پیام فارس

آخرين مطالب

شهرداری تهران

امرودی: خون شهدا دنیا را بیدار خواهد کرد

پیام فارس - رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مراسم گرامیداشت یاد شهدای نمازگزار مسجد سیدآباد ولایت قندوز افغانستان، گفت: بدانید این شهدای شما ساکت نخواهند نشست بلکه تمام دنیا را بیدار خواهند کرد.

تامین و راه‌اندازی تجهیزات سخت‌افزاری برای مراکز واکسیناسیون ثابت و سیار

پیام فارس - شهر: شهرداری تهران برای مقابله با کرونا از فناوری ارتباطات و اطلاعات هم یاری گرفته و تاکنون اقداماتی مانند؛ امکان ارزیابی مراکز واکسیناسیون تحت پوشش ستاد کرونای شهرداری و راه‌اندازی امکان درخواست واکسیناسیون کرونادر منزل برای اقشار خاص از رطیق سامانه تهران من انجام شده است.

آغاز فاز دوم پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد»

پیام فارس - فاز دوم پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران با هدف واکسیناسیون اقشار کم برخوردار علیه ویروس کرونا آغاز شد.

بهره برداری از ۶ کیلومتر از مسیر هدایت آب های سطحی

پیام فارس - شهر: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در بازدید از پروژه های مدیریت شبکه سیلاب شهر تهران گفت: در آبان ماه ۶ کیلومتر از مسیر هدایت آبهای سطحی به کانالهای اصلی را به نتیجه می رسانیم.

خرید ۱۷۵ دستگاه اتوبوس برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی

پیام فارس - شهردار تهران گفت: برای توسعه حمل و نقل عمومی اقدامات مهمی از جمله خرید اتوبوس، رفع مشکلات اتوبوس های گازسوز و همچنین تأمین بودجه نوسازی ناوگان تاکسیرانی ردر حال انجام گرفتن است.

نحوه فعالیت «اتوبوس های زندگی» تشریح شد

پیام فارس - شهر: سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از واکسیناسیون ۳۲۴ هزار نفر در مرحله نخست پویش جهادی واکسیناسیون توسط شهرداری تهران خبر داد.

شهرداری تهران داوطلبانه متولی واکسیناسیون افراد کم برخوردار شد

پیام فارس - سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: شهرداری تهران به صورت داوطلبانه متولی واکسیناسیون افراد کم برخوردار و اقشار آسیب پذیر شهر تهران شد تا مانع از گسترش بیماری کرونا در بین این قشر از جامعه شود.

زاکانی: فعالیت ۲۲ ایستگاه مترو، ۲۲ اتوبوس سیار و ۲۲۰ مسجد برای واکسیناسیون افراد کم برخوردار

پیام فارس - شهردار تهران با اشاره به آغاز مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان می گیرد» گفت: در این مرحله از اجرای این پویش از ظرفیت ۲۲ ایستگاه منتخب مترو، ۲۲ اتوبوس سیار در میادین منتخب و فضای ۲۲۰ مسجد استفاده خواهیم کرد.

افزایش تعداد مسافران مترو با اجرای پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد»

پیام فارس - مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: مسافران شبکه مترو با اجرای پویش «تهران دوباره جان میگیرد» افزایش چشمگیری داشته است بطوریکه تعداد مسافران به مرز یک میلیون نفر رسیده است.

آغاز مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان میگیرد»

پیام فارس - شهر: مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون افراد کم برخوردار در قالب پویش «تهران دوباره جان میگیرد» در محل ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری آغاز شد.

تاکید شهردار تهران بر توقف و بازنگری در روند واگذاری املاک

پیام فارس - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: توقف و بازنگری در روند واگذاری املاک در قالب بند ۶ یکی مهم‌ترین دغدغه‌های شهردار تهران است که در رئوس وظایف مدیرعامل جدید هم تعریف شده است.

نصب نرده فلزی در بوستان جدیدالاحداث مسافر

پیام فارس - رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۱۷ گفت: با هدف ایمنی، رفاه و سلامت جان شهروندان اقدام به نصب نرده فلزی به ارتفاع ۲متر و به طول ۶۰۰متر طول در بوستان جدیدالاحداث مسافر صورت گرفته است.

برگزاری برنامه‌های آموزشی، سرگرمی و خانواده محور برای کودکان

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۱ به مناسبت هفته ملی کودک از اجرای برنامه‌های آموزشی، سرگرمی و تفریحی با هدف ایجاد نشاط و خلاقیت در کودکان دربوستان رازی خبر داد که تا پایان ماه مهر در محله های این منطقه اجرا می شود.

راه اندازی بانک ایده و طرح‌های شهری

پیام فارس - ایجاد بانک دریافت اطلاعات، ایده‌ها و طرح‌ها می‌تواند زمینه ساز دستیابی به شعار "تهران، کلانشهر الگوی جهان اسلام" باشد.

تقدیر شهردار قلب پایتخت از خادمین اربعین

پیام فارس - مسعود رنجبریان از زحمات تیم اعزامی منطقه۶ به کشور عراق و انجام خدمات نظافتی در شهر مقدس نجف اشرف در مراسم اربعین حسینی تقدیر و قدردانی کرد.

شهر زیرزمینی به آرمان شهری برای معلولان نزدیک‌تر می‌شود

پیام فارس - علی عبداله‌پور گفت: از مجموع ۱۴۱ ایستگاه در حال بهره برداری تعداد ۷۷ ایستگاه دارای مسیر روشندلان است این کار با توجه به ضرورت مسیریابی افراد کم بینا و نابینا در تراز سکوها به استناد میزان مراجعه افراد کم بینا و نابینا در مترو به صورت پیوسته در ایستگاه‌های منتخب در حال انجام است.

برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های پایه حرکتی کودکان

پیام فارس - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ از آغاز کارگاه‌های مهارت‌های پایه حرکتی کودکان درمحلات این منطقه به بهانه هفته ملی کودک خبر داد و گفت: اولین کارگاه بازی ورزش و ارزیابی کودکان ۳ تا ۱۰ سال مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران با حضور شهردار این منطقه در مجموعه ورزشی عماد مغنیه کلید خورد.

والیبال ساحلی شهرداری تهران قهرمان شد

پیام فارس - تیم والیبال ساحلی شهرداری تهران که جهت انجام مسابقات والیبال ساحلی کلان شهرهای کشور به شهر رشت اعزام شده بود با غلبه بر حریفان عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

ضوابط و مقررات موجود، شهر را دچار آشفتگی کرده است

پیام فارس - معماری دوره‌ های قاچار،سلجوقی و ساسانی، در یک سنت معماری و مطابق با شرایط خود شکل گرفته، به همین دلیل در شهرهای تاریخی مانند اصفهان، معماری دوره سلجوقی بسیار انگشت شمار است یا در شهر ری، معماری دوره قبل از اسلام را مشاهده نمی‌کنیم، چرا که شهرهای تاریخی در بستر سنت معماری زایش داشته و خود را مطابق با شرایط به روز رسانی کرده‌اند.

برگزاری وبینار ونشست آنلاین "کودک وخانواده"

پیام فارس - وبینار و نشست آنلاین "کودک وخانواده" به مناسبت هفته ملی کودک وخانواده که به صورت مجازی با موضوع، فرزند پروری وروانشناسی وجامعه شناسی کودک برگزار می‌شود.

تأکید بر تسریع روند عملیات عمرانی تکمیل تقاطع غیرهمسطح سه راه باقر شهر

پیام فارس - عضو شورای اسلامی شهر تهران همراه با معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و شهردار منطقه ۱۹ از عملیات اجرایی فاز دوم و سوم پروژه تقاطع غیر همسطح سه راه باقر شهر بازدید کردند.

تشکیل کمیته مشترک میان کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و شهرداری تهران

پیام فارس - شهر: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است که اعلام نظرات شهرداری تهران درباره مصوبات مهم سبب می‌شود که نمایندگان مجلس آن‌ها را بشنوند و در صورت امکان هنگام تصویب نظرات شهرداری را در مصوبات لحاظ کنند.

رفع مشکلات مدیریت شهری با استفاده از ظرفیت‌های مجلس

پیام فارس - علی خضریان داشتن دغدغه مشترک میان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر در مدیریت شهر تهران را مقدمه‌ای برای همکاری فی‌مابین دانست و گفت: شهرداری تهران از ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی دربخط کردن نیروی انتظامی، وزارت خانه‌ها و سایر دستگاه‌ها برای حل مشکلات مدیریت شهری استفاده کند.

استفاده از ظرفیت‌ ۲۲ اتوبوس، ۲۲ ایستگاه مترو و ۲۲۰ مسجد برای واکسیناسیون

پیام فارس - شهر: فاز دوم پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» از فردا آغاز می‌شود و قرار است، از ظرفیت‌ ۲۲ اتوبوس، ۲۲ ایستگاه مترو، ۲۲۰ مسجد و ۲۲ مرکز ثابت و ون برای واکسیناسیون استفاده شود.

صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور شهردار تهران

پیام فارس - صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، سردار بیات فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران، سجاد محمد علی نژاد، مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران، محمد مقدم حراست کل شهرداری تهران و خانواده معظم شهدا، چهارشنبه ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۰برگزار شد.

ضرورت اصلاح بودجه و واگذاری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی

پیام فارس - مدیرعامل برج میلاد باقدردانی از تلاش‌ها و اقدامات راهنمایان و همکاران بخش گردشگری برج میلاد از ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی جهت افزایش بهره وری خبر داد.

شهر دوستدار کودک را باید از نگاه کودکان طراحی کرد

پیام فارس - مهدی صالحی در مراسم تجلیل از کودکان و نوجوانان فعال و فرهیخته که به مناسبت هفته ملی کودک برگزارشد، گفت: برای ایجاد شهر دوستدار کودک باید شهر را از نگاه و زاویه دید کودکان، برنامه ریزی و طراحی کرد.

عملیات به زراعی فضای سبز و هرس ترون آغاز شد

پیام فارس - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۳ از آغاز عملیات به زراعی بوستان ها و قطعات فضای سبز معابر اصلی و فرعی محدوده منطقه ۱۳ و هرس درختچه ترون در نواحی چهار گانه خبر داد .

طرح پلاک ایمن در محلات شمال تهران آغاز شد

پیام فارس - طرح پلاک ایمن با هدف ارتقاء ایمنی خانه و محله، با برگزاری کارگاه آموزشی برای مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی سراهای محلات شمال تهران آغاز شد.

اجرای طرح «مدیریت یکپارچه نگهداشت شهر»

پیام فارس - طرح پاییزه « مدیریت یکپارچه نگهداشت شهر» با حضور مدیران ارشد شهرداری تهران و به منظور آماده سازی شهر و تمهیدات لازم برای مواجهه با فصل سرما به صورت آزمایشی در منطقه ۱۴ آغاز شد.

پاسخگویی مدیران ارشد شهری منطقه ۱۸ به شهروندان

پیام فارس - حجت الاسلام والمسلمین آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم گفتگو و پاسخگویی به شهروندان منطقه ۱۸ گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته هر هفته مشکلات مردم ، محلات و مساجد را بررسی و گزارشات روزانه از مناظق شهر تهران را رصد و پیگیری می کنیم.

ساير مطالب

محمودی: حوزه علمیه خواهران به مسائل خانواده ورود کند

راه‌های پیشگیری از افسردگی

تکنولوژی و فرمولاسیون فرآورده‌های آردی

دانشگاه برای آموزش و پرورش دانشجو، برنامه ای مدون داشته باشد

سندروم "ساختمان بیمار" و ارتباط آن با کرونا

کلاس‌های دانشگاه آزاد از اول مهر مجازی برگزار می‌شود

تداوم آموزش مجازی از مهر ماه در دانشگاه آزاد

پیوند موفقیت آمیز ریه در شیراز

برگزاری پنجمین همایش "سیره نبوی در طب" به میزبانی شیراز

آغاز ثبت نام وام‌های دانشجویی برای ترم جدید از 20 مهر

ورزشکاران و کارمندان بخوانند/آنچه باید در مورد "آرنج تنیس‌بازان" دانست

تبادل تفاهم‌نامه بین جهاددانشگاهی و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه فارس

نشریه «IJMS» دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پایگاه استنادی «MEDLINE» نمایه شد

پذیرش بیمار در دانشکده دندانپزشکی شیراز از 20 شهریور

نمک کوه، دریا یا تصفیه‌شده؛ کدام بهتر است؟

دانشگاه ها اواسط مهر بازگشایی می شوند/محدودیت سنی واکسیناسیون برداشته می شود

افتخارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ کسب 2 رتبه در پژوهش‌های کرونا

افتخارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در عرصه پژوهش‌های کرونا

مبادله تفاهمنامه بین ISC و دانشگاه آزاد شیراز

مبادله تفاهمنامه بین ISC و دانشگاه آزاد شیراز/فراهم شدن امکان بازدید مجازی دانشجویان از ISC

اعلام زمان آزمون نیروهای شرکتی دانشگاه علوم‌پزشکی جهرم

راه اندازی 2 رشته جدید در دانشگاه بین‌المللی اهل بیت از بهمن 1400

مدرس دانشگاه:تعطیلی مدارس مشکلات زیادی برای خانواده‌ها داشته است

کسب رتبه نخست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در واکسیناسیون مادران باردار علیه کرونا

سه رشته جدید به رشته‌های دانشگاه پیام نور جهرم افزوده شد

نخستین مرکز تشخیص سرطان در غرب فارس افتتاح شد

تشریح موارد ابتلا به قارچ سیاه؛ چه کسانی امکان ابتلای بیشتری دارند؟

آموزش حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی از اول مهر/ سه سناریو برای بازگشایی مدارس

جزئیات آموزش دانشجویان علوم پزشکی در مهر 1400

شیوه زندگی سالم‌تر در دوران کرونا

برگزاری گردهمایی کیمیاگران جوان از سوی انجمن علمی شیمی و کاربردی دانشگاه آزاد شیراز

تورم و قرمزی سر و پیشانی اولین علائم درگیری مغز به قارچ سیاه هستند

نخستین رویداد کارآفرینی ایده‌های فناوری نرم در فارس برگزار می‌شود

تداوم تلاش‌ برای راه‌اندازی مراکز درمان ناباروری و سرطان جهاددانشگاهی فارس

درخشش دانش‌آموزان فارس در جشنواره یاریگران زندگی

واکسن انستیتو پاستور اولین واکسن سه دوزه در کشور است

برگزاری کلاس های دانشجویان جدید الورود از ابتدای مهر

مبارزه با فساد پیش شرط بازسازی سرمایه اجتماعی است

افتتاح تقاطع غیرهمسطح دانشگاه آزاد سروستان

بررسی خیزهای دوم تا پنجم کرونا در فارس/احتمال یکی شدن موج‌های 5 و 6

طرح نسخه نویسی گیاه پزشکی به کلینک‌های فسا رسید

صدور حکم تعطیلی مرکز غیرمجاز لیزر درمانی در شیراز

تشکل‌های دانشجویی دانشگاه کردستان: سمت و سوی اتفاقات اخیر دانشگاه، تضعیف انسجام و هویت ملی است

واکسیناسیون سریع شاه کلید عبور از شرایط بحرانی کرونا است

اتفاق عجیب در باشگاه آلومینیوم/ تمدید قرارداد با منصوریان بدون اطلاع 3 عضو هیات مدیره!

جایگاه هفتم برای دانشگاه شیراز در رتبه بندی 2021 شانگ‌های

تمامی دانشجویان در مهر همچنان مجازی آموزش خواهند دید/ بازگشایی دانشگاه‌ها؛ منوط به تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کرونا

پذیرش بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز

لزوم تسریع در واکسیناسیون عمومی علیه کرونا/علت ابتلا و مرگ در واکسینه شده‌ها

رونمایی از 18 محصول دانش بنیان در حوزه پیشگیری و کنترل کرونا

نام نویسی از پذیرفته‌شدگان دوره دکتری دانشگاه خلیج فارس از فردا آغاز می‌شود

استاد دانشگاه: وزیر پیشنهادی بهداشت به حوزه کاری خود مسلط است

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی دانشگاه شیراز اعلام شد

دانشگاه خلیج فارس زمینه برگشت دانشجویان افغان خود را به بوشهر فراهم می‌کند

مواجهه تخصصی با مسائل از اولویت های دانشجویان باشد

دبیر جدید قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی فارس معرفی شد

راهکارهایی برای مدیریت استرس در پاندمی کرونا

استفاده از آنتی فوم ایرانی در بیدبلند خلیج فارس

دانشکده رسانه فارس به جمع برترین‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور پیوست

آغاز پذیرش بدون کنکور در علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز

درمان مبتلایان به پارکینسون با روشی جدید در شیراز

رشد 250 درصدی شمار دانشجویان خارجی دانشگاه شیراز

مدال‌های طلای مسابقات بین‌المللی اختراعات به نخبگان فارس رسید

آشنایی با علائم و درمان افسردگی بعد زایمان

قدردانی جهاددانشگاهی فارس از خبرنگاران

آغاز پویش روضه‌های خانگی در فارس

دانشگاه اردکان یزد در فهرست برترین‌های رتبه‌بندی گوگل اسکالر قرار گرفت

ارتقاء مراکز علمی کاربردی قم در سطح بندی سال 1400/ ارائه 77 رشته در پذیرش مهر ماه

متخصص مغز و اعصاب:احساس حرکت مورچه در پا به سندرم پای بیقرار مربوط است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی فارس معرفی شد

مقاله مشترک دانشگاه‌های خلیج فارس و آکسفورد منتشر شد

نقش دانشگاه و حوزه در دولت جدید ویژه دیده شود

لزوم آسیب‌شناسی جایگاه پائین فارس در رتبه‌های برتر کنکور

ارتباط شیردهی به کودک و کرونا

صحت: جهاد دانشگاهی توانسته خدمات علمی را به سمت جامعه سوق دهد

کالیبراسیون فلومترهای آلتراسونیک گازی در پالایشگاه بیدبلند

قناعتی: جهاددانشگاهی بازوی نظام برای خوداتکایی است

بابایی: جهاددانشگاهی در خدمت تحقق اهداف نظام اسلامی است

جهاددانشگاهی مسیرهای توسعه را طی کرده است

جهاددانشگاهی در گام دوم انقلاب نقشی محوری دارد

کمک به اشتغال جوانان از اولویت‌های جهاددانشگاهی است

طرح نسخه نویسی گیاه پزشکی در شیراز آغاز شد

روسیه کاشت میکرو تراشه در واکسن را تکذیب کرد

کپسول اکسیژن جایگزین نذرهای سنتی محرم شود

برای آئین اربعین از ظرفیت دانشجویی استفاده شود

رئیس بسیج علمی فارس: عملکرد آموزشی جهاددانشگاهی قابل تحسین است

بابایی مطرح کرد: جهاددانشگاهی فارس و دستاوردهایی در راستای تحقق بیانیه گام دوم

برگزاری همایش نمایشنامه نویسی در شیراز/کودکان کار بورسیه می‌شوند

راه‌اندازی نخستین مرکز پژوهشی کنترل درد و مدولاسیون عصبی در شیراز

تداوم «طرح ملی توسعه مشاغل خانگی» توسط جهاددانشگاهی در فارس

راه‌اندازی سامانۀ کارآموزی و شبکۀ اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاه شیراز

شیراز میزبان کنفرانس "سنجش و ایمنی پرتوهای یونساز و غیریونساز"

کنکور ارشد با 34 هزار داوطلب در فارس برگزار می‌شود

اهمیت تشخیص به هنگام هموفیلی

ابتکار: تلاش برای تحقق عدالت جنسیتی/دولت آینده از «کمند» حمایت کند

برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش توسط جهاددانشگاهی فارس

فارس من| موج پنجم کرونا و نگرانی‌های داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد/ 11 توصیه سازمان سنجش

اهمیت تماس مادر و نوزاد در بدو تولد

تولید دستگاه تشخیص آفت خرما توسط جهاددانشگاهی فارس

خریداری دستگاه ترموپتراپی به منظور درمان بیماران مبتلا به سرطان