پیام فارس
رئیس بسیج رسانه فارس در بازدید از خبرگزاری مهر:
عملکرد خبرگزاری مهر در راستای رفع مسائل مردم است
چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 11:30:55
پیام فارس - شیراز- رئیس بسیج رسانه استان فارس گفت: خبرگزاری مهر در استان فارس با تاسی از منویات مقام معظم رهبری به دنبال برطرف کردن مشکلات و مسائل مردم و تحقق فرمایشات ایشان است.

هادی رضایی صبح چهارشنبه در بازدید از خبرگزاری مهر ، بیان کرد: خبرگزاری مهر در استان فارس توانسته به دور از فعالیت‌های حزبی و نگاه سیاسی به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری باشد و با واکاوی مشکلات مردم در سطح استان به دنبال راهکاری برای برطرف کردن مشکلات جامعه باشد.
وی اضافه کرد: جریان سازی هایی که در استان فارس توسط این خبرگزاری صورت گرفته است موجب شده تا مدیران دستگاه‌های اجرایی با دیدگاه کاملی در خصوص مشکلات مردم به مقابله با مشکلات بپردازند. این جریان سازی و فعالیت که توسط دفتر خبرگزاری مهر صورت گرفته نشان دهنده حرکت این خبرگزاری در خط مقام معظم رهبری است.
او ادامه داد: خبرنگاران در سطح استان فارس باید نظام‌مند و همسو بودن با یکدیگر نسبت به انتقاد منصفانه از شرایط اقدام کنند این در حالی است که یکی از اهداف سازمان بسیج رسانه در استان فارس کادر سازی، فعالیت بسیجی گری در کنار تحقق آرمان‌های مقام معظم رهبری در کنار حضور در جبهه‌های مقابله با دشمنان است.
رئیس بسیج رسانه استان فارس تاکید کرد: بسیج رسانه دارای رسالت‌هایی است که این رسالت‌ها باید توسط خبرنگاران محقق شود این در حالی است که هر خبرنگار نیز مسئولیت‌های مهمی بر دوش داشته که این مسئولیت‌ها نیز باید به نحوه احسن اجرایی شود که از جمله این مسئولیت‌ها نیز می‌توان به بیان مطالبات مردم و پیگیری از سوی مسئولین اشاره کرد.
او ادامه داد: انتظاری که از رسانه‌ها در جامعه وجود دارد اینگونه است که باید حرکت اصحاب رسانه به سمت تعالی بوده تا زمینه ساز پویایی و تعالی جامعه شوند. در طول این مسیر نیز دستگاه‌های حمایتی و بسیج رسانه نیز همواره حمایت خود را خبرنگاران مطالبه گر و رسانه‌ها ابراز می‌دارد.
رضایی در ادامه تصریح کرد: رسانه نباید عاملی برای تغییر افکار عمومی باشد بلکه باید هدایت گر افکار عمومی در راستای تعالی باشد البته یکی از اولویت‌هایی که در رسانه‌ها باید مدنظر واقع شود اخلاق گرایی، توسعه، تعالی و روشنگری باشد البته با توجه به نظراتی که فعالین اجتماعی داده‌اند می‌توان دریافت که هر نظام سیاسی زمانی رو به افول می‌رود که از ابزار رسانه استفاده نکند.
به گفته رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس نباید رسانه‌ها از اخلاق رسانه‌ای خارج شوند و مسائل اخلاقی در پیگیری مطالبات مردم فراموش شود.

http://www.Fars-Online.ir/Fa/News/190402/عملکرد-خبرگزاری-مهر-در-راستای-رفع-مسائل-مردم-است
بستن   چاپ