پیام فارس

آخرين مطالب

وزارت رفاه

کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

پیام فارس - وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست کمیسیون بهداشت مجلس اعلام کرد : کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.

فاز اول نوزدهمین مسابقات ملی مهارت از ۲۲ مهر سال جاری آغاز می شود

پیام فارس - فاز اول «نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت» به میزبانی استان‌های مازندران، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و کردستان از ۲۲ مهر سال جاری با حضور ۱۷۰ رقابت کننده آغاز می شود.

آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر

پیام فارس - معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر با رویکرد کانون یاریگران کار و تولید در آینده ای نزدیک خبر داد.

صدور ۱۲۲۸ مجوز مشاغل خانگی در مازندران

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: در سال ۱۳۹۹ تعداد ۱۲۲۸ مجوز مشاغل خانگی صادر شد که از این تعداد ۱۳۳ مجوز پشتیبان و ۱۰۹۵ مجوز مستقل بوده است.

۱۹۹۱ طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات بانکی دریافت کردند

پیام فارس - معاون اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: یک هزار و ۹۹۱ طرح اشتغال روستایی از ابتدای طرح تاکنون به میزان ۲۷۳ میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان تسهیلات بانکی دریافت کرده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فضای گفت وگوی کارکنان و ارباب رجوع باید باز باشد

پیام فارس - به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به صورت وبیناری با فرزندان شاهد شاغل در این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

حسینی نیا: دیپلماسی مهارت را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت قرار داده ایم

پیام فارس - معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست وبینار همکاری های بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و آژانس توسعه مهارت (مسابقات جهانی مهارت) روسیه گفت: «دیپلماسی مهارت» را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت کاری خود قرار داده ایم.

۱۴۰۰ واحد مسکونی به خانواده های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد/ عبدالملکی: مسکن، نیمی از هزینه‌های خانوارها را می‌بلعد

پیام فارس - با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۱۴۰۰ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد.

۵۹ کلاس‌ آموزش ایمنی برای کارگران در قزوین برگزار شد

پیام فارس - رییس اداره بازرسی کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۹ کلاس آموزش ایمنی برای کارگران استان برگزار شده که نسبت به مدت مشابه قبل ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

راه اندازی و فعالیت دفتر فنی و مهندسی اتاق تعاون استان البرز برای ارائه خدمات به تعاونی های مسکن

پیام فارس - مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از راه اندازی و آغاز به کار دفتر فنی ومهندسی اتاق تعاون استان در جهت حل مشکلات حوزه فنی و تخصصی تعاونی ها و بویژه تعاونی های مسکن خبر داد.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت کار در هرمزگان: مسابقه واقعی در عمل به قرآن است

پیام فارس - مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرآن کریم را متعلق به تمام بشریت دانست و گفت: مسابقات قرآنی برای من حکم محافل قرآنی را دارند و مسابقه واقعی را در عمل به قرآن کریم می‌دانم.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان: هدایت درست تسهیلات حمایتی زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار است

پیام فارس - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با نظارت و دقت بیشتر در پرداخت تسهیلات حمایتی و هدایت درست منابع زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان فراهم می‌شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: تهیه مسکن کارگری از اولویت های جامعه کارفرمایان استان یزد است

پیام فارس - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بخش قابل توجهی از حقوق و دستمزد کارگران برای اجاره بها صرف می شود و تهیه مسکن کارگری از اولویت های جامعه کارفرمایان استان یزد محسوب می شود.

۵ هزار خانوار کرمانشاهی جذب صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر شدند

پیام فارس - مدیر صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر استان کرمانشاه گفت: در شش ماهه اول سال جاری ۵ هزار و ۱۴۲ خانوار به منظور بهره مندی جذب صندوق اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: یکی از ارکان اصلی توسعه هر سازمانی "رعایت مقررات ایمنی" است

پیام فارس - به همت گروه تحقیقات، تعلیمات، حفاظت فنی و بهداشت کار اصفهان "وبینار ایمنی وآتش نشانی" با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

شرکت هفت تپه با گزارش وزارت کار به شرکت صنایع نیشکر واگذار شد

پیام فارس - معاون اقتصادی وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی، با پیگیری‌های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، بازدیدهای میدانی و ارائه گزارش هیات اعزامی این وزارتخانه به هیات دولت مبنی بر واگذاری شرکت هفته تپه، وضعیت این شرکت تعیین تکلیف و به شرکت توسعه صنایع نیشکر واگذار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: نیازمند روحیه بسیجی برای حل مشکلات حوزه کار و تولید هستیم

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: فرهنگ و روحیه بسیجی باید در همه حوزه‌ها مخصوصا در کار و تولید به کار گرفته و تا بتوانیم سد تحریم‌ها را شکسته و به جایگاه واقعی برسیم.

بیش از ۲۶ هزار نفر از تلاشگران عرصه کار و تولید گیلان واکسینه شدند

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون واکسیناسیون سراسری با سرعت و کیفیت مطلوبی انجام شد و امیدواریم با این روند به‌زودی کلیه کارگران واکسینه شوند.

۲۷۵۱ زنجانی بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

پیام فارس - سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۲۷۵۱ نفر از کارگران مشمول در استان، بیمه بیکاری دریافت کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: روستاییان و عشایر نقش مهمی در رشد اقتصادی دارند

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: توسعه و ترویج فرهنگ روستایی با تاکید بر نقش روستاییان و عشایر غیور به ویژه در زمینه توسعه و رشد اقتصادی، زمینه‌ساز رفع بسیاری از مشکلات موجود است.

اعتبار مشاغل خانگی آذربایجان شرقی در سال جاری حدود ۶ برابر افزایش یافته است

پیام فارس - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: اعتبار مشاغل خانگی استان در سال جاری با افزایش ۶.۳ برابری نسبت به سال ۱۳۹۹ از ۸۰ میلیارد ریال به ۵۰۴ میلیارد ریال افزایش و در ۱۷ مرداد ماه سال جاری ابلاغ شده است.

ابلاغ ۵۴ میلیارد تومان اعتبار در حوزه مشاغل خانگی استان کرمانشاه

پیام فارس - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۵۴ میلیارد تومان اعتبار امسال برای پرداخت تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی استان کرمانشاه ابلاغ شده که این میزان اعتبار نسبت به سال گذشته حدود ۶.۵ برابر افزایش داشته است.

با حکم عبدالملکی؛ مسئولیت اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به موتورچی تفویض شد

پیام فارس - با حکم دکتر «حجت الله عبدالملکی»، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وظایف و اختیارات وی در خصوص اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در این وزارتخانه، به «سید مرتضی موتورچی»، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی تفویض شد.

عبدالملکی خبر داد: اجرای طرح ملی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر با کمک دولت

پیام فارس - وزیر تعادن، کار و رفاه اجتماعی در توییتی نوشت: وزارت مردم در دولت سیزدهم به دنبال تحقق تامین اجتماعی فراگیر و گسترش بیمه های اجتماعی تا پایین ترین دهک های اقتصادی است.

‏تبریک وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی کسب مدال های کارگران ورزشکار در آتن

پیام فارس - دکتر حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود کسب مدال های کارگران در سومین دوره مسابقات جهانی ورزش کارگری شرکت‌ها را که با نام "جهادگران تولید" از ۱۴ تا ۱۸ مهر سال جاری در آتن یونان در حال برگزاری است، تبریک گفت.

جزئیات طرح جدید بیمه اجتماعی روستاییان

پیام فارس - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از گسترش پوشش بیمه اجتماعی روستاییان در کشور خبر داد.

معاون اشتغال و کارآفرینی در البرز: سهم اشتغال خانگی از کل اشتغال، ۲.۶ درصد است

پیام فارس - معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در البرز با عنوان اینکه سهم اشتغال خانگی از کل اشتغال کشور حدود ۲.۶ درصد است، گفت:در شرایط اقتصادی و شیوع کرونا، استقبال از مشاغل خانگی بیشتر شده،بر همین اساس،مشاغل خانگی اولویت دولت سیزدهم است.

کاهش زمان صدور مجوز تاسیس آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای به ۳ روز به دستور وزیر تعاون

پیام فارس - حسینی نیا گفت: بر اساس دستور وزیر تعاون در اجرای تحقق شعار سال مبتنی بر تولید پشتیبانی و مانع زدایی‌ها و نیز تحقق برنامه‌های وعده داده شده به مردم و مجلس، صدور مجوز آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد در سراسر کشور حداکثر به سه روز کاری به صورت خودکار رسید.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: تک رقمی شدن نرخ بیکاری استان البرز در تابستان ۱۴۰۰ برای نخستین بار

پیام فارس - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در خصوص آمار بیکاری استان گفت : با اعلام مرکز ملی آمار ایران و بر اساس چکیده نتایج طرح آمارگیری نیروی کار تابستان ۱۴۰۰؛ نرخ بیکاری استان البرز با میزان ۹.۱ درصد برای نخستین بار تک رقمی شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: اولین ربات جوشکاری در فنی و حرفه ای بوشهر ساخته شد

پیام فارس - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: این ربات هوشمند در درجه آزادی مختلف و انواع سطوح جوشکاری ماهرانه در شرایط سخت با کنترل خط جوش وسرعت عمل بالا جوشکاری می کند.

ساير مطالب

جانباختگان آتش سوزی هایقر فیروزآباد لقب فداکار خدمت می‌گیرند

مدیران جوان و تحولگرا گره‌گشای نظام علم و فناوری خواهند بود

از بایدها و نبایدهای آپارتمان نشینی تا کاهش جرایم/ چگونه همسایه بهتری باشیم؟

13 افغان در واژگونی خودرو پژو 405 در فارس مصدوم شدند

2 انبار احتکار آرد و مواد غذایی در شیراز کشف شد

حکایت ققنوس‌های بی‌نشان در دره‌های خاموشی

جولان کرونا در فسا

معاون دانشگاه پزشکی شیراز: واردات واکسن‌ کرونا در کنار تولید داخلی در حال انجام است

رهایی قاتل از اعدام پس از 20 سال با رضایت اولیای دم در خرم بید

برنامه وزرا باید متناسب با شرایط کشور باشد

طبیعت فارس از وجود ماسک پاک می‌شود

تایید نکردن برخی نسخ الکترونیک در داروخانه‌ها به سود مردم است/ تجویز داروهای بیمارستانی با مُهر بیمارستان

97 درصد واکسن تحویلی در لارستان، تزریق شد

مبتلایان به کرونا از خوددرمانی پرهیز کنند

امکان تبدیل ساختمان جدید شهرداری به هتل اصلا وجود ندارد

مقام طالبان در گفت‌وگو با فارس: آتش‌بس با دولت افغانستان را رد می‌کنیم

پاسخ دکتر ایمانیه به یک نامه

هانی‌زاده: هدف اتهام‌زنی صهیونیست‌ها تحریک تهران است

تداوم مسیر مریم رحیمی، شهید مدافع سلامت فارس

امکانات آزمایشگاهی برای افراد نخبه در کشور فراهم نیست/ دولت از جوانان نخبه حمایتی نداشت

آموزش حضوری در مهر ماه مشروط به واکسینه شدن همه دانشگاهیان است/ اساتید و کارمندان در اولویت اول تزریق واکسن

پست برق 400 کیلوولت لارستان با اعتبارات قطره‌چکانی قابلیت اجرایی‌شدن ندارد

پرورش غیر مجاز 12 هزار نمونه عقرب در منزل مسکونی/ یک نفر دستگیر شد

پرونده مسکن مهر به زودی بسته می‌ شود / واگزاری یک میلیون و 400هزار واحد در این دوره دولت

نماینده خبرگان : غدیر درون مایه همه طاعات است

فرماندار لارستان:سهم بخش بنارویه از اعتبارات امسال 85 میلیارد ریال است

سکونت‌گاه‌های در معرض ریسک بالای زلزله، پُرجمعیت‌تر شدند/توسعه ناپایدار مسکن مهر باید متوقف شود/ نباید از نقش حاشیه نشینی در افزایش ریسک زلزله غافل ماند

پایش آلایندگی صنایع دشت اردکان – یزد گرفتار در چرخه دیوانسالاری

رزمایش کمک‌های مومنانه احسان علوی در استان فارس برگزار می‌شود

بارش‌ها در شهرستان مُهر فارس به 25 واحد مسکونی خسارت رساند

ضرورت استفاده از تمام ظرفیت دستگاه‌ها درمقابله با بحران خشکسالی

ورود خودروهای غیر پلاک بومی به استان فارس ممنوع است

گذر امواج ناپایدار و رگبار و رعدوبرق از آسمان فارس

طرح مانا در استان فارس اجرا خواهد شد

استعدادیابی جوانان در تابستان داغ شهر خاوران

برگزاری رزمایش نذر حیا در شمال غرب شیراز

استاد دانشگاه:‌ حل مشکلات خشکسالی نیازمند اراده و عزم جدی است

جوان معلول برای رفع مشکل اینترنت روستاهای کازرون کوشید

آماده باش نیروهای هلال احمر در پی زلزله استان فارس

سپاه جهرم در بازسازی سی‌سخت مشارکت دارد

زاگرس باز هم در آتش

روش‌های نوین آبیاری در 6 هزار هکتار از کشتزارهای لارستان اجرا شد

آسمان فارس تا 5 روز آینده صاف و آفتابی است

اساتید دانشگاه پیام نور فارس در حسرت حقوق/ مطالباتی که پرداخت نشد

توضیحات مدیرعامل برق فارس در مورد خاموشی شیرار

اتصالی گذرا در خطوط فوق توزیع برق عامل خاموشی مناطق شهر شیراز/ وضعیت به حالت عادی بازگشت

120 سامانه خورشیدی قابل حمل به عشایر جهرم تحویل داده شد

آیا ارواح می‌توانند به دیدار خانواده خود بروند؟

چهار شهرستان فارس در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند

آتش‌سوزی در کوه رنج ممسنی فارس مهار شد

دفع بزرگترین توطئه بنی عباس علیه شیعه با تدبیر امام رضا (ع)+فیلم

ورود 6000 نیروی جدید به هنرستانها از مهر/ اعلام رشته‌های جدید کاردانش؛ به‌زودی

فضایی که سند صیانت از کودک و نوجوان در فضای مجازی برای جوانان آینده ایران ترسیم می‌کند/ دستگاه‌های مربوط پای کار زیست‌بوم کودک آمدند

حاشیه‌نشین‌های شیراز خدمات حقوقی رایگان دریافت می‌کنند

حرم شاهچراغ (ع) در توسعه گردشگری شیراز راهگشا است

شیرینی آب به نفعِ ما و تلخی آن به کام خلیج فارس

باغداران خفر فارس با هجوم موش‌ها مواجه شدند

مردم به تخصص و تعهد کاندیداها رای دهند

برگزاری کلاس‌های تابستانه اوقات فراغت در کانون محبان اهل‌بیت(ع) بنارویه

خلیج فارس سالانه 2 متر تبخیر را تجربه می‌کند

فارس من| نوشدارو پس از مرگ عباس...

رژیم‌های لاغری و حجم‌دهنده به قیمت جان

مسافرین از ورودی های استان فارس بازگردانده می شوند

چه خودروهایی در محدودیت‌های کرونایی فارس جریمه می شوند؟

جشن ازدواج آسان 50 زوج جوان در لامرد برپا شد

زلزله 5 ریشتری حوالی بابامنیر خسارتی نداشته است

سهرابیان: اشتغال به کار حداقل پاداش نصیری است

طرح ارتقای تاب‌آوری با شرکت متخصصان خانواده درشیراز برگزار می‌شود

فارس و توسعه 1187 کیلومتر بزرگراه و راه‌اصلی

فرمانده انتظامی فارس دست پر به دیدار خبرنگاران آمد/ از انهدام 13 باند سرقت تا کشف 11تن انواع مواد مخدر

پیش‌بینی وزش باد شدید در غرب و جنوب فارس

آغاز گرده افشانی انجیر در استهبان

وقوع حریق در منطقه ماله گاله

ناوگان اتوبوس و مینی بوس شیراز تا ساعت 21 فعال هستند

مصرف پیوسته و خودسرانه قرص‌های خواب‌آور عوارض خطرناک دارد

تعداد نیروهای خرید خدمات آموزشی افزایش نمی‌یابد/ نیروهای خرید خدمات مشمول قانون کار هستند

عملیات انتقال آب به دریاچه بختگان برای نجات فلامینگوها آغاز شد

مرگ پدر و پسر لارستانی در میان شعله‌های آتش

پیگیری فارس نتیجه داد/ آغاز واگذاری اسناد اوزون تپه به ساکنان

دولت در مقابل پیمانکاران بدعهدی می‌کند/ 4 راه حمایت موثر از «تولید»

پیش‌بینی بارش پراکنده برای نواحی شمالی فارس

جهرمی‌ها بیش از 99 هزار سی‌سی خون اهدا کردند

اهل بیت (ع) بهترین واسطه برای درک شب قدر/ فرصت طلایی که شاید دیگر تکرار نشود

همه سالمندان در شیراز واکسن کرونا رادریافت می کنند

فارس رتبه دوم شرکت در آزمون سراسری قرآن و عترت را دارد

محیط زیست فارس امسال با 2 چالش آتش سوزی و خشکسالی روبروست

ازدحام برای واکسن کرونا را علوم پزشکی شیراز باید مدیریت می‌کرد

حریق جنگل ها در سال 1400 کمتر از سال قبل خواهد بود/ بروز بیشترین حریق در جنگل‌های استان فارس طی سال 99 / برای مهار حریق بالگرد اختصاصی نداریم/ اطلاع به سامانه 139 و 1504 در صورت بروز حریق جنگل

صاعقه، کوه گُرم جهرم را به آتش کشید

جزئیات انفجار منزل مسکونی در شهرستان جهرم/تعداد جانباختگان حادثه جهرم به سه نفر رسید

60 درصد کادر درمان در 3 شهر جنوبی فارس واکسن کرونا دریافت کردند

واکسیناسیون عمومی علیه کرونا در نیمه دوم امسال انجام می‌شود

کریدور مهم ترانزیتی خلیج فارس-دریای سیاه در یک قدمی بهره برداری