پیام فارس

آخرين مطالب

شهرداری تهران

نصب دریچه‌های مفقودی معابر

پیام فارس - شهرداری ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۱۷ از نصب دریچه‌های مفقودی در سطح ناحیه سه توسط نیروهای اجرایی۱۳۷ خبرداد.

کلنگ زنی نخستین کارخانه بازیابی پسماندهای شهری در جنوب شرق تهران

پیام فارس - کلنگ احداث نخستین کارخانه تفکیک و بازیابی پسماندهای شهری «MRF » در راستای اهداف توسعه پایدار و طرح جامع مدیریت پسماند با حضور شهرداران مناطق ۱۵ و ۱۶ در منطقه ۱۵ به زمین خورد.

اجرای کوچه های دوستی با مشارکت زنان

پیام فارس - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از اجرای طرح کوچه های دوستی خبر داد و گفت : تاکنون۱۱ کوچه منتخب دوستی از طریق مطالعات میدانی و با مشارکت شهروندان به ویژه بانوان انتخاب شده است.

آموزش شهروندان سرمایه گذاری برای نسلهای آینده است

پیام فارس - یکی از مهمترین چالش های حوزه شهری در تهران موضوع پسماند است و بهترین نقطه شروع در این چالش می تواند آموزش های شهروندی در مدارس و بالابردن مشارکت کودکان در ساماندهی زباله از مبدا باشد و هم افزایی در مدارس راه حل برون رفت از این چالش است.

احیاء خط کشی مسیرعابر پیاده خیابان ابوذر

پیام فارس - با توجه به اینکه خیابان ابوذر یکی از پرددترین معابر منطقه ۱۷ به حساب می آید، تجدید خط کشی بلوک‌های عابر پیاده در تقاطعات این خیابان در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک قرار گرفت.

تراکم فروشی گذشتگان باعث تولید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی خالی شده است

پیام فارس - شهر: معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران گفت: نتیجه اقدامات گذشتگان در حوزه ساخت و ساز و تراکم فروشی منجر به تولید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی خالی در تهران شده است که عمدتا هم بالاتر از محور خیابان انقلاب هستند.

گام جدید در شفاف سازی مالی مترو

پیام فارس - به منظور افزایش شفافیت قراردادهای پروژه‌های مترویی سراسر کشور و همچنین کاهش اختلاف نظر کارفرمایان و پیمانکاران در طول زمان اجرای طرح‌های عمرانی شرکت‌های قطار شهری، از چندی پیش تلاش برای تهیه فهرست بهای خاص عملیات ساختمانی این قبیل پروژه‌ها با مسئولیت شرکت مترو تهران آغاز شده است.

راه اندازی نخستین مرکز کسب و کار محلی

پیام فارس - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۹ ضمن تشریح اقدامات شاخص سال ۹۹، از جلب حداکثری مشارکت مردمی در قسمت غربی پایتخت خبر داد.

اجرای طرح بهسازی محیطی محله فرحزاد

پیام فارس - شهردار منطقه۲ از اجرای طرح بهسازی محیطی محله فرحزاد خبرداد و گفت: این طرح با هدف ارتقای کیفیت محیطی عرصه همگانی محله اجرا می شود.

فراخوان پویش مجازی «هفت سالگی» منتشر شد

پیام فارس - پویش مجازی «هفت سالگی» با رویکرد اُنس بیشتر کودکان با خواندن نماز به همراه آموزش راهکارهای تشویق و ترغیب کودکان به نماز به همت فرهنگ‌ سرای اخلاق در طول ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

ماجرای املاکی که بهایش پرداخت می‌شد؛ اما سندی به نام شهرداری منتقل نمی‌شد

پیام فارس - شهر: در گذشته، باوجود آنکه بهای ملکی از سوی شهرداری پرداخت می‌شد؛ اما سندی به نامش منتقل نمی‌شد؛ اما حالا با هماهنگی صورت گرفته با محاکم حقوقی مقرر شده در آراء صادره پرداخت بهای ملک از سوی شهرداری در قبال انتقال سند، رای صادر شود، به طوری که اداره کل حقوقی تا اسفند ماه سال ۱۳۹۹ توانسته است ۳۷۷ فقره سند املاک دارای رای را به نام شهرداری منتقل کند.

تعیین نرخ کرایه اتوبوس‌های منطقه۱۷

پیام فارس - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۱٧ از شهروندان خواست چنانچه مغایرتی در میزان دریافت کرایه مصوب از طرف رانندگان خطوط مشاهده شد بلافاصله موارد را از طریق سامانه۱۸۸۸ انعکاس داده تا در اسرع وقت نسبت به رسیدگی پیام اقدام لازم صورت گیرد.

محور خاوران در منطقه ۱۴ تهران بهسازی شد

پیام فارس - معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۱۴ از بهسازی خیابان خاوران به عنوان یکی از مهمترین محورهای مواصلاتی این منطقه خبر داد.

اولین هایپر مارکت پسماند خشک شهر تهران

پیام فارس - در این مکان پسماندهای خشک شهروندان از جمله دور ریختنی های پلاستیکی، شیشه، الکترونیکی، فلزی و … براساس قیمت‌های مصوب سازمان پسماند شهر تهران خریداری شده و معادل آن شهروندان می‌توانند کالاهای مورد نیاز خود را از هایپرمارکت تهیه کنند. این مرکز در روزهای شنبه پسماندهای شهروندان را با دو برابر قیمت خریداری می کند و به مراجعین یک عدد لامپ ال ای دی تعمیر شده هدیه می دهد. در این هایپر پسماند قابلیت بازیافت لامپ‌های ال ای دی سوخته فراهم شده و پس از تعمیر، ۶ ماه ضمانت می‌شوند. این مرکز جنب پایانه شهید سروری در منطقه ۱۹ راه اندازی شده است.

مجموعه کتاب های «بحران شناسی، ارتباطات و مدیریت بحران» منتشر می شود

پیام فارس - معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: مجموعه کتاب های «بحران شناسی، ارتباطات و مدیریت بحران» در قالب ۹ جلد به رشته تحریر درآمده است.

آغاز برچسب گذاری نرخ جدید کرایه تاکسی از امروز

پیام فارس - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز فرآیند نصب برچسب‌های افزایش نرخ و کرایه‌های جدید سال ۱۴۰۰ داخل تاکسی‌ها از امروز (اول اردیبهشت) خبر داد و گفت: کرایه دریافتی از مسافران براساس مصوبات ابلاغی حداکثر تا ۳۵ درصد افزایش و متناسب با نرخ مندرج در برچسب کرایه دریافت خواهد شد.

دیدار شهردار تهران با سفیر مکزیک

پیام فارس - در دیدار شهردار تهران با سفیر مکزیک در ایران، بر اشتراک‌گذاری تجربیات تهران و مکزیکوسیتی برای حل مشکلات شهری تاکید شد.بخش‌هایی از این دیدار و گفت‌وگو را ببینید.

افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در پایتخت از امروز

پیام فارس - شهر: افزایش نرخ‌های جدید وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران (مترو، اتوبوس، تاکسی) از امروز یکم اردیبهشت ۱۴۰۰ متناسب با مصوبه شورای اسلامی شهر و تهران و ابلاغیه فرمانداری تهران اعمال شد.

تخلیه غیرقانونی پسماندهای ساختمانی باعث آلودگی نقاط مختلف زمین می شود

پیام فارس - شهر: معاون اول رئیس جمهوری گفت: علاوه بر تولید حجم بالای پسماندهای ساختمانی، شاهد تخلف افرادی هستیم که به صورت غیرقانونی پسماندها را در هر نقطه ای از شهر تخلیه می‌کنند و زمین و شهر را آلوده می‌کنند.

تفکیک و استفاده مجدد از پسماندهای ساختمانی سرمایه‌ای عظیمی را به چرخه ساخت و ساز برمی‌گرداند

پیام فارس - شهر: شهردار تهران با اشاره به اهمیت تفکیک و بازیافت پسماندهای ساختمانی گفت: این کار باعث می شود تا سرمایه عظیمی به چرخه ساخت و ساز بازگشته و از محیط زیست حفاظت شود.

تفکیک و استفاده مجدد از پسماندهای ساختمانی سرمایه‌ عظیمی را به چرخه ساخت و ساز برمی‌گرداند

پیام فارس - شهر: شهردار تهران با اشاره به اهمیت تفکیک و بازیافت پسماندهای ساختمانی گفت: این کار باعث می شود تا سرمایه عظیمی به چرخه ساخت و ساز بازگشته و از محیط زیست حفاظت شود.

باید عوارض پسماند برای کمک به شهر تهران در اختیار شهرداری قرار گیرد

پیام فارس - شهر: معاون اول رئیس جمهوری گفت: در حال حاضر عوارض پسماند از مردم گرفته می شود و در اختیار وزارت کشور و محیط زیست قرار می گیرد که باید این عوارض برای کمک به شهر تهران در اختیار شهرداری تهران قرار گیرد.

پیاده راه/ قسمت سوم: سید محمود دعایی

پیام فارس - سید محمود دعایی، روحانی، مبارز سیاسی کهنه کار و یکی از همراهان امام خمینی در نجف است. کارنامه سیاسی او در خود، شش دوره نمایندگی مجلس و ریاست موسسه اطلاعات را جا داده است. دعایی در این گفتگو با شوخی از خاطرات خود می‌گوید، از روزهای تبعید و عشقش به مادر تا شوخی با نمایندگان مجلس و فراکسیونهای خیالی. طنز و صراحت گفتار در کنار خاطراتی از قلب تاریخ این گفت‌وگو را بیش از پیش جذاب کرده است.

اولویت در انتصابات ، شایستگی و توانمندی افراد باشد

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۸ تهران گفت : امروز ما نیازمند اطلاع رسانی گسترده و قوی میان شهروندان هستیم و آنها باید بدانند پروژه های ماشین محور سنوات گذشته، در دوره فعلی به پروژه های انسان محور مبدل و تعالی شأن انسانی در حوزه مدیریت شهری را در اولویت کار قرار داده ایم.

قدردانی معاون اول رییس جمهوری از کارکنان بهشت زهرا(س)

پیام فارس - شهر: معاون اول رییس جمهوری گفت: برای اقدامات و خدماتی که سازمان بهشت زهرا(س) در شرایط سخت کرونا ارائه کرد باید به صورت حضوری تشکر خود از این مجموعه را از سوی دولت اعلام کنیم.

نحوه حضور کارکنان شهرداری تهران در نیمه نخست اردیبهشت ۱۴۰۰

پیام فارس - بخشنامه دورکاری و کاهش حضور کارمندان شهرداری تهران با هدف قطع زنجیره بیماری کرونا در نیمه نخست اردیبهشت ۱۴۰۰، توسط معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران ابلاغ شد.

بازدید عضو شورای شهر تهران از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)

پیام فارس - حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران، از آخرین اقدامات انجام شده به منظور اجرای پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)(محور شهری راه آهن تهران- تبریز) بازدید میدانی کرد.

بازدید عضو پارلمان شهری از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)

پیام فارس - "حجت نظری" عضو شورای اسلامی شهر تهران، از آخرین اقدامات انجام شده به منظور اجرای پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)(محور شهری راه آهن تهران- تبریز) بازدید میدانی به عمل آورد.

برگزاری برنامه های اجتماعی کمپین همسایه هم

پیام فارس - "کتابخانه قفسه سیار"، «چای همسایگی»، «رویداد ورزش همسایگی»، «باغچه سبز ارکیده» و «آپارتمانی که من دوست دارم در آن زندگی کنم» در قالب «کمپین همسایه هم» در مناطق مختلف پایتخت اجرایی شد.

آغاز عملیات ویژه نهرسازی در محور خیابان قزوین

پیام فارس - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۱۰ با اشاره به اجرای عملیات عمرانی در ناحیه یک از آغاز عملیات ویژه نهرسازی و پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه پیاده روسازی در خیابان قزوین خبر داد.

اجرای ۴ هزار متر مربع پروژه کوچه رنگی در سطح منطقه ۵

پیام فارس - محمود کلهری شهردار منطقه ۵ با تاکید بر استفاده از رنگ و نقاشی در سازه های شهری که به نشاط و سر زندگی جامعه و شهروندان کمک می کند گفت:پروژه عظیم کوچه رنگی در فاز اول در ۴ هزار متر مربع در سطح منطقه ۵ اجرایی شد.

نوسازی تاکسی‌ها از اردیبهشت ۱۴۰۰ کلید می خورد

پیام فارس - شهر: سال گذشته نوسازی سه هزار و ۲۵۲ دستگاه تاکسی فرسوده در شهر تهران محقق شد. قرار بود این عدد چهار هزار و ۴۳۱ دستگاه باشد که به علت موکول شدن فرآیند اداری به روزهای پایانی سال، عملیات نوسازی هزار و ۱۷۹ دستگاه تاکسی انجام نشد.

آخرین وضعیت پادگان جی؛ فضای سبز یا مجتمع مسکونی؟

پیام فارس - موسوی‌لاری، شهردار منطقه ۹ تهران می گوید شهرداری تهران برای تبدیل پادگان جی به فضای سبز، با نهادهای نظامی در حال مذاکره است؛ اما وزارت دفاع برخلاف شهرداری، مایل به ساخت‌وساز در این پادگان است.

انتخابات نباید به بحران بهداشتی در کشور و تهران تبدیل شود

پیام فارس - رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید برای برگزاری ۴ انتخابات پیش رو تصمیمات ویژه ای اتخاذ شود گفت: ما امیدواریم وزارت کشور، استانداری، فرمانداری و شهرداری تهران در کنار هم قرار گیرند و انتخاباتی را برگزار کنند که تبدیل به بحران بهداشتی در کشور و تهران نشود.

برای واردات واکسن باید محل اعتبار و برندهای مورد تایید مشخص شود

پیام فارس - مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران درباره واردات واکسن توسط این مجموعه گفت: هزینه واکسن، نظارت بر واردات واکسن و برندهایی که مورد تایید وزارت بهداشت است شفاف‌سازی شود.

جشنواره فرهنگ اقوام و مردم ایران در مترو تهران

پیام فارس - شهر: مترو تهران به عنوان بزرگترین سامانه حمل و نقل درون شهری روزانه شاهد میلیون‌ها مسافر با تنوع فرهنگی از گوشه و کنار ایران است؛ یعنی حرکت یک جریان زنده فرهنگی در شهر زیرزمینی تهران. این جریان زمینه‌ سازی می‌کند تا با اجرای برنامه‌ و برگزاری جشنواره‌های فرهنگی به معرفی این آداب و رسوم پرداخته شود.

توجه به «آزمایش» آغاز پیشرفت علمی و ارتقاء کیفیت زیست انسانی است

پیام فارس - در جهان امروز که تجربه و آزمون، پایه علم مدرن در خدمت به بشریت است، توجه به «آزمایش» مطابق با استانداردهای تجربی آغاز هر گونه پیشرفت علمی و ارتقاء کیفیت زیست انسانی محسوب می‌شود.

ساير مطالب

آب خلیج فارس؛ به کام یزدی‌ها شیرین نمی‌شود/پرونده مصرف آب انتقالی به یزد همچنان روی میز برنامه‌ریزی

24 واحد تولیدی تملک شده توسط بانکها در فارس تعیین تکلیف شد

تبدیل خانه‌ ای در ستارخان به مزرعه بیت‌ کوین

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 25 فروردین 1400

فعالیت مجدد مزرعه استخراج رمز ارز رفسنجان

ضریب حقوق بازنشستگان 25 درصد افزایش می‌ یابد

لیست قیمت اجاره‌ های میلیاردی در مناطق اعیانی‌ نشین پایتخت

افتتاح طرح استحصال اتان در مُهر

جذب 120 درصدی تسهیلات تولید گوشت توسط عشایر

قاچاقچی سوخت در شیراز 11 میلیارد جریمه شد

کوچ ماشینی عشایر 23 اردیبهشت آغاز می‌شود

نرخ زولبیا بامیه در شیراز 42 هزار تومان اعلام شد

مطالبه اهالی فارس در «فارس‌من»؛ عملیات آبرسانی از خلیج فارس به صنایع استان تسریع شود

مُهر تایید دولت به نرخ پایه دلار 4200 تومانی

اُفت 963 واحدی شاخص بورس در 25 فروردین ماه

تعطیلی و توقف محور استراتژیک لامرد - پارسیان؛ پروژه آزادراه در بودجه 1400 تصویب شد

آزادراه لامرد پارسیان ردیف بودجه گرفت

واحدهای فرآوری فارس11 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است

600 هزار دارنده سهام عدالت در فارس در سجام ثبت‌نام نکرده‌اند

فرماندار: بهره‌وری در شهرک صنعتی فیروزآباد ارتقا یابد

بورس انرژی امروز میزبان عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری می‌شود

لبنیات در ماه رمضان گران نمی‌ شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 فروردین 1400

زمان واریز یارانه ماه رمضان اعلام شد

بخشی از سهامداران عدالت فارس در سجام ثبت‌نام نکرده‌اند

افزایش مصرف و سیستم توزیع دلایل اصلی کمبود سیمان است

کمبود سیمان عامل کندی اجرای پروژه‌های عمرانی است

زمین برای اجرای طراح اقدام ملی مسکن تامین شده است

نیمی از جریمه معوق چک مودیان بخشیده شد

واحد آند سازی شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به بهره برداری رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 فروردین 1400

آتش ارتفاعات "هنگام" را درگیر کرده است/اعزام بالگرد برای انتقال نیروها

هزینه پیامک بانک‌ ها 30 هزار تومان می‌ شود

طرح نظارتی استاندارد فارس در ماه رمضان اجرایی می‌شود

اُفت 2 هزار واحدی شاخص بورس در 23 فروردین ماه

بورس دلار 1400 را پیش خور می کند؟

موافقت سرمایه‌گذار با ساخت نیروگاه در لامرد

احتمال حمله آفت ملخ به مزارع / آغاز برداشت گل محمدی در جهرم

گرانی رکن ثابت بازار کالاهای اساسی در شیراز؛ قیمت گوشت از مدار صعود پائین نیامد + جدول

انتقال خط لوله جداگانه آب شرب به کرمان از خط لوله خلیج فارس

پرداخت 45 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کردستانی از طریق بانک مهر ایران

قیمت زولبیا و بامیه مشخص شد

20 تن مرکبات بین 2500 خانواده نیازمند شهر شیراز توزیع شد

معوقات کامل بازنشستگان صنایع مخابرات راه دور شیراز کی پرداخت می‌شود؟ / احیای کارخانه در ابهام

استعفای خبرنگار فلسطینی العربیه در اعتراض به دروغ‌ پردازی‌های این شبکه

سرمایه‌گذاران اسیر قوانین دست و پاگیر هستند

گرانفروشان مرغ در فارس 26 میلیارد ریال جریمه شدند

استقلال شهرستان‌های نوبنیاد فارس در توزیع سوخت کشاورزی

افزایش 100درصدی قیمت مرغ ثبت شد

قیمت آش و حلیم در ماه رمضان اعلام شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 فروردین 1400

احتمال افزایش دوباره قیمت مرغ، قوت گرفت

توزیع 20 تن مرکبات در بین اقشار نیازمند شیراز

احیا و راه‌اندازی 176 واحد تولیدی بخش کشاورزی راکد در فارس

اجرای بیش از 13 هزار ساعت آموزش و ترویج کشاورزی در شیراز

فولاد مبارکه برداشت آب از زاینده رود را به صفر می‌رساند

هیأتی‌ها با خرید 33 تن سیب‌زمینی به کمک کشاورز اهل سنت بیجاری آمدند

وام 150 میلیونی قرض الحسنه بانک مهر ایران را چگونه بگیریم؟

خشکسالی و ضرورت اجرای طرح انتقال آب از دریا به فارس

خط و نشان قوه قضاییه برای سامسونگ و ال‌ جی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 21 فروردین 1400

نوید‌های تازه برای بهینه سازی نیروگاه گازی شیراز و کاهش صدا‌های ناخواسته

چهارهزار و 880 میلیاردریال سرمایه‌گذاری درلارستان فارس محقق شد

تولید سالانه 120 میلیون نشاء در گلخانه‌های کازرون

حمایت اوقاف فارس از سرمایه گذاران حوزه تولید و اشتغال

خواسته برخی کشاورزان برای مدیریت بهتر حقابه سد درودزن فارس

تامین کالاهای اساسی ماه رمضان در فارس

بازار طلا از شنبه به مدت 2هفته تعطیل است

قرارداد با چین، موتور اقتصاد ایران را روشن می‌ کند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 فروردین 1400

بلیت متروی تهران از چه زمانی گران می‌ شود؟

میزان افزایش حقوق بازنشستگان با 30 سال سابقه

صادرات هندوانه و خربزه تولیدی راسک به کشورهای حوزه خلیج فارس

انتظار افزایش 20 درصدی تولید در مزارع گندم بنیان شیراز

واریز یک نوبت اضافی از یارانه کمک معیشتی

کاسبی امارات از تزریق واکسن کرونا

امید‌ها براى کاهش تحریم نفت ایران افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 فروردین 1400

پایان بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن در مجلس/ ارسال مصوبات به شورای نگهبان

قیمت محصولات تراکتورسازی ایران افزایش یافت

ثبت دو رکورد تولید در صبا فولاد خلیج فارس هم زمان با نیمه شعبان

ارسال بیش از 660 میلیون لیتر فرآورده نفتی از منطقه خلیج فارس

عملیات اجرایی راه دسترسی به 15 معدن قیر طبیعی گیلانغرب آغاز شد

افزایش 5 برابری صدور مجوز سرمایه‌گذاری خارجی در فارس

سایه برق امید برسر 23 درصد مشترکان در شیراز/همراهی با صنایع پررنگ‌تر می‌شود

توقف پروژه طرح اقدام ملی مسکن مازندران

فارس، رکورد دار صدور مجوز سرمایه‌گذاری خارجی‌

تعطیلی برخی مشاغل در البرز از امروز/ هشدار معاون استاندار البرز

تولید بیش از 100 میلیون نشاء گلخانه‌ای در مرودشت

مدرنترین سامانه‌ حمل و نقل جهانی در فارس شروع به پرواز کرد +فیلم

مصرف بنزین در فارس 70 درصد افزایش یافت

آغاز برداشت شَمام در شهرستان مُهر / نابودی ١٠٠ هزار هکتار مزارع گندم براثر خشکسالی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 17 فروردین 1400

اکثر تجهیزات پتروشیمی بومی سازی شده است

توزیع مرغ گرم در ارسنجان

فارس من|علت شکل گیری بازار سیاه سیمان/مهمترین مانع صنعتگران در سال پشتیبانی تولید

فارس من| جای خالی باتری‌ قلمی‌های ایرانی در بازار/ باتری‌های خارجی بازار را اشباع کرده‌اند

تامین سرمایه در گردش، مانع تعطیلی شرکت پگاه فارس شد

افتتاح 371 میلیارد تومان پروژه برقی در منطقه 4 کشور

قرارداد ساخت تجهیزات و جمع‌آوری گازهای همراه نفت با شرکت‌های ایرانی امضا ‏شد