پیام فارس
آموزش در دوران کرونا آموزش در بحران است
چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 14:26:48
پیام فارس - حاجی میرزایی گفت: در مستند نگاری های آموزش در بحران کرونا باید از این آموخته ها استفاده کنیم و باید بدانیم که آموزش در دوران کرونا آموزش در بحران است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «محسن حاجی میرزایی»، امروز (چهارشنبه 13 اسفند) در ارتباط تصویری با همایش ملی آموزش در دوران همه ‌گیری کرونا در شیراز گفت: لازم است تا برای استفاده از تجارب کرونا در آینده به جمع آوری مستندات از آموزش در دوران کرونا بپردازیم.
وزیر آموزش و پرورش افزود: نرفتن دانش آموزان به مدارس در بحران کرونا به آموزگاران، والدین و دانش آموزان فشارهای فراوانی وارد کرده و ساختارهای آموزشی را متحول کرده است.
وی اضافه کرد: رفتن به مدرسه در این شرایط، سلامت جسم دانش آموز را به خطر می انداخت و نرفتن به مدرسه سلامت روحش را به مخاطره می اندازد.
حاجی میرزایی تصریح کرد: کاهش تحرک و ارتباطات با همسالان و تفاوت در دسترسی به امکانات لازم برای تدریس آنلاین، مشکلاتی است که دانش آموزان را در بحران کرونا درگیر کرده است.
وی با تاکید بر لزوم استفاده از آموخته‌های دانش‌آموزان و معلمان گفت: در مستند نگاری های آموزش در بحران کرونا باید از این آموخته ها استفاده کنیم و باید بدانیم که آموزش در دوران کرونا آموزش در بحران است.
وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: ایجاد شبکه «شاد» جایگزی معلم نیست بلکه ابزاری برای قطع نشدن آموزش در دوران تحصیل است.
خاطر شان می شود، همایش ملی آموزش در دوران کرونا به میزبانی فارس در 13 و 14 اسفند در شیراز برگزار می‌شود و در این همایش 18 مقاله و چهار تجربه زیسته برای سخنرانی و 125 مقاله و 31 تجربه زیسته به صورت پوستر برگزیده شده است.
پایان پیام/664

http://www.Fars-Online.ir/Fa/News/190450/آموزش-در-دوران-کرونا-آموزش-در-بحران-است
بستن   چاپ