پیام فارس

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه : شعار سال ۱۴۰۰ با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع تولید محقق می شود

پیام فارس - نخستین نشست شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۰ به ریاست حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای مدیران استان و با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی، مؤسسات و بانک های تابعه و دیگر اعضا به میزبانی مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمانشاه برگزار شد.

مرکز ماده ۱۶ ترک اعتیاد استان البرز افتتاح شد

پیام فارس - مدیرکل بهزیستی استان البرز از افتتاح مرکز ماده ۱۶ ترک اعتیاد به منظور جمع آوری معتادین متجاهر در استان پس از سال ها انتظار و مطالبه مردم خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید برای رفاه مردم و خدمت رسانی شایسته گام های اساسی برداریم

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت:حمایت از چرخه تولید یکی از وظایف اصلی مجموعه وزرات تعاون،کار و رفاه اجتماعی است و بر این اساس نیازمند تلاش روزافزون مدیران شورای هماهنگی در راستای تحقق شعار سال در سطح استان هستیم.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:تلاش درعرصه تولید و ایجاد اشتغال پایدار یک حرکت جهادی و مقدس است

پیام فارس - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید های دوره ای خود از واحد های تولیدی و صنعتی استان از مجتمع تولیدی لیمون چینی آراد بازدید و در گفت وگو با کارگران و مدیران این مجموعه تلاش در عرصه تولید و ایجاد اشتغال پایدار را یک حرکت جهادی و مقدس دانست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:نام جمعیت هلال احمر با ایثار مسئولیت انسان های شریف و با اراده گره خورده است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در دیدار مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمانشاه به مناسبت تبریک هفته جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، گفت: نام جمعیت هلال احمر با ایثار و احساس مسئولیت انسان های شریف و با اراده گره خورده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها موجب اشتغالزایی و توسعه قزوین می‌شود

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: بهره برداری از ظرفیت تعاونی‌ها و تقویت آنها در بخش‌های کشاورزی، صنعتی و خدمات موجب اشتغالزایی و توسعه استان می‌شود.

پرداخت مشوق های مالی برای اتحادیه ها و تعاونی‌های شرکت کننده در نمایشگاهها

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: بر اساس اعلام معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اتحادیه‌های و تعاونی هایی که در نمایشگاهها شرکت می کنند، از پرداخت مشوق های مالی برخوردار خواهند شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تحقق شعار سال با برنامه ریزی مناسب و عملگرایی امکان پذیر است

پیام فارس - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: ۲۹۶ هزار و ۸۳۴ نفر بیمه شده اصلی در استان یزد هستند که با احتساب افراد تحت پوشش بیش از ۷۸۷ هزار و ۴۹۳ نفر از مزایای بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنند.

ارائه خدمت درمانی به بیش از چهار هزار مراجعه کننده مشکوک و قطعی کرونا در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس

پیام فارس - مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان، چهار هزار و ۸۷۴ نفر مشکوک و مبتلای قطعی کرونا در بیمارستان خلیج‌فارس خدمات دریافت کردند.

حدود ۷۰۰ شرکت تعاونی طی هشت سال در گیلان تشکیل شد

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از تشکیل ۶۹۹ شرکت تعاونی با ۱۹ هزار و ۸۰۰ نفر عضو و سرمایه ای بالغ بر یک هزار و ۱۸۰ میلیارد ریال با ایجاد فرصت شغلی برای هشت هزار و ۳۹۹ نفر در دولت تدبیر و امید خبر داد.

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت اکبر ترکان

پیام فارس - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت اکبرترکان وزیر پیشین دفاع ،راه و ترابری و مشاور پیشین رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی را تسلیت گفت.

با آغاز مرحله دوم بسته دهم طرح یاری؛ تسهیلات دندانپزشکی بازنشستگان کشوری در تمام مراکز استان های کشور قابل استفاده شد

پیام فارس - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: مرحله دوم طرح ارائه تسهیلات تخفیفی و تقسیطی خدمات دندانپزشکی بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنان، در تمام مراکز استان های کشور آغاز شده است.

پیام تبریک شریعتمداری به مناسبت عید سعید فطر

پیام فارس - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی عنوان کرد؛ مردم متدین ایران اسلامی به رغم شرایط خاص و همه گیری ویروس منحوس کرونا،مراتب بندگی و توجه خالصانه خود را با اجرای دستورات الهی و پیوند با معارف نورانی به ویژه در شب‏‌های قدر،به شکلی زیبا و موثر ترسیم کردند.

حمایت صندوق کارآفرینی امید از ایجاد اشتغال در استان اردبیل

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: در دیدار با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت جهت گشایش اشتغال و حمایت از ۲۰۰ طرح تولیدی و اشتغالی موافقت شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: موفقیت سازمان در تحقق اهدافش مستلزم هماهنگ ساختن و تفکیک فعالیت ها است

پیام فارس - نشست بررسی عملکرد حوزه روابط کار با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.

سهمیه بیمه کارگران صنعت ساختمان استان اردبیل افزایش یافت

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در نشست مشترک استاندار اردبیل با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با افزایش تعداد سهیمه یارانه‌ای بیمه کارگران صنعت ساختمان موافقت شد.

آمادگی بهزیستی استان مرکزی برای دریافت فطریه

پیام فارس - مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از آمادگی این اداره کل برای جمع آوری و دریافت زکات فطره، کفارات و نذورات در روز عید سعید فطر خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: همدلی و همراهی مدیران عضو شورای هماهنگی برای اجرایی شدن شعار سال لازم است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اهمیت اجرایی شدن شعار سال در دستگاه های تابعه وزارت متبوع گفت: همدلی و همراهی مدیران عضو شورای هماهنگی برای اجرایی شدن شعار سال لازم است.

قدردانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عملکرد فرمانده مرکز مقاومت بسیج

پیام فارس - محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خاطر فعالیت ها و اقدامات مرکز مقاومت بسیج حوزه ها و پایگاه های ویژه سازمان های تابعه در سال ۱۳۹۹ از احمد غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج این وزارتخانه قدردانی کرد.

افتخار آفرینی مددجوی بهزیستی البرز در مسابقات جام جهانی وزنه برداری معلولان تایلند

پیام فارس - امیر جعفری مددجوی تحت پوشش بهزیستی استان البرز و ملّی پوش افتخارآفرین کشور در رقابت های جام جهانی معلولان در کشور تایلند موفق به کسب مدال طلا شد.

سند توسعه آموزش مهارت‌های خراسان شمالی تدوین شد

پیام فارس - رییس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان شمالی گفت: سند توسعه آموزش مهارت‌های استان با هدف تامین نیازهای آموزشی و مهارتی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای این خطه تهیه و تدوین شد.

شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان برتر کشور شد

پیام فارس - رییس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اعلام نتایج ارزیابی عملکرد شورای هماهنگی استان ها از سوی وزارت متبوع، شورای هماهنگی سیستان و بلوچستان توانست در سال ۱۳۹۹ رتبه برتر کشور را به همراه استان های ایلام و تهران کسب کند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد:تعهد دستگاه های اجرایی استان برای ایجاد ۱۲ هزار فرصت شغلی در سال جاری

پیام فارس - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در سال جاری دستگاه های اجرایی متعهد شدند ۱۲ هزار شغل در استان ایجاد کنند که بیشترین ایجاد اشتغال مربوط به شهرستان های یزد، میبد و اردکان است.

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: بخش خدمات در استان قزوین بر اثر کرونا بیشترین آسیب را دید

پیام فارس - معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: بر اثر شیوع کرونا از سه دسته صنعت، کشاورزی و خدمات، بخش خدمات بیشترین آسیب و خسارت را دید.

۳۲ میلیارد ریال مشارکت و همدلی خیرین البرزی در پویش ضیافت همدلی

پیام فارس - مدیر کل بهزیستی استان البرز از تداوم روند همدلی مردم مومن البرزی و ارائه کمک رسانی به مددجویان نیازمند در قالب پویش ضیافت همدلی به میزان ۳۲ میلیارد ریال خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان خبر داد: موافقت با اعطای مجوز و تاسیس ۲ مرکز تخصصی جدید مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی

پیام فارس - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت:رویکرد اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان شکل گیری مراکز مشاوره تخصصی با تمرکز بر حوزه های دارای مزیت اقتصادی و پتانسیل منطقه ای است.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای: آموزش های فنی و حرفه ای می تواند پیشتاز اجرای برنامه های همکاری بلند مدت بین ایران و چین باشد

پیام فارس - رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست مشترک توسعه همکاری های حوزه آموزش های فنی و حرفه ای ایران و چین گفت: آموزش های فنی و حرفه ای می تواند پیشتاز اجرای برنامه های همکاری بلند مدت بین دو کشور باشد.

مدیر آموزش موسسه کار و تامین اجتماعی خبر داد: برگزاری کارگاه نیاز سنجی آموزش

پیام فارس - مدیر آموزش موسسه کار و تامین اجتماعی از برگزاری کارگاه نیازسنجی آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان موسسه و اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ادارات کل استان ها خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: پتروشیمی، آینده اقتصاد استان کرمانشاه را متحول خواهد کرد

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: پتروشیمی، آینده اقتصاد استان را متحول و سبب افزایش تقاضا نیروی کار در این بخش و تربیت نیروی انسانی خواهد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: محور اصلی تولید و اشتغال بنگاههای اقتصادی هستند

پیام فارس - سعید مازندرانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با تشریح سیاست ها و برنامه های توسعه کارآفرینی در استان از جمله موضوعات آموزش و ترویج کارآفرینی، شبکه سازی و حمایت از کارآفرینان را مورد تاکید قرار داد.

ساير مطالب

تدارک برای صادرات نهال از خفر به کشورهای حوزه خلیج فارس

دیابت و فشار خون مهمترین علل دیالیز در جهرم هستند

روستاهای محروم دیروز به برکت انقلاب اسلامی شهرهای امروز هستند

عضو شورای عالی نظام پزشکی: محدودیت‌های سختگیرانه کرونایی تداوم یابد

کسب‌ و کارهای نوین راهگشای معضلات هستند

هجوم جدید ملخ‌های صحرایی از اواخر بهمن

فارس من| گلایه مدیرعامل شرکت توسعه عمران صدرا از شهرداری شیراز

شمار مناطق کم‌خطر شیوع کرونا در فارس 32 شهرستان است

16 بهمن ، آخرین مهلت ارسال آثار به رویداد طواف

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کازرون افزایش یافت

اورژانس هوایی به یاری مادر باردار اهل دهدلی شتافت

اشتراک گذاری اطلاعات حوزه مدیریت شهری با کمک خشت طلایی تهران

یک هزار و 100 طرح هادی روستایی فارس نیازمند بازنگری هستند

استان فارس در 2 گروه خونی نیاز به یاری مردم دارد

فارس من| مشکل چندین ساله بی‌‌آبی در «قلعه نو» مه‌ولات؛ این روستا زیر نظر آبفا نیست

هنرمند باید اهل علم و اندیشه باشد

پشت پرده خودکشی کارگر شهرداری در مرودشت

پیش بینی بارش‌های کمتر از نرمال تا پایان بهمن

13 هکتار زمین برای جابه‌جایی روستای مشایخ شهرستان ممسنی اختصاص یافت

فارس میزبان 15 شهید گمنام دفاع مقدس خواهد بود

کتاب مصاحبه با ابوتراب خسروی نویسنده اهل فارس منتشر شد

گلستانی در کویر که الگو شد

افزایش 2.5 برابری حق پرستاری افراد دارای معلولیت خیلی شدید

پروانه هتل آسمان نیاز به بازنگری دارد

مشوق‌های دانش آموزی فارس توسط نیک اندیشان در سال تحصیلی جاری

افزایش نرخ تخم مرغ در استان فارس مشخص شد

کانون، زمستان گرم و بانشاطی را برای کودکان ونوجوانان رقم می‌زند

مادران، سفیران صلح و دوستی می‌شوند

هواشناسی ایران 99/10/8|بارش برف و باران در 11 استان/ هشدار ریزش بهمن

مقایسه بارندگی سال زراعی جاری فارس با پارسال نشانگر کاهش است

هواشناسی/ تداوم بارش برف و باران در کشور

احتمال امهال حق بیمه سهم کارفرما برای ماه‌های بهمن و اسفند

33 شهرستان فارس در وضعیت زرد شیوع کرونا قرار گرفتند

ورود موج اصلی ملخ صحرایی از بهمن ماه

توسعه شهرستان اوز بر پایه مشارکت دولت و خیرین

فارس من| بذرهای گندم جهاد کشاورزی شناسنامه‌دار هستند/ کشاورزان از دلال بذر نخرند

کاهش آمار کرونا فریبمان ندهد

نظارت گشت‌های مشترک بازرسی بر فعالیت صنوف در شب یلدا

بارندگی‌ها تا روز یکشنبه در کشور ادامه دارد

گفت و گوی تسنیم با رکورددار یک رشته ورزشی گمنام / کشورهای حاشیه خلیج فارس برای این رکوردها لحظه شماری می‌کنند

ارم شیراز بازهم انگشت‌نما شد، این بار برای آبنما

کیفیت هوای شیراز، قابل قبول

تاثیر شدید کرونا بر زندگی عشایر

توصیه رییس دانشگاه پزشکی جهرم: یلدا را مجازی برگزار کنیم

برداشت بیش از 2 هزار تن کدو آجیلی در آباده

سطح اشغال 5 درصدی هتل‌های فارس

کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت

کرونا دوباره در فسا جان گرفت

پاسخ مخابرات فارس در خصوص یک شایعه

تصادف محور یاسوج به شیراز یک کشته و هفت زخمی برجای گذاشت

سالروز خروج استعمارگران هلندی به عنوان روز خارگ انتخاب شد

داراب میزبان جشنواره استانی گرافیک می‌شود/ راه‌اندازی خانه مطبوعات داراب در آینده نزدیک

آمار کرونا استان فارس 18 آذر؛ 19 فوتی و 734 ابتلای جدید

افزایش میزان بارندگی های فارس در مقایسه با سال گذشته

خروج شیراز از وضعیت قرمز کرونایی/ تغییر وضعیت شیوع ویروس دلیل عادی شدن اوضاع برای مردم نشود

هنگام وقوع بهمن چه کنیم؟

مه گرفتگی غلیظ در دو محور استان فارس

راهداران فارس آماده باش هستند

بارش‌ها پروازهای فرودگاه شیراز را مختل نکرده است

هشدار هواشناسی فارس درباره احتمال سیل

سامانه بارشی شدید در راه فارس/ بارش برف در نقاط سردسیر

هشدار فعالیت سامانه جدید بارشی در فارس

شهردار شیراز عضو هیات مدیره انجمن کلانشهرهای جهان شد

کرونا همچنان در جهرم سرود مرگ می‌خواند

مطالبه حمایت از سختی کار کارمندان بانک در «فارس من» داغ شد/ گفت‌وگو با سردبیر سوژه

واکنش بخشدار کامفیروز به معدوم‌سازی مرغ‌های فاسد در این بخش

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران چیست؟

کرونا همچنان قربانی می‌گیرد/ثبت 4 فوتی دیگر در فسا

بارش شدید باران در محورها و گردنه‌های لرستان

میزان بارندگی در نقاط مختلف فارس

پایدار: امیدواریم با کنترل کرونا مسابقات لیگ را در بهمن ماه برگزار کنیم/ اولویت، سلامت ورزشکاران است

بسته های همدلی در پنجمین رزمایش مواسات کانون های فهما توزیع می‌شود

بی آبرو شدن دختر دانشجو در استان فارس/ همکلاسی اش شیطان بود

حواله قیر رایگان به هیچ فردی داده نمی‌شود

شمار تلفات کرونا در جهرم به 127 نفر رسید

پیش بینی بارش شدید باران در فارس/ روند کاهشی دما ادامه دارد

اهدای خون؛ گران‌مایه‌ترین نوع کمک به هم‌نوعان

آمار کرونا استان فارس 1 آذر؛ 24 فوتی و 2023 ابتلای جدید

لزوم استفاده از کارگران بومی در طراحی سنگ‌های تزئینی

ورود به شهرهای قرمز و نارنجی فارس ممنوع می‌شود

محدودیت های سخت کرونایی در فارس/تعطیلی دو هفته ای در مناطق قرمز

مدیرکل انتقال خون فارس: نیاز فوری به همه گروه‌های خونی داریم

89 فوتی نتیجه سهل‌انگاری مردم در روز‌های کرونایی

مرحله سوم کمک‌های مومنانه در لارستان آغاز شد

بارندگی‌های شیراز خسارتی به همراه نداشته است

تردد روان در جاده‌های فارس/مه گرفتگی برطرف شده است

سامانه بارشی جدید در راه است/میزان بارش باران اخیر در نقاط مختلف فارس

هشدارهای هواشناسی درباره بارش در اکثر مناطق کشور +توصیه‌ به کشاورزان

کاهش 5 درجه‌ای دمای هوای استان بوشهر/ ارتفاع موج به 2 متر می‌رسد

فارس برای مواجه با بارندگی‌های شدید آماده است

آخرین وضعیت آب و هوا در 21 آبان/ بارش باران در مرکز، شرق و شمال شرق کشور

قرنطینه نکنیم کرونا قتل عام می‌کند

شباهت‌های حضرت معصومه(س) با حضرت زهرا(س)/ چرا کریمه اهل بیت در قم مدفون شد؟

یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار فرصتی برای مشارکت عموم

مطالعه یکهزار و 500 کیلومتر رودخانه‌های هرمزگان به پایان رسید

سامانه بارشی وارد کشور می‌شود

ولایت محور اتحاد/ مشکلات امروز نتیجه دوری از آموزه های قرآنی است

نجات جان بیش از 12 هزار نفر در عملیات امداد و نجات مهر ماه امسال

اعمال محدودیت تردد در ورودی شهر شیراز

احتمال قرنطینه کامل جهرم در صورت تداوم شرایط فعلی