پیام فارس

آخرين مطالب

سياسي

دامدار کارت برای دامداران کشور صادر می‌شود

پیام فارس - شیراز- مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: سال ۹۹ در جهت خدمت به کشاورزان ۸۰۰ میلیارد تومان با سود ۱۲ درصد جهت ۵۰ هزار نفر از کشاورزان کشور،کشاورز کارت صادر شد و این قشر از جامعه توانستند از آن استفاده کنند و امسال نیز تا ۱۰ روز آینده دامدار کارت را راه اندازی می کنیم.

وزیر بهداشت نوید پیگیری طرح‌های درمانی فارس را داد

پیام فارس - شیراز- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از شنیدن دیدگاه‌های اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز درباره اولویت های مجموعه سلامت فارس، نوید پیگیری طرح‌های زیرساختی درمانی این استان را مطرح کرد.

بانوان بیضا دغدغه‌های خود را با معاون رئیس‌جمهور درمیان گذاشتند

پیام فارس - شیراز- معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده شامگاه پنجشنبه در ادامه برنامه‌های سفر استانی دولت به شهرستان بیضا سفر کرد و در این سفر به بررسی مشکلات بانوان عشایر و کشاورزان منطقه پرداخت.

بازدید وزیر بهداشت از دو مرکز واکسیناسیون در شیراز

پیام فارس - شیراز- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامگاه پنجشنبه در ادامه برنامه های سفر استانی دولت به فارس، پس از زیارت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، شبانه از پایگاه واکسیناسیون حضرت احمدبن موسی(ع) و همچنین پایگاه واکسیناسیون حسینیه عاشقان ثارالله(ع) در شیراز بازدید کرد.

توجه به فرهنگ و نمادهای تمدنی مورد تاکید دولت است/اشتغال‌زایی باید به رونق اقتصاد کشور منتج شود

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس جمهور با بیان اینکه توجه به معیشت مردم نباید ما را از توجه به فرهنگ و مسائل فرهنگی باز بدارد، گفت: توجه به فرهنگ و نمادهای تمدنی همواره مورد تاکید دولت است.

لزوم اجرای طرح ساماندهی حرمین شریف در شیراز

پیام فارس - ایسنا/فارس دبیر جامعه روحانیت شیراز و تولیت آستان مقدس حضرت سید علاءالدین حسین(ع) با یادآوری اینکه شیراز به فرموده مقام معظم رهبری حرم سوم اهل بیت(ع) است، وضعیت پیرامونی حرم‌های مطهر را مناسب ندانست و خواستار اجرایی و تکمیل شدن طرح توسعه و ساماندهی ۵۷ هکتاری اطراف حرمین شریف در شیراز شد.

دلالان اجازه نمی‌دهند نهاده‌های وارد شده به دامداران برسد

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده مردم شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد خاطرنشان کرد: نهاده‌های دامی به اندازه وارد می‌شود، اما دلالان اجازه نمی‌دهند این نهاده‌ها به دست دامداران برسد و دامداران و عشایر با معضل مواجه می‌شوند که در این زمینه هم نیازمند بازرسی شدید هستیم.

تصویب ۱۰۵ پروژه بهداشتی برای فارس/بیمارستان اعصاب و روان صدرا تکمیل می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که ۱۰۵ پروژه بهداشتی برای استان فارس در نظر گرفته شده که به بهبود شرایط درمانی شهرستان‌ها کمک می‌کند.

تکمیل خط آبرسانی از سد سلمان/فارس استان صنایع خاموش است

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده مردم شهرستان‌های لارستان، خنج و گراش و اوز بر تسریع انتقال آب دریا به جنوب فارس تاکید کرد و خواستار تکمیل خط آبرسانی سد سلمان فارسی به طول ۶۰ کیلومتر شد.

دولت سیزدهم دولت کار است

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد که دولت سیزدهم دولت کار است و در این مسیر لحظه‌ای توقف نخواهد داشت.

میزان تسهیلات اختصاصی به نخبگان افزایش یابد

پیام فارس - ایسنا/فارس استاندار فارس با بیان اینکه وام مسکن پانصد میلیونی نخبگان آن هم برای ۶۰۰ نفر در کل کشور کافی نیست، خواستار افزایش هم از نظر تعداد نخبگان و هم میزان نقدی شد.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری و بررسی مشکلات چهار شهرستان شرق فارس

پیام فارس - شیراز- سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهوری که به همراه هیات دولت به استان فارس سفر کرده، به چهار شهرستان در شرق فارس رفت تا از نزدیک مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها را بررسی کند.

دستور رئیس جمهوری به وزیر ورزش برای پرداخت سریع پاداش‌های قهرمانی

پیام فارس - شیراز- رئیس جمهوری با بیان اینکه استان فارس و شهر شیراز در رقابت‌های اخیر ورزشی جهانی، بسیار خوش درخشید و همچون ایران نام‌آور شد، به وزیر ورزش دستور داد: پاداش‌های قهرمانان ورزشی سریع پرداخت شود.

معاون رئیس جمهوری:فصل جدیدی در خدمتگزاری آغاز شده است

پیام فارس - شیراز- معاون پارلمانی رئیس جمهوری در جلسه شورای اداری شهرستان های نی‌ریز ، استهبان و بختگان که در نی ریز فارس برگزار شد گفت:امروز فصل جدیدی در خدمتگزاری به مردم آغاز شده و هر کس در هر جایی که می‌تواند باید به مردم خدمت و برای آبادی کشور تلاش کند.

وزیر جهاد کشاورزی:‌رفع تبعیض از مقولات مهم سفرهای استانی است

پیام فارس - شیراز- وزیر جهاد کشاورزی گفت: نگاه رئیس جمهوری به مناطق محروم است که درگذشته فراموش شده بودند؛ مناطقی که بیشتر شغل آنها کشاورزی و دامداری است ساکنانشان اقشار ضعیف هستند و رفع تبعیض‌ها از مقولات مهم سفرهای استانی است.

پاسخ رئیس جمهور به منتقدان سفرهای استانی دولت

پیام فارس - رئیس جمهور با بیان اینکه برخی می‌گویند سفرهای استانی ممکن است هزینه‌هایی داشته باشد، گفت: اگر من به استان‌ها نیایم و کارخانه‌ای که ۱۳ سال معطل بوده و به این کارخانه سر نزنم چگونه راه بیفتد؟ مدیر در میدان باید کار را انجام دهد اینکه در اتاق پشت میز بنشینید نمی‌شود باید در میدان آمد.

وزیر نیرو به مشکلات مردم کوهچنار فارس رسیدگی کرد

پیام فارس - شیراز - علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در سفر به استان فارس عصر پنجشنبه به شهرستان کوهچنار سفر کرد و در دیدار چهره به چهره با برخی شهروندان به مشکلات آنان رسیدگی کرد.

کانال‌های پایاب بند خسویه زرین‌دشت تکمیل شود

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده مردم شهرستان‌های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی خواستار تکمیل کانال‌های پایاب بند خسویه به صورت ویژه و تخصیص اعتبار برای این کار شد.

بناهایی نظیر تخت جمشید نشانه هنر والای ایرانیان است

پیام فارس - رئیس جمهور گفت: بناها و مواریث تاریخی نظیر تخت جمشید نشان از هنر والای ایرانیان از سده‌های گذشته دارد که امروز با گذشت قرن‌های متمادی همچنان مایه حیرت و ستایش است.

تلاش می‌کنیم جلوی هزینه‌های بیهوده گرفته شود

پیام فارس - ایسنا/فارس معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در کنار معیشت مردم و اقتصاد مردم باید به بحث فرهنگ هم توجه شود، گفت: تلاشمان این است که جلوی ریخت و پاش‌ها و هزینه‌های بیهوده گرفته شود و برای خدمت به مردم به کار روند.

فیلم/درد دل دامداران مرودشتی با رییس‌جمهوری

پیام فارس - رئیس‌جمهوری پنجشنبه در ادامه برنامه بازدیدهای سرزده خود در سفر به استان فارس در جمع مردم روستای کناره شهرستان مرودشت حضور یافت و در پاسخ به طرح مشکلات دامداران این منطقه، از آنها خواست با قوت در عرصه تولید فعالیت کنند چرا که دولت در حال رفع مشکلات است.

دامداران مایوس نشوند/ دولت در حال رفع مشکلات است

پیام فارس - ایسنا/فارس رئیس‌جمهوری در ادامه برنامه بازدیدهای سرزده خود در سفر به فارس در جمع مردم روستای کناره شهرستان مرودشت حضور یافت و در پاسخ به طرح مشکلات دامداران این منطقه، از آنها خواست با قوت در عرصه تولید فعالیت کنند، چرا که دولت در حال رفع مشکلات است.

مشکلات با اراده انقلابی و ورود جهادی حل می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس مسئول مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری گفت: با همین فرمانی که ریاست جمهوری پیش می‌روند و دستوراتی که در موضوعات مختلف دارند، از جمله واکسن کرونا، با اراده انقلابی و ورود جهادی مشکلات در حال حل شدن است.

نماینده مجلس:انتقال آب دریا در سه خط به فارس،مطالبه از سفر استانی است

پیام فارس - شیراز- نماینده مردم جهرم و خفر فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: در جمع‌بندی سفر هیئت دولت به فارس یکی از مطالبات، انتقال آب در سه خط، مرکز استان، شرق و غرب استان صورت گیرد و همه استان فارس و اصفهان نیز بتوانند از این آب استفاده کنند.

فیلم/رئیس‌جمهوری: رفع مشکلات بیکاری وخشکسالی فارس دردستور کار دولت است

پیام فارس - شیراز- رئیس جمهوری در آغاز سفر استانی خود به فارس تاکید کرد که رفع مشکلات ناشی از خشکسالی و بیکاری در دستور کار دولت سیزدهم قرار دارد و این دولت در فعال‌سازی ظرفیت‌های استان جدیت دارد.

بیکاری و خشکسالی دو مشکل مهم فارس است

پیام فارس - به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بدو ورود به استان فارس در جمع خبرنگاران گفت: سفر به استان‌ها پیش از آنکه به وقوع بپیوندد باید ...

آغاز هفتمین سفر استانی رییس‌جمهوری/ آیت‌الله رییسی به فارس سفر کرد

پیام فارس - آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رییسی رئیس جمهوری پنجشنبه در آغاز هفتمین سفر استانی دولت سیزدهم وارد شیراز شد. رئیس‌جمهوری در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهید ...

آیت‌الله رئیسی وارد شیراز شد

پیام فارس - گروه استان‌ها_آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در هفتمین سفر استانی وارد فرودگاه شیراز شد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، آیت‌الله سیدابراهیم ...

آیت الله رئیس: کاهش نرخ بیکاری و افزایش رونق تولید دو دستور کار مهم دولت است

پیام فارس - به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به شیراز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سفر ما باید همراه با برنامه ریزی در جهت رفع ...

برگزاری میز خدمت با حضور نماینده وزرات نیرو

پیام فارس - به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، در راستای سفر رئیس جمهور به همراه هیات دولت به استان فارس، نماینده وزارت نیرو روز چهارشنبه ۲۱ مهر، از ساعت ۸ تا ۱۳ در محل شرکت ...

بیکاری و خشک‌سالی دو مشکل مهم فارس است

پیام فارس - شیراز- رئیس‌جمهور گفت: مشکل خشک‌سالی و بیکاری ازجمله مسائل مهم فارس و کشور است و دولت در تلاش است این مشکلات را برطرف کند.

وزیر بهداشت وارد لارستان فارس شد

پیام فارس - به گزارش ایرنا، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان پنجشنبه گفت: حضور وزیر بهداشت در شهرستان های چهارگانه لارستان، خنج، گراش و اوز به عنوان نمایند دولت ...

امید کارگران فارس به رئیس جمهوری و کابینه سیزدهم

پیام فارس - به گزارش ایرنا،نقش کار و تولید برای برون رفت از مشکلات کنونی جامعه و رونق پایدار اقتصادی کشور بر کسی پوشیده نیست و کارگران بعنوان نیروی اصلی کار نقش اساسی در ...

معاون رئیس‌جمهور به دیدار خانواده شهید دوران رفت

پیام فارس - شیراز-ایرنامعاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در بدو ورود به استان فارس به دیدار خانواده شهید دوران رفت و ضمن تجدید میثاق با شهدا پای درد دل و صحبت‌های خانواده این شهید نشست و در جریان مشکلات خانواده شهدا قرار گرفت.

تشریح برنامه سفر رئیس جمهور و وزرا به استان فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس استاندار فارس استاندار فارس با ابراز خشنودی از اینکه در جلسات برگزار شده با وزرا، مصوبات اثرگذاری برای سفر ریاست جمهوری به فارس در نظر گرفته شده ...

مصوبات سفر ریاست جمهوری به فارس اعلام شد

پیام فارس - استاندار فارس با بیان جزئیات سفر رئیسی به استان گفت: سفر رئیس جمهور به علت شرایط کرونایی بدون دیدار عمومی و منحصر به شیراز خواهد بود و نمایندگان ویژه رئیس ...

نماینده مجلس: آب تنها نهاده کمیاب در شهرستان خفر است

پیام فارس - شیراز- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: عمده اقتصاد شهرستان خفر بر پایه کشاورزی است و این شهرستان خاک مستعد و بهره‌برداران پای کاری برای کشاورزی دارد، اما در موضوع آب با کمبود مواجه است.

۱۲ کیلومتر تا دروازۀ قرآن

پیام فارس - آزادراه اصفهان – شیراز که ساخت آن ۱۱ سال به طول انجامیده حالا تنها یک گام تا نهایی‌شدن دارد و از همۀ آن ۲۲۵ کیلومتر، حالا تنها یک قطعه‌اش باقی مانده است. این مهم، قرار است در هفتمین سفر استانی رئیس‌جمهوری، به مقصد استان فارس پیگیری شود.

آب تنها نهاده کمیاب در خفر است

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان خفر خاک مستعد و بهره برداران پای کاری برای کشاورزی دارد اما در موضوع آب با کمبود مواجه است.

دادگستری فارس ۱۷ خودرو قاچاق را توقیف کرد

پیام فارس - شیراز - معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس اعلام کرد : ۱۷دستگاه خودرو قاچاق به همت دیده بانان پیشگیری از جرم دادگستری استان فارس توقیف شد.

ضرورت مشارکت همه در امور خیر

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده ولی‌فقیه در فارس با تأکید بر اینکه باید تلاش شود تا مشارکت در امور خیر در جامعه گسترش یابد، مجموعه خیران استان را مجموعه‌ای پر برکت توصیف کرد.

گرامیداشت روز عقیدتی سیاسی ارتش با ۱۵۰ برنامه در فارس

پیام فارس - ایسنا/فارس هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی‌ رتش در فارس و کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که نزدیک به ۱۵۰ برنامه ویژه به مناسبت ایام گرامیداشت عقیدتی سیاسی ارتش در استان اجرایی خواهد شد.

جوانان برای ترویج فرهنگ حافظ تلاش کنند

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده ولی‌فقیه در فارس از نسل جوان خواست که در این ایام، شروع به حافظ خوانی کرده و برای ترویج فرهنگ حافظ تلاش کنند.

آب دریا از سه مسیر به فارس منتقل می‌شود

پیام فارس - ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به میزان تخصیصی آب از خلیج فارس برای استان فارس که در جلسه با وزیر نیرو مورد بررسی قرار گرفت، گفت: مقرر شده آب دریا از سه مسیر دریا به فارس منتقل شود.

ساير مطالب

نباید غفلتی در تزریق واکسن انجام شود/توجه به خیرین سلامت

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری وارد شیراز شد

وزیر صمت از مجتمع ذوب آهن پاسارگاد بازدید کرد

رئیس جمهور در گلزای شهدای روستای کناره حاضر شد

قول مساعد وزیر فرهنگ و ارشاد برای رفع مشکلات پاسارگاد

وزیر نیرو وارد شهرستان کازرون شد

دست دلالان نهاده ها باید قطع شود/ دولت در حال حل مسائل است

دولت از رکود و رخوت گذشته خارج شده است/تصمیمات بر اساس واقعیت

رئیسی از کارخانه آزمایش مرودشت بازدید کرد

مرکز پرتو درمانی گراش افتتاح شد

فارس میزبان هفتمین سفردولت/تاکید رئیسی برحل مشکل بیکاری و خشکسالی

فارس میزبان هفتمین سفر دولت/ رئیسی: دولت دست دلالان را قطع می‌کند

فارس مقصدهفتمین سفردولت/رئیسی:بدون شرح مشخص است چه دولتی تحویل شد

وزیر جهاد کشاورزی وارد زرین دشت شد/ مشکلات کشاورزان بررسی می شود

برنامه معلمان تلویزیونی در روز 22مهر

برای نخستین بار بنیاد ادبی شعر راه‌اندازی می‌شود

روزنامه‌های پنجشنبه 22 مهر 1400

بنیاد ادبی شعر برای نخستین بار راه‌اندازی می‌شود

جدول پخش مدرسه تلویزیونی پنج شنبه 22 مهر

حافظ کلام خداوند را با تعریف جدیدی بیان کرده است

جدول پخش مدرسه تلویزیونی پنج شنبه 22 مهر 1400

حافظ می‌تواند نگاه جریان اجتماعی را بیان کند

باید حافظ خوانی را متناسب با نیازهای امروز جامعه ترویج دهیم

جاذبه در سخن حافظ همگان را به میدان اقدام و عمل انقلابی می‌برد

بازتاب آیات قرآن در غزل‌های حافظ دیده می‌شود

وزیر ارشاد: ایران قوی با صدرنشینی فرهنگ محقق می‌شود

تحریم ها مانعی برای حرکت دولت نخواهد بود/رئیس جمهور الگوی مدیران

معاون پارلمانی رئیس جمهور وارد شیراز شد

طرح تحویل امانی نهاده به دامداران عشایری دنبال شود

ورزش فارس چشم به راه دولت سیزدهم/ 370 طرح نیمه تمام است

حافظ پیوند دهنده عرفان و حماسه است

تنگ نظری در جهان بینی حافظ جایی ندارد

حافظ و سعدی قابل کتمان نیستند/ توسعه حافظیه در دستور کار است

بهره‌ خوشنویسان از شعر حافظ

راز ماندگاری حافظ در لسان‌الغیب بودنش است

نقش روساخت‌های کلامی قرآن بر شعر حافظ

گزارش ایسنا از ویژه برنامه علمی یادروز حافظ

پنج دشواری در راه نوشتن اپرا براساس زندگی دراماتیک حافظ

نگاه رئیس جمهور عدالت در تمامی حوزه ها است

انتقال آب از سد میرزای شیرازی به شهرستان خفر اجرایی می شود

سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت آماده دریافت گزارشات است

شرایط کرونایی شیراز مانع برگزاری دیدار عمومی با رئیس جمهور شد

وزیر راه و شهرسازی وارد شیراز شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد شیراز شد

معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی کشور وارد آباده شد

تصویب ردیف اعتباری برای انتقال آب به شهرستان خفر اولویت است

بیمارستان خاتم الانبیای شهرستان خفر افتتاح شد

17 دستگاه خودرو قاچاق در فارس توقیف شد

مباحث و مشکلات شهرستان ها در شورای اداری فارس بررسی می شود

رئیس جمهور در فارس چه برنامه هایی دارد؟

وزیر صنعت کارخانه های تعطیل فارس را بازدید کند

12 درصد امنیت غذایی کشور در اختیار استان فارس است

همه اقشار جامعه به سهم خود در نظم و امنیت نقش دارند

پروژه‌های فرهنگی شیراز خاک می‌خورند

وزیر جهاد کشاورزی وارد شیراز شد

درخواست کشاورزان کربال از رئیس جمهور/ حقابه منطقه تخصیص یابد

تمام دغدغه رئیس جمهور رفع مسائل و مشکلات مردم است

مراسم 13 آبان با رعایت پروتکل ها در فارس برگزار می شود

همایش امنیت، اقتدار و آرامش در فارس برگزار شد

بیش از 40 درصد از افراد بالای 12 سال در فارس واکسینه شدند

مطالبات مردم لامرد از دولت/ بازار به ثبات برسد

صنعت فارس در انتظار احیا/ کارخانه‌هایی که به خاطره‌ها پیوسته‌اند

جدول پخش مدرسه تلویزیونی چهارشنبه 21 مهر

کانون پرورش فکری فارس دو کتاب در مورد شهدا رونمایی کرد

حافظ، بخشی از حافظه تاریخی ایرانیان است /ابعاد ناشناخته حافظ نیازمند تحقیق و پژوهش

جدول پخش مدرسه تلویزیونی چهارشنبه 21 مهر 1400

فراخوان جشنواره ملی «شهر فرزانگان» اعلام شد

«یار آشنا» معرفی الگو‌های موفق و ممتاز در رادیو فارس

جدول پخش برنامه‌های صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری در روز چهارشنبه 21 مهر 1400

برنامه معلمان تلویزیونی در روز 21مهر

سینمای کودک از بچه‌ها عقب مانده است/ شرح مبارزه با «قصه‌خور»!

اعطای نشان درجه یک علمی حافظ‌شناسی به یک مترجم تُرک

قدرت تصویرسازی علت تمایز شعر حافظ از دیگر شاعران

غزل‌های حافظ در قله شعر فارسی است

نشان درجه یک علمی حافظ‌شناسی اهدا شد

پلیس هوشمند در کنار امنیت آرامش جامعه را نیز حفظ می کند

حافظ خوانی به مناسبت 20 مهر

قهرمانان کشتی فرنگی جهان وارد شیراز شدند

برنامه سفر وزرا به شهرستان های فارس مشخص شد

سرپرست روابط عمومی استانداری فارس منصوب شد

301 مبتلای جدید به کرونا در فارس بستری شدند

شعر لسان الغیب وارد دنیای هنر شود/جای خالی حافظ در اپرا و نقاشی

فیض روح قدسی

استرداد 2750 میلیارد ریال مالیات و عوارض در فارس

ادای احترام فرهنگواران فارس به لسان‌الغیب

افزایش بستری مبتلایان به کرونا در استان فارس

باند بزرگ صادرات مواد مخدر صنعتی در فارس متلاشی شد

آرامگاه لسان الغیب گلباران شد

کمک 500 میلیونی خیرین برای ساخت مسکن مددجویان بهزیستی لامرد

آرامگاه حافظ گلباران شد

صفحه نخست روزنامه‌های امروز 20 مهر 1400

دلدادگی به اهل بیت(ع) نقطه انسجام مردم استان زنجان است

مورد عجیب سریال «بازی مرکب» / مردم دنبال یادگیری زبان کره‌ای

دلی که غیب نمای است و جام‌جم دارد

حافظ شاعری برای همه فرهنگ‌ها

معرفی فعالان امربه معروف و نهی از منکر فارس

روزنامه‌های سه شنبه، 20 مهر 1400

بازدید ارزیابان یونسکو از کاروانسرای ایزدخواست برای ثبت جهانی

فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر معرفی شدند

بهمن سبز همراه با کودکان ایران‌زمین | بازگشت رونق به سینماها با جشنواره فیلم کودک و نوجوان