پیام فارس

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اجرای طرح خیابان کامل در منطقه یک بررسی شد

پیام فارس - اجرای طرح خیابان کامل درمنطقه یک حد فاصل میادین قدس و تجریش در نشست هم اندیشی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با شهردار منطقه یک، مورد بررسی قرار گرفت.

طرح استفاده سرویس دانش آموزان از حیاط مدارس

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۷ از اجرای "طرح استقبال از مهر" در آستانه شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ خبر داد؛ گفت: حیاط مدارس محیط امن برای استفاده از سرویس دانش آموزان به حساب می آید و دانش آموزان نیازی نیست به بیرون از محیط مدرسه مراجعه کنند که این طرح در پنج مدرسه در منطقه ۱۷ به اجرا در می آید.

مناسب سازی ۹۰ درصد ایستگاه های اتوبوس ویژه تردد جانبازان و معلولان

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۷ بابیان اینکه تردد آسوده در معابر حق همه گروه های جامعه است، گفت: مناسب سازی ۹۰ درصد ایستگاه های اتوبوس معابر منطقه ۱۷ برای تردد جانبازان و معلولان صورت گرفته است.

تبدیل شبکه مترو تهران از حالت خطی به شکل حلقه یکپارچه

پیام فارس - مسأله احداث خطوط جدید در شبکه حمل و نقل ریلی زیرزمینی پایتخت، یک انتخاب نیست بلکه یک الزام است. نگاهی به پراکندگی ایستگاه‌های افتتاح‌ شده تا به امروز و همچنین ایستگاه‌هایی که قرار است در خطوط ۶ و ۷ تکمیل شوند،‌ نشان می‌دهد نحوه جانمایی آنها بر اساس طرح‌های جامع حمل و نقل ریلی تهران در دهه‌هایی بوده که گستره جغرافیایی و جمعیتی پایتخت به شکل کنونی نبوده است.

بررسی لایحه جامع پارکینگ ها در شورای شهر در آینده ای نزدیک

پیام فارس - شهر: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: به زودی با هماهنگی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران لایحه جامع پارکینگ عمومی‌ شهر مجدا بعد از بازنگری، رفع ایرادات و بروزرسانی در شورا شهر مطرح خواهد شد.

تکلیف و مسئولیت ما قدردانی و برجسته کردن وقایع دفاع مقدس است

پیام فارس - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با هماهنگی حوزه بسیج شهدای شهرداری منطقه ۲۰ مراسمی با رعایت دستور العملهای بهداشتی با حضور شهردار، مسئولان شهری، مدیران ارشد و کارمندان این منطقه در محوطه حیاط ساختمان مرکزی برگزار شد.

آغاز پویش «مهمانی حاج قاسم» از آزادی

پیام فارس - در راستای پویش مهمانی حاج قاسم رزمایش مشترک کمک مومنانه توسط شهرداری منطقه۹ و ناحیه مقاومت حمزه سیدالشهدا(ع) در محوطه برج آزادی برگزار شد.

راه اندازی طرح واکسیناسیون سیار شهری کرونا در منطقه ۷

پیام فارس - شهردار منطقه ۷ از اجرای طرح واکسیناسیون سیار با همکاری مرکز بهداشت شمال تهران و با هدف دسترسی آسان خانواده معظم شهدا، سالمندان و افراد دارای معلولیت، در این منطقه خبر داد.

بهره برداری از مراکز و امکانات جدید واکسیناسیون شهرداری تهران

پیام فارس - ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری تهران تشکیل و مقرر شد مراکز جدید واکسیناسیون شهرداری تهران در قالب ۱۳ مرکز ثابت، ۳ مرکز خودرویی و ۱۰ مرکز سیار روز پنج شنبه اول مهرماه با حضور شهردار تهران مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

اصالتی به نام دارالشهدای دانش آموزی شهر تهران در منطقه ۱۶

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۶ در یادداشتی نوشت: تاریخ به خوبی گواهی خواهد داد که رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های مردان و زنان و جوانان و پیران این خطه با پیروی و الگو پذیری از نهضت سرخ عاشورا و خط سبز ولایت جلوی زیاده خواهی‌ها و یاوه گویی‌های ابرقدرت‌ها را گرفته و اجازه داشتن حتی ذره‌ای چشم طمع به دشمنان تا بن دندان مسلح را نداده است.

دفاع از حریم کشور و برقراری امنیت برای مردم مقدس است

پیام فارس - محمد اسماعیل کوثری گفت: جنگ‌ به ظاهر خشونت و کشتار دارد اما دفاع برای هر انسانی واجب است و این دفاع از حریم کشور و برقراری امنیت برای مردم مقدس است. اگر دفاع مقدس را گرامی می داریم به دلیل جنگ نیست و در واقع اقداماتی که مردم، امام (ره) و شهدا به عنوان الگوی تفکر انقلابی انجام دادند را گرامی می داریم.

ارسال ۸ تریلی اقلام و وسایل مورد نیاز به عراق برای خدمت رسانی به زائران

پیام فارس - شهردار تهران در مراسم اعزام خدام برای برگزاری مراسم اربعین امسال گفت: هشت تریلی اقلام مورد نیاز به کشور عراق ارسال شده است تا خدمت رسانی شایسته ای به زوار اباعبدالله الحسین (ع) ارائه شود.

بازآفرینی دلاوری دریادلان در دریاچه تهران

پیام فارس - مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران گفت: برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته دفاع مقدس از ۳۰ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۲۱ واقع در ورودی شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس اجرایی خواهد شد و تا پنجم مهر ماه ادامه دارد.

گلوگاه های ایجاد فساد در شهرداری شناسایی شدند

پیام فارس - شهر: سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: گلوگاه های مختلف ایجاد فساد در شهرداری شناسایی شده است. با تغییر ساختار امکان ایجاد فساد را کاهش داده و از بین می بریم.

شهردار تهران میزبان مقامات لشکری و کشوری بود

پیام فارس - شهر: شهردار تهران در هفته‌ای که گذشت میزبان برخی وزرا، نمایندگان مجلس و همینطور شخصیت‌های نظامی و کشوری بود که در این نشست‌ها بر لزوم افزایش همکاری‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان تهرانی تاکید شد.

رونمایی از کتاب "برآستان اشک"

پیام فارس - درآستانه گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،کتاب "برآستان اشک" با حضور شهردار منطقه۲، جمعی از مدیران شهری ، فعالان عرصه فرهنگ و مطالعه و سهیلا آقائی شوکی، نویسنده کتاب در سرای محله پرواز رونمایی شد.

برپایی غرفه های فرهنگی ورزشی در منطقه ۴

پیام فارس - مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، غرفه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منطقه ۴ در جوار مقبره الشهدای دانشگاه امام حسین(ع) کار خود را آغاز خواهند کرد.

اجرای طرح سلامت یار در منطقه ۱۳

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۳ از اجرای طرح سلامت یار با هدف تسریع سرعت واکسیناسیون از سوی اداره سلامت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی در این منطقه خبر داد.

افتتاح خانه محیط زیست در سرای محله هاشمی

پیام فارس - خانه محیط زیست با توجه به اهمیت ارتقاء سطح دانش، آگاهی و آموزش افراد جامعه و شهروندان در زمینه موضوعات و مسائل محیط زیستی و در راستای ارتقاء وضعیت محیط زیست شهری و دستیابی به توسعه پایدار، و لزوم افتتاح خانه‌های محیط زیست در سرای محلات شهر تهران، در سرای محله هاشمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

پنجمین جلسه دیدار مردمی شهردار منطقه ۱۸ برگزار شد

پیام فارس - عصر روز دوشنبه ۲۹ شهریورماه، سیدمحمدفیاض؛ شهردار منطقه ۱۸ به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی با شهروندان منطقه دیدار و به درخواست های آنها رسیدگی کرد.

عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدای گمنام در منطقه ۱۰

پیام فارس - در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و به منظور گرامی داشت مقام شامخ شهدا، طی مراسمی جمعی مدیران شهرداری منطقه ۱۰ با حضور در آستان مقدس امامزاده معصوم (س) و بوستان رضوان، نام و یاد شهدا را گرامی داشتند.

تمهیدات ویژه برای راهپیمائی بزرگ اربعین در قبله تهران

پیام فارس - شهردار منطقه ۲۰ گفت: در راستای تحقق شعار شهردار تهران «کلان شهر تهران الگوی جهان اسلام» تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم راهپیمائی اربعین به عنوان نماد همبستگی آیینی و نمایش یک فرهنگ اصیل عاشورایی در این منطقه انجام شده است.

اجرای طرح استقبال از مهر در منطقه ۱۷

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۷ گفت: با رسیدن به فصل تحصیل از ابتدای شهریور ماه طرح استقبال از مهر به اجرا در آمد و تا دهم مهرماه ادامه خواهد داشت.

نواخته شدن زنگ شکوفه ها در مدارس منطقه ۱۵

پیام فارس - زنگ شکوفه ها همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدرسه شاهد نصر ویژه کلاس اولی ها پنجشنبه اول مهر به صدا درمی آید.

انتصاب سرپرست سازمان مدیریت بحران شهر تهران به سمت «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونا»

پیام فارس - طی حکمی از سوی شهردار تهران سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به عنوان «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران» منصوب شد.

ایجاد دفتر خدمات راهنما برای صدور پروانه

پیام فارس - شهر: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد این است که حتما یک دفتر خدمات راهنما درست شود و یک کارشناس آن ها را راهنمایی کند تا اقدامات صدور پروانه دست دلال ها نیفتد.

تبادل داده، یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند

پیام فارس - شهر: به گفته مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند تبادل داده و تعاملات بین دستگاهی است، در واقع بسیاری از حوزه‌های اطلاعاتی در اختیار شهرداری نیست.

رسیدن به یک مفهوم مشترک در نظام درآمدی، دستاوردی اجماع ساز است

پیام فارس - «نشست تخصصی آسیب شناسی نظام درآمدی شهرداری ها در ایران » با تأکید بر تجربه شهرداری تهران و با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، عضو شورای شهر تهران و رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برگزار شد.

اجرای ۱۵ برنامه شاخص هفته دفاع مقدس در منطقه ۳

پیام فارس - به منظور تقارن برنامه های هفته دفاع مقدس با مراسم اربعین حسینی(ع)، ۱۵ برنامه شاخص برای اجرا در محلات منطقه ۳ در بازه زمانی ۲۷ شهریور الی ۳ مهر ماه پیش بینی شده است.

اعزام ۳۰۰ نیروی خدمات شهری شهرداری تهران به مراسم اربعین حسینی(ع)

پیام فارس - مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از اعزام ۳۰۰ نفر از نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در روز سه شنبه ۳۰ شهریور به شهرهای مقدس نجف اشرف و کربلای معلی خبر داد.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه ۴ تهران

پیام فارس - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران همزمان با هفته دفاع مقدس گفت: گرامیداشت این هفته از اولویت ها و الزامات شهرداری هاست که با برنامه های ویژه ای به آن پرداخته شده است.

مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب شد

پیام فارس - علیرضا زاکانی با صدور حکمی سجاد محمد علی نژاد را به سمت مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب کرد.

یادبود هنرمند عرصه تئاتر در موزه محلات منطقه ۱۶

پیام فارس - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ در این مراسم با اشاره به سخنان شهردار تهران مبنی بر استفاده از ظرفیت های نخبگان برای حل مشکلات مردم اظهار داشت: منطقه ۱۶، منطقه ای است که از بزرگترین ظرفیت نخبگان بهره مند است و مدیریت شهری منطقه از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف محلات نه گانه استفاده می کند.

تجلیل از خانواده شهداء در منطقه ۹

پیام فارس - به مناسبت هفته دفاع مقدس در برنامه " آبروی محله " از خانواده معظم شهدای منطقه ۹ تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

مرکز ارائه خدمات مشاوره خانواده راه اندازی شد

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۱ از ارائه خدمات مشاوره خانواده به شهروندان با عنوان طرح "خانواده یار" خبر داد که از سوی معاونت اجتماعی و فرهنگی از ۲۹ شهریور فعالیت خود را آغاز می کند.

ترویج سبک زندگی شهدا مهمترین راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن است

پیام فارس - مدیرکل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: ترویج سبک زندگی شهدا مهمترین راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن است.

افتتاح همزمان ۲ پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا

پیام فارس - پایگاه تجمیعی واکسیناسیون چهل سرای مصلی امام خمینی (ره) با حضور سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، فرمانده ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا کلانشهر تهران، شهردار منطقه ۷، جانشین ستاد مقابله با کرونا سپاه محمد رسول الله و جمعی از فرماندهان و مدیران دستگاه های اجرایی سپاه، شهرداری و مرکز بهداشت شمال تهران افتتاح شد.

تکمیل ۷ کیلومتر از شبکه اصلی جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه فتح و آزادگان

پیام فارس - شهر: به گفته مدیرعامل شرکت خاکریزآب؛ درحال حاضر ۷ کیلومتر از شبکه اصلی جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه فتح حد فاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار گل‌ها با استفاده از لوله بتنی (Pipe Jacking) در قطعات دو و سه آماده افتتاح است.

تدوین ۳ برنامه ۷ ساله برای تکمیل شبکه خطوط مترو تهران

پیام فارس - مطالعات مربوط به اولویت‌بندی اجرای خطوط و ایستگاه‌های ۴ خط جدید شبکه مترو که کلیات آن بهمن ماه ۱۳۹۸ در قالب طرح جامع حمل و نقل ریلی پایتخت به تصویب شورای عالی ترافیک وزارت کشور رسید، در کمیته راهبردی شرکت مترو شهر تهران تدوین و به سرانجام رسید.

ساير مطالب

افتتاح 6 طرح عمرانی در حاجی آباد

تلاش برای ثبت جهانی خرمای شاهانی جهرم

قیمت روز خودرو های کره ای در بازار چند؟

آخرین وضعیت مسکن مهر در البرز

73پروژه عمرانی به ارزش سه هزار میلیارد ریال در حاجی آباد افتتاح شد

هزینه رهن و اجاره آپارتمان در خاوران

کارشناس مسائل منطقه: شانگهای در فضای تعاملات امروز بین الملل تاثیرگذار است

سد عمارت بهمن ماه امسال آبگیری می‌شود

پیش‌بینی برداشت هزار تن کنجد در شهرستان مُهر

افت شدید منابع آبی در دشت یزد ـ اردکان

تجارت 28 میلیارد دلاری ایران با کشورهای عضو پیمان شانگهای

فارس یکی از هدف گردشگری سلامت کشور عمان است

مزایده کارخانه آزمایش در آستانه لغو

عدم صدور پروانه ساخت "سرعت‌گیر" پروژه مسکن ملی در فارس است

مشکل صدور پروانه، علت کندی اجرای طرح ملی مسکن در فارس

حدود 18 هزار تن کود در مرودشت توزیع شده است

مشکلی برای تامین سوخت زمستانی فارس نداریم

رازقی: اقتصاد ورزش همواره مهجور بوده است

سرمایه گذاری 5 هزار میلیاردی در خراسان جنوبی / جوانان برای توسعه استان ورود کنند

اعتبار 450 میلیارد ریالی برای اجرای مهر نشاط کشور اختصاص یافت

ظرفیت‌های جدید منطقه ویژه خلیج ‌فارس برای توسعه صنایع

افزایش قیمت سبب کاهش توزیع قیر رایگان در اصفهان شده است

مسکن مهر پردیس ارزان شد

قیمت مسکن مهر در پردیس ارزان شد/ برق زمستان هم قطع می شود؟

برقراری ترانزیت هوایی شمال به کشورهای حاشیه خلیح فارس از مبداء رامسر

چگونه برنده ای کره‌ای جای ارج و آزمایش را در بازار ایران گرفتند؟

هنوز 4.5 میلیارد از اعتبارات اسناد خزانه در فارس جذب نشده است

برداشت خرمای کازرون

انتخابات سازمان نظام کاردانی ساختمان فارس 25 شهریور برگزار می‌شود

احیای واحدهای تولیدی راکد; از شعار تا عمل/ هنگامی که تولیدکننده به درهای بسته می‌رسد

هزار هکتار اراضی ملی از دست متصرفین خارج شد

اجرایی شدن 7450 واحد از طرح های مسکن مهر استان همدان

ذوب‌آهن اصفهان یاری‌رسان دولت در تامین مسکن است

بهره‌برداری از فاز اول پروژه شهرک سیلیکون متال بروجرد بهمن‌ماه امسال

هیات تجاری ایران 25 مهر به اتریش اعزام می‌شود

100 درصد اراضی شمالی دشت میناب پاییز امسال به زیر کشت می رود

ذرت علوفه‌ای بیضاء به واحد‌های دامپروری رسید

راه‌اندازی قرارگاه مقابله با تغییرکاربری اراضی در شیراز

واردات تخم‌مرغ نطفه‌دار برای حل مشکل بازار مرغ

امسال ناوگان فارس 15 میلیون تن کالا جابه‌جا کرد

واگذاری بیش از دو هزار واحد مسکن مهر در میناب

مجوز پرداخت 6 هزار میلیارد ریال به پروژه‌های راهسازی جنوب فارس داده شد

اختلاف‌نظر درباره استاندارد بسته‌بندی رب گوجه فرنگی بحث‌برانگیز شد

نقشه راه فعالیت حوزه رمزارزها مشخص شود

تخصیص 834 میلیارد تومان برای اشتغال‌زایی به فارس

پیش‌بینی تولید هشت هزار تن خرما در داراب

شیراز پتانسیل تبدیل به پایگاه صنعتی ایران‌خودرو را دارد

سامانه یکپارچه تعاونی‌های فارس ملی می‌شود

تک‌نرخی‌شدن کاغذ جلوی فساد بازار آن را می‌گیرد

واحدهای تولیدی راکد برای راه‌اندازی مجدد به افراد توانمند واگذار شوند

برداشت گندم در ایستگاه پایانی استان فارس

تیم خودروسازی اپل در حال مذاکره با تامین کنندگان کره ای و ژاپنی

نیروگاه خورشیدی 20 مگاواتی در شهرستان اوز احداث می‌شود / 4 بانده شدن اوز تا سه راهی ارد

تولید بیش از 320 هزار تن آسفالت در کارخانه شیراز

رکود بازار مهر/ تعدیل بوروکراسی مسکن/رویای 15 ساله برای خانه‌دار شدن

برداشت بادام از باغ‌های بوانات

برداشت لیمو از بیش از 5 هزار هکتار از باغ‌های جهرم

طرح فروش اقساطی دو خودرو بهمن موتور + جزئیات

تغییر کاربری غیراصولی 18 هکتار فضای سبز در شیراز

صادرات یونجه تولیدی مزارع خاش به سایر استان‌ها

روایت چرخ‌هایی که از تکاپو افتاد

برداشت 135 هزار تن ذرت علوفه ای در فیروزآباد فارس آغاز شد

رایزنی برای تسهیل در شرایط تسهیلات ودیعه مسکن

برداشت 135 هزار تن ذرت علوفه ای در فیروزآباد فارس آغاز شد

تولید نهال پیوندی گردو در شهرستان اقلید

ارتقاء ساختار سازمانی مطالبه جدی در بخش کشاورزی است

افزایش چند برابری مبادلات تجاری تل آویو و کشورهای عربی در سال جاری

ارتقای ساختار سازمانی، مطالبه فعالان کشاورزی در شهرستان‌های فارس است

22 معدن شن و ماسه در هرمزگان نقره‌داغ شدند

واردات برنج برای تعدیل قیمت در بازار از مهر آزاد شود

توزیع الکترونیکی کود شیمیایی در کازرون

20 رتبه برتر سهم فارس از جشنواره شانزدهم تعاون

امسال 20 هزار تن انگور از تاکستان‌های شیراز برداشت می‌شود

شناسایی و توقیف لودرهای خارجی قاچاق در هرمزگان

بازگشت مجدد لوازم خانگی کره‌ای به بازار ایران صحت دارد؟

مشکل کمبود برق مسکن مهر پردیس به زودی رفع می‌شود

آخرین خبر از بازگشت لوازم خانگی کره‌ای به بازار ایران

بهره‌مندی جنوبی‌ترین نقاط فارس از نعمت گاز

افزایش 2 برابری تسهیلات اشتغالزایی در بهزیستی فارس/ بانوی کارآفرین فعل توانستن را صرف کرد

آغاز برداشت لوبیا از مزارع شهرستان اقلید

فروش اقساطی مزدا وانت دو کابین و تک کابین و وانت" کاپرا 2" توسط بهمن موتور (+جدول فروش)

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در بهمن یار

نه به فعل آینده در کلام مسئولان

اقتصاد اسلامی محدود به بانکداری نیست

کشف 60 تن میلگرد غیراستاندارد در فارس

پائیز خشک پیش‌روی فارس/نیاز مبرم به برنامه‌ریزی برای آب

15 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در باغ‌های سپیدان و اقلید کشف شد

پیشتازی دستاربندان از پلیمر خلیج‌فارس در 800 متر

قیمت‌های نجومی خودروهای کره‌ای در بازار/ توسان چقدر قیمت خورد؟

فارس، پاییز خشکی پیش رو دارد

قاچاقچی خشکبار در شیراز نقره داغ شد

گاز رسانی به لارستان تا 1401 به اتمام می‌رسد

فرماندار آباده:معدن خاک نسوز این شهرستان نیازمند مدیریت علمی است

کمک 16 میلیارد و 388 میلیون ریالی مردم فارس به مددجویان بهزیستی

پیش‌بینی برداشت 198 هزارتن ذرت از مزارع فسا

سرمایه‌گذاری 500 میلیارد تومانی برای شهر لطیفی

73 درصد مصوبات ستاد رفع موانع تولید فارس عملیاتی شده است

تاثیر مشاغل خانگی بر بهبود اقتصاد خانوار

تثبیت 5500 فرصت شغلی با مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی یزد

برداشت انار در شهرستان خفر فارس 18هزار تن پیش‌بینی شد