پیام فارس

آخرين مطالب

شهرداری تهران

امرودی: خون شهدا دنیا را بیدار خواهد کرد

پیام فارس - رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مراسم گرامیداشت یاد شهدای نمازگزار مسجد سیدآباد ولایت قندوز افغانستان، گفت: بدانید این شهدای شما ساکت نخواهند نشست بلکه تمام دنیا را بیدار خواهند کرد.

تامین و راه‌اندازی تجهیزات سخت‌افزاری برای مراکز واکسیناسیون ثابت و سیار

پیام فارس - شهر: شهرداری تهران برای مقابله با کرونا از فناوری ارتباطات و اطلاعات هم یاری گرفته و تاکنون اقداماتی مانند؛ امکان ارزیابی مراکز واکسیناسیون تحت پوشش ستاد کرونای شهرداری و راه‌اندازی امکان درخواست واکسیناسیون کرونادر منزل برای اقشار خاص از رطیق سامانه تهران من انجام شده است.

آغاز فاز دوم پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد»

پیام فارس - فاز دوم پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران با هدف واکسیناسیون اقشار کم برخوردار علیه ویروس کرونا آغاز شد.

بهره برداری از ۶ کیلومتر از مسیر هدایت آب های سطحی

پیام فارس - شهر: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در بازدید از پروژه های مدیریت شبکه سیلاب شهر تهران گفت: در آبان ماه ۶ کیلومتر از مسیر هدایت آبهای سطحی به کانالهای اصلی را به نتیجه می رسانیم.

خرید ۱۷۵ دستگاه اتوبوس برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی

پیام فارس - شهردار تهران گفت: برای توسعه حمل و نقل عمومی اقدامات مهمی از جمله خرید اتوبوس، رفع مشکلات اتوبوس های گازسوز و همچنین تأمین بودجه نوسازی ناوگان تاکسیرانی ردر حال انجام گرفتن است.

نحوه فعالیت «اتوبوس های زندگی» تشریح شد

پیام فارس - شهر: سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از واکسیناسیون ۳۲۴ هزار نفر در مرحله نخست پویش جهادی واکسیناسیون توسط شهرداری تهران خبر داد.

شهرداری تهران داوطلبانه متولی واکسیناسیون افراد کم برخوردار شد

پیام فارس - سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: شهرداری تهران به صورت داوطلبانه متولی واکسیناسیون افراد کم برخوردار و اقشار آسیب پذیر شهر تهران شد تا مانع از گسترش بیماری کرونا در بین این قشر از جامعه شود.

زاکانی: فعالیت ۲۲ ایستگاه مترو، ۲۲ اتوبوس سیار و ۲۲۰ مسجد برای واکسیناسیون افراد کم برخوردار

پیام فارس - شهردار تهران با اشاره به آغاز مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان می گیرد» گفت: در این مرحله از اجرای این پویش از ظرفیت ۲۲ ایستگاه منتخب مترو، ۲۲ اتوبوس سیار در میادین منتخب و فضای ۲۲۰ مسجد استفاده خواهیم کرد.

افزایش تعداد مسافران مترو با اجرای پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد»

پیام فارس - مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: مسافران شبکه مترو با اجرای پویش «تهران دوباره جان میگیرد» افزایش چشمگیری داشته است بطوریکه تعداد مسافران به مرز یک میلیون نفر رسیده است.

آغاز مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان میگیرد»

پیام فارس - شهر: مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون افراد کم برخوردار در قالب پویش «تهران دوباره جان میگیرد» در محل ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری آغاز شد.

تاکید شهردار تهران بر توقف و بازنگری در روند واگذاری املاک

پیام فارس - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: توقف و بازنگری در روند واگذاری املاک در قالب بند ۶ یکی مهم‌ترین دغدغه‌های شهردار تهران است که در رئوس وظایف مدیرعامل جدید هم تعریف شده است.

نصب نرده فلزی در بوستان جدیدالاحداث مسافر

پیام فارس - رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۱۷ گفت: با هدف ایمنی، رفاه و سلامت جان شهروندان اقدام به نصب نرده فلزی به ارتفاع ۲متر و به طول ۶۰۰متر طول در بوستان جدیدالاحداث مسافر صورت گرفته است.

برگزاری برنامه‌های آموزشی، سرگرمی و خانواده محور برای کودکان

پیام فارس - شهردار منطقه ۱۱ به مناسبت هفته ملی کودک از اجرای برنامه‌های آموزشی، سرگرمی و تفریحی با هدف ایجاد نشاط و خلاقیت در کودکان دربوستان رازی خبر داد که تا پایان ماه مهر در محله های این منطقه اجرا می شود.

راه اندازی بانک ایده و طرح‌های شهری

پیام فارس - ایجاد بانک دریافت اطلاعات، ایده‌ها و طرح‌ها می‌تواند زمینه ساز دستیابی به شعار "تهران، کلانشهر الگوی جهان اسلام" باشد.

تقدیر شهردار قلب پایتخت از خادمین اربعین

پیام فارس - مسعود رنجبریان از زحمات تیم اعزامی منطقه۶ به کشور عراق و انجام خدمات نظافتی در شهر مقدس نجف اشرف در مراسم اربعین حسینی تقدیر و قدردانی کرد.

شهر زیرزمینی به آرمان شهری برای معلولان نزدیک‌تر می‌شود

پیام فارس - علی عبداله‌پور گفت: از مجموع ۱۴۱ ایستگاه در حال بهره برداری تعداد ۷۷ ایستگاه دارای مسیر روشندلان است این کار با توجه به ضرورت مسیریابی افراد کم بینا و نابینا در تراز سکوها به استناد میزان مراجعه افراد کم بینا و نابینا در مترو به صورت پیوسته در ایستگاه‌های منتخب در حال انجام است.

برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های پایه حرکتی کودکان

پیام فارس - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ از آغاز کارگاه‌های مهارت‌های پایه حرکتی کودکان درمحلات این منطقه به بهانه هفته ملی کودک خبر داد و گفت: اولین کارگاه بازی ورزش و ارزیابی کودکان ۳ تا ۱۰ سال مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران با حضور شهردار این منطقه در مجموعه ورزشی عماد مغنیه کلید خورد.

والیبال ساحلی شهرداری تهران قهرمان شد

پیام فارس - تیم والیبال ساحلی شهرداری تهران که جهت انجام مسابقات والیبال ساحلی کلان شهرهای کشور به شهر رشت اعزام شده بود با غلبه بر حریفان عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

ضوابط و مقررات موجود، شهر را دچار آشفتگی کرده است

پیام فارس - معماری دوره‌ های قاچار،سلجوقی و ساسانی، در یک سنت معماری و مطابق با شرایط خود شکل گرفته، به همین دلیل در شهرهای تاریخی مانند اصفهان، معماری دوره سلجوقی بسیار انگشت شمار است یا در شهر ری، معماری دوره قبل از اسلام را مشاهده نمی‌کنیم، چرا که شهرهای تاریخی در بستر سنت معماری زایش داشته و خود را مطابق با شرایط به روز رسانی کرده‌اند.

برگزاری وبینار ونشست آنلاین "کودک وخانواده"

پیام فارس - وبینار و نشست آنلاین "کودک وخانواده" به مناسبت هفته ملی کودک وخانواده که به صورت مجازی با موضوع، فرزند پروری وروانشناسی وجامعه شناسی کودک برگزار می‌شود.

تأکید بر تسریع روند عملیات عمرانی تکمیل تقاطع غیرهمسطح سه راه باقر شهر

پیام فارس - عضو شورای اسلامی شهر تهران همراه با معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و شهردار منطقه ۱۹ از عملیات اجرایی فاز دوم و سوم پروژه تقاطع غیر همسطح سه راه باقر شهر بازدید کردند.

تشکیل کمیته مشترک میان کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و شهرداری تهران

پیام فارس - شهر: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است که اعلام نظرات شهرداری تهران درباره مصوبات مهم سبب می‌شود که نمایندگان مجلس آن‌ها را بشنوند و در صورت امکان هنگام تصویب نظرات شهرداری را در مصوبات لحاظ کنند.

رفع مشکلات مدیریت شهری با استفاده از ظرفیت‌های مجلس

پیام فارس - علی خضریان داشتن دغدغه مشترک میان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر در مدیریت شهر تهران را مقدمه‌ای برای همکاری فی‌مابین دانست و گفت: شهرداری تهران از ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی دربخط کردن نیروی انتظامی، وزارت خانه‌ها و سایر دستگاه‌ها برای حل مشکلات مدیریت شهری استفاده کند.

استفاده از ظرفیت‌ ۲۲ اتوبوس، ۲۲ ایستگاه مترو و ۲۲۰ مسجد برای واکسیناسیون

پیام فارس - شهر: فاز دوم پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» از فردا آغاز می‌شود و قرار است، از ظرفیت‌ ۲۲ اتوبوس، ۲۲ ایستگاه مترو، ۲۲۰ مسجد و ۲۲ مرکز ثابت و ون برای واکسیناسیون استفاده شود.

صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور شهردار تهران

پیام فارس - صبحگاه مشترک یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، سردار بیات فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران، سجاد محمد علی نژاد، مشاور و مدیر کل حوزه شهردار تهران، محمد مقدم حراست کل شهرداری تهران و خانواده معظم شهدا، چهارشنبه ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۰برگزار شد.

ضرورت اصلاح بودجه و واگذاری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی

پیام فارس - مدیرعامل برج میلاد باقدردانی از تلاش‌ها و اقدامات راهنمایان و همکاران بخش گردشگری برج میلاد از ضرورت واگذاری اپراتوری امور گردشگری برج میلاد به بخش خصوصی جهت افزایش بهره وری خبر داد.

شهر دوستدار کودک را باید از نگاه کودکان طراحی کرد

پیام فارس - مهدی صالحی در مراسم تجلیل از کودکان و نوجوانان فعال و فرهیخته که به مناسبت هفته ملی کودک برگزارشد، گفت: برای ایجاد شهر دوستدار کودک باید شهر را از نگاه و زاویه دید کودکان، برنامه ریزی و طراحی کرد.

عملیات به زراعی فضای سبز و هرس ترون آغاز شد

پیام فارس - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۳ از آغاز عملیات به زراعی بوستان ها و قطعات فضای سبز معابر اصلی و فرعی محدوده منطقه ۱۳ و هرس درختچه ترون در نواحی چهار گانه خبر داد .

طرح پلاک ایمن در محلات شمال تهران آغاز شد

پیام فارس - طرح پلاک ایمن با هدف ارتقاء ایمنی خانه و محله، با برگزاری کارگاه آموزشی برای مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی سراهای محلات شمال تهران آغاز شد.

اجرای طرح «مدیریت یکپارچه نگهداشت شهر»

پیام فارس - طرح پاییزه « مدیریت یکپارچه نگهداشت شهر» با حضور مدیران ارشد شهرداری تهران و به منظور آماده سازی شهر و تمهیدات لازم برای مواجهه با فصل سرما به صورت آزمایشی در منطقه ۱۴ آغاز شد.

پاسخگویی مدیران ارشد شهری منطقه ۱۸ به شهروندان

پیام فارس - حجت الاسلام والمسلمین آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم گفتگو و پاسخگویی به شهروندان منطقه ۱۸ گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته هر هفته مشکلات مردم ، محلات و مساجد را بررسی و گزارشات روزانه از مناظق شهر تهران را رصد و پیگیری می کنیم.

ساير مطالب

مسابقه بین‌المللی نقاشی «شهر صلح آمیز» سال 2021، برگزار می‌شود

روایت تهران «قصه ونک تا اختیاریه» منتشر شد

حضور کودکان مراکز پرتو در ویژه برنامه روز ملی کودک

افتتاح مرکز سیار واکسیناسیون شهیدحاج قاسم سلیمانی

آغاز یک ماه فعالیت فشرده عمرانی برای تکمیل تقاطع سه راه باقرشهر

حضور اداره کل امور بانوان در اولین رویداد بین‌المللی تهران مُدِکس

شهرداری تهران 20 هزار نفر از افراد آسیب پذیر را واکسینه کرد

کسب رضایتمندی حداکثری شهروندان هدف ماست

اتصال سدها و تصفیه خانه‌ها با اجرای رینگ آبرسانی تهران

همگام با سفیدپوشان عرصه سلامت در کنترل بیماری کرونا

افتتاح یک ایستگاه جدید مترو تا 20 روز آینده

تکذیب خبر استعفای مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران

آغاز به کار آزمایشی فروشگاه شهروند همت

تهران همواره ارتباط خوبی با فرهنگ و ملت فرانسه داشته است

واکسیناسیون ساکنان کوره‌های آجرپزی، اسکان کارگری و مددسراها

اجرای 150 برنامه در بوستان‌های شهر تهران برای کودکان

افزایش رضایتمندی شهروندان از اولویت های اصلی شورای ششم

جشنواره کودک و شور زندگی به مناسبت هفته ملی کودک

باغ فردوس تهران

خانه تاریخی ناصر الدین میرزا

ضرورت افزایش سهم مترو از حمل و نقل عمومی

برپایی نمایشگاه عکس های تاریخی در منطقه 14

هر ایستگاه مترویی که قابلیت بهره برداری دارد نباید تا زمان افتتاح رسمی متوقف شود

عمارت تاریخی موسسه حکمت و فلسفه

نظارت و کنترل عوامل‌ محیطی در ارتقای سلامت‌ مددجویان

اعطای جوایز خوش‌حسابی به پرداخت‌کنندگان عوارض ساختمانی

تزریق دُز سوم واکسن کرونا به کارکنان شهرداری تهران

اجرای مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهرداری تهران

بیش از 90 درصد تجهیزات داخلی مترو ساخت داخل است

افتتاح ایستگاه مترو شهید رضایی در خط 6

تسریع روند واکسیناسیون علیه کرونا با راه اندازی مراکز ثابت و سیار

پیام تبریک شهردار تهران به کشتی گیران کشورمان

‎پیگیری مشکلات پل‌های عابر پیاده مکانیزه

خروجی بازدیدهای میدانی باید حل سریع معضلات و مشکلات محلات باشد

برگزاری تور «تهران‌گردی» برای دانشجویان کشورهای خارجی

دوره آموزشی مربیگری کودک «ویژه بانوان»

آغاز عملیات احداث رمپ و لوپ شکوفه به منظور کاهش بار ترافیکی

فضاهای گردشگری شمال تهران باید با فناوری های جدید به روز شوند

شهردار تهران انفجار تروریستی مسجد قندوز را تسلیت گفت

اجرای طرح ویژه نگهداشت شهر در منطقه 2

هفته تهران؛ آنچه نباید از یاد برود

طرح جهادی واکسیناسیون اقشار آسیب پذیر در منطقه 13

اجرای ویژه برنامه های هفته ملی کودک در منطقه 9

واکسیناسیون بیش از 18 هزار نفر در مراکز سیار

اجرای طرح پویش جهادی تزریق 300 هزار دُز واکسن در منطقه 4

هم اندیشی مدیران روابط عمومی شهرداری تهران با رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

تاکید معاون فنی بر تسریع عملیات تکمیل زیرگذر گلوبندک

محلات اعیان نشین تهران قدیم

تداوم پویش جهادی شهرداری برای اجرای واکسیناسیون

بازدید رایگان از موزه‌ نقشه‌ تهران

قدردانی معاون درمان ستاد مقابله با کرونا از شرکت شهر سالم

هم افزایی پلیس و شهرداری برای تامین امنیت غرب پایتخت

برگزاری جشنواره کودک، نشاط و خلاقیت در منطقه 13

دیدار شهردار منطقه17 با خانواده شهید مدافع امنیت

خرید قطعات اصلی و بازسازی ناوگان، اولویت اول شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه

برنامه ویژه منطقه 17 برای مقاوم سازی درختان در برابر سرما

قدردانی شهردار منطقه 3 از خادمین زائران اربعین

درآمدهای پایدار شهری از درآمدهای حوزه شهرسازی پیشی گرفت

تدارک 10 عنوان برنامه ویژه هفته ملی کودک در منطقه 19

ارائه خدمات به شهروندان در مراکز واکسیناسیون کرونا ادامه دارد

برپایی آیین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در منطقه 15

اجرای برنامه های شاد برای کودکان منطقه2

پیشرفت 95 درصدی پروژه تامین آب بوستان جوانمردان

اولین سوگواره رضوی خادمیاران منطقه 18 برگزار می شود

رویداد دوچرخه سواری کودکان کار در راستای برنامه های شهر انسان محور

آغاز تجهیز ایستگاه تقاطعی توحید در خط 7 مترو

تامین نیاز موکب‌ها از طریق ستاد خادم المنتظر

بازدید شهردار منطقه 9 از پروژه های شهری

مجموعه تاریخی- گردشگری رازی، برنده جایزه مدیریت شهری اسلامی ایرانی شد

شماره جدید نشریه «روایت تهران» منتشر شد

پیش‌بینی 90 درصدی تزریق دز دوم واکسیناسیون افراد آسیب‌پذیر

تجلیل از فعالان عرصه امنیت در منطقه13

بازپیرایی مدارس منطقه 19 با آغاز سال تحصیلی جدید

کمپین واکسیناسیون افراد معلول، کم‌برخوردار، معتاد و بی‌خانمان

بازدید شهردار تهران از آسایشگاه جانبازان بقیه الله (عج)

بازدید شهردار تهران از ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی پایتخت

خطر ساخت و ساز در حریم و بستر رودخانه‌ها برای شهر تهران

25 هزار دستگاه تاکسی مجهز به سیستم پرداخت آنلاین هستند

از تزریق واکسن تا حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی

رفع مشکل اتوبوس‌های گازسوز به زودی/ ضرورت حرکت به سوی برقی شدن ناوگان حمل و نقل عمومی

حمایت از ارائه بسته معیشتی به تاکسیرانان/ پرداخت کمک هزینه نوسازی 10 هزار تاکسی از سوی شهرداری

آیین تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام با حضور شهردار تهران

گوهر ناب دفاع مقدس روحیه انقلابی و فرهنگ کار مخلصانه برای مردم است

بسیج مدیریت شهری با اجرای طرح های جهادی

تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دریاچه خلیج فارس

از توجه به معیشت رانندگان اتوبوس و تاکسی تا ضرورت توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی

گفت و گو با معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران

اجرای اقدامات ضربتی کوتاه مدت برای حل مشکلات ناوگان اتوبوسرانی

گفت‌وگوی بدون واسطه با مردم منطقه 18 تهران

نشست تخصصی «خانواده و رسالت» برگزار شد

هفتمین شماره مجله چند رسانه‌ای «کلیک دو» منتشر شد

نیروی انتظامی یاور مدیریت شهری در اداره مطلوب شهر است

کاهش بار ترافیکی بازار شهید احسانی در منطقه 19

لکه‌گیری کرونایی در جنوب شهر با استقرار اتوبوس‌های واکسیناسیون

بهبود کیفیت خدمات محیط زیست و پسماند

نام‌گذاری زمین چمن میلان به نام شهیدان کربلایی

فعالیت تعدادی از مراکز معاینه فنی در روز پنجشنبه جاری

بازدید رایگان از موزه های منطقه 11

گلزار شهدای وردآورد میزبان برپایی یادواره شهداء شد

بهره برداری از 7 ایستگاه جدید مترو در صورت تأمین منابع مالی