.

حمایت از تولید به سخنرانی‌ها خلاصه نشود

پیام فارس - رئیس اتاق بازرگانی فارس با بیان اینکه حمایت از تولید نباید تنها در سخنرانی‌ها بیان شود، افزود: تولید در سال‌های متمادی در کشور مورد غفلت و یا با موانع مختلف روبه‌رو بوده به طوری که یکی از موانع مهم بر سر راه تولید کشور عدم ایجاد عدالت مالیاتی است.

رتبه دوم تولید خرما را داریم اما بازار جهانی دست سه کشور است

پیام فارس - مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهادکشاورزی گفت: ایران بعد از مصر دومین تولید کننده خرما در جهان محسوب می‌شود اما 50 درصد بازارهای جهانی خرما در اختیار هندوستان، پاکستان و ترکیه است.

افزایش 395 درصدی حجم سرمایه گذاری در بخش معدن فارس

پیام فارس - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: در شش ماهه اول امسال در بخش معدن بیش از 235 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده که نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته رشد 395 درصدی را نشان می‌دهد.

رشد اشتغال زنان روستایی در فارس

پیام فارس - بررسی وضعیت زنان در عرصه فعالیت‌های مختلف اداری، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و حتی سیاسی نشان‌دهنده درصد موفقیت و تاثیرگذاری بیشتر و کاهش ضریب خطا و تخلفات است به گونه‌ای که اکثر زنان فعال در بخش‌های مختلف را می‌توان الگوهایی برای کسب موفقیت ارزیابی کرد.

صدور قرنطینه گیاهی در استهبان امکان‌پذیر شد

پیام فارس - شیراز- قرنطینه گیاهی با هدف اطمینان از کیفیت کالا برای صادرات داده می شود که امکان اعطای آن در استهبان فراهم شد؛ امکانی که پیش از این در گمرک شیراز و بندرعباس صورت می گرفت.

مسمومیت علت اتلاف گوسفندان در مرودشت بوده است

پیام فارس - مدیرکل دامپزشکی استان فارس با تصریح اینکه قطعا علت اتلاف شمار زیادی گوسفند در شهرستان مرودشت، مسمومیت بوده است، گفت: اینکه عامل بروز مسمومیت چه بوده است را آزمایشگاه و آزمایش تخصصی مشخص خواهد کرد.

رتبه 21 ایران در استانداردسازی

پیام فارس - رئیس پژوهشگاه سازمان ملی استاندارد اعلام کرد که ایران در میان 163 کشور عضو سازمان بین‌المللی استاندارد، رتبه 21 را در استانداردسازی دارد.

امیدواریم خط آهن فارس - یزد سال 99 کامل شود

پیام فارس - معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه خط آهن استان فارس به یزد با سرعت در حال احداث است، ابراز امیدواری کرد که این پروژه سال 99 تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.

استاندارد رعایت اخلاق و ارزش‌های انسانی در حق‌الناس است

پیام فارس - مدیرکل استاندارد فارس با بیان اینکه استاندارد، رعایت اخلاق و ارزش‌های انسانی در موضوع حق‌الناس است، گفت: از ایرادهای وارد به پژوهش در کشور، اینست که مباحث پژوهشی در کتابخانه‌ها می‌ماند و در تولید و عمل وارد نمی‌شود.

تدوین و بازنگری استانداردها به صورت منطقه‌ای

پیام فارس - رئیس اتاق بازرگانی فارس خواستار تدوین و بازنگری استانداردها به صورت منطقه‌ای با توجه به تفاوت اقلیمی در ایران و ویژگی‌های خاص هر منطقه شد و گفت: در مواردی مانند رب گوجه فرنگی، انطباق این محصولات با یک استاندارد واحد، تولیدکننده را دچار مشکل می‌کند.

فعال بودن 56 پروژه راهسازی در استان فارس

پیام فارس - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با اشاره به نقش اثرگذار فارس در ارتباطات زمینی، یادآور شد که هم اینک 56 پروژه راهسازی در این استان فعال است.

صادرات خرمای فارس سال گذشته به 61 هزار تن رسید

پیام فارس - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: سال گذشته حجم صادرات خرمای فارس به بیش از 61 هزار تن رسید که نسبت به سال قبل از آن 21 درصد افزایش داشت.

محرمانه‌های بورس در مُشت دانه درشت‌ها

پیام فارس - شیراز- تعدادی از سهامداران خُرد بازار فرابورس و پایه در شیراز و دیگر شهرها از وضعیت حاکم بر این بازار گلایه داشته و می‌گویند که رساندن اطلاعات محرمانه به تعدادی اندک از سهامداران بزرگ که به غول بازار معروف هستند امکان رقابت سالم را در این بازار مالی مهم از آنها سلب کرده و موجب زیان سهامداران خرد شده است.

کشت گلخانه‌ای تحول در مصرف بهینه آب است

پیام فارس - رئیس سازمان جهادکشاورزی استان فارس گفت: توسعه کشت گلخانه‌ای برای محصولاتی که امکان تولید آن به این شیوه وجود دارد، موجب تحولی بزرگ در مصرف بهینه آب خواهد شد.

کاهش اتکا به نفت اساس اقتصادی مقاومتی است

پیام فارس - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به تلاش این سازمان برای رفع موانع و مشکلات صنایع و تولیدکنندگان، تاکید کرد که رونق صنعت و بهبود وضعیت تولید منجر به کاهش اتکا به نفت خواهد شد و این مهم از اقدامات اساسی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

امروز دومین نمایشگاه خرما در شیراز شروع به کار می کند

پیام فارس - رئیس روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی فارس گفت: دومین نمایشگاه بین المللی خرما، فرآوری و صنایع وابسته از عصر امروز بیست و سوم مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز آغاز به کار خواهد کرد.

قیمت خودروهای پرطرفدار داخلی 98/07/22

پیام فارس - امروز در بازار آزاد قیمت برخی از خودرو‌های پر مخاطب ایرانی نسبت به دیروز با ثبات نسبی همراه است

کشاورزان فسا از کشت دانه روغنی کلزا استقبال کردند

پیام فارس - مدیر جهاد کشاورزی فسا استقبال کشاورزان این شهرستان از کشت دانه روغنی فسا را اعلام کرد و گفت:‌ از ابتدای سال زراعی جاری (مهرماه) تاکنون 51 هکتار کلزا رقم هایولا50 در شهرستان فسا کشت شده است.

افزایش 50 درصدی صدور پروانه استاندارد در فارس

پیام فارس - شیراز- مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی فارس گفت: از ابتدای امسال تاکنون در بحث صدور پروانه استاندارد در استان در مقایسه با مدت مشابه پارسال شاهد افزایش 50 درصدی بوده‌ایم.

32 تن مواد اولیه ترشی غیرقابل مصرف در پاسارگاد نابود شد

پیام فارس - شیراز - 32 تن مواد اولیه ترشی غیرقابل مصرف در بازرسی از واحدهای تولید کننده مواد غذایی در پاسارگاد استان فارس ، شامل سیر گل، سیر حبه، خیارشور، هویج و زیتون دارای فساد، کشف و ضبط و پس از مراحل قانونی معدوم شد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/07/21

پیام فارس - امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به روز کاری قبل، 3 میلیون و 978 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 3 میلیون و 979 هزار تومان معامله می‌شود

مشکلات 978 واحد تولیدی فارس رفع شد

پیام فارس - شیراز- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس، با اشاره به تشکیل 306 جلسه کارگروه رفع موانع تولید در این استان گفت: مجموع تصمیم‌های اتخاذ شده در این نشست‌ها به رفع مشکل 978 واحد تولیدی این استان منتهی شد.

جنگل‌کاری و جنگلداری در 948 هکتار از عرصه‌های طبیعی فارس

پیام فارس - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: عملیات جنگل‌کاری و جنگلداری در قالب طرح بوم سازگان زاگرس و توسعه اراضی و ذخیره‌گاه‌های جنگلی، در سطحی به وسعت 948 هکتار از عرصه‌های طبیعی فارس اجرایی می‌شود.

قیمت خودروهای پرطرفدار داخلی 98/07/21

پیام فارس - امروز در بازار آزاد قیمت برخی از خودرو‌های پر مخاطب ایرانی نسبت به دیروز با کاهش متوسط 750 هزار تومانی همراه است

برخی با شوخی از سهم زنان در تصمیم گیری عبور می‌کنند

پیام فارس - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی فارس با بیان اینکه هنوز در جامعه ما عده‎ای با شوخی و خنده از کنار مدیریت زنان و سهم این بخش از جامعه در تصمیم‌گیری‌ عبور می‌کنند، گفت: این موضوع باعث نادیده گرفتن سهم زنان در تمام عرصه‌های مدیریتی شده است.

توزیع نامناسب یا نظارت ناقص ، چالش تامین گاز مایع در فارس

پیام فارس - شیراز- هر سال معمولا با شروع نیمه دوم سال و آغاز فصل سرما برخی چالش‌ها در تامین سیلندرهای 11 کیلوگرمی گاز مایع در مناطق مختلف استان فارس ایجاد می‌شود ، بخشی از این چالش‌ها ناشی از افزایش مصرف خانگی و کارگاهی و بخش بزرگتری از آن ناشی از توزیع نامناسب و نقص نظارت بر توزیع و افتادن پخش این محصول در ورطه واسطه‌گری است.

قیمت خانه سیر نزولی دارد

پیام فارس - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رشد حباب‌ گونه قیمت‌ ها در دو سال اخیر غیر عادی بوده است، گفت: قیمت خانه سیر نزولی دارد و قیمت مسکن طی ماه‌ های آینده کاهش خواهد یافت

500 تن پسته در شهرستان آباده برداشت شد

پیام فارس - شیراز- معاون فنی مدیریت جهادکشاورزی آباده اعلام کرد:‌باغداران این شهرستان امسال بیش از 500 تن محصول پسته از باغ‌های خود برداشت کردند.

برقراری پوشش کامل مخابراتی و اینترنتی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

پیام فارس - شیراز – سایت مخابراتی پوشش دهنده خطوط تلفنی و مخابراتی موسوم به BTS در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر لامرد با اعتباری بالغ بر 10 میلیاردریال راه اندازی و پوشش کامل مخابراتی و اینترنتی در این منطقه برقرار شد.

ارزش 80 هزار میلیارد ریالی تولیدات دامی در فارس

پیام فارس - رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس با اشاره به اینکه ارزش مالی تولیدات دامی در کشور با صنعت نفت برابری می‌کند، گفت: این تولیدات درکشور 1400 هزار میلیارد ریال و در استان فارس بالغ بر 80 هزار میلیارد ریال ارزش مالی دارد.

اخذ مجوز افزون بر یک میلیارد و 300 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در فارس

پیام فارس - شیراز- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: با پیگیری‌های انجام شده و برگزاری جلسه‌هایی با سرمایه‌گذاران خارجی، از سال 94 تاکنون مجوز افزون بر یک میلیارد و 300 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در استان از سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های فنی و اقتصادی ایران اخذ شد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/07/17

پیام فارس -  قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 13 هزار تومان، طلای 18عیار هم 408 هزار و 400 تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی 11هزار و 400 تومان ارزش‌گذاری شده است.

ساير مطالب

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/07/06

قیمت خودروهای وارداتی 98/07/06

امسال 185 میلیون دلار کالا از فارس صادر شده است

برداشت زعفران در استهبان فارس آغاز شد

بیش از هر زمان نیازمند جذب سرمایه و توسعه فعالیت‌های صنعتی هستیم

نگاه بازآفرینی به بافت تاریخی، موزه گونه نیست

اجرای طرح‌های بیولوژیک در اراضی منابع طبیعی آباده

تولید خودرو نصف شد

وضعیت آبرسانی به شهرهای دارای تنش آبی عادی است

اجرای 169 پروژه محرومیت‌زدایی در استان فارس

سالانه بطور میانگین 10 هزارمتر مربع خط لوله نفت و گاز تعمیر می‌شود

تزریق 1.5 میلیارد دلار درآمد قراردادهای نفت و گاز به چرخه اقتصاد کشور

آغاز به کار سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز در شیراز

مصادره باغ‌های متخلفان در فارس، پایان‌بخش فساد است؟

اجرای طرح آبیاری نوین در 30 هزار هکتار از اراضی کشاورزی اقلید

حل مسائل موجود در صنعت کشور با اجرای طرح شهید احمدی روشن

شهرداری درسدن آلمان در احداث تراموای شیراز همکاری می‌کند

آغاز به کار سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز در شیراز

امتناع بانک‌ها از ارائه نسخه قرارداد به فعالان اقتصادی

بهره‌برداری از 34 میلیارد تومان طرح در سه شهرستان جنوبی فارس

واگذاری اراضی شیب‌دار برای ایجاد باغ بَر انجیر

هزار هکتار چغندر پائیزه در کشور کاشت می‌شود

برگزاری دومین جشنواره نیرو و رسانه با شعار تغییر اقلیم

بوستان امداد و نجات در شیراز احداث می‌شود

پیش‌بینی افزایش 25 درصدی سفر در اربعین

آغاز ساماندهی کاشت گوجه فرنگی بهاره در قیر و کارزین

مبادله تفاهم‌نامه بین شهرک‌های صنعتی فارس و سازمان توسعه تجارت

آغاز عملیات اجرایی تونل باختر بیگلری در محور لار به بستک

ثبت اطلاعات 96 درصد مشترکین برق در طرح ملی قبض سبز

گمرک منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم کد گمرکی گرفت

برگزاری دادگاه متهمان شرکت فایننشیال در شیراز

کشف 800 کیلوگرم هیزم غیرمجاز در ممسنی

پیشرفت 96 درصدی طرح حذف قبوض در توزیع برق شیراز

انجام عملیات احداث و بهسازی راه روستایی لار تا پایان امسال

رشد 55 درصدی صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد در فارس

شهروندان باید از زمانبندی پروژه‌ها مطلع باشند

پلمب 35 حلقه چاه آب غیرمجاز در فارس

رطب نوبرانه جهرم به بازار آمد

آکادمی و کارگزاری بورس در جهرم راه‌اندازی می‌شود

ای‌اس‌ال؛ تکنولوژی جدید در تولید لبنیات

رفع مشکلات سرمایه گذاران از خسران پیشگیری می‌کند

تدوین سند پیشران توسعه فارس طی روزهای آینده

مدرسه و درمانگاه در پروژه‌های مسکن مهر فارس احداث می‌شود

آغاز ایجاد 4800 شغل در استان فارس در قالب 2 هزار طرح

فرار مالیاتی 265 میلیاردی در شیراز کشف شد

آغاز طرح حذف قبوض گاز در فارس

تکمیل بزرگراه جهرم-لار-بندرعباس نیازمند 85 میلیارد تومان اعتبار است

حدود 4500 شرکت دانش بنیان در فارس فعال است

درباره خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)

ارتباط با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

خط مشی خبری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/07/02

قیمت خودروهای پرطرفدار داخلی در بازار 98/07/02

نرخ تورم به 42.7درصد رسید

قیمت اجاره مسکن در تهران

مهمترین شاخص‌ های حذف یارانه نقدی خانوارها

فعالان اقتصادی: تامین اجتماعی به جای فشار به صنعتگران، مطالبات را پیگیری کند

خانه ارزان می‌ شود

آخرین مهلت ثبت نام صادرکنندگان نمونه استان فارس 25 مهر است

مشکلات واحد های صنعتی و تولیدی استان فارس رفع می شود

کاهش قیمت برخی خودرو‌ها در بازار امروز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/30

شیراز میزبان سیزدهمین نمایشگاه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

جابجایی کارخانه روغن نباتی شیراز منوط به اعطای تسهیلات حمایتی است

دین پرست : کسانی که دغدغه تولید ملی دارند باید از فرصت‌های پیش رو استفاده بهینه کنند

آغاز ایجاد 4800 شغل در استان فارس در قالب 2 هزار طرح

ایران ، نمایشگاهی از تنوع انگور است

قیمت خودروهای شاسی‌ بلند 98/06/27

قیمت پیشنهادی آپارتمان در مناطق مختلف

تدوین سند پیشران توسعه فارس طی روزهای آینده

رفع مشکلات سرمایه گذاران از خسران پیشگیری می‌کند

ای‌اس‌ال؛ تکنولوژی جدید در تولید لبنیات

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/26

آکادمی و کارگزاری بورس در جهرم راه‌اندازی می‌شود

رطب نوبرانه جهرم به بازار آمد

تب دلار در بازار کیف و کفش افتاد

آیین برداشت انگور کوار برگزار شد

کشاورزان از تسهیلات ارزان قیمت استفاده کنند/ ایران نمایشگاه انگور

تلاش برای رهایی کارکنان کارخانه روغن‌نباتی شیراز از خطر توقیف اموال

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/25

پلمب 35 حلقه چاه آب غیرمجاز در فارس

مسئولان اورژانس فارس باید پاسخگوی مرگ دخترم باشند

160 نوع کالای غیراستاندارد از مراکز عرضه در فارس جمع آوری شد

انجام عملیات احداث و بهسازی راه روستایی لار تا پایان امسال

رشد 55 درصدی صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد در فارس

پیشرفت 96 درصدی طرح حذف قبوض در توزیع برق شیراز

کشف 800 کیلوگرم هیزم غیرمجاز در ممسنی

برگزاری دادگاه متهمان شرکت فایننشیال در شیراز

گمرک منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی جهرم کد گمرکی گرفت

ثبت اطلاعات 96 درصد مشترکین برق در طرح ملی قبض سبز

قیمت خودرو‌های وارداتی در بازار 98/06/24

تولید نفت عربستان به نصف کاهش یافت

آغاز عملیات اجرایی تونل باختر بیگلری در محور لار به بستک

تفاهم‌نامه بین شهرک‌های صنعتی فارس و سازمان توسعه تجارت منعقد شد

آغاز ساماندهی کاشت گوجه فرنگی بهاره در قیر و کارزین

4/5 میلیون مسافر در فارس به مقصد رسیدند

کاهش سالانه 5 درصد جابه جایی مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی

بوستان امداد و نجات در شیراز احداث می‌شود

برگزاری دومین جشنواره نیرو و رسانه با شعار تغییر اقلیم

کاداستر 199 هزار هکتار از اراضی فارس ، گامی برای صیانت از عرصه‌های ملی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/20

الگوسازی مصرف بهینه آب با موتورسواری از مرودشت تا مشهد

سوناتا 35 میلیون تومان ارزان شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/17

هزار هکتار چغندر پائیزه در کشور کاشت می‌شود

واگذاری اراضی شیب‌دار برای ایجاد باغ بَر انجیر

بهره‌برداری از 34 میلیارد تومان طرح در سه شهرستان جنوبی فارس

قیمت خودرو‌های داخلی امروز 98/06/17

5 میلیارد ریال اعتبار آسیب‌های اجتماعی خرامه هنوز هزینه نشده است

سیب‌ زمینی، خرما و روغن‌ موتور در صدر گرانی‌ ها

امتناع بانک‌ها از ارائه نسخه قرارداد به فعالان اقتصادی

بالا رفتن قیمت طلا در هفته جاری

کوتاه شدن دست متصرفان از مراتع اشکفت سیاه داراب

آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی صنایع دارویی بیضا

قیمت تن ماهی کاهش می‌ یابد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/13

آغاز تعمیرات اساسی در بزرگترین پالایشگاه گاز شیرین ایران

نصب و راه‌اندازی 35 سامانه ثبت تخلف در فارس

منتظر کاهش قیمت ها در بازار لوازم خانگی باشیم

سهم ایران از بازار‌ سوریه، کمتر از ترکیه و چین!

منطقه ویژه نفت و گاز فارس وارد فاز عملیاتی می شود

عشایر را برای عضویت در صندوق بیمه کشاورزان تشویق کنیم

قیمت خودرو‌های داخلی امروز 98/06/11

کوه‌خواری از شایعه تا واقعیت

فارس وسعت جاده استان اول کشور است

گوشت گوساله 80، شقه گوسفندی 90هزار تومان

آخرین خبر‌ها از کارت سوخت

کشف انبار گندم احتکار شده در استان فارس/ جریمه 13 میلیاردی

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی بیش از 50 پروژه در اقلید

تابستان بی آب دریاچه های فارس/ کشاورزی همچنان مسئله اول

فعالان بخش خصوصی راهکار تک نرخی شدن ارز را اعلام کنند

تدابیر ایمنی سازمان آتش نشانی شیراز در ایام محرم

کشف انبار احتکار گندم در شیراز/ جریمه 13 میلیاردی برای قاچاق ماینر

دستگیری برداشت‌کنندگان غیرمجاز از معدن آلومنیوم در رستم

افتتاح پروژه‌های فرهنگی و ورزشی گامی برای تحقق انسان‌محوری در شیراز

افتتاح دروازه‌های جدید در 2 ایستگاه مترو شیراز

لزوم رعایت نکات ایمنی در برپایی تکایا و هیئت‌های مذهبی

سهم ٣.٩ درصدی اشتغال تعاونی‌ها در فارس

ایجاد 40 تعاونی نخبگان تا پایان امسال در فارس

حبوبات ارزان شد

واحد آهن اسفنجی طرح توسعه ذوب آهن پاسارگاد امسال افتتاح می‌شود

افتتاح چهار طرح صنعتی به مناسبت هفته دولت در شیراز

معاون وزارت صمت اعلام کرد: کاهش 31 درصدی در واردات کالاهای نساجی و پوشاک

چهار نمایشگاه تخصصی در شیراز گشایش یافت

اتحادیه نمایشگاه‌ داران : خودرو باز هم ارزان می‌شود

عرضه گوشت ویژه هیئات مذهبی در فارس آغاز شد

افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری

آغاز عملیات اجرایی انتقال آب سد تنگاب به فیروزآباد

قیمت کالا‌های محرم؛ برنج 6500 ، مرغ 12500 تومان

مدیریت هزینه‌ها و پرداخت به موقع مطالبات کارکنان