پیام فارس

آخرين مطالب

وزارت رفاه

تثبیت اشتغال ۱۳هزار و ۶۶۷ نفر با پرداخت تسهیلات کرونا در استان همدان

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت : در راستای حمایت و جبران بخشی از خسارت های ناشی از کرونا در سال ۱۳۹۹ ، تاکنون به ۱۰ هزار و ۴۸۳ پرونده به مبلغ ۱هزارو ۲۹۳ میلیارد ریال تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده پرداخت شده که زمینه تثبیت اشتغال ۱۳هزار و ۶۶۷ نفر را فراهم کرده است.

عیادت مدیرکل امور استان های وزارت کار از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان در بیمارستان

پیام فارس - دلبری مدیرکل اموراستانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت عیادت و پیگیری وضعیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان به این استان سفر کرد.

نشست ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر خراسان شمالی برگزار شد

پیام فارس - جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر خراسان شمالی با حضور معاون امور اجتماعی این اداره کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی و شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .

۳۲۰ ویژه برنامه در هفته کار و کارگر سیستان و بلوچستان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شیوع موج چهارم کرونا، عمده ی برنامه های هفته کار و کارگر در سطح استان امسال با رعایت شیوه نامه های بهداشتی بصورت محدود و یا بر بستر فضای مجازی و رسانه ای برگزار خواهد شد.

حدود ۱۷ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه کارگران کرمانشاه اختصاص یافت

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اختصاص ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل و تجهیز مجموعه ورزشی کارگران شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: با اختصاص این میزان اعتبار این مجموعه به زودی تکمیل خواهد شد.

پیام تسلیت شریعتمداری به مهدی عیسی زاده

پیام فارس - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت پدر مهدی عیسی زاده رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

پیام تسلیت شریعتمداری در پی عروج سردار سید محمد حسین زاده حجازی

پیام فارس - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی عروج ملکوتی سردار سرتیپ پاسدار" سید محمد حسین زاده حجازی" جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان: جرائم بیمه‌ای کارفرمایان واحدهای تولیدی دارای شرایط بخشیده می‌شود

پیام فارس - مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: کارفرمایان دارای شرایط می‌توانند بدون مراجعه به شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی es.tamin.ir نسبت به ثبت درخواست استفاده از بخشودگی جرائم بیمه‌ای اقدام کنند.

برنامه‌های هفته کارگر در قزوین به صورت مجازی برگزار می‌شود

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با توجه به وضعیت استان از نظر شیوع کرونا، برنامه‌های گرامیداشت هفته کارگر در استان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

پرداخت ۸۳ هزار میلیون ریال تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی استان همدان

پیام فارس - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت:درسال۱۳۹۹ مبلغ۸۳ هزار میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی ( مستقل و پشتیبان ) در استان همدان پرداخت شده است.

بررسی بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ پرونده مشاغل سخت و زیان آور در هرمزگان

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در سال گذشته ۳ هزار و ۵۶۰ درخواست مشاغل سخت و زیان آور به منظور بهره مندی از قانون بازنشستگی پیش از موعد در کمیته های بدوی و تجدیدنظر این اداره کل بررسی شد.

میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی ایلام در سال ۱۴۰۰ ابلاغ شد

پیام فارس - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت کار، حق الزحمه ثبت نام به همراه مشاوره شغلی در دفاتر کاریابی سال جاری به دفاتر کاریابی سطح استان ابلاغ شد.

حوادث ناشی از کار در خراسان شمالی کاهش یافت

پیام فارس - رییس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: سال گذشته ۲۳۶ حادثه ناشی از کار در استان به وقوع پیوست که چهار مورد نسبت به سال ۹۸ کمتر بود.

بهزیستی استان البرز مجری طرح بهبود و مراقبت روابط خانواده می شود

پیام فارس - مدیرکل بهزیستی البرز گفت : طرح بهبود و مراقبت روابط خانواده در ۵ سال اول زندگی با محوریت و تسهیل گری مراکز مثبت زندگی و در راستای تحکیم بنیان خانواده و کنترل و کاهش طلاق، از سوی بهزیستی البرز اجرا می شود.

شریعتمداری: با محدود کردن غربالگری ژنتیک مخالفیم

پیام فارس - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری مخالفت خود را با تصویب آن بخش از "طرح جوانی جمعیت" مجلس شورای اسلامی که به محدود کردن غربالگری ژنتیک منجر می شود عنوان کرد .

تصویب کلیات لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور

پیام فارس - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه، ۲۹ فروردین مجلس شورای اسلامی، با کلیات 《لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور》موافقت کردند.

کمک به ۳۳ بنگاه اقتصادی مشکل دار در هرمزگان جهت حفظ اشتغال

پیام فارس - ‌مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور​ صیانت ​از نیروی کار و تثبیت اشتغال و پایداری تولید و حفظ حیات اقتصادی بنگاهها، سال گذشته به ۳۳ بنگاه اقتصادی مشکل دار در استان کمک شده است.

کاهش ۵۰ درصدی نرخ حوادث ناشی از کار در معادن مازندران با تشدید بازرسی‌ها

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از کاهش بیش از ۵۰ درصدی نرخ حوادث ناشی از کار در معادن مازندران در سال گذشته با تشدید بازرسی‌ها توسط بازرسان کار خبر داد.

اجرای بیش از ۳۰ برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت هفته کارگر در اردبیل

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تعداد ۳۰ برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر برنامه ریزی شده است که از پنجم تا ۱۱ اردیبهشت در واحدهای تولیدی و شهرستان ها اجرا خواهد شد.

شمار مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در استان مرکزی ۱۰ درصد کاهش یافت

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شمار مقرری‌بگیران بیمه بیکاری این استان پارسال در مقایسه با مدت مشابه قبل آن ۱۰ درصد کاهش یافت که این مهم در شرایط سخت کرونا و تنگناهای اقتصادی رخ داده است.

ثبت‌نام اینترنتی «مرحله دوم وام ضروری» اول اردیبهشت آغاز می‌شود

پیام فارس - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی مرحله دوم وام ضروری ۱۰ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز می شود.

۱۲ هزار بازرسی از کارگاه های مشمول قانون کار استان کرمانشاه انجام شد

پیام فارس - رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: سال گذشته ۱۲ هزار بازرسی به صورت ادواری و موردی از کارگاه های سطح این استان انجام شده است.

اطلاعیه مهم _ اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی برای مصاحبه

پیام فارس - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای پیرو اطلاعیه مورخ ۱۱/۱۵/ ۱۳۹۹موضوع اعلام نتایج قبول شدگان هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ، اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان را برای شرکت در مصاحبه اعلام کرد.

بیش از ۱۹۳میلیارد تومان تسهیلات خسارت کرونا در لرستان پرداخت شد

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: در سال ۹۹ مبلغ ۱۹۳ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان تسهیلات بانکی برای جبران خسارت کرونا به کسب و کارهای مختلف در این استان پرداخت شد.

۲ هزار و ۴۱۳ طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی تسهیلات گرفتند

پیام فارس - مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: پرداخت تسهیلات به ۲ هزار و ۴۱۳ طرح اشتغال روستایی در این استان مصوب شد و این اقدام از راهبردهای موفق دولت تدبیر و امید در رفع بیکاری بوده است.

خراسان رضوی با ۱۴۱۳ تشکل کارگری و کارفرمایی جایگاه خود را در کشور تثبیت کرد

پیام فارس - مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت:بررسی های انجام شده در عملکرد سال ۱۳۹۹ حوزه تشکلات کارگری و کارفرمایی استان نشان می دهدکه هم اکـنون در استان ۱۴۱۳ تشکـل کارگری و کارفرمـایی دارای اعـتبار فعالیت می کنند که این رقم جایگاه دوم کشوری بعد از استان تهران را برای خراسان رضوی تثبیت کرده است.

پرداخت بیش از ۲۰۰‌ میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده در البرز

پیام فارس - مدیر امور اشتغال و کارافرینی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی البرز از پرداخت بیش از ۲۰۰‌ میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده در البرز خبر داد.

ایجاد "دفتر اطلاعات رفاه ایرانیان" در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

پیام فارس - رئیس مرکز اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد دفتر اطلاعات رفاه ایرانیان ذیل معاونت رفاه اجتماعی این وزارتخانه خبر داد.

پیام تسلیت شریعتمداری به سید حسن خمینی

پیام فارس - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت "سید مرتضی طباطبایی" را به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تسلیت گفت.

۸۰ درصد شغل‌های ایجاد شده در زنجان از طریق تسهیلات اشتغال خرد است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته بیش از ۸۰ درصد اشتغال ایجاد شده در این استان از طریق تسهیلات هدفمند در بخش اشتغال خرد و خانگی، حمایتی و روستایی بود.

عملکرد بخش اشتغال استان همدان تشریح شد

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در جلسه کارگروه اقتصادی اشتغال و سرمایه گذاری عملکرد اشتغال استان را تشریح کرد.

نماینده ویژه وزیر تعاون در سفر به استان مرکزی: گره‌گشایی از بنگاه‌های اقتصادی صیانت از نیروی کار است

پیام فارس - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گره‌گشایی از معضلات بنگاه‌های اقتصادی صیانت از نیروی کار است و در شرایط خاص اقتصادی باید شعار سال را در مانع‌زدایی از تولید با جدیت دنبال کرد.

زمینه ایجاد اشتغال بیش از ۲ هزار نفر در راستای اجرای طرح های ذیل سیاست های فعال بازار کار هرمزگان

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح های ذیل برنامه سیاست های فعال بازار کار، زمینه ایجاد اشتغال ۲ هزار و ۱۳۵ نفر سال گذشته در استان فراهم شده است.

۲۲ مرکز کارآفرینی در زنجان فعال است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: ۲۲ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی با مجوز رسمی از طریق اداره تعاون در استان فعالیت می‌کنند.

کانون قرآن و عترت بهزیستی استان البرز با هدف کاهش آسیب های اجتماعی تشکیل می شود

پیام فارس - مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست شورای فرهنگی استان از تشکیل کانون قرآن وعترت بهزیستی البرز در راستای آشناسازی بیشتر جامعه هدف بهزیستی با معارف اسلامی و فرهنگ دینی در سال ۱۴۰۰خبرداد.

ساير مطالب

آب خلیج فارس؛ به کام یزدی‌ها شیرین نمی‌شود/پرونده مصرف آب انتقالی به یزد همچنان روی میز برنامه‌ریزی

24 واحد تولیدی تملک شده توسط بانکها در فارس تعیین تکلیف شد

تبدیل خانه‌ ای در ستارخان به مزرعه بیت‌ کوین

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 25 فروردین 1400

فعالیت مجدد مزرعه استخراج رمز ارز رفسنجان

ضریب حقوق بازنشستگان 25 درصد افزایش می‌ یابد

لیست قیمت اجاره‌ های میلیاردی در مناطق اعیانی‌ نشین پایتخت

افتتاح طرح استحصال اتان در مُهر

جذب 120 درصدی تسهیلات تولید گوشت توسط عشایر

قاچاقچی سوخت در شیراز 11 میلیارد جریمه شد

کوچ ماشینی عشایر 23 اردیبهشت آغاز می‌شود

نرخ زولبیا بامیه در شیراز 42 هزار تومان اعلام شد

مطالبه اهالی فارس در «فارس‌من»؛ عملیات آبرسانی از خلیج فارس به صنایع استان تسریع شود

مُهر تایید دولت به نرخ پایه دلار 4200 تومانی

اُفت 963 واحدی شاخص بورس در 25 فروردین ماه

تعطیلی و توقف محور استراتژیک لامرد - پارسیان؛ پروژه آزادراه در بودجه 1400 تصویب شد

آزادراه لامرد پارسیان ردیف بودجه گرفت

واحدهای فرآوری فارس11 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است

600 هزار دارنده سهام عدالت در فارس در سجام ثبت‌نام نکرده‌اند

فرماندار: بهره‌وری در شهرک صنعتی فیروزآباد ارتقا یابد

بورس انرژی امروز میزبان عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری می‌شود

لبنیات در ماه رمضان گران نمی‌ شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 فروردین 1400

زمان واریز یارانه ماه رمضان اعلام شد

بخشی از سهامداران عدالت فارس در سجام ثبت‌نام نکرده‌اند

افزایش مصرف و سیستم توزیع دلایل اصلی کمبود سیمان است

کمبود سیمان عامل کندی اجرای پروژه‌های عمرانی است

زمین برای اجرای طراح اقدام ملی مسکن تامین شده است

نیمی از جریمه معوق چک مودیان بخشیده شد

واحد آند سازی شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به بهره برداری رسید

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 فروردین 1400

آتش ارتفاعات "هنگام" را درگیر کرده است/اعزام بالگرد برای انتقال نیروها

هزینه پیامک بانک‌ ها 30 هزار تومان می‌ شود

طرح نظارتی استاندارد فارس در ماه رمضان اجرایی می‌شود

اُفت 2 هزار واحدی شاخص بورس در 23 فروردین ماه

بورس دلار 1400 را پیش خور می کند؟

موافقت سرمایه‌گذار با ساخت نیروگاه در لامرد

احتمال حمله آفت ملخ به مزارع / آغاز برداشت گل محمدی در جهرم

گرانی رکن ثابت بازار کالاهای اساسی در شیراز؛ قیمت گوشت از مدار صعود پائین نیامد + جدول

انتقال خط لوله جداگانه آب شرب به کرمان از خط لوله خلیج فارس

پرداخت 45 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کردستانی از طریق بانک مهر ایران

قیمت زولبیا و بامیه مشخص شد

20 تن مرکبات بین 2500 خانواده نیازمند شهر شیراز توزیع شد

معوقات کامل بازنشستگان صنایع مخابرات راه دور شیراز کی پرداخت می‌شود؟ / احیای کارخانه در ابهام

استعفای خبرنگار فلسطینی العربیه در اعتراض به دروغ‌ پردازی‌های این شبکه

سرمایه‌گذاران اسیر قوانین دست و پاگیر هستند

گرانفروشان مرغ در فارس 26 میلیارد ریال جریمه شدند

استقلال شهرستان‌های نوبنیاد فارس در توزیع سوخت کشاورزی

افزایش 100درصدی قیمت مرغ ثبت شد

قیمت آش و حلیم در ماه رمضان اعلام شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 فروردین 1400

احتمال افزایش دوباره قیمت مرغ، قوت گرفت

توزیع 20 تن مرکبات در بین اقشار نیازمند شیراز

احیا و راه‌اندازی 176 واحد تولیدی بخش کشاورزی راکد در فارس

اجرای بیش از 13 هزار ساعت آموزش و ترویج کشاورزی در شیراز

فولاد مبارکه برداشت آب از زاینده رود را به صفر می‌رساند

هیأتی‌ها با خرید 33 تن سیب‌زمینی به کمک کشاورز اهل سنت بیجاری آمدند

وام 150 میلیونی قرض الحسنه بانک مهر ایران را چگونه بگیریم؟

خشکسالی و ضرورت اجرای طرح انتقال آب از دریا به فارس

خط و نشان قوه قضاییه برای سامسونگ و ال‌ جی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 21 فروردین 1400

نوید‌های تازه برای بهینه سازی نیروگاه گازی شیراز و کاهش صدا‌های ناخواسته

چهارهزار و 880 میلیاردریال سرمایه‌گذاری درلارستان فارس محقق شد

تولید سالانه 120 میلیون نشاء در گلخانه‌های کازرون

حمایت اوقاف فارس از سرمایه گذاران حوزه تولید و اشتغال

خواسته برخی کشاورزان برای مدیریت بهتر حقابه سد درودزن فارس

تامین کالاهای اساسی ماه رمضان در فارس

بازار طلا از شنبه به مدت 2هفته تعطیل است

قرارداد با چین، موتور اقتصاد ایران را روشن می‌ کند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 فروردین 1400

بلیت متروی تهران از چه زمانی گران می‌ شود؟

میزان افزایش حقوق بازنشستگان با 30 سال سابقه

صادرات هندوانه و خربزه تولیدی راسک به کشورهای حوزه خلیج فارس

انتظار افزایش 20 درصدی تولید در مزارع گندم بنیان شیراز

واریز یک نوبت اضافی از یارانه کمک معیشتی

کاسبی امارات از تزریق واکسن کرونا

امید‌ها براى کاهش تحریم نفت ایران افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 فروردین 1400

پایان بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن در مجلس/ ارسال مصوبات به شورای نگهبان

قیمت محصولات تراکتورسازی ایران افزایش یافت

ثبت دو رکورد تولید در صبا فولاد خلیج فارس هم زمان با نیمه شعبان

ارسال بیش از 660 میلیون لیتر فرآورده نفتی از منطقه خلیج فارس

عملیات اجرایی راه دسترسی به 15 معدن قیر طبیعی گیلانغرب آغاز شد

افزایش 5 برابری صدور مجوز سرمایه‌گذاری خارجی در فارس

سایه برق امید برسر 23 درصد مشترکان در شیراز/همراهی با صنایع پررنگ‌تر می‌شود

توقف پروژه طرح اقدام ملی مسکن مازندران

فارس، رکورد دار صدور مجوز سرمایه‌گذاری خارجی‌

تعطیلی برخی مشاغل در البرز از امروز/ هشدار معاون استاندار البرز

تولید بیش از 100 میلیون نشاء گلخانه‌ای در مرودشت

مدرنترین سامانه‌ حمل و نقل جهانی در فارس شروع به پرواز کرد +فیلم

مصرف بنزین در فارس 70 درصد افزایش یافت

آغاز برداشت شَمام در شهرستان مُهر / نابودی ١٠٠ هزار هکتار مزارع گندم براثر خشکسالی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 17 فروردین 1400

اکثر تجهیزات پتروشیمی بومی سازی شده است

توزیع مرغ گرم در ارسنجان

فارس من|علت شکل گیری بازار سیاه سیمان/مهمترین مانع صنعتگران در سال پشتیبانی تولید

فارس من| جای خالی باتری‌ قلمی‌های ایرانی در بازار/ باتری‌های خارجی بازار را اشباع کرده‌اند

تامین سرمایه در گردش، مانع تعطیلی شرکت پگاه فارس شد

افتتاح 371 میلیارد تومان پروژه برقی در منطقه 4 کشور

قرارداد ساخت تجهیزات و جمع‌آوری گازهای همراه نفت با شرکت‌های ایرانی امضا ‏شد